Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72301) Assimilator válasza #84221696 (#72300) üzenetére


Assimilator
őstag

O nyerte.

(#72302) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na akkor kezdünk

fix 2! forza Inter!!

(#72303) szami777


szami777
addikt

Jol kezdodik a meccs :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72304) Ringman válasza szami777 (#72303) üzenetére


Ringman
nagyúr

nagatomo.

nb1 szint az ember.

(#72305) Tibiajax válasza Ringman (#72304) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát jah.. gyors, meg minden, még mindig, de....
hát igen

(#72306) Tibiajax válasza Tibiajax (#72305) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, megy is a méltó helyére

csak azt nem értem, a Mester miért erőlteti még mindig ezt a kis szar japánt...
ennyire fontos lenne az a rohadt japán piac?

(#72307) Ringman válasza Tibiajax (#72306) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem hiszem, h többet hozna, mint 1 bl-indulás

(#72308) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

köszi nagamoto..
de a többieknek se ártott volna kicsit jobban felpörögni

de! legalább nem 1-0-val kapunk ki

(#72309) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez az!! kicsi Ljajics!!!
imádlak

(#72310) Ringman válasza Tibiajax (#72309) üzenetére


Ringman
nagyúr

ehhez is bia beállása kellett :D

(#72311) Tibiajax válasza Ringman (#72310) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

istenem...
ott lett volna az egyenlítés
közben 83percben sikerül beküldeni Jove-t.. ez az Mancsi! még, még
:D

(#72312) BenHans válasza L_YKing (#72291) üzenetére


BenHans
addikt

Jajj, és még én veszem a lelkemre a dolgokat... Fáj mi hogy a Barca kapta?! :D

Amúgy volt egy videó hogy tök üres pályán ugyanonnan próbáltak gólt lőni és nem sikerült úgy eltalálni hogy ne pattanjon le a gólvonal előtt és ne a rövidbe vagy középre menjen. Ezen kívül méricskélték hogy Ter Stegennek csak akkor lett volna esélye kitolni ha jóval közelebb van a kapuhoz vagy a hosszúnál... Az fel sem vetődött hogy ilyen szituációban neki a hosszún kellett volna állni mert ha ezt helyzetnek nevezzük akkor sem volt indokolt.

Ha jobban megnézed, Florenzi labdája a hosszú felső alatt fél méterrel csapódik le és még a kapufa is benne van. És nem üres pályán lőtte üres kapura, hanem egy az előtte a területet szűkítő Barcelona játékos zavarásában, és zseniális helyzetfelismeréssel, ami szintén számít.

Ha megnézed ezt a Destro gólt, látszik hogy közelebbről is lőtte, nem kapufára és onnan a hálóba csapódott, a kapus jó oldalon állt és közelebb a gólvonalhoz, mégsem tudta kiszedni. [link]

--------------------------

Grat Lajcsi! Jól megy a játék... :R Gyere is vissza a nyáron. :D

Na verjél még egyet vagy Jovetic és a 2-2 hasznos lenne és talán a szitut tekintve az Interesek is elfogadnák.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72313) Ringman


Ringman
nagyúr

Callejónról csak nekem ugrik be mindig ziggy a wire-ből?

(#72314) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

megőrülök,nem bírom!!!

(#72315) BenHans


BenHans
addikt

Napasztmek, 2 kapufa pedig megérdemelte volna az Inter, nagyot küzdöttek.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72316) Ringman válasza BenHans (#72315) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát ez nem jött össze :(

hazai volt a kapufa

(#72317) szab.tam válasza Ringman (#72316) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én meg ne értettem. meccset nem láttam, csak a stat-ot. egy kaput eltaláló lövés a 2. fi-ben, 1 gól.
sehogy nem tudtam összematekozni a kapufát. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72318) L_YKing válasza BenHans (#72312) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem nem egyaltalan nem faj. Reklamaltam volna akkor is ha a Roma kapja vagy eppen barki mas. Nekem ez a gol nem erne puskas dijat. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72319) Assimilator válasza BenHans (#72312) üzenetére


Assimilator
őstag

A vegere meg kihozod, hogy Florenzi igy akarta. :)

(#72320) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Világ legnagyobb fassága ez a Puskás-díj.

Na jó, nem. De ott van elől.

(#72321) pohár válasza KisTücsök (#72320) üzenetére


pohár
félisten

elöl ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72322) KisTücsök válasza pohár (#72321) üzenetére


KisTücsök
addikt

Fúú. És ezzel már nem is először javítasz ki. Most egy kicsit azért szarul érzem magam.

(#72323) pohár válasza KisTücsök (#72322) üzenetére


pohár
félisten

igen? én totál nem emlékszem rá... kezdek meghülyülni, úgy látszik :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72324) Richard!


Richard!
addikt

Tegnap került sor a La Liga díjátadójára, amelyben több díjat is átosztottak, többek között a bajnokság legjobb játékosának járó díjat is, amelyet ismét Lionel Messi nyert meg, ezzel letaszítva a trónról a tavalyi győztes Cristiano Ronaldót. Külön érdekesség egyébként, hogy immáron már hetedik alkalommal adták át ezt a díjat, és ebből a hét alkalomból hatszor Messi nyerte meg a díjat.

Az edzők között Luis Enriquet lett a győztes. Ám ő egyéb elfoglaltságok miatt nem tudott részt venni a díjátadón, így helyette a díjat Jordi Mestre vette át.

Íme az összes díjazott:
A bajnokság legjobb játékosa: Lionel Messi (FC Barcelona)

Öt csillagos játékos a szurkolók szavazatai alapján: Cristiano Ronaldo (Real Madrid) :F :F :F :F

Legjobb kapus: Első osztály: Claudio Bravo (FC Barcelona) / Másod osztály: Ivan Cuellar (Sporting Gijón)

Legjobb hátvéd: Első osztály: Sergio Ramos (Real Madrid) / Másod osztály: Bernardo Espinosa (Sporting Gijón)

Legjobb középpályás: Első osztály: James Rodriguez (Real Madrid) / Másod osztály: Óscar González (Valladolid)

Legjobb támadó: Első osztály: Lionel Messi (FC Barcelona) / Másod osztály: Ruben Castro (Real Betis)

Legjobb edző: Első osztály: Luis Enrique (FC Barcelona) Másod osztály: Pablo Machín (Girona)

Legjobb amerikai játékos: Neymar (FC Barcelona)

Legjobb afrikai játékos: Sophiane Feghouli (Valencia)

(sport.es)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72325) IreN!CuS válasza Richard! (#72324) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Legjobb hátvéd Ramos :( :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72326) Richard! válasza IreN!CuS (#72325) üzenetére


Richard!
addikt

De úgy látom, hogy krisztinának is kellett nyerni valamit...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72327) bagyulajuve válasza Richard! (#72326) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az mi az az ötcsillagos??? eddig is volt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#72328) szami777 válasza bagyulajuve (#72327) üzenetére


szami777
addikt

Csak CR miatt találták ki, hogy ő is kapjon valamit :D ;]
Messié a hatcsillagos :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72329) Richard! válasza szami777 (#72328) üzenetére


Richard!
addikt

Mást én sem tudok elképzelni, szánalmas :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72330) pohár válasza Richard! (#72326) üzenetére


pohár
félisten

nem lényeg, hogy a tavalyi szezonról volt szó, de nem baj (több gólt rúgott kevesebb meccsen)

a szánalmas a vb-s díj volt, nem ez

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72331) Richard! válasza pohár (#72330) üzenetére


Richard!
addikt

Igen, én vagyok egy idióta barom. Elnézésedet kérem :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72332) L_YKing válasza Richard! (#72331) üzenetére


L_YKing
addikt

Olyan erdekes, hogy Chelsea, Mu stb.. szurkolok is igy latjak de megse ugy van az hanem ahogy a realos mondja. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72333) pohár válasza L_YKing (#72332) üzenetére


pohár
félisten

érdekes, én csak az előbbiből láttam egyet, az is csak trollkodott egy kicsit

de még mindig a tavalyi szezonról beszélünk, ne zavarjon meg senkit

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72334) L_YKing válasza pohár (#72333) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem csak errol beszelek hanem ugy osszesegeben.

Tavalyi szezonben sem remlik cr tundoklese. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72335) pohár válasza L_YKing (#72334) üzenetére


pohár
félisten

nem tündökölt, de kevesebb meccsen több gólt rúgott, mint messi, szóval nem értem mire fel lett ő a legjobb támadó (bár transfermarkt 25-25 meccsre hozza ki mindkettőt, de C 5-tel többet rúgott így is a bajnokságban)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72336) #16514048 válasza pohár (#72333) üzenetére


#16514048
törölt tag

Akkor most egy MU szurkoló véleménye: szánalmas mindkettő. ;]

Szeretem ezeket a díjakat, mindig csak az a kérdés hogy melyik Real vagy Barca játékos kapja. De hasonló izgalmakat rejt maga a spanyol bajnokság is (számomra).

(#72337) B0V9B


B0V9B
tag

Ne csináljátok már :D Ki a faszt érdekelnek a futballban a kibaszott egyéni díjak? Még a gólkirályi cím meg a gólpasszok el is mennek, de ezek a nézők meg szurkolók és internetezők által megszavazott hülyeségek... Csak én nem látom az értelmüket? Egy csapatsportban...
Legalább ezeken ne vesszetek össze :K

(#72338) L_YKing válasza B0V9B (#72337) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja hogy ez is netes?? :DDD
Joeeg... :Y :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72339) bagyulajuve válasza #16514048 (#72336) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát egyik se egy Bödedani az már biztos ;]

Resistencia eterna

(#72340) Assimilator válasza pohár (#72335) üzenetére


Assimilator
őstag

Most nem a golkiralyi cimrol van szo. ;]

(#72341) Ringman válasza pohár (#72330) üzenetére


Ringman
nagyúr

a szánalmas a vb-s díj volt, nem ez

az igazán szánalmas az volt, hogy a 2010-es aranylabdát nem schneider nyerte - sőt csak a 4. lett.

(#72342) szab.tam


szab.tam
nagyúr

neuer volt a nagy vesztes.
totál motiválatlan lett a csávó.
most már nem is rohangál ki szívesen.
annyira.
felesleges.
nem értékelik. :( :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72343) B0V9B válasza szab.tam (#72342) üzenetére


B0V9B
tag

Hát nem sok dolga van a Bayern meccsein az is biztos :DDD
Kirúgásokat elvégzi meg amikor hazaadnak neki azokat megoldja, néha-néha kiszalad ha olyan a helyzet (beszarok egyébként hogy még sose fázott rá) de nincs agyon dolgoztatva. Mindig is mondtam már hogy nekem az álommeló az lenne, ha 3. számú kapus lehetnék egy ilyen szintű csapatnál. :D
Védeni úgy se kell, ha véletlenül lesérül vagy kiállítják az első számú kapust akkor le kell ülni a padra néhány meccsen, de ha az első és a második számú kapus is kiesik akkor általában gyorsan kölcsönvesznek egy másik kapust vagy igazolnak vészmegoldásként egy szerződés nélküli csókát, aki azért már valamit letett az asztalra korábban.

Mondjuk edzésen lehet kiszúrnák a mozgásomon hogy nem vagyok valami jó rúgókkal megáldva :)

[ Szerkesztve ]

(#72344) szab.tam válasza B0V9B (#72343) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem olyan jó az.
a cserepad mellet 4 sorral.
nem lát a kutya sem. kb. annyit, mint afellaiy-t a barca-ban, vagy mateos-t a real-ban.
csapatépítő buliban elküldenek legyeket kapkodni a sütésre váró hús mellé, majd az értéked is így alakul:
játszott meccsek nélkül az edzőpályáról q* jó helyre tudsz igazolni.
most bogdán jut eszembe.
ő vele mi is van mostanság? :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72345) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

"Messi istenáldotta tehetség, ez különbözteti meg a többiektől. Tud cselezni, tud gólt rúgni, tud passzolni. Lát a pályán, érti a játékot. Cristiano egy atléta. Irtó keményen dolgozik, emiatt az állhatatossága miatt mindig a legjobb helyen van. Játszottam Cristiano Ronaldo ellen, könnyen levédekezhető, Messi nem. Nagyon keményen dolgozva lehetsz olyan, mint Cristiano, persze egy csak egy adott pontig, de sosem leszel olyan, mint Messi. Ez lehetetlen""
Davids

(nem erről pofáztam mindig én is...)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#72346) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link]
szavazzatok. hajrá Krisztián!

(#72347) szab.tam válasza Tibiajax (#72346) üzenetére


szab.tam
nagyúr

rajtad már nem igazodok ki.
remélem, komolyan gondolod.
ha igen, akkor feljebb már linkelték, behívtak minket szavazásra. :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72348) Tibiajax válasza szab.tam (#72347) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K

(#72349) szab.tam válasza Tibiajax (#72348) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akkor ok.
iszonyat szemtelen gól volt.
ma többször megnéztem ismétlésben. :))

a szavazás ip alapú? :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72350) Tibiajax válasza szab.tam (#72349) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.