Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97423) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Megint csak engem szívat a Telekom, vagy mi a fene van itt? Nem az első eset mostanában, hogy kapok egy SMS-t, hogy 1 nem fogadott hívásom volt XY-tól. Visszahívom, aztán mondja, hogy nem voltam elérhető, amikor hívott. Pedig nem beszélek közben mással, akkor amúgyis szokott csipogni a fülemre, ha keresnek hívás közben. Korábban is volt már ilyen, de aztán abbamaradt. Amit néha észrevettem, hogy a telefonomon a térerő egy pillanatra átvált áthúzott karikára, aztán megint vissza. Beszélgetés közben nem szakad meg, a hang tiszta...

Helyileg Zala megye, falu, a készülék egy Samsung Galaxy S6 Edge, de nem hiszem, hogy a készüléknek lenne baja, mert korábban is elő-előfordult ez. SIM kártyát cseréltettem, pont emiatt, akkor úgy tűnt, megoldódott. Vagy hívjam fel őket, hogy indítsák újra a SIM-emet?

Köszi a tippeket előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.