Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9505) bzoley válasza King Unique (#9503) üzenetére


bzoley
veterán

Nem is az átlag gépeknél vehető észre, hanem a régebbieknél, amiknél a driver támogatás éppenleges. Egyszerű vga, kevesebb ram, lassabb hdd. Biztos sokan frissítettek pl. Vistáról win7-re. Ha szó nélkül elfogadják a gwx ajánlatát, lehet hogy kicsit csalódni fognak a frissítés után. Legalább is többen, mint ahányan számítanának rá. Nekem is vissza kellett lépnem, mert amin a vista, és a win7 használhatóan ment, a win10 használhatatlan lett. Látszólag működő eszközök, de a start, meg a másik szélen a a faliújság több másodperces késéssel jelent meg, fast bootot minimum ki kellett kapcsolni, hogy a cursor-ön kívül más is legyen a kijelzőn, ms kártyajátéktól grafikai hibák, fagyás. De csak úgy általában is minden tetű lassú volt. Szóval egy jó pár éve használatban lévő win7-hez nem is lehetett hasonlítani. És biztos járnak mások is így, csak a különbség annyi, hogy nálam nem okozott fejfájást, mert csak kísérleteztem. Persze a gép nyugdíjazása lett a vége.
Amúgy a csere-gépen szintén 1366 lett a felbontás, mindent hagytam 100%-on, így jó is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.