Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) Mercutio_ válasza #48525824 (#46147) üzenetére


Mercutio_
félisten

Évek óta megkapod a fizudat, ha jövő hónaptól pár napot késne a munkáltatód gondolom te is szó nélkül tűrnéd :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46152) Beca1990 válasza #48525824 (#46139) üzenetére


Beca1990
senior tag

mostanában csinálják ezt... én is eddig úgy fizettem hogy a havi részletet amit 30-31-ig kell fizetni 7-8 körül fizettem, eddig nem volt gond.
Már vagy 3 hónapja már 2.-án zaklatnak telefonon és SMS-ben, a + 750Ft-ról nem is beszélek amit ezért számolnak fel...
idióták..... :(((

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#46153) club1 válasza Beca1990 (#46152) üzenetére


club1
veterán

Azért nem annyira idióták, ha el tudják valamivel érni azt hogy határidőre fizess...

(#46154) dedike válasza Beca1990 (#46152) üzenetére


dedike
addikt

Akkor ott egy egész hónap kimaradt valamikor. Mert két napért biztosan nem küldenek 750-es felszólító SMS-t. :N

(Tudom, tapasztalat. )

Jó szerencsét!

(#46155) Beca1990 válasza club1 (#46153) üzenetére


Beca1990
senior tag

ettől hogy ők már két nappal utána zaklatnak, akkor sem fogom csak fizukor befizetni :D

@dedike Nem, és akkor is felszámolták hogy éppen leültem a netbankhoz hogy fizessem bankkártyával, jött a felszólító SMS , épp akkor mikor fizetném befele, nézem a múlt havi számlát és azon is rajta van :)

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#46156) djculture


djculture
félisten

Én mondjuk egyéltalán nem értem minek kell késni, ez megint ilyen Magyar uri muri. Legtöbb ember tudna fizetni de minek egyszer élünk..Ott kezdődik hogy kb 1 éve van kormányrendelet hogy az számit befizetési napnak amikor a szolgáltató számlájára megérkezik a lé ezért 1-2 nappal minimum a határidő előtt fizetni kell.
Ha már valaki 2 napot késik az nem két nap lesz hanem 3-4 mire az összeg megérkezik. Persze hogy jön a felszólitás nem kis pénzért meg a hivogatások. Ha valaki anyagi bajba kerül felhivja az ügyfélszolgálatot és a számlázási /követelés kezelési részleggel meg lehet mindent beszélni. Én is voltam már igy 2005 körül..

[ Szerkesztve ]

(#46157) Szólista válasza dedike (#46154) üzenetére


Szólista
senior tag

Ezt nálam is eljátszák mostanában,ráadásul rejtett számról hivnak nehogy vissza lehessen hivni őket.Ha felveszem akkor 4-5sec mire elkezdi mondani a szöveget,én már tettem le telefont emiatt.Ha felveszem akkor legyen rögtön kapcsolat különben téves hívásnak veszem és leteszem.Miután ez többször is előfordult a rejtett szám nálam tiltólistán van.Ha esetleg kimaradt egy havi fizetés akkor annak látszania kellene a my-thome oldalán is nem?De ott nincs jelezve semmi tartozás csak a havi esedékes számla.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#46158) #48525824 válasza djculture (#46156) üzenetére


#48525824
törölt tag

Szerintem senki sem direkt késik a befizetéssel, én sem, amennyiben viszont késve fizetek vállalom a kovetkezmenyeit, gondolok a felszolito sms dijara, de 5 nap keses utan azert a zaklatas az messze nem normalis hozzaallas, szerintem, mert a napi 12x inditott rejtett szamos hivas az az, foleg, hogy az osszes elofizumon keresnek.

(#46159) Mercutio_ válasza #48525824 (#46158) üzenetére


Mercutio_
félisten

Benne van az ASZF-ben, hogy kesedelmes fizetés esetén "keresni" fognak, innentől nem zaklatás, hanem a normál ugymenet része ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46160) raziel01 válasza dedike (#46154) üzenetére


raziel01
veterán

Bár nem T-mob hanem T-home de barátnőmék úgy jártak, hogy évek óta fizették rendesen mindig a számlát időben aztán most úgy alakult, hogy elfelejtették befizetni. 5 nap után már ki volt nekik kapcsolva a net meg a TV a házban. Persze elfaxolva a befizetett csekket, helyreállt minden.

Voda is elég mocsok, mert kb 6 napot késtem a befizetéssel, küldtek egy SMS-t, hogy befizetetlen számla van és ezért az SMS-ért 600 Ft-ot számláznak. Kicsit erősnek érzem, hogy hónapok óta időben fizető ügyfelet így megszopatnak.

Úgyhogy T-nél se kell semmin csodálkozni. Minden szigorodik.

[ Szerkesztve ]

(#46161) Vangelis válasza raziel01 (#46160) üzenetére


Vangelis
nagyúr

5 nap után nem kapcsolják ki!

35 nap után esetleg!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46162) raziel01 válasza Vangelis (#46161) üzenetére


raziel01
veterán

Pedig eskü annyi volt. Ezért nem is értettük. Se net se TV nem volt és előtte sose volt késve befizetve semmi.
Kb június 16 volt kb a számla határideje és 22-én már nem működött semmi.
Persze előfordulhat, hogy a T-home hibázott és nem volt jogos kikapcsolni.
Minden előtte lévő számla be volt fizetve.

[ Szerkesztve ]

(#46163) djculture válasza Vangelis (#46161) üzenetére


djculture
félisten

Dehogynem mert nem csak az idő van benne a jogszabályban hanem az elmaradás forint értéke is. Bármelyiknek megfelel jön az egyirányúsitás + szolgáltatások szüneteltetése. Csak a közszolgáltatásoknál marad meg a védendő fogyasztó elve.

[ Szerkesztve ]

(#46164) Mercutio_ válasza raziel01 (#46160) üzenetére


Mercutio_
félisten

A Telekom - adót nem a 'zemberek fizetik meg :N :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46165) homeless09


homeless09
őstag

sziasztok!

T-Home-os beltéri távirányítóját valahogy vissza lehet varázsolni alapbeállításokra? El lett nyomkodva, és össze vissza csinál mindent.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#46166) Sayuar válasza raziel01 (#46160) üzenetére


Sayuar
őstag

már megbocsájts, de a szavaid alapján nálatok sport a csúszva fizetés.
Érdekes, én eddig 1x se nem fizettem késve. Pontosabban csak 1x fordult elő, hogy az utolsó befizetési napon fizettem (de akkor is elektronikusan-bankkártyával) és az első dolgom az volt, hogy felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy ma van az utolsó nap, és befizettem. Légyszi' ne b@sz@gassatok. És nem is tették
Nem értem a felháborodást: ők se nem azt hívogatják, aki 1x egy évben késik a fizetéssel, hanem a notórius nem fizetőket.

(#46168) #48525824 válasza Sayuar (#46166) üzenetére


#48525824
törölt tag

1 év alatt ez a második alkalom, hogy csúszok 10 napot és folyamatosan hívogatnak. Örülök, hogy neked sose jött ki úgy a lépés, hogy pár napot késve tudtad csak befizetni a számlát, de sokaknak sajnos nem ilyen optimális az élete.

(#46169) homeless09 válasza #40993792 (#46167) üzenetére


homeless09
őstag

köszi. :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#46170) Mercutio_ válasza #48525824 (#46168) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem tudom mit kell ezen durrogni, valakinek természetes, hogy ha anyagi gondja van a telószámlát hátrébb sorolja, a Telekomnak meg az a természetes, hogy emiatt automata hívja az ilyen ügyfeleket.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46171) g0dl


g0dl
addikt

A telekomnál is ingyenes nyáron a facebook mobilneten?

[ Szerkesztve ]

(#46172) sutszi


sutszi
veterán

Van olyan kártyás(Domino) csomag amiben nem horror a percdíj, és viszonylag olcsón lehet hozzá néhány MB adatforgalmat szerezni? Nem kell sok, csak készenléti megoldásnak lenne.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#46173) g0dl válasza sutszi (#46172) üzenetére


g0dl
addikt

Nem telekom, de majdnem. Bluemobil ilyen téren a legolcsóbb. Telekom függő készülékkel nem működik, de a lefedettség stb. ugyanaz.

(#46174) sutszi válasza g0dl (#46173) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi. Elteszem az info-t. De jelen esetben telekom-os jöhet szóba.
Nem szeretnék felesleges időszaki díjat fizetni, csak ha épen kell akkor legyen 10-20MB adatkeret és ne kerüljön ezrekbe...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#46175) club1 válasza sutszi (#46174) üzenetére


club1
veterán

Napinet van.
Vagy havi 890 Ft-ért Surf.

[ Szerkesztve ]

(#46176) sutszi válasza club1 (#46175) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi. Ahogy látom akkor nincs új a nap alatt. Kár. Egyelőre ez is jó.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#46177) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Ha telefonon rendelnék egy új előfizetést telefonnal, akkor ha van mobilelőleg azt azonnal megmondják?

(#46178) #78121280 válasza chester99 (#46177) üzenetére


#78121280
törölt tag

Szia.
Amikor hitelképességi vizsgálatot csinálnak akkor mondják meg,hogy kérnek -e előleget vagy sem.

(#46179) koma106


koma106
senior tag

Mobilhasználat (adatmennyiség mérése). Méri a telefon (iPhone - Beállítások/Mobiltelefon/Mobil adathasználat) 40,2MB és mutatja a Telekom alkalmazás is, hogy 530MB-ból 519 még felhasználható. A kettő nem egyezik, melyik pontosabb?

-

(#46180) Vgabor92 válasza koma106 (#46179) üzenetére


Vgabor92
tag

nem lehet tudni szerintem, hogy a telekom alkalmazásban mikori állapotot ír ki. Tehát lehet te délbe elneteztél 10 mb-ot de csak este 6-ra mutatja azt az alkalmazásban.
Egyébként ők a saját számolásukat nézik, szóval azt is jelentheti, hogy az iphone azt mutatja 450mb-t neteztél, de a T meg küldi az sms-t, hogy elfogyott az adatmennyiséged.

[ Szerkesztve ]

(#46181) szabogabor10 válasza koma106 (#46179) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ahogy néztem, ha lekapcsolódsz a mobilnetről, akkor szinte azonnal frissül a még felhasználható adatmennyiség a Telekom alkalmazásban is. Nem kell már 6 órát várni a frissítésre, mint régen a túlforgalmazási díjas csomagoknál.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#46182) koma106 válasza szabogabor10 (#46181) üzenetére


koma106
senior tag

:R

-

(#46183) kokokka válasza sutszi (#46176) üzenetére


kokokka
őstag

A SURF-hoz egy ki kiegészítés:

Az időszaki díjban foglalt adatmennyiség felhasználása után automatikusan aktiválódik a Domino Go!NapiNet adatdíjcsomag...

Ez 195 Ft- pluszt jelent akkor is, ha nem igényeled külön. És mindezért kapsz egy hatalmas, 10Mb-os adatmennyiséget.

(#46184) Ivitz


Ivitz
tag

Sim kártya kötbért ( 5e Ft) kifizetve rendelhetek online új készülét? Ha igen akkor egyből még aznap?

Hová mész te kis nyulacska ingyombingyomtálibetutálibemáli...... :D :D

(#46185) w333 válasza Beca1990 (#46152) üzenetére


w333
félisten

Az a durva hogy én már kaptam fizetési késedelem miatt (kb 2hét volt) 2X felszólítást ami = 2 X 750 Ft volt és mindezt egy hónapban ! :U

(#46186) Vangelis

Ez már több mint lehúzás ... :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46186) Vangelis válasza w333 (#46185) üzenetére


Vangelis
nagyúr

beszedik a csekk adót :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46187) Beca1990 válasza w333 (#46185) üzenetére


Beca1990
senior tag

egyszer nekem is volt ilyen.
nagyon ráálltak erre a témára

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#46188) Vgabor92 válasza Beca1990 (#46187) üzenetére


Vgabor92
tag

Sziasztok!

Telekomos mobilnetnél azt írja a webnwalk manager, hogy az eszköz nem található. ? mi lehet a hiba? másik gépen működik. (win8)

(#46189) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

!

Nagyon nagyra értékelném, ha a Telekom bő egy év alatt nem változtatná már harmadszor a számlaszámát, ahova utalnom kell, mert majdnem megint rossz számra utaltam nekik. Mi a fene értelme van, hogy állandóan váltogatják a számlaszámukat? Lehet bepötyögni a számlaszámot a bankos felületen, figyelni, nehogy elírja az ember stb... Unalmas már, na.

(#46190) pepe091 válasza lugosi (#46189) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Amúgy miért utalgattok? Nem értem. Nem egyszerűbb belépni a Telekom honlapján, és ott befizetni kártyával a díjakat?

(#46185) w333

Felháborító, hogy be akarják szedni az általad használt szolgáltatás díját... :U Ha nem fizetsz időben, vállald a következményeket.

(#46191) tomy86 válasza pepe091 (#46190) üzenetére


tomy86
addikt

Rajtam kívül senki nem használja a csoportos beszedési megbízás opciót? Nem kell utalgatni, kártyával szórakozni, határidőket figyelni. :U

Hogy ON is legyek. A Telekom alkalmazást használóktól kérdezném, hogy másnál is előfordult, hogy bizonyos hívásokat nem számol? Jelenleg azt írja, hogy volt 25 perc hálózaton belüli hívásom és 40 perc más mobil hálózatba. Viszont volt még 10 perc vezetékes irányba is, aminek nyoma sincs az alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

(#46192) dedike válasza tomy86 (#46191) üzenetére


dedike
addikt

Dehogynem. Ők csak röhögnek ezen a meddő polémián, mert tudják a legjobb megoldást... ;)

Jó szerencsét!

(#46193) w333 válasza pepe091 (#46190) üzenetére


w333
félisten

Igen ezzel tisztában vagyok de 2X kifizetni ugyan azt, szvsz. már kicsit gáz :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46194) 313313 válasza tomy86 (#46191) üzenetére


313313
addikt

Én is így fizetek :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46195) lugosi válasza pepe091 (#46190) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A céges bankszámlához tartozó kártya adatait nem adjuk meg interneten. :N

(#46196) raziel01 válasza tomy86 (#46191) üzenetére


raziel01
veterán

Aztán ha esetleg kapsz egy hibás számlát akkor szépen levonják a hibás összeget igaz? Kijön egy 30 ezres számla a 3 ezres helyett aztán lehet pislogni.

(#46197) dedike válasza raziel01 (#46196) üzenetére


dedike
addikt

Ne haragudj, de látom nem ismered ezt a fajta szolgáltatást. Minden további nélkül tudsz limitet beállítani. Ha annál több a fizetendőd, akkor egyszerűen nem utalja a bankod.

(Nem, nem kifogás az, hogy akkor sem lesz kifizetve időben. A T-s számla legkésőbb 5-én megtekinthető, a fizetési határidő legalább 15-e, így bőven van idő esetlegesen reklamálni.)

Jó szerencsét!

(#46198) lugosi válasza dedike (#46197) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez igaz és számlareklamáció elintézéséig nincs fizetési határidő! Ez tök értelmes dolog pl.

(#46199) zoli62 válasza lugosi (#46189) üzenetére


zoli62
addikt

Fizess bankkártyával sokkal egyszerűbb, és még illetékmentes is. :)

(#46200) tomy86 válasza raziel01 (#46196) üzenetére


tomy86
addikt

Ahogy dedike is írta minden megbízáshoz be van állítva egy limit, ami valamivel több, mint az adott szolgáltatótól várható legmagasabb számla összege. Úgyhogy az általad említett többszörös összeg kifizetésére esély sincs. Max pár ezressel tudnának többet vonni, de eddig nem volt ilyen, pedig nem egy szolgáltatást fizetek így és nem tegnap óta.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.