Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) pzstm válasza #58000384 (#9941) üzenetére


pzstm
titán

Retail az retailre frissul es nincs ilyen korlátozás

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9952) Воланд


Воланд
titán

More Windows 10 Answers: How Activation Will Work on an Upgrade

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9953) worxland válasza Is-tee (#9950) üzenetére


worxland
addikt

Ezt a marhaságot honnan vetted? Nincs kihirdetett RTM. Szóbeszéd és feltételezések nem állnak meg a jog előtt. Így jelenleg a 10240 béta.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9954) Samott válasza pzstm (#9940) üzenetére


Samott
addikt

Koszonom a segitseget, volt 10240-es iso-m, siman frissult vele es maradt aktivalva.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9956) #58000384 válasza worxland (#9948) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem béta, és nem lehet azzal sem bármit csinálni, ugyanúgy vonatkozik arra is egy EULA (ahogy a 10240-re is a véglegesé).

pzstm: Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#9957) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Még régebben regisztráltam én is erre az insider programra, leistudtam tölteni, felraktamx de visszaraktam a 8.1-et mert nem volt még valami fejlett. Mostanában viszont nagyon sok jót hallok róla, így gondoltam leszedem és felrakom megint. De a link, nem jó, nem tudom letölteni. Ez miért van?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#9958) sszemtelen válasza watador600 (#9957) üzenetére


sszemtelen
őstag

Az MS már rég leállította az insideres ISO fájlok hivatalos letöltését. :)

(#9959) generic


generic
senior tag

10240-es verziót fel tudom telepíteni külön particióra, hogy a másik particiót ne kelljen formázni?

(#9960) watador600 válasza sszemtelen (#9958) üzenetére


watador600
senior tag

Ó értem.
És akkor legális módon már nem tudok hozzájutni egy friss buildhoz? Vagy megkell várjam a 29.-ét?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#9961) pzstm válasza generic (#9959) üzenetére


pzstm
titán

természetesen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9962) pzstm válasza watador600 (#9960) üzenetére


pzstm
titán

igen, addig legalább várnod kell, ha legális módon akarsz hozzáférni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9963) mefistofeles válasza generic (#9959) üzenetére

Persze. Csak azt a particiót formázza amire települ.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#9964) #73029888 válasza Stirlitz (#9949) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nem próbáltam még.

Majd teszek egy újabb próbát a Jul 29-én megjelenő végleges dobozos változattal. Hátha jobb lesz.

(#9965) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

A netről szereztem egy 10240-et. Sikeresen felment. Azt irja aktiválnom kell, de nem sikerül. Egy hibakódot mellékelt. Szerinte próbálkoznom kell később. A seriál benne van. Mi a teendő?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9966) zzola válasza szimi57 (#9965) üzenetére


zzola
félisten

F8.

(#9967) watador600 válasza pzstm (#9962) üzenetére


watador600
senior tag

Köszönöm szépen a válaszod! :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#9968) Clemi


Clemi
veterán

Arról van valakinek infója, hogy az Edge az importáláskor csak a kedvencek sáv tartalmát hozta át?

Az eredeti helyén a c:\Users\clemi\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\User\Default\Favorites\ mappában ott van, de az Edge nem jeleníti meg.

[ Szerkesztve ]

(#9969) bon


bon
őstag

Windows AIK Windows 10--es végleges változata elkészült már, vagy még csak TP érhető el?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#9970) yodee_


yodee_
őstag

Lehet hogy volt már róla szó és csak átsiklottam felette, ezért akkor bocsi. De pontosan hogyan is lesz a win7 licensz win10re?

Köszi

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#9971) hati válasza FollowTheORI (#9923) üzenetére


hati
addikt

Nem jár le. Állítsd át a géped óráját 2-3 évvel és meglátod.

(#9972) Воланд


Воланд
titán

No RTM for Windows 10, Microsoft Says

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9973) pzstm válasza Воланд (#9972) üzenetére


pzstm
titán

Nah végre...igy már beszélhetünk róla 😃

Annyiszor volt már róla szó, hogy Windows as a Service..... tessenek máshogy gondolni a Windowsra ezek után;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9974) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Lekopogom én win7-ről álltam át win10-re, de minden működik, ami eddig is. Semmi negatív dolgot nem veszek észre.

Annak örülök, hogy a 10240-es a végleges, nem kell újra telepítenem legalább.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#9975) premete válasza pzstm (#9973) üzenetére


premete
veterán

Akkor nézzünk friss szemmel a teszkóra akarom mondani a 10240-esre. :)
Tehát azok fogják legkésőbb megkapni, akik regisztráltak, akiknek pedig fenn van a 10240, szűz telepítéssel, hátradőlhetnek 10 évre. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9976) westlake válasza pzstm (#9973) üzenetére


westlake
félisten

De akkor is lesznek ISO-k, amiket kitesznek az MSDN-re, meg a többi partner site-ra. Mindegy, hogy minek hívjuk azokat a telepítőket.

#9977: A 10240-es ISO-k az idők végezetéig keringenek majd az interneten. :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#9977) t72killer válasza premete (#9975) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Aki regisztrált (igaz, több eszem volt, h ne tegyem), az is lehúzhat egy 10240-es iso-t valahonnan;)

#9976: Nagyon remélem, hogy mostantól gyakran tesznek ki friss iso-t. 8.1-el elindult valami, hogy méltóztattak a nagyobb update-kre iso-t kiadni, remélem ez odáig fejlődik, hogy kb havonta kapunk egy friss telepítőt, mint officeból.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9978) Petyyyyy válasza Воланд (#9972) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez a macskás kép kiégetett. :D
Egyébként sejtettem is valami ilyesmit, ott volt minden jel. Szinte minden kulcsszót elejtettek már ezzel kapcsolatban.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#9979) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Szóval, akkor mégis igaz, hogy a 10240-es az RTM? :)

[ Szerkesztve ]

(#9980) pzstm válasza Is-tee (#9979) üzenetére


pzstm
titán

Nem. Nincs RTM, jelenlegi állapot van;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9981) Is-tee válasza pzstm (#9980) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Azaz nem is lesz, ha jól veszem ki? :) Kicsit hiányos még az angolom... :)

Köszönöm a válaszokat! :))

[ Szerkesztve ]

(#9982) pzstm válasza Is-tee (#9981) üzenetére


pzstm
titán

Pontosan

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9983) premete válasza Is-tee (#9981) üzenetére


premete
veterán

Nem is lesz, a 10240-et hívhatjuk windows 10-nek. Így volt logikus, amikor kijött.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9984) azopi74 válasza Воланд (#9972) üzenetére


azopi74
addikt

Hát ez nem újdonság, én is épp ezért már elég régóta következetesen kerülöm az "RTM" terminológiát, és következetesen GA-nak hívom a publikumnak (vagyis a current service branch-nek szánt) buildeket (amiből az első jön majd július 29-én) , de lehet, hogy már az a megnevezés is elavult? :)

(#9985) zoli62 válasza pzstm (#9917) üzenetére


zoli62
addikt

I am a Windows 10 Insider can I upgrade to Windows 10 RTM for free on 29 July from the preview builds and stop participating in the Windows Insider Program? (22 June 2015)

NO

http://winsupersite.com/windows-10/windows-10-upgrade-and-installation-frequently-asked-questions

(#9986) premete válasza zoli62 (#9985) üzenetére


premete
veterán

Így igaz, nem tudsz 29.-én RTM-re váltani (mert nem lesz). :)
Legális windows 7 sp1-ről, vagy 8.1-ről pedig lehet upgradelni, és kilépni az insider programból már egy hete.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9987) zoli62 válasza premete (#9986) üzenetére


zoli62
addikt

Igen, de mi van abban az esetben, ha valaki tiszta telepítéssel tette fel a 10240-es buildet, majd júliusi 29 előtt kiszáll az Insiderből?

Másik scenárió: legálisan frissített=tiszta telepítés egy OEM Windows 7 Pro-t Windows 8 Prora a kedvezményes 30 eurós akcióban, megkaphatja a Windows 10-et egyből? megelőlegezett válaszom: igen
Átvihető a Windows 10 másik gépre? Windows 8-nál még igen volt a válasz, amennyiben a frissített gépről elrávolítjuk. a 8.1-nél ebben szigorítás történt.

[ Szerkesztve ]

(#9988) premete válasza zoli62 (#9987) üzenetére


premete
veterán

[link]
Előtte volt fenn a 166-os, azt frissítettem, és a letöltött esd-ből csináltam esd isot, majd arról ment fel az új ssd-re.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9989) pzstm válasza zoli62 (#9985) üzenetére


pzstm
titán

ha kiszállsz az insiderből akkor megnézi a rendszer, hogy van-e jogalapod a frissítésre. Ha nincs, akkor nem lesz legális.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9990) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most volt egy olyan vicces dolog, hogy eltűnt a főmenüből a gépház és a fájlkezelő menü. Csodálkoztam is...
Megnéztem egy óra múlva és ott volt :D Semmi újraindítás nem volt :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#9991) Sarkadi válasza h1mpi (#9990) üzenetére


Sarkadi
tag

Nálam is így volt, de az okát én sem tudom. Most megint jó. :)

(#9992) moonguru


moonguru
őstag

Nekem meg volt egy sikertelen frissítésem:

"NVIDIA driver update for NVIDIA GeForce GTX 780"

És nem is találja az upgrade! :)

Monitor Guru!

(#9993) h1mpi válasza Sarkadi (#9991) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lekapcsolták a központból :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#9994) zzola


zzola
félisten

Azt meg tudná mondani valaki, hogy melyik frissítés után jelenik meg a tálcán a win ikon, amivel lehet regisztrálni W10-re?

(#9995) cattus válasza zzola (#9994) üzenetére


cattus
őstag

KB3035583

Do the thing!

(#9996) GuruZone válasza moonguru (#9992) üzenetére


GuruZone
őstag

sikeres volt az, nézd meg a verziót! 353.54 !!!

Még az nvidia oldalon sincs fent :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#9997) t72killer válasza zzola (#9994) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Miért kell az neked:U? Kb annyi "előnye" van, hogy később lesz win10-ed, mint bárki másnak a topicban (=letöltöttek egy 10240-es ISOt és simán frissítettek vele).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9998) King Unique válasza pzstm (#9980) üzenetére


King Unique
titán

Itt véleményem szerint arról van szó, hogy könnyebb ezt mondani, hogy nincs RTM. Így a vád sem érheti, hogy mért nem klappol minden, mert majd utólag foltozgatják még...Valamint az a nagy harci helyzet, hogy nem készültek el időben ezzel a Windows 10-zel, amit majd az ősszel megjelenő feature pack-ban hozzáadott többi funkció is alátámaszt. Amiknek ugye, akár már most is benne kéne lennie. :)

[ Szerkesztve ]

(#9999) Mate válasza King Unique (#9998) üzenetére


Mate
nagyúr

Vannak funkciók amiket eredetileg is későbbi időpontra terveztek.

(#10000) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

10K?

ejha

Alig bírom követni mi folyik :D

Szerencsére még nincs 29-e, akkor aztán felrobban minden.

Ez a mostani 240 mehet már élesbe, vagy nyugi és 29-én úgy is kapok egy pakkot?

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.