Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87037) King Unique válasza #79715584 (#87035) üzenetére


King Unique
titán

Aztán miért záródna le...? Nyilván nem fog, mert az eddigiek alapján ez az utolsó főverzió és eleve ezt fejlesztik tovább. Tehát ezek alapján nem lesz Windows 11, 12 stb. Az pedig szimpla hülyeség, hogy 3 év alatt semmi komoly fejlődés nem volt, mert pont hogy belekerültek kisebb-nagyobb újítások a korábbi Windows-verziókhoz képest és többet tud azoknál... Plusz a 10-esen belül 1-1 funkciófrissítés is hozni szokott kisebb-nagyobb hasznos újításokat és fejlesztéseket, az meg a másik. A dizájn szubjektív, de nekem speciel eleve jobban tetszik, mint a "kék katyvasz" és a 8.X-ben debütált kissé fapados flat dizájnhoz képest is mutatósabb.

Maga a rendszer pedig alapvetően jóra sikerült, még ha egyeseknél előfordulnak is problémák 1-1 funkciófrissítésnél. Ami megint olyan pl. most a 1809-nél is, hogy az eddigi gikszerek is korántsem mindenkinél jelentkeztek, nem törlődött a felhasználói mappák tartalma sem a frissítés során. Több gépen upgrade-eltem én is 1809-re és gond nélkül lefutott, azóta is jól működik a rendszer. Ahogyan itt a topikban is többen beszámoltak erről, sőt van aki már a korábban nem hivatalosan kiszivárgott 17736.1-es buildet tette fel és azóta is OK nála. Viszont az igaz, hogy a most beharangozott problémák a 1809-nél nyilván nem jó hírek, viszont ugyanakkor általánosítani sem lehet ezek alapján pont az előbb leírtak értelmében...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.