Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) Tibiajax válasza Richard! (#72749) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja ja. de azért csak ott van a tüske, h a juve túl sokat nyereget mostanában, és..olyan szép volt nekik az a tizenhanyadik helyük még, pár hete
:D
de tudom, nem szabad gúnyolódni

(#72752) szami777


szami777
addikt

Most olvastam NSO-n hogy az EB-n harmadikként is továbbjuthatunk a 4 fős csoportból.
Azt hogy?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72753) B0V9B válasza KisTücsök (#72748) üzenetére


B0V9B
tag

Hát az biztos hogy nem ellenetek kezdi meg a leszakadozást a Leicester. Jövőhéten meg Arsenal-City, a sérültekkel teletűzdelt Everton ellen (asszem össz-vissz 5 egészséges védőjük van, meg egy brazil srác akit 1-2 hónapja igazoltak de még nincs kondiban) meg simán jók lehetnek egy X-re Vardyék. Nekik nincs se nemzetközi kupa, se Ligakupa csak bajnokság meg majd FA kupa januártól. Ez is nagy előny.

Southampton is ilyen volt tavaly, csak ott 10 fordulóval a vége előtt lesérült a világ egyik (legalábbis szerintem) legalulértékeltebb kapusa, Forster. Meg is látszott a csapaton a hiánya, a megszerezhető 30 pontból valami 10 körüli jött össze. A Leicesternél is ez lenne ha Vardy v Mahrez közül az egyik kiesne, de egyenlőre semmi bajuk és egymást múlják felül minden meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#72754) Dinter válasza szami777 (#72752) üzenetére


Dinter
addikt

Legjobb 4 csoportharmadik is továbbjut.

(#72755) bagyulajuve válasza Tibiajax (#72744) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na na na na na na :DDD

Resistencia eterna

(#72756) Cartevo válasza Dinter (#72754) üzenetére


Cartevo
őstag

A bronzmeccset felajánlhatnák az 5-6. csoportharmadiknak.

(#72757) itouchfan


itouchfan
senior tag

Egész jó volt ez a Juve meccs. Kezdem megszeretni a 3-5-2 vagy 3-4-2-1 felallasokat, ahogy ma jatszottak a csapatok. Eleg sok lehetoseget rejtenek magukban.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72758) szami777 válasza Dinter (#72754) üzenetére


szami777
addikt

Koszi :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72759) KisTücsök válasza B0V9B (#72753) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem szoktam tippelgetni, nem is vagyok jó benne, de valahogy úgy érzem, ma elverjük őket. De majd meglátjuk. Everton után Liverpool meg City is lesz nekik egyébként. Előbbit még el is kaphatják, utóbbi azért nem lesz könnyű.

Hosszabb távon meg Köv 11 meccsen 2x city és pool, 1x ars, chl, pool, tottham, everton. Ha ezek után is ott lesznek legelöl... Akkor remélem meg is nyerik. :D

(#72760) venember83 válasza Tibiajax (#72751) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért Messi, izé, Tévez, vagyis Dybala gólja nem volt csúnya, igaz-e?

[link]

(#72761) Tibiajax válasza venember83 (#72760) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem volt olyan nagy szám, Brozó gólja simán veri

(#72762) venember83 válasza Tibiajax (#72761) üzenetére


venember83
nagyúr

Hány hasonlót láttam egy bizonyos Alessandro Del Pierótól...

(#72763) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Barca Arsenal jó lesz az :)

Juve Bayern azta picsa...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72764) IreN!CuS válasza IreN!CuS (#72763) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Összegezve :

Gent (belga) – Wolfsburg (német)
Roma (olasz) – Real Madrid (spanyol)
Paris Saint-Germain (francia) – Chelsea (angol)
Arsenal (angol) – Barcelona (spanyol)
Juventus (olasz) – Bayern München (német)
PSV (holland) – Atlético Madrid (spanyol)
Benfica (portugál) – Zenit (orosz)
Dinamo Kijev (ukrán) – Manchester City (angol)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72765) B0V9B válasza IreN!CuS (#72764) üzenetére


B0V9B
tag

Na a Juve most szívhatja igazán a fogát, amiért és amilyen módon elbaszarintották az első helyet a csoportban.

(#72766) KisTücsök válasza IreN!CuS (#72764) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja hogy ez meg most volt.

Nem semmi meccsek. City bemakkolta, talán most sikerült továbbjutniuk. :D

Nekünk meg PSG... Nem is baj.

(#72767) gyuromoj válasza IreN!CuS (#72764) üzenetére


gyuromoj
veterán

Real-nak úgy se megy olasz csapatok ellen, remélem Benitez eddigi munkája megkoronázása lesz a kiesés.
Aztán lehet koncentrálni a következő szezonra. :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72768) forceberg válasza gyuromoj (#72767) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a Róma pont ideális nekik...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#72769) itouchfan válasza IreN!CuS (#72764) üzenetére


itouchfan
senior tag

not bad :C hát lesz mit nézni az biztos :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72770) IreN!CuS válasza B0V9B (#72765) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nekem is ez jutott eszembe ,hogy Vénember szívja majd a fogát rendesen :)

gyuromoj : jelenlegi romát simán veritek , nem kaptatok rossz ellenfelet...juve arsenal azért :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72771) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Rómába lehet kimennék, úgy sem voltam még Olaszországba. Biztos szép a stadion és addig hátha belejönnek a fociba a srácok. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72772) L_YKing válasza IreN!CuS (#72764) üzenetére


L_YKing
addikt

Sajnalom az Arsenalt elore... Sosem sikerul nekik tovabbmenni mar evek ota.. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72773) #84221696 válasza L_YKing (#72772) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na, majd most! ;]

(#72774) DopeBob válasza L_YKing (#72772) üzenetére


DopeBob
addikt

durva párosok jöttek össze, sok csapat aminek simán ott lenne a helye a legjobb 8-ban is, ki fog esni... jobb lesz ez a kör, mint majd a következő :D

MZ/X

(#72775) 7600 GS válasza L_YKing (#72772) üzenetére


7600 GS
addikt

És még te mondtad tavasszal h legyen szerény az ember. :D

(#72776) IreN!CuS válasza L_YKing (#72772) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem szabad lenézni őket..sok ott is a spíler , ettől függetlenül arcozás nélkül a Barca az esélyesebb főleg ha az msn formában lesz , beárazzák az angolokat.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72777) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na, hát ez szopás :DDD

Resistencia eterna

(#72778) pohár válasza gyuromoj (#72771) üzenetére


pohár
félisten

hát még Olaszországban ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72779) szami777 válasza KisTücsök (#72766) üzenetére


szami777
addikt

Miért a PSG... :O Ezt nem hiszem el.
Ez így gyors lesz.
De legalább egy angol csapat ott lesz a legjobb 8 között.
A spanyol csapatok elég sima ellenfeleket kaptak...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72780) venember83 válasza B0V9B (#72765) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan. Viszont milyen szép lenne továbbjutni a Münchenen keresztül.... :U Coman és Vidal révén már megvannak a beépített emberek. :D

[ Szerkesztve ]

(#72781) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Megint megkaptuk a tetves fiorentinát... Reméltem soha többet nem kell olasz focit néznem, erre a Spurs és a Real is kap egyet-egyet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72782) Richard!


Richard!
addikt

Azért egy Juventust csak megnézek az Allianz Arena-ba :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72783) KisTücsök válasza szami777 (#72779) üzenetére


KisTücsök
addikt

Figyelj, szerintem nincs már vesztenivalónk. Ha jövőre is BL-t akarunk, akkor idén nyerni kell. Ha az első komolyabb ellenfél ellen elhasalunk, teljesen mindegy szerintem, hogy az a nyolcaddöntőben vagy egy körrel később történik meg.

Legalább visszavághatunk. Bár tavaly is inkább magunkat vertük meg.

Persze, te lehet másképp vagy ezzel. :D
___

A két legvártabb meccs, az arsenal-barca meg a juve-bayern egy napon lesz. Kurva jó. :DDD

(#72784) gyuromoj válasza pohár (#72778) üzenetére


gyuromoj
veterán

:P
idegállapotba vótam :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72785) Richard! válasza Richard! (#72782) üzenetére


Richard!
addikt

*baN
Javítva pohár bacsi :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72786) pohár válasza gyuromoj (#72784) üzenetére


pohár
félisten

na de maúúúúúúni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72787) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na igényeltem jegyet a Magyarország-Portugália mérkőzésre.
Kíváncsi vagyok hogy kapok-e. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72788) gyuromoj válasza gyuromoj (#72787) üzenetére


gyuromoj
veterán

Repülőjegyet hol érdemes foglalni vagy esetleg olcsóbban jön ki vonattal?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72789) nextman válasza gyuromoj (#72788) üzenetére


nextman
aktív tag

Valoszinu olcsobban jon ki, de nem erdemes 24 oras utakat bevallalni szerintem.
Repulot viszont legolcsobban 37ezerert lattam csak odautra.

(#72790) szab.tam válasza nextman (#72789) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"csak odautra"

mert hogy meccs után felköti magát? :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72791) gyuromoj válasza szab.tam (#72790) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azt ezért csak nem... inkább stoppolok. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72792) nextman válasza szab.tam (#72790) üzenetére


nextman
aktív tag

Hazafele teleport:)

Hat en csak ezt neztem, hogy felmerjem a nagysagrendet.. Amugyis szerintem erdemesebb csak oda, es csak vissza keresni jegyet, mint returjegyet nezelodni, az nem biztos, hogy ugy a legolcsobbat rakja ossze a keresooldal.

(#72793) Cartevo válasza Richard! (#72782) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha nyertek, akkor előrehozott döntő.

(#72794) itouchfan


itouchfan
senior tag

Azon gondolkozom hogy pl a nyolcaddöntőkre vagy a döntőre hogy zajlik a jegyértékesítés. Nyilván a semlegesek meg a túlzott optimista franciák mondjuk megveszik, de ha neadjisten tovább jutnánk, akkor utána lehetne még jegyet venni?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72795) L_YKing válasza Richard! (#72782) üzenetére


L_YKing
addikt

Kepeket!! Plussz videot amikor betalal egy bayernes es uvoltik. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72796) BenHans


BenHans
addikt

Leicester és Vardy! :C :R Csak húzzák is be!

Bocs a Chelsea szurkolóktól, én is kedvelem a londoni kékeket. De ezt a Leicestert nagyon megszerettem, már a tavalyi feltámadás óta, egyszerűen szépen játszanak, a szívük kint a pályán, és ez meghozza az eredményt.
És ~100M€ kerettel teszik ezt, mondjuk a Chelsea ~550M€-s keretével szemben. Ranieri itt valamit nagyon eltalált.

Le a kalappal előttük, remélem összejön nekik a BL hely de legalább az EL és kapjanak egy kis pénzt amiből tudnak építkezni.

Első félidőben egy Chelsea ellen, 5 kapura lövésből 4 kaput eltalált a másik oldalon ugyanez 2 és 0. És játék van. Hatalmas!

szerk. 2-0 MAHREZ! :C :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72797) Ringman válasza L_YKing (#72772) üzenetére


Ringman
nagyúr

mert mindig megpróbálnak focizni a barca ellen, ahelyett, hogy betolnák a buszt.

(#72798) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sky-on Lamps-sal elemzik a meccset. :B Szegényt idenyüstölték azt ezt kell látnia...
Viszont nem csúnya az az érintőképernyős asztalka amin elemezgettek. Nálunk meg még a Várhidiék a piros meg kék mágnesezett gombócokat tologatják a táblán. :D

Zouma bazmeg végig nézed Vardy-t, le nem veszed róla a szemed, akkor mi a faszért nem futsz vele? Miért állsz meg? Tisztán a te gólod.

Én meg még azt gondoltam, akár be is húzhatjuk. :DDD
___

Éreztem. Már amikor elvette, ahogy levette. :C

[ Szerkesztve ]

(#72799) Citroware


Citroware
addikt

Azt mondják, ki fog pukkadni ez a Leicester aztán majd jó esetben egy Európa Liga helyre elég lesz, vagy még arra sem. Hát, én kezdem őket egy kicsit többre becsülni. Esélyét látom annak, hogy ebből még BL helyezés legyen.

(#72800) szami777 válasza KisTücsök (#72798) üzenetére


szami777
addikt

Na akkor most mondom, Mou elhúzhat a büdös picsába nyugodtan.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.