Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72201) #16514048


#16514048
törölt tag

Micsoda PL rangadó lesz ma, az első 2 helyezett csatája: Leicester vs MU. :DDD

Remélem ezzel vége is lesz az Leicester idei szárnyalásának, csak nehogy megismétlődjön ez.

(#72202) Tibiajax válasza Assimilator (#72199) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az nem csak a leghíresebb, de a legszebb is volt
xd

(#72203) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link] :DDD Ez a pali...

Nem kevés gólt vágott azért ő sem karrierje során.

(#72204) JSaN


JSaN
addikt

bayern - hertha, meccset hol tudom nezni barmilyen formaban?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#72205) L_YKing válasza JSaN (#72204) üzenetére


L_YKing
addikt

[link]

[link] itt kőkemény HD adások vannak viszont 1:10,1:20-at késik s stream.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72206) bucketb0b válasza JSaN (#72204) üzenetére


bucketb0b
őstag

eurosport 2 és már megy

(#72207) villamos


villamos
őstag

Videoton-MTK... durva becsléssel talán olyan 70-100 néző lehet...
Mintha zárt kapus meccs lenne... :DDD
Most mutatta a kamera az emtéká keménymagot... :DDD
Jav: nem, nem azok, piros-kék zászlójuk van... De akkor honnan üvöltik, hogy: Emtéká! Emtéká! ?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#72208) JSaN


JSaN
addikt

koszi, kivancsi vagyok mennyit kapnak. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#72209) forceberg válasza villamos (#72207) üzenetére


forceberg
veterán

A kigangosítón játsszák be... :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#72210) bucketb0b válasza JSaN (#72208) üzenetére


bucketb0b
őstag

Szerintem megússza egy hármassal a Bayern

(#72211) #84221696 válasza Assimilator (#72199) üzenetére


#84221696
törölt tag

A leghíresebbhez egy zseni kellett. Valami Marco Materazzi.:DDD

(#72212) bagyulajuve válasza villamos (#72207) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a kispadról ;]

Resistencia eterna

(#72213) BenHans


BenHans
addikt

venember83: Hogy őszinte legyek de, rohadtul zavaró. És nem azért mert valaki megjegyzi, hanem mert emiatt nem látom stabilnak a csapatot.

De nem is a nagy csapatok (Bayern,Barca) elleni vereségekkel van bajom, hanem inkább azzal, hogy egy Leverkusen ellen infarktus kerülget pedig szétfociztuk őket de utána kicsit visszaveszünk, elmegy a kraft, kapunk egyet és leblokkolnak. Máskor pedig az első 30 percben van üresben a csapat és csak utána találja a sebességet, ami néha pont semmit nem ér, lásd BATE.

Több dologban látom a hibát. Egyrészt Gracia taktikai és mentális felkészültségében és a játékosok ebben való felkészítésében. Tapasztalatlan az EL/BL-t illetően is és a motiválással is gond lehet.
A játékosok fittsége, kondíciója is megkérdőjelezhető.
Ezen kívül még jóformán az A keretünk sincs teljesen kész, nemhogy rotálhasson Rudi, mert amint sérülés van és a padhoz kell nyúlni kis túlzással végünk. 4 védőnk van + Florenzi akit nyugodt szívvel fel lehet küldeni... Torosidis és Maicon nem életbiztosítás, pláne gyorsabb szélső támadók ellen, és nem is bírnak végig egy meccset.

Középen Keita hasznos hasznos, de sokat hibázik és van mikor 60-70perc után lóg a bele. Ucan és Vainqueur pedig nem az a szint még, közel sincsenek ahhoz hogy Strootmant pótolják, aki hála az égnek már újra edz. Totti és DDR úgy kell ide mint egy falat kenyér, nem csak játékban...

Elöl ha nincs Salah és Gervinho akkor jócskán megcsappannak az esélyeink, mert Iturbe és Falque még nem nőttek fel a feladathoz, nagyon nem. Ljajic remélem visszatér mert úgy hiányzik mint Lamela.
Dzeko kiesésével végképp vége lenne a dalnak, ezt nem is kell talán részleteznem.

Több ok van arra hogy miért nem tanúsított túl nagy ellenállást a csapat a Barca ellen. 1) Lever-Bate 1-1 és nem a Barca ellen kell továbbjutni 2) Bajnoki forduló, ahol szintén a cseréknek kell játszani. Nem is véletlen hogy lecserélt pár kulcsembert Rudi. 3) A BATE ellen is ők fognak játszani, csak DDR tér vissza és nem kell mondani milyen fontos ott a győzelem. +1) Ez ellen a Barcelona ellen a hiányos keretünkkel nem húztuk volna ki azzal a taktikával sem ahogy az első meccsen, csak mondjuk 3-1 lett volna. Más is kaphat még ennyit tőlük idén a BL-ben, pont ahogy a Real is 4-et kapott otthon...

Rudi Garcia és az ultimátum: Jogos. Ha nem teljesíti, akkor még a télen menjen. De akkor a kereten is erősítsenek, és az új edző ne legyen kisebb név mint Spalletti vagy Ancelotti.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72214) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jézusom, nézi valaki még a barca-meccs végét?..:D

(#72215) szami777


szami777
addikt

Mi a fene folyik a Bournemouth-Everton meccsen? :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72216) B0V9B


B0V9B
tag

Vége lett a Bundes meccseknek, átugrottam a PL-re. A Digi a City-Soton-t közvetítette, de már 3-1 után eldőlt.
Mentem stream-et keresni a Bournemouth-Everton meccsre, mondom még úgy sem láttam idén a Bournemouth pályáról mérkőzést. Hát nem bántam meg...az a végjáték! :Y :D

(#72215) xsanyi77 Beelőztél fél perccel :)

[ Szerkesztve ]

(#72217) szami777


szami777
addikt

Na akkor hajrá Leicester.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72218) L_YKing válasza Tibiajax (#72214) üzenetére


L_YKing
addikt

Haaat... Mi nem volt inkabb azt kerdeznem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72219) B0V9B


B0V9B
tag

VARDY THE KING :))

(#72220) szami777


szami777
addikt

Ott vaaaaan :C

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72221) #16514048


#16514048
törölt tag

Hihetetlen...

(#72222) bucketb0b


bucketb0b
őstag

És akkor itt ennyi volt, ha a MU-nak kell gólt szerezni az eléggé kérdéses hála VG hatalmas taktikájának :DDD
"az ötöd osztályban 700 néző előtt" hát magyar 1. osztályban van kint ennyi néző összesen a pályákon :D

[ Szerkesztve ]

(#72223) BenHans


BenHans
addikt

JAMIE VARDY! :C :R Ezzel 11 meccsen zsinórban betalált és Nistelrooy rekordja a múlté. Az eddigi karrierjét tekintve ez még csodálatosabb. Le a kalappal.

Come on Leicester! ;)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72224) B0V9B válasza bucketb0b (#72222) üzenetére


B0V9B
tag

Pedig Angliában még a hatodosztályban is vannak olyan csapatok, melyekre 3-4 ezer ember kíváncsi hétről-hétre. Egyébként meg felesleges összehasonlítani a két országot, focikultúrát, stb. Elég az is hozzá hogy az 5 milliós Skóciában is 10-szer annyian járnak meccsre mint itthon. :)

(#72223) BenHans Amikor van Nistelrooy beállította ezt a rekordot, akkor Vardy még a hetedosztályban focizott. :C

[ Szerkesztve ]

(#72225) bucketb0b válasza B0V9B (#72224) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én ezt úgy nézem, hogy ő már akkor felismerte mekkora tehetség Vardy és inkább beállított egy ilyen rekordot előre :DDD mondjuk egy nagy csapatban kifulladna szerintem, de egy Liverpoolban én el tudnám képzelni vagy egy másik bajnokságban középmezőny elejében.

[ Szerkesztve ]

(#72226) bucketb0b


bucketb0b
őstag

1. MU Schweini gól? Múlt héten ő lőtte a győztes gólt nem?

[ Szerkesztve ]

(#72227) #16514048 válasza bucketb0b (#72226) üzenetére


#16514048
törölt tag

Öngól volt. Ő rúgta el, de ha nem ér bele a védő, akkor elmegy a kapu előtt, nem lett volna igazságos neki adni.

[ Szerkesztve ]

(#72228) bucketb0b válasza #16514048 (#72227) üzenetére


bucketb0b
őstag

Akkor ma Delph sem rúgott gólt? Bár az kaput talál, de esélytelen, hogy az gól legyen.. érdekes ez a dolog. Nem mintha nagy jelentősége lenne, de azért na.. nincs következetesség ugyanúgy, mint a játékvezetésben.

(#72229) L_YKing válasza bucketb0b (#72228) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor szoktak az ilyet nem ongolnak nyilvanitani ha amugy is gol lenne.
Ongol akkor van ha amugy kaput elkerulo loves bepattan ellenfelrol.
Ha kapura tarto loves ami amugy is gol lett volna de beleer meg a vedo es igy is gol akkor nem ongol.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72230) #16514048 válasza bucketb0b (#72228) üzenetére


#16514048
törölt tag

[link] Ez öngól, akárhogy nézem.

(#72231) B0V9B válasza B0V9B (#72224) üzenetére


B0V9B
tag

(#72232) Assimilator válasza B0V9B (#72231) üzenetére


Assimilator
őstag

Korrekt.

(#72233) bucketb0b válasza L_YKing (#72229) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tisztában vagyok azzal mikor kellene illetve szoktak gólt öngólnak minősíteni, ha kapura megy és bepattan a védőről az a lövő játékos gólja. Viszont Delph lövésénél nem lett volna gól ha nincs ott a védő tehát mehetne öngólnak, ugyanannyira nem lett volna gól, mint Schweini lövése, hiába az egyiknél talált volna kaput míg másiknál nem. Ha nincs védő nincs gól sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#72234) szami777


szami777
addikt

Felek h a united megint be fogja mákolni. :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72235) Tibiajax válasza B0V9B (#72231) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyetlen egy holland játékos volt, akit sose szerettem... na mit gondoltok, ki volt az

(#72236) bucketb0b válasza Tibiajax (#72235) üzenetére


bucketb0b
őstag

RVP?

(#72237) Tibiajax válasza bucketb0b (#72236) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem.. piros mezben van, és pár hsz-szel feljebb...

(#72238) B0V9B válasza Tibiajax (#72235) üzenetére


B0V9B
tag

(#72239) Assimilator válasza B0V9B (#72238) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez mekkora. :DDD
Azert jo lealazta az andorrai mestert.
Ez kb. olyan, mintha en egy 10 evest oltogatnek, hogy milyen hulye. :DDD

(#72240) szami777


szami777
addikt

Itt van a mai Bournemouth-Everton meccsnek az összefoglalója normális minőségben, ha valakit érdekel.
A Bournemouth szépítő gólját érdemes megnézni, az valami el@aszott nagy gól.
[link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72241) L_YKing válasza szami777 (#72240) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem lattam a meccset de 90+5-nel miert nem lett lefujva?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72242) B0V9B válasza L_YKing (#72241) üzenetére


B0V9B
tag

5 percet rakott rá a spori és az Everton gólja olyan 94:05 körül született, mire berohant egy csomó Everton drukker a játékosokkal együtt ünnepelni. Az órát ügye nem állították meg, de a játék állt. Olyan 96:45 körül tudták csak elvégezni a kezdőrúgást a hazaiak, és a spori még betartotta azt az 1 percet ami lemaradt a nagy ünneplés miatt. Ezalatt az egy perc alatt sikerült egy embert üresen hagyniuk a szélen a vendégeknek, aki senkitől sem zavartatva ívelte be társa fejére a labdát. Korrekt játékvezetés volt, 5 perc tiszta játékidőt jelzett, amit meg is tartott. Az már nem az ő hibája volt hogy 2-3 percig állt a játék mert berohant egy csomó vendégszurkoló ünnepelni.

(#72239) Assimilator Elég nagy butaságot csinált, bár az andorraitól is csúnya volt amit a kihagyott 11-es után csinált vele. Igazából az andorraiak szerintem szeretnek provokálni, már Komant és Besicet is sikeresen felhúzták az elmúlt években, és ezek csak azok az esetek amiket láttam. Szóval őket se kell sajnálni annyira, bár valahol érthető hogy a technikai és taktikai hátrányukat próbálják mindennel kompenzálni, akár egy kis provokációt is bevetve.

[ Szerkesztve ]

(#72243) Tibiajax válasza szami777 (#72240) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na jó, hát ez kész.. hát ez nem igaz:) micsoda végjáték

de amúgy Howard ordas nagyot hibázott, a fszért fogta azt a nyomorék rövidet a végső Bournemouth-beadásnál, és nem a kapu közepe körül helyezkedett.. akkor ki tudta volna ütni,így esélye se volt már odaérnie. nem vagyok kapus, de sztem kurva nagy hiba volt. de megéremelte a Bournemouth. őrületesek

(#72244) Assimilator válasza B0V9B (#72242) üzenetére


Assimilator
őstag

Ertem en, hogy szeretnek provokalni. De tudasban tenyleg olyan kulonbseg van, hogy olyan mintha egy 6 eves csufolodasat magara venne. Nem profi hozzaallas.

(#72245) L_YKing


L_YKing
addikt

[link] hopp hopp!! Ezert ez nem semmi. Beni lehetett talan? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72246) Richard! válasza Tibiajax (#72235) üzenetére


Richard!
addikt

Jobban utálod, mint tamás müllert? :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72247) szami777 válasza L_YKing (#72245) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem nem ő volt, nagyon más a stílus. Vagy lehet, hogy elérte a pubertás kort, és már visszafogja magát. ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72248) pohár válasza szami777 (#72247) üzenetére


pohár
félisten

valaki másodregje volt, az biztos, majd egy modi megírhatná ide, hogy kié

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72249) Citroware válasza pohár (#72248) üzenetére


Citroware
addikt

Az egy dolog, de mit tett, amiért erre most jöttek rá egy évvel regisztrálás után?

(#72250) Tibiajax válasza Citroware (#72249) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elkezdett velem beszélgetni..

richie müller tamásnál olyan nagyon nagyon sok jobbat nem fogsz tudni mondani, akitől könnyedében hányok..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.