Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46901) #99546112


#99546112
törölt tag

Kaptam sat40 kedvezményt a Net&Roll M-hez, aminek nagyon megörültem, így 7k helyett fizetek 4200Ft-ot, tehát még 100-al kevesebbet is mint az S csomagnál, mekkora már :D

(#46902) dokee78


dokee78
félisten

Ha megkötöm a kisebb készülék biztosítást,és pl 1 hónap múlva elejtem a telót akkor már élhetek a lehetőséggel,hogy kicserélik?
(Mert babonás vagyok és mostanában párszor majdnem leesett,épp,hogy el tudtam kapni.
Félek hamarosan nem sikerül)
Gondolom kell hűség a biztosításra is.
Ha cserélik és már kifutott akkor hasonló árban adnak készüléket?

(#46903) raziel01 válasza dokee78 (#46902) üzenetére


raziel01
veterán

A vásárlás után 1 hónapig lehet megkötni csak és csak úgy, hogy hibátlan állapotban van a teló.
A biztosítást bármikor lelehet mondani,.

(#46904) sarkanyolo2 válasza dokee78 (#46902) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Kicsit javítok. :)

"a készülékvásárlással egyidőben, vagy azt követően 60 napon belül a sérülésmentes készülék és a vásárlást igazoló számla felmutatásával." lehet megkötni a biztosítást

Külön konstrukcióban lehet megkötni, prepaidre, és előfizusra is máshogy. Itt megtalálsz mindent.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#46905) ShadowX válasza dokee78 (#46902) üzenetére


ShadowX
őstag

Akár már másnap is élhetsz a lehetôséggel. Tapasztalat. :)

(#46906) cris78 válasza ShadowX (#46899) üzenetére


cris78
őstag

Én decemberben váltottam mozaik xs-re és nincs tiltva a VOIP :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#46908) Nordik válasza #45553408 (#46907) üzenetére


Nordik
őstag

Valami lehet itt es eleg gyakran csinalja ezt. Nekem konkretan a hetvegen voltak ilyen gondjaim, de azota talan megszunt. :U

(#46909) gabo89 válasza kezdő (#46814) üzenetére


gabo89
senior tag

Megnéztem én is, nekem is 300 percet ír. Nekem még az első Like díjcsomagom van. Érdekes.

indul a sörös aludni

(#46910) spirit007


spirit007
senior tag

Sziasztok!

SMS-t kaptam :

“+DMINFO Kedves Ügyfelünk! Szerződéses együttműködési kötelezettségünk keretében hiányzó adatkezelési nyilatkozatának pótlására kérjük. Személyre szóló akcióinkról és kedvezményeinkről – például feltöltési bónusz ajánlatunkról – kaphat tájékoztatást, ha elküldi ezt az sms-t, vagy a +DMINFO kódszót díjmentesen a 1430-as számra, és ezzel adatai kezeléséhez hozzájárul. Részletek: www.telekom.hu/dminfo, vagy 1430....."

Tudja valaki, hogy mi a rák ez pontosan?
Keresgéltem kicsit de semmi konkrétum... lehet adathalászat, de lehet csak egy mocsok-reklám-kampány :)

(#46911) club1 válasza spirit007 (#46910) üzenetére


club1
veterán

Milyen díjcsomagot használsz?

(#46912) djculture válasza club1 (#46911) üzenetére


djculture
félisten

Mint ahogy a kódszó is mutatja dominós.. én is kaptam ilyet nem kell vele foglalkozni. Ha van olyan marha aki ezt elküldi onnantól az adatokat felhasználhatják piacszerzéshez odaadhatják partnereknek és egyéb jóságok.

(#46913) A@ron válasza #45553408 (#46907) üzenetére


A@ron
tag

akárhányszor, ha maga a kártya hibás.

(#46914) Land


Land
veterán

Várható mostanában nyári akció a csúcs telefonoknál? (S5, HTC M8). Jelenlegi áruk húzós. G3 olcsóbb jelenleg.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#46915) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Music XS csomagnál van lehetőség arra, hogy más legyen a számlázási cím, mint akinek a diákigazolványával előfizetésre került a csomag?

Köszi!

(#46916) djculture válasza Land (#46914) üzenetére


djculture
félisten

Nyáron nem szokott sose akció lenni, majd karácsony előtt de 1-2 éve az is vérszegény árakkal operál...

(#46917) ForRedGlory válasza djculture (#46880) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nagyon el vagy tevedve. Olyanert nem sirhatsz jogilag, amit a jogszabaly nem ir elo. Mutass CSAK 1 jogaszabalyt, ami kotelezove teszi a cserekeszulek biztositasat. Bar segitek, felesleges idot pazarolnod ra, mert ilyen nincs. Az hogy a Magyar Telekom ad, egy kenyelmi szolgaltatas, csak akkor nem ad, ha epp nincs semmi raktaron. Utobbi esetben is hiaba sirsz, max hulyenek neznek.

Attol hogy vettel a szolgaltatotol telefont, a szolgaltato rendelkezesre allasra fog szamlazni es nem hasznalatra. Ha a telefon elromlik akkor a Telekom nem vonhato felelossegre, mert nem a Telekom gyartja. Lehet menni sirni a gyartohoz. Arra az idore amig nincs telefonod MAXIMUM meltanyossagbol kaphatsz jovairast.

(#46918) zoli62 válasza ForRedGlory (#46917) üzenetére


zoli62
addikt

Erre mondom azt, hogy egyszer már ki kell szállni a készülékforgalmazásból, és csak a szolgáltatásokra összpontosítani, de ez még odébb van.

(#46919) Vangelis válasza zoli62 (#46918) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Rajta vannak a dolgon!

Nézd csak meg a Vodá-!

Ott már tényleg nem érdemes red mellé telefont venni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46920) [P]laci válasza Vangelis (#46919) üzenetére


[P]laci
senior tag

+zoli62:
sosem tudom, hogy ezzel hosszútávon jól, vagy rosszul járnánk mi fogyasztók...
de legalább nem lenne olyan, hogy szar a Telekom, mert "elromlott a telefonom töltője és nem cserélik ki ingyé"... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46921) szili.tamas1 válasza Vangelis (#46919) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Miert az milyen mar hogy dragabbak a next dijcsomagok ha veszel melle keszuleket is (akar 100ezer+ ertekben)?
Mar egy ideje nem tomom feleslegesen a t zsebet telefonvasarlaskor. Semmi szuksegem a tularazott vackukra, ami halozatfuggo, raadasul ezer sebbol verzik a nagyszeru zart bootloaderes romjuk...
Az is megerne egy miset hogy a sajat telefonomra hadd tehessek mar olyan romot amilyet akarok.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#46923) Huroq válasza #45553408 (#46922) üzenetére


Huroq
senior tag

Itt megnéztem Kínát és azt írja átmenetileg nem küldhető SMS. Érdekes.

(#46927) Nordik


Nordik
őstag

Van egy előfizetésem amit 1 éve kötöttem és készüléket is vásároltam vele. Díjcsomagra hűséget nem vállaltam. Ebben az esetben 7990Ft lenne a Next S díjcsomag? Illetve látom, hogy 2 évvel ennyi. Ha holnap váltok akkor 2 év díjcsomaghűséget "írok" alá? Kicsit soknak tűnik, főleg, hogy addig ennél olcsóbban és kedvezőbb díjcsomag is jöhet. :U

(#46928) siofok00 válasza spirit007 (#46910) üzenetére


siofok00
tag

Direkt marketing megkeresés engedélyezése. Magyarul kapod önként a spamet postai úton, telefonon, stb.

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#46929) Cidan


Cidan
tag

Üdv!

Érdeklődnék, hogy van-e valamilyen bennfentes információ arra vonatkozóan, hogy milyen készülékek fognak akcióba kerülni mostanában?

(#46930) Gedeon31 : Egy kicsit bíztam benne, elég privátban is megírni :P

[ Szerkesztve ]

(#46930) Gedeon31 válasza Cidan (#46929) üzenetére


Gedeon31
addikt

Komolyan arra gondolsz ezt neked valaki elfogja mondani? :D

(#46931) sarkanyolo2 válasza Cidan (#46929) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Vegyél egy ötös lottót, mert annak nagyobb az esélye. Bár velem már tett kivételt valaki itt a fórumról, utólag is köszönet érte. (Nem telefon akció volt, de akkor is :D )

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#46932) lugosi válasza Gedeon31 (#46930) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes hogy időről időre felbukkan itt ez a naiv kérdés.

(#46933) csab2


csab2
veterán

A Telekom gondolom az iPhone-okat is SIM-zárral adja. Helyes a feltevésem?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#46934) r3dsnake válasza csab2 (#46933) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen, de az iPadeket nem.

(#46935) Vgabor92 válasza csab2 (#46933) üzenetére


Vgabor92
tag

helyes

(#46936) ggyula válasza Nordik (#46908) üzenetére


ggyula
tag

Nekem hónapok óta voltak ilyen gondjaim... sajnos telefont is cseréltem miatta(, de az is ugyanugy szakadt... most, hogy csak 2G van engedélyezve, semmi probléma! de akkor minek van olyan h 4G??? :W
Tehetek valamit, ha emiatt cseréltem telefont? de ha ezt közlik a szervizesek, akkor eszemben sem lett volna... :(

(#46937) djculture válasza ggyula (#46936) üzenetére


djculture
félisten

Hiába cserélsz bármit meg mehetsz bármelyik szolgáltatóhoz is a 4G hálózat perpillanat mindenhol ilyen. De ha fixálja az ember akkor nincs ez a váltogatás ami miatt az akksi is hamarabb lemerül..

[ Szerkesztve ]

(#46938) Cidan válasza Cidan (#46763) üzenetére


Cidan
tag

Sziasztok!

Ehhez a múltkori kérdésemhez szeretnék még annyit hozzáfűzni, hogy van-e a telekom honlapján ezekről bármilyen hivatalos szöveges dokumentum amit esetleg bemutathatnék és védhetném vele magamat?

A szerződéstől elállásra gondolok itt elsősorban.

(#46939) ggyula válasza djculture (#46937) üzenetére


ggyula
tag

Erre már rájöttem... :((
A kérdésem h tudok e tenni valamit, mert ilyen balf@szok dolgoznak a szervizben és miattuk vettem uj telot

(#46940) csab2 válasza r3dsnake (#46934) üzenetére


csab2
veterán

Igen, azt tudom, ezért voltam kicsit bizakodó.
Neked is és Vgabor92-nek is köszönöm a gyors választ!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#46941) Genova1983


Genova1983
tag

Sziasztok!
Vettem egy Domino-s telefont,Domino 5 csomaggal,ami uye nem tartalmaz netet.Webshop-ban rendeltem,így elvileg jár 200mb adat ajándékba.Kell ehez valamit külön aktiválni?Nem szeretném,ha az egyenlegemből vonogatná le a pénzt.

(#46942) Nordik válasza djculture (#46937) üzenetére


Nordik
őstag

Maga a technologia ilyen vagy a Telekom halozat nem a legjobb?

(#46943) ForRedGlory válasza Genova1983 (#46941) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elvileg automatikusan aktivalodik.

(#46944) Pttypang


Pttypang
veterán

Vajon mekkora eselye van, hogy tizedikeig elfogy a meglevo lumia 625 keszlet? o.O
Miskolcon vennem a telefont, mivel november 7-en jar le a 2 eves husegem, a 3 honap elorehozatallal igy aug 7 lenne az uj idopont, nyolcadikan elvileg fizu, utana vennek egy 625-t, de tartok tole, hogy mar nem lesz keszleten. Valakinek van errol infoja?

Everybody lies.

(#46945) club1 válasza Pttypang (#46944) üzenetére


club1
veterán

Akinek van infója, azt megfizetik annyira, hogy ne akarja az állását elveszteni, mert megosztotta az infót valakivel.
A 625-ös tömegtelefon, így nem igazán valószínű, hogy a közeljövőben lesz nagyobb készlethiány belőle. Ha lesz is, hamar pótolható...

(#46946) ForRedGlory válasza Pttypang (#46944) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megrendeled online, szemelyes atvetellel es ott fog varni.

(#46947) Pttypang válasza ForRedGlory (#46946) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerzodeshosszabbitasnal, reszletre is megy ez? Azt hittem, hogy ez csak egyben fizeteses tortenetnel megy :B

Koszi, akkor mar csak ido kerdese :P
Aranykartyaskent kb milyen arra szamithatok?
[xs csomagom van 2 eve, ezt szeretnem hosszabbitani, gondolom a hasonlo mostanira fogjak valtani]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#46948) ForRedGlory válasza Pttypang (#46947) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze hogy atveheto akkor is ha reszletre kered. Nincs osszefugges.

(#46949) Genova1983 válasza ForRedGlory (#46943) üzenetére


Genova1983
tag

Aktiválni kellett 1430-on keresztül.Háromszor kellett telefonálnom mire elintézték.
Egyik Hölgy segítség címszó alatt simán le rakta a telefont...
Szóval aktiválni kell a 200mb-ot és a 2000Ft lebeszélhetőséget is.Mindkettőről sms-ben értesítenek utána.

(#46950) Red@Arc


Red@Arc
tag

Sziasztok!

Az alábbi sms-t kaptam az előbb a 30/444-4440 telekomos számról:

"Az internet használatához szükséges belépési azonosító: eghbalighr@t-online.hu. A hozzátartozó jelszavát hamarosan küldjük. Magyar Telekom Nyrt." Ezt követően jött a jelszót tartalmazó üzenet, amelyben egy 8-tagú (szám és betű) kódot adtak meg.

A furcsa az egészben, hogy nem regisztráltam sehová, nem tudom mi lehet ez? Valakinek valami ötlet? Köszi előre is!

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.