Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72951) Citroware válasza venember83 (#72950) üzenetére


Citroware
addikt

Sajnos kint voltam 1 percig, és mire visszaértem pont alig láttam belőle bármit, de úgy vettem észre, hogy első szögletből, első lövésből. Bogdán mintha kiejtette volna a labdát a kezéből vagy ott szerencsétlenkedett valamit.

Erről beszéltem.

[ Szerkesztve ]

(#72952) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nem a kezéből rúgta ki? [link]

Nem tudom eldönteni.

(#72953) #16514048 válasza venember83 (#72950) üzenetére


#16514048
törölt tag

[link]

Szerk: bocs, nem láttam még az előttem lévő hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#72954) Citroware válasza KisTücsök (#72952) üzenetére


Citroware
addikt

Lehet, de kezdjük ott, hogy első fogásra azt még én is megfogtam volna.

Közben már 2:0, ami kapura megy, az bemegy. Mondjuk ezt lehet, hogy más kapus sem védte volna ki.

(#72955) KisTücsök válasza Citroware (#72954) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az igaz, fogni kellett volna elsőre. Cech csinált ilyeneket sokszor, fogtam is a fejem rendesen. :D

Klopp nagy fába vágta a fejszéjét ezzel a Pool-lal. Ide egy fél csapatnyi klasszis kéne, hogy ne lebőgés legyen a vége.

Ez is mi gól volt.

(#72956) szami777


szami777
addikt

Hihetetlen, hogy a Pool kiscsapatok ellen teljesen impotens, a nagycsapatokat meg elpicsázza álomfocival.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72957) Citroware válasza szami777 (#72956) üzenetére


Citroware
addikt

Ez akkor is így volt (2005-2009), amikor 5 éven keresztül majdnem minden évben alkottak a BL-ben. :DDD De a BL helyet alig sikerült kiharcolni.

De mondjuk most az elején egy ilyen potyagólt odaadni a Watfordnak, nem a 10 mezőnyjátékos tehetett róla, onnantól meg már az egész meccs teljesen más hangulatban zajlik. Mikor a hátvédek is úgy érzik, hogy nincs biztos pont mögöttük a kapuban.

[ Szerkesztve ]

(#72958) szami777 válasza KisTücsök (#72955) üzenetére


szami777
addikt

Most hogy is van ez? Ha Mou megy a Unitedhez, akkor Mata jön vissza? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72959) KisTücsök válasza szami777 (#72958) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol :DDD

Naa, a végén még megint összejön a Guardiola-Mou párharc.

Csak ha a cityhez megy a kopasz, akkor ki jön hozzánk?

(#72960) Citroware válasza KisTücsök (#72959) üzenetére


Citroware
addikt

Cityhez nem megy senki. Lehet, hogy bajnokok lesznek (csak az Arsenal veszélyes rájuk) és most a BL-ben is sokáig eljuthatnak, és a hazai kupában is ott vannak.

[ Szerkesztve ]

(#72961) Citroware


Citroware
addikt

OMG Bogdán megint mit művelt :O Klopp helyében lehoznám, és betenném Kolo Tourét a kapuba.

Kár, hogy Suarez már nincs. Ő biztos jobb lenne, egyetlen jó kapusunk az elmúlt 10 évben. [link]

[ Szerkesztve ]

(#72962) #16514048 válasza Citroware (#72961) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD

Szegény Bogdán mit kap már most Twitteren is.

Szerk: de jó volt annak a Uruguay-Ghána meccsnek a vége. :K

[ Szerkesztve ]

(#72963) Citroware válasza #16514048 (#72962) üzenetére


Citroware
addikt

Már szögletből is kapura lövik, mert tudják, hogy azt sem védené ki. Az volt a szerencséje, hogy pont eltalálta őt a labda.

[ Szerkesztve ]

(#72964) itouchfan válasza Citroware (#72963) üzenetére


itouchfan
senior tag

Az egész pool egy katasztrofa egyébként, támadásban szintúgy, mint védekezésben.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72965) Richard!


Richard!
addikt

Bogdán Árpi csak edzőt akar buktatni ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72966) #16514048 válasza Richard! (#72965) üzenetére


#16514048
törölt tag

Árpi? :DDD

(#72967) Richard! válasza #16514048 (#72966) üzenetére


Richard!
addikt

Ifj. Knézy után szabadon :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72968) Ringman válasza Citroware (#72948) üzenetére


Ringman
nagyúr

az mind bement, legalább 4 gólban csúnyán benne volt - jó kapussal nem kaptunk volna olyan sok gólt,

lehet, h jobb is így, mert akkor faszrajz bácsi nem mondott volna le.

(#72969) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na ez szép védés volt most. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72970) Dinter


Dinter
addikt

Bravo benitez :DDD

Ez a büdös gyökér meg hogy csúszott oda

[ Szerkesztve ]

(#72971) L_YKing


L_YKing
addikt

Real :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72972) szami777 válasza KisTücsök (#72959) üzenetére


szami777
addikt

Siemone-t rebesgetik, nem tudom eldönteni, kinek örülnék jobban Guardiola-nak vagy neki.

__
De most viccet félre téve, megkönnyezném, ha Mata visszajönne és összeállna a MaZaCar megint. Öröm volt nézni azt a hármast.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72973) IreN!CuS válasza Dinter (#72970) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jogos volt a két piros , nem láttam csak az eredményt meg ,hogy 2 piros van ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72974) vans? válasza IreN!CuS (#72973) üzenetére


vans?
őstag

A masodik abszolut nem volt jogos. Meg a tizenegyes sem, utalom, ha igy nyer a csapat.

hábm bábm

(#72975) pohár válasza vans? (#72974) üzenetére


pohár
félisten

az első piros után is hótmindegy volt már a Rayonak, a 2. so-so (bár az ugye sárgából volt, nem egyből piros)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72976) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ezért nehéz a kapussors: 1 hiba, vagy 1 rosszabb meccs és lehet ekézni egyből és elképzelhető, hogy többet meg sem kapja az esélyt. Remélem, azért, hogy nem ásta el teljes ezzel magát Bogdán.

Resistencia eterna

(#72977) Citroware válasza bagyulajuve (#72976) üzenetére


Citroware
addikt

Mindenesetre a WhoScored oldalán, ami minden meccs után értékeli a játékosokat, és listában sorrendbe rakja őket az eddigi szezonban átlag alapján, a Premier League összes játékosából álló listán a legalsó helyet foglalja el, bár ugye a többség több meccs alapján van megítélve, az övé meg egy meccs alapján, így egy meccs könnyen lehet kiugró, de akkor is. :O

(#72978) itouchfan válasza Citroware (#72977) üzenetére


itouchfan
senior tag

Egyedul az szamit hogy az edzői hogyan ítélik meg, bíznak-e benne továbbra is, és hogy ő hogyan áll fel ebből. A többi a pályafutása szempontjából lényegtelen.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72979) 7600 GS


7600 GS
addikt

Most láttam csak ennek a tahónak a piros lapot érő megmozdulását.

Egy 5 meccses eltiltás grátiszba még azért adnék mellé.

(#72980) Dinter válasza 7600 GS (#72979) üzenetére


Dinter
addikt

(#72981) L_YKing válasza Dinter (#72980) üzenetére


L_YKing
addikt

Aztapicsa... Remelem nem lett komolyabb baja. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72982) BenHans válasza L_YKing (#72981) üzenetére


BenHans
addikt

Itt is csak a szerencsén múlt, hogy nem töréssel vitte le a kisautó Kroost...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72983) pohár válasza L_YKing (#72981) üzenetére


pohár
félisten

kapott két flakon spray-t a lábára, aztán azzal elszaladgált, de utána nem sokkal megint elgyalulták, de a másik lábát, meg nem ilyen brutális módon

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72984) Assimilator válasza Dinter (#72980) üzenetére


Assimilator
őstag

Az volt a szerencseje, hogy a rugas pillanataban mar nem tamaszkodott azon a laban, kulonben tuti tores.

(#72985) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Ez most fájt.

(#72986) forceberg válasza Dinter (#72985) üzenetére


forceberg
veterán

Pedig a felpattanó labdát a kezéből rúgták ki...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#72987) Ringman


Ringman
nagyúr

ez a közvetett szabadrúgás elég vicces szituáció volt az inter-lazio meccsen.

egy elbaszott labdakezelést ítéltek hazaadásnak, szerintem rossz helyről végeztették el a szabadot (5-ös sarkáról), de a 9m-t meg nem tartatták be.

nem lett gól.

ja fos az inter.

(#72988) Citroware válasza Ringman (#72987) üzenetére


Citroware
addikt

Egyáltalán hogy lehetne betartani a 9 métert, ha az 5-ösről rúg valaki? Nem férne el a labda és a kapu közé senki. Még a kapust is ki kéne paterolni. :D Még ha közvetett is, kispasszal rögtön rá lehetne rúgni, mint 100%-os ziccer, nem?

De megnézném az esetet. :C

[ Szerkesztve ]

(#72989) Ringman válasza Citroware (#72988) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem ilyenkor vonalra kell állni

(#72990) Citroware válasza Ringman (#72989) üzenetére


Citroware
addikt

(#72991) venember83 válasza Ringman (#72987) üzenetére


venember83
nagyúr

Felipe Melo meg a Juve beépített embere? Nemigen lehet vitatni a Lazio tizenegyesét.

(#72992) Ringman válasza venember83 (#72991) üzenetére


Ringman
nagyúr

melo nem tudom mit keres itt.

az első 1-2 meccsen jó volt, ennyi.

majdnem annyira érthetetlen, mint nagatomo. arról legalább el tudom képzelni, v vki dugja a vezetőségből ;]

közben meg pirosat kapott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72993) bagyulajuve válasza Ringman (#72992) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de egész korrekt volt utána ;]

Resistencia eterna

(#72994) venember83 válasza bagyulajuve (#72993) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilván, csak a pályán elszállt az agya. Nem akar ő rosszat, csak agyatlan, ennyi. Mehet utána a laziós is, ez sincs magánál.

(#72995) venember83


venember83
nagyúr

Így ér nagyon sokat az a győzelmi sorozat, amit a Juve véghez vitt.

Boldog karácsonyt minden Inter-drukkernek, de boldogabb az Öreg Hölgy szurkolóinak. :DDD

(#72996) hobizoli válasza venember83 (#72995) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Inter bazze... vitte is a szelómat :(

több drón kell ;P

(#72997) venember83


venember83
nagyúr

Ha ennyire ideges volt Allegri a Juve bambasága miatt, vajon mennyire örült annak, hogy már csak három pontot kell behozni a tabellát vezető csapaton?

[ Szerkesztve ]

(#72998) L_YKing válasza venember83 (#72997) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak en erzek egy kis gonoszkodast emogott? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72999) pohár válasza venember83 (#72991) üzenetére


pohár
félisten

TONG POOOOO

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#73000) Ringman válasza venember83 (#72995) üzenetére


Ringman
nagyúr

eh. :)

ez pont egy rossz forduló volt - mindenki nyert, akinek nem kellett volna.

azért idény végén a bl-lel is elégedett lennék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.