Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) club1 válasza Beca1990 (#47900) üzenetére


club1
veterán

Természetesen nem tudsz LTE-t használni, ha a díjcsomagod nem engedi.

(#47902) club1 válasza Mr. Teddy (#47899) üzenetére


club1
veterán

Mastercard esetén lehet második szintű ellenőrzés, amikor a Mastercard küld egy ellenőrző sms-t, benne egy kóddal az ismert mobilszámodra. Ezt persze el lehet szúrni fizetési oldalon, de nekem valószínűbb, hogy nálad lesz valami felugró ablak tiltás a böngésződben.

(#47903) A@ron válasza MaxxDamage (#47880) üzenetére


A@ron
tag

igen, csapjad neki. Annyi, hogy nem lecserélés lesz, hanem hozzáadódik, így 1 GB+200 MB netet használhatsz majd. A fordulónap nem változik.

(#47904) Mr. Teddy válasza club1 (#47902) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Visa kártyám van. Most a telekom alkalmazáson belül sem jön be az OTP fizetési oldala. Gyanítom akkor az OTP-nél lesz a hiba, ha már így két helyen sem jön be.

Mod: kíváncsiságból megnéztem más oldalt, ahol lehet otp-n fizetni, ott kiírta, hogy a bank nem elérhető jelenleg. Szal OTP a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#47905) kali válasza St3ven (#47884) üzenetére


kali
legenda

az szép...

(#47906) djculture válasza Mr. Teddy (#47904) üzenetére


djculture
félisten

Nem ott lesz a hiba hanem telekom megújitja a fizetési és ügyfélkezelési rendszerét.

(#47907) Mr. Teddy válasza djculture (#47906) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Értem. Gyanítom akkor tegnap azért nem tudtam neten fizetni, hiába ment az OTP. Ma az otp nem ment nekem, mert másik oldalon is próbáltam fizetni és nem ment. Lehet azóta már működik az.

(#47908) glaci válasza Mr. Teddy (#47907) üzenetére


glaci
őstag

Mindenesetre ha van rá módod fuss be egy Telekom üzletbe és fizesd be személyesen, mert az írtad, hogy lejárt már néhány napja és a Telekom ilyen szempontból nem egy türelmes cég: Várnak néhány napot, aztán megy a felszólító SMS, aminek a borsos "felszólítási díj" -a meg a következő számládon fog majd londoni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#47909) Mr. Teddy válasza glaci (#47908) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Na most újra ment az otp fizetős oldala, sikerült is befizetni a számlát. Lehet ma javítottak valamit, azért nem ment nekem tegnap a fizetés.
Mod: szal ja, volt egy kis leállás: [link]

Ehhez csak annyit, hogy egy bankhoz képest, igencsak vicc kategóriának tartom, hogy a facebook-on adnak közre infót ilyen leállásról és, hogy mikor indul el újra, nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#47910) erdoke


erdoke
titán

Az normális, hogy ha beaktiválok egy NetPlusz kiegészítő csomagot, akkor a már erősen lefogyott alap mennyiség is újraindul? Legalábbis az alkalmazás szerint majdnem 8 GB van a korábbi maradék 0,4 + az aktivált 5 helyett.
Egyébként 8-a lenne a fordulónap.

A legjobb aláírás a héten

(#47911) kali válasza erdoke (#47910) üzenetére


kali
legenda

az alap is újraindul.

(#47912) Aaron14


Aaron14
őstag

Kinéztem magamnak a Telekomnál egy vezetéknélküli hangszórót. Szeretném megrendelni, de az internetes önkiszolgáló ügyfélszolgálatba nem tudok belépni és tegnap a 1412-es telefonszámon az operátor is azt mondta, nem tudja nekem megrendelni.

Ez lehetséges, hogy telefonon sem tudok rendelni, miközben az internetes felület oda irányított?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#47913) luciferk válasza Mr. Teddy (#47909) üzenetére


luciferk
senior tag

A honlapjukon is tudatták a leállást

(#47914) MaxxDamage válasza A@ron (#47903) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, már aktíváltattam is Videó Call Centeren keresztűl ! ;) :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47915) Beca1990


Beca1990
senior tag

Telekomos rendelést hogy tudok követni a GLS honlapján?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#47916) Paloczi95


Paloczi95
tag

Sziasztok!

Nincs köztetek valaki, aki tudna segíteni valamilyen flottába bekerülni? Kétféle csomag kellene: az egyik kb 1 giga nettel, viszonylag nagyobb lebeszélhetőséggel, a másik pedig 1-200 mega nettel és kicsi lebeszélhetőséggel. Fontos lenne a flottán belüli korlátlan ingyenes hívás és az, hogy magánszemélyként lehessen csatlakozni.
PÜ-ben is várom a segítségeteket!

Köszönöm előre is!

(#47917) Gedeon31 válasza Beca1990 (#47915) üzenetére


Gedeon31
addikt

GLS csomagkód: 0006xxxxxxx [link]

(#47918) kali válasza Paloczi95 (#47916) üzenetére


kali
legenda

szia,

nézelődj a hardveraprón (is), sokan kínálnak flottás lehetőségeket.

(#47919) #41133696 válasza erdoke (#47893) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát olyanom nincs :( Meg gondolom a szolgáltató elég meredek áron csinálná meg. Illetve hát ilyen pár órás villám látogatás lenne csak :)

(#47920) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Sziasztok!

Okostelefonra váltanék...

Évek óta az ECO díjcsomagban vagyok, ami eddig teljes mértékben megfelelt számomra. Havi díja: 2223 Ft. Hasonló paraméterekkel rendelkező díjcsomagot keresek, ami pluszban tartalmaz adatforgalmat (250-500Mb).

1. Szerintetek melyik a legkedvezőbb választás a Move XS vagy Move S ?
2. Hogy működnek a NetPlusz csomagok? Move XS + NetPlusz kombináció megoldható ?
3. NetPlusz M díjcsomag most mennyi is ? 1790 Ft vagy 990 Ft ?

Tudatlanságomért elnézést kérek. Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#47921) dptrsk válasza QuadRacer (#47920) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szia!

1.Ezt Neked kell mérlegelned, ha kijönnél a Move XS(~50 egység perc/SMS)+NetPlusz kombóból és kell az 500MB net, akkor ha nem is sokkal, de az olcsóbb, ha kell a MoveS(~95 perc/SMS egység) olcsóbb percdíjakkal, 200MB elég akkor azt válaszd.
2.Igen megoldható a Move+NetPlusz.
3. Move csomagokhoz, az olcsóbb ár érvényes, mivel van valamennyi adat a move csomagokban.

(#47922) A@ron válasza QuadRacer (#47920) üzenetére


A@ron
tag

Move XS+ NP M lesz a te konstrukciód. Havi 2290 + 990 Ft, és így 530 MB neted lesz egy hónapban.

Ha e-számlát kéred és utalással fizetsz (e-Pack), akkor még -300Ft/hó.

(#47923) #41133696 válasza #41133696 (#47919) üzenetére


#41133696
törölt tag

Itt csak annyit helyesbítenék, hogy független formában nincs :)

(#47924) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat. Lehet még majd lesz néhány... :)

(#47925) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy miért ír ki egy bizonyos összeget az Aktuális havi egyenleg (kedvezmények levonása nélkül-nél. Mikor Next S Társ kártyás vagyok?
Nem 0 Ft-nak kellene mindig lennie?

(#47926) dptrsk válasza _Fonzy_ (#47925) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ennek több oka is lehet, pl küldtél nem Telekom irányba SMS-t?, mert az számlázódik.
A nem Telekom irányú hívásokat is utólag vonják le tudtommal.
Ha csak Telekom hívásod/SMS volt akkor 0Ft szerintem.

(#47927) lord.lakli válasza _Fonzy_ (#47925) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mint írja is kedvezmények levonása nélkül. Ha a havi díj lebeszélhető azt is csak számlázáskor vonják le, így gondolom az ingyenes beszélgetést is.

(#47928) St3ven válasza lord.lakli (#47927) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, az ingyenes beszélgetéseket is számolja. Ezért nincs is értelme azon az "egyenlegen" rágódni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47929) Vangelis válasza St3ven (#47928) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem meg hozzá tett 10e bruttót ... és senki nem tudja, hogy miért.
Már kértem hóközit is de azon sincs semmi.... forgalom :)

415 ft. Csak

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47930) opr


opr
veterán

Hello,

ASAP-jelegű kérdésem lenne, hátha itt van olyan, aki tudja:
Ha a t-mbilenál nem fizeted be a számlád és ezért korlátozzák a kimenő hívásokat, akkor ha hívni próbálsz, tudja valaki, hogy mit mond be a gép?

Az ok: nemsokára hívni fog haverom, és ezzel a szöveggel szeretném felvenni a telefont. :DDD

Előre is köszönöm! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#47931) puru


puru
senior tag

Hello!
Mit szóltok, hogy szeptember 1.-től megszűnik az összes mobilszerviz a T-Pontokban?

Hihetetlen, lehet majd a gyártókhoz hordani a szarokat :(

(#47932) kezdő válasza puru (#47931) üzenetére


kezdő
senior tag

Nem ismerem a konkrét eset részleteit, de tudtommal eddig is csak átvették a készüléket és továbbították az adott gyártó szerződéses szervizpartneréhez. Legalábbis nálam mindig ez volt a felállás, bár lehet voltak márkák amiknek vállalták a saját szervizelését.

Kereskedőként azonban továbbra is át kell venniük a telefont, ha náluk vásároltad.

(#47934) szili.tamas1 válasza puru (#47931) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Jogszabalyilag szerintem nem kivitelezheto. Nem a gyartoval van szerzodesem hanem a tvel. Neki kutya kotelessege ervenyesiteni a jotallast.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47935) dptrsk válasza puru (#47931) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Lehet, hogy a szervízpontok megszűnnek, de a készüléket továbbra is át kell venniük és továbbítaniuk.

(#47936) puru válasza dptrsk (#47935) üzenetére


puru
senior tag

Itt olvastam a hírt : http://3.kerulet.ittlakunk.hu/uzlet-szolgaltatas/140829/szeptembertol-megszunik-mobiltelefon-szervizeles-magyar-telekom-uzleteiben
megszunoszervizek

Amúgy sok készüléket a T-Pontokban (Pl Allee, Westend, Duna Plaza, stb) javítottak is ott helyben, nem kellett heteket várni, adtak cserekészüléket, adatot mentettek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#47937) St3ven válasza Vangelis (#47929) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor probléma megoldva. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47938) kali válasza puru (#47936) üzenetére


kali
legenda

egyszerűbb javításokat elvégeztek, bonyolultabb hibák esetén továbbították a készüléket a gyártói szervizbe, eztán meg minden esetben továbbítják...
sok esetben eddig is csak hátráltató tényező volt a szolgáltató, értendő úgy, hogy ha továbbították a készüléket a gyártói szervizbe, akkor minimum napokkal tovább tartott a folyamat, mint amikor az ügyfél direktben a gyártói szervizben intézte a garanciális ügyet.

szili.tamas1; átveszik - mint forgalmazó -, utána pedig továbbítják a gyártói szerviznek, onnan visszakapják, majd átadják a velük szerződött ügyfélnek, és ezzel eleget is tesznek a jogszabályi előírásoknak, javítani nem kötelesek.

[ Szerkesztve ]

(#47939) szili.tamas1 válasza kali (#47938) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nyilvan, de arra akartam reflektalni amit az egyik forumtars irt, hogy nem nekem kell a gyarto szervizet keresgelni.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47940) Vangelis válasza St3ven (#47937) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De még most sem tudják, hogy mi a 10e ft (nettó nem is bruttó) tétel az aktuális egyenlegemben.

Azt mondták benne lesz a hóköziben.... de persze nem lett benne!....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47941) Beca1990


Beca1990
senior tag

Move XS csomag az 4G hálózatképes?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#47942) club1 válasza Beca1990 (#47941) üzenetére


club1
veterán

Részlet a weblapról:
Mindegyik Move díjcsomag 4G/LTE-hálózaton is használható, a havi díjban foglalt adatmennyiség mértékéig a kínált le/feltöltési sebesség: 7,2 / 1,4 Mbit/s.

(#47943) kali válasza Beca1990 (#47941) üzenetére


kali
legenda

igen

(#47944) _Fonzy_ válasza St3ven (#47928) üzenetére


_Fonzy_
tag

lord.lakli
St3ven
pietrasko

Köszönöm a gyors válaszokat :R Akkor megnyugodtam :)

(#47945) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Mozaik XS csomagom van amit ,márciusban vállaltam fel 2 évre.
Válthatok Next S re illetve ha igen,akkor megy a Viber ebben a csomagban?
Köszi.

(Közben megtaláltam a kisbetűsök között,hogy nem használható a Viber,így tárgytalan a váltás)

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#47946) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Barátnőm vett 2013.03.27.-én egy Optimus L9-et a T-től, ami most adta meg magát.
A kérdésem az, hogy ez még garanciális vagy már nem? :U Nem tudom mi az a korlátozott jótállás, de a gari papíron 12 hónap van + a Telekom vállal rá még 12 hónap korlátozott jótállást. Ez mi a búbánatot jelent?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47947) St3ven válasza zack (#47946) üzenetére


St3ven
addikt

Azt, hogy a második 12 hónapban a tartozékokra (fülhallgató, akksi, töltő) már nem vállal jótállást.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47948) lord.lakli válasza vizslakutya (#47945) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ha idén márciusban váltottál, akkor hivatalosan mozaik xs-ben sem megy viber telefonálás, csak az üzenetküldés. Neked megy viber telefonálás?

(#47949) zack válasza St3ven (#47947) üzenetére


zack
nagyúr

Tehát akkor ha a telefon kuka, azt bevihetem. Köszönöm.

Ha én akarom bevinni az ő telefonját, ezt megtehetem jótállási jeggyel, vagy csak meghatalmazással? Az ő nevén van az előfizetés és a telefon is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47950) St3ven válasza zack (#47949) üzenetére


St3ven
addikt

Bizony, még bőven.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.