Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) pzstm válasza Ice_Man22 (#9900) üzenetére


pzstm
titán

sajnos nem.... driver hiány okozhatja jó eséllyel.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9902) pzstm


pzstm
titán

[Hivatalos magyar Windows 10 Gy.I.K.]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9903) mdraco


mdraco
őstag

Használtam a Word Mobile-t, gondoltam végre nem kell telepítsek office-t, mert ez bőven elég. Most akarok létrehozni egy új dokumentumot és Office 365-t kér... Vajon Windows 10 mobile-n is ez lesz? Mivel univerzális app...mert akkor elmennek a....!
woland_y2k : Na jól van, akkor Windows mellett Office-ra is érvényes ez.

[ Szerkesztve ]

(#9904) Воланд válasza mdraco (#9903) üzenetére


Воланд
titán

10" alatt ingyenes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9905) King Unique


King Unique
titán

Ilyet se láttam már itt a PH, mikor a 2 fan egymásnak feszül és a fő MS hater a Windowst védi...álmodom, vagy tényleg jól olvastam... :Y :)

(#9906) vlevi válasza szundybence (#9861) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Eddig egyetlen windowsz sem volt stabil."
Wédem egy kicsit a Windows, mert nekem az XP-vel sem voltak különösebb gondjaim, a hetes pedig hetekig elmegy a melóhelyen, anélkül, hogy kikapcsolnám, vagy altatnám. Otthon is csak főként altatgatni szoktam napközben.

A 8-as vonal óta érzek egy kis zavart az erőben, mert valami nem teljesen megy a gépemen alvás, kikapcsolás terén. Hardvert azóta nem cseréltem, és a 10-essel is ugyanazokat produkálja. Ha ez nem lenne, váltanék.
Szerintetek egy Asus B75M alaplap, i5-3470 proci, Sapphire 7770 (ez ez az egy változott, mostmár 7850 van), 8Giga RAM-ban, és egy Enermax 485-ös tápban mi a bánat lehet olyan bonyolult, hogy nem tudom powergombbal kikapcsolni?
Néhány utalást találtam már rá külföldi fórumokon, másoknak is van ilyen bajuk, persze nem túl sok felhasználónál jelentkezik a hiba, de megoldást még nemnagyon. Annyi történik csak, hogy amikor új win-t rakok fel (vagy a 10-es esetében jött az új fbl_impressive frissítés), akkor 1-2 alkalommal ki lehetett kapcsolni a gépet a power gombbal, de aztán megint nem. És néha bebolondult az alvás is, de úgy nagyjából mégiscsak működőnek mondanám.
Ha ez nem lenne, akkor valószínűleg már nyócas lenne telepítve a gépemre, nem vacillálnék vele enniyt.

(#9907) Воланд válasza vlevi (#9906) üzenetére


Воланд
titán

szvsz ha kicserelned az alaplapot akkor rogton elmulna ez a problema.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9908) zoli62 válasza pzstm (#9902) üzenetére


zoli62
addikt

Get Windows 10 alkalmazás nélkül hogy lehet letölteni a frissítést? Amennyiben valaki a telepíti a 10240-es buildet és ezután kiszáll az Insider programból, az a napőokban még kaphat a rendszeréhez frissítéseket, de mi történik július 29-ke után?

(#9909) premete válasza pzstm (#9902) üzenetére


premete
veterán

We are sorry, the page you requested cannot be found. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9910) szundybence válasza #40553216 (#9898) üzenetére


szundybence
aktív tag

Ubuntu fórumon kb. ugyanígy a második hsz-ével ugrott neki mindenkinek.

Mert a linux fórumon linux-fanok voltak, itt meg windows-fanok vannak. Nem lehetne érzelemmentesen, csak a tényekre szorítkozni egy szakmai topikban?

(#9911) Воланд válasza szundybence (#9910) üzenetére


Воланд
titán

lehetne, csak akkor jon a "hazucc", meg az "ms berenc" vagy hsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9912) DokiBaxxi válasza szundybence (#9910) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

"Nem lehetne érzelemmentesen, csak a tényekre szorítkozni egy szakmai topikban?"

"Egyszerűen picipuha-fanok vagytok, nemhogy még szakértők. Én mélységesen szégyellném magam a helyetekben."

:U

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#9913) Stirlitz válasza Воланд (#9911) üzenetére


Stirlitz
senior tag

:C

(#9914) szundybence válasza Воланд (#9911) üzenetére


szundybence
aktív tag

Hát talán nem kellene hazudni, és akkor nem írnák neked, hogy hazudsz. Egyébként én egyszer sem írtam, hogy hazudtál. Olvass vissza és látni fogod. Egyébként én már lezártam volna ezt a témát régen, de egyesek, mint te is, folyamatosan életben tartjátok. Miért? Mit akartok ezzel elérni? Nem kell válaszolni, költői kérdés volt. Inkább szeretnélek megkérni, hogy fejezd be ezt a témát. Foglalkozz a szakmai kérdésekkel korrektül. Akkor minden tiszteletem a tiéd lesz. :R

(#9915) gbela válasza szundybence (#9914) üzenetére


gbela
senior tag

Windowstol meg, igazából bármilyen témától függetlenül. Ha írsz valamit, és 10en írják, hogy az nem kerek, nem korrekt, nem szép stb (mellette senki nem értett egyet Veled), akkor fel sem merül, hogy a hiba benned/az írásodban van? Én nem akarok rosszat, értem is amit írni akartál, a magjával még talán egyet is értenék, de ahogy leírtad az tényleg minden volt csak nem kerek, korrekt, szép.

[ Szerkesztve ]

(#9916) pzstm válasza premete (#9909) üzenetére


pzstm
titán

itt bejön minden böngészővel pöccre. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9917) pzstm válasza zoli62 (#9908) üzenetére


pzstm
titán

kiszáll a frissítésből és ezzel a fast ringből, akkor a consumer ringbe kerül, de aktiválásnál a rendszer ellenőrzi, hogy van-e jogalapja a frissítéshez (amíg insider vagy, frissítési alap nélkül használhatod utolsó infóim szerint a Win10-et)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9918) Nagymelák válasza szundybence (#9914) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Tökéletes szoftverek sosem lesznek,főleg ilyen esetekben mikor rengeteg féle-fajta hardverre kell megfelelnie.
Ezt el kell fogadni,azért mert vannak akiknél hibátlanul működnek mint például nálam,nem azt jelenti hogy csak azért mondom/mondjuk mert mást akinek nem működik tökéletesen bosszúságot okozzunk!
Ha nem működik,nem tetszik,nem megfelelő akkor maradni kell a jól bevált rendszernél!

(#9919) vlevi válasza Воланд (#9907) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezt miért mondod? Olyan elavult, vagy mert szerinted valami hardveres baja van? De akkor Win7 alatt miért nem fordult elő soha semmi? Csak Win8-tól felfelé.
És szerinted mire cseréljem? Ugyanolyan, B75-ös lapra, vagy fejlebb valamivel? Esetleg egy H77-es chipset jobb?

(#9920) Воланд válasza vlevi (#9919) üzenetére


Воланд
titán

elavultnak nem elavult, viszont ez inkabb hw problemanak nez ki, mint sw. tippre meg egy teljesen ugyan olyan alaplappal sem lenne gond. nalam az alaplapon az egyik ventillator csatlakozo nem ad le eleg feszt, nem indul el magatol a rakotott ventillator, csak ha egy kicsit meglokom. ez is egyik naprol a masikra jott elo.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9921) tomboy0013 válasza szundybence (#9914) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Hát talán nem kellene hazudni, és akkor nem írnák neked, hogy hazudsz. Egyébként én egyszer sem írtam, hogy hazudtál."

:DDD Meddig tudod még fokozni te szakmai zseni? Legalább magadnak ne mondanál ellent 2 egymást követő mondatban.
Mellesleg biztosan én is valami UFO lehetek akinek külön rendszereket gyártanak le, de a Vista utáni Windows-ok problémamentesen futottak az elmúlt években a gépeimen.. Durva dolgok vannak.... És képzeld még pénzt sem kaptam a hozzászólásomért. :Y Fuh ezt már nem lehet hova tenni....

....de unom már a bugyuta trollokat, minek kell beszöknie minden topikba 1-2-nek? Még csodálkoznak is ha úgy kezelik őket mint egy debilt.

(#9922) #58000384 válasza pzstm (#9917) üzenetére


#58000384
törölt tag

Oké, aktivált 8.1 > 162 > 240, Insiderből ki, és a rendszer még mindig aktivált a preview kulccsal. Ez akkor meddig marad így?

(#9897) vlevi: Azt majd azok kapják meg, akiknek magától frissül 29-én a rendszer :) De ha nem tudsz várni, akkor szerintem már most is felteheted :D

(#9923) FollowTheORI válasza #58000384 (#9922) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amíg a build le nem jár. :)

Persze a dátumot még nem tették közzé.
De tippre marad ugyanaz, mint előtte erre is majd.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9924) pzstm válasza #58000384 (#9922) üzenetére


pzstm
titán

29 után már elvileg nem lesz aktiválva, kivéve ha OEM windowsod volt vagy a 8.1 eredeti volt és úgy ugrottál, mert akkor aktivált marad

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9925) Воланд válasza FollowTheORI (#9923) üzenetére


Воланд
titán

a 10240-es buildben nincs lejarati ido. ennek a buildnek csak ugy lehet az aktivaciojat visszavonni ha tiltjak a kulcsot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9926) #58000384 válasza pzstm (#9924) üzenetére


#58000384
törölt tag

Eredeti a 8.1. És vajon milyen kulccsal marad aktivált?

(#9927) FollowTheORI válasza #58000384 (#9926) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez csak annyi hogy az upgrade nem töri meg a aktivációt, mivel nem új telepítés volt megőrizte.
Gondolom ez is szándékos teszt volt működik e élesben is az upgrade folyamat ezen része is.
(És gondolom a MS fiókba is be voltál lépve közben.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9928) #58000384 válasza FollowTheORI (#9927) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ez eddig rendben van, de már nem vagyok Insider a rendszerben, és nem a 8.1-es kódom van ott (vagy aminek kéne), hanem még mindig a preview. Ha 29-én tényleg megszűnik az állapot, akkor jó lenne tudni, hogy lesz-e teendő vele.

(#9929) FollowTheORI válasza #58000384 (#9928) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem tippre nem lesz semmi teendő vele... jön majd egy final release update ami rendbeteszi a dolgot, ha megvan a folyamatosság (8.1 aktivált -> MS fiók insider -> MS fiók végleges, azonos hardver ID és áthozott aktiválás/telepítési ID).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9930) premete válasza #58000384 (#9926) üzenetére


premete
veterán

Ilyenek a kulcsaid?
Product Name : Internet Explorer
Product ID : 00362-10000-06502-AA341
Product Key : 8N67H-XXXXX-XXXXX-XXXXX-TXYCV
Modified Time : 2015. 07. 16. 2:59:41
==================================================

==================================================
Product Name : Windows (BIOS OEM Key)
Product ID :
Product Key : 23HNW-XXXXX-XXXXX-XXXXX-VMFFC

==================================================
Product Name : Windows 10 Pro
Product ID : 00330-80000-00000-AA628
Product Key : VK7JG-XXXXX-XXXXX-XXXXX-3V66T
Installation Folder : C:\WINDOWS
Modified Time : 2015. 07. 22. 13:47:32
==================================================

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9931) #58000384 válasza FollowTheORI (#9929) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát a hardver ID az ott van biztos a 8.1 kulcsa mellett, abból valamit alkothatnak majd, mondjuk az aktiváláshoz sosem kellett MSA. Igazán adhatnának majd egy kódot :)

premete: Nekem a rendszer kulcsa -HCFC6.

(#9932) savior


savior
őstag

Hozzászólhat olyan a témához, akinek warez windows 10 van?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#9933) King Unique válasza savior (#9932) üzenetére


King Unique
titán

Szerinted? :)
Amúgy meg burkoltan és finoman fogalmazva vsz igen.

De amúgy még meg sem jelent és már van hozzá okosító...? :Y

(#9934) netpeti98 válasza savior (#9932) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha nem az aktiválással kapcsolatban van kérdésed akkor senki se tudja meg, hogy neked az van...

(#9935) t72killer válasza savior (#9932) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem, lenyomozzák az IP-jét és küldik a TEK-et :K .

Viccen kívül: persze, hogy hozzászólhat a warezoló, csak ne tegyen fel kulcsot/aktivátort vagy ne kérjen segítséget rendszertöréshez.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9936) Richter36 válasza savior (#9932) üzenetére


Richter36
őstag

Azzal a feltétellel, ha elfogadod a moderátor hozzádszólását ;-)

[ Szerkesztve ]

(#9937) pzstm válasza #58000384 (#9928) üzenetére


pzstm
titán

Hardveres azonositodhoz rendeli ezt az aktivalt Windowst, igy a kesobbielben semmi teendod nem lesz. Amig ez az eszkozod van, addig akarhanyszor ujratelepitheted es aktivalt marad

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9938) Samott


Samott
addikt

Van egy virtualboxban futo 10074-es aktivalt win10 pro-m, hogyan frissulhet ez magasabb verziora? Fast ringbe tettem, jonnek mindenfele updatek, de verziot nem ugrik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9939) Ice_Man22 válasza pzstm (#9901) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Mjah akkor kuka lesz, viszont tp link oldalan van driver windows 8.1 re de v3 as kartyahoz, nekem meg v1 es van :(.

(#9940) pzstm válasza Samott (#9938) üzenetére


pzstm
titán

Azvmar sehogy.

10157-nel kellett volna nagyobb, hogy 10240-re frissuljon.

Ha szerzel netrol ISO fajlt 10240-rol, akkor ra tudod engedni siman es frissulhet, persze ez nem a hivatalos út.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9941) #58000384 válasza pzstm (#9937) üzenetére


#58000384
törölt tag

Értem, köszi! És a retail 8.1 esetén mi a helyzet? Ott ilyen korlátozásnak nem kéne lenni.

(#9942) #73029888


#73029888
törölt tag

Kíváncsi vagyok a végleges W10-re nagyon. Kár hogy se W8.1 alatt,se W10 alatt nem megy nekem a GTA V akadás mentesen,csak W7 alatt. Ott viszont "majdnem" maxon megy akadás nélkül. Pedig csak OS-t cserélek.... Remélem W7 alatt nem lesznek rejtett kék halálaim mint W10 alatt.

(#9943) worxland válasza savior (#9932) üzenetére


worxland
addikt

Nehéz lenne, mivel jelenleg nincs is warez W10. :D

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9944) anulu válasza #73029888 (#9942) üzenetére


anulu
félisten

nem kötözködésből, de nem Radeonod van? többen panaszkodnak sokfelé, hogy a driver nagyon nem az igazi, és nem csak játékokban. részemről nem találtam még játékot, ami akadt volna nálam (ha rossz lenne a driver, az az én gépemen is bajos lenne, szvsz...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9945) anulu válasza worxland (#9943) üzenetére


anulu
félisten

warez W10 valóban, clean installra (insider nélkül) van "workaround". az kérdés, hogy ha 29-én kijön egy teljesen friss ISO build, azzal mi lesz törés szempontból, de a 10240 köszöni szépen.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9946) #73029888 válasza anulu (#9944) üzenetére


#73029888
törölt tag

De Radeon kártyám van. (HD7790 1GB DDR5)

W8.1 és W10 alatt is a legújabb Catalyst 15.7-el futtattam a játékot,és akadt nagyon. Majd rendszert cseréltem W7-re és ugyanazt a drivert raktam fel,és nem módosítgattam a játék beállításait és lám folyékonyan megy.

(#9947) anulu válasza #73029888 (#9946) üzenetére


anulu
félisten

szerencsére amit az nVidia kiadott driver az teljesen jó (hangsúlyozottan, nálam legalábbis). kérdés lesz, hogy az AMD összekapja-e magát, és az eddigieknél sűrűbben ad-e majd ki (akár beta) drivereket.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9948) worxland válasza anulu (#9945) üzenetére


worxland
addikt

A 10240 egy béta, ingyenesen letölthető, nem kereskedelmi szoftver.
Ezzel bármit csinálsz, nem lehet ráhúzni a warez jelzőt.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9949) Stirlitz válasza #73029888 (#9946) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ezt próbáltad? Tényleg smószabb a game vele. Én win10 alatt használom. (Viszont a World of Tanks hibás vele. Állítólag ettöl is befagy a wot kliens. Meg mástól is. A fene tudja már ott mi mitöl fagy. World of Warship biztosan jó vele, azzal játszom mostanában. Pedig az is WG féle Bigworld engines játék.)

[ Szerkesztve ]

(#9950) Is-tee válasza worxland (#9948) üzenetére


Is-tee
aktív tag

A 10240 már nem béta OS, de abban igazad van, hogy nem kereskedelmi szoftver jelenleg!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.