Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37622) Habugi válasza Popes (#37600) üzenetére


Habugi
addikt

Magam sem írhattam volna szebben.. :N

Nem értem egyébként, egymást közt szóba került a felesleges szolgáltatások kilövögetése, szóval sem lettek említve vagy kritizálva azok akiket nem zavar/hagyják hogy ~két tucat felesleges dolog fusson a gépen de mégis esőtánccá avanzsált ez a fajta hozzáállás.. :F

Nálam egyébként így néz ki a történet, boot után ebből leszámolandó a torrent kliens, PE..

Semmiféle erre dedikált 3rd party softvert nem használok, services.msc, msconfig, ccleaner.., utóbbi is csak azért mert az msconfigban látható/található automatikus indításban nem mindig látszik minden.
Plusz ugye Win szoltgáltatások be/kikapcs része..
~4-5év Win7 használat mellett tanultam meg miket lehet szemrebbenés nélkül kikapcsolni mert a felhasználók 99.9%-a az életben nem használja őket, mégis hajlamosak konstans mód futni és/vagy adatforgalmat generálni, ahol a fene tudja mit küldözgetnek/fogadnak.

Az asztalra/ikonokra vonatkozó tippeket köszönöm, kicsit megnyugodtam hogy nem csak egy nálam jelenlévő hiba, az mondjuk szerintem kimeríti a dráma fogalmát hogy egy lassan 1éves "op.rendszeren" ott tartasz hogy nem használsz parancsikonokat mert ilyen állapotban van..

Az említett alkalmazásra ránézek majd, örök hála!

:R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.