Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46251) club1 válasza taip (#46250) üzenetére


club1
veterán

Nincs összefüggés a két rendszer között, teljesen más frekvencián működnek.
Ja, mondjuk annyi azért van, hogy a 4G-t ugyanarról a toronyról nyomják mint a 3G-t.

[ Szerkesztve ]

(#46252) Pepeninho válasza Vangelis (#46249) üzenetére


Pepeninho
őstag

Még nem scanneltem, mert még postán sem jártam. Sőőőt, Tescoba beszaladtunk a trémobájlhoz és ott a faszikám azt mondta, hogy t-pontoknál személyesen is leadhatom. Nem mindegy, mert 5 rongy lenne a posta. Egy esélyt adok neki. Ha nem veszik át akkor hétfőn lemondom online és postázom.

Ps4, p30 pro

(#46253) Vangelis válasza Pepeninho (#46252) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A webshopon vásárolta cuccot persze, hogy leadhatod a szervizzel rendelkező T-pontban!

Sőtt úgy a legegyszerűbb. A pénzed meg 2 hét múlva visszaküldik!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46254) Grass


Grass
aktív tag

Van másodkézből egy T-s samsung telefonom emihez elvileg minden papírt megkaptam. Lehetséges hogy a T csak jótállási jegyet adott, és az eredeti samsung garanciajegyet lenyelte vagy csak simán nem adott? Így a gyártó fele közvetlenül nem tudom érvényesíteni a garanciát, mindenképpen a T-hez kell mennem az ő jótállási jegyükel. :/

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#46255) #78121280 válasza Grass (#46254) üzenetére


#78121280
törölt tag

A Telekom nem ad Samsung garancia jegyet. A Samsung elfogadja a Telekomosat is.

(#46256) Pepeninho válasza Vangelis (#46253) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi, nekem sem mindegy! Lesz helye a megspórolt 5 000 forintomnak!
Argentín-Német 2.5 gól alatt :)

Ps4, p30 pro

(#46257) Vangelis válasza Pepeninho (#46256) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Németek leiskolázzák őket. 0-5 minimum!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46258) M.A.Z. válasza taip (#46250) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Településlista is van ott, ahol a lefedettségi térkép.

(#46259) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Ha rendelek Tré webshopból Domino Surf simet, azt utána át tudom domino napra állítani?

(#46260) St3ven válasza Tomi0703 (#46259) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, feltöltésenként egyszer szabadon válthatsz tarifacsomagot.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46261) jotzo01


jotzo01
tag

Sziasztok,
meg tudná valaki mondani, hogy a Travel&surf csomagokat lehet-e használni skype hívásra?
Ha igen, akkor 1 perc hang- ill. videohívás mennyi adatforgalmat generál?
Most megyek külföldre és valószínüleg nem lesz wifi, próbálok valamilyen olcsó megoldást találni.

(#46262) Tomi0703 válasza St3ven (#46260) üzenetére


Tomi0703
őstag

Csak mert nézegettem aprón a simeket, meg ugye Trénél. 2k lenne egy sim 1900 lebeszélhetőséggel domino surfbe. Viszont annak ugye van egy időszaki díja. Azt egyből le is vonnák az 1900-ból? Amúgy ismerősnek lenne, nyugdíjas néni (szóval csak telefonálás lenne rajta).

(#46263) St3ven válasza Tomi0703 (#46262) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, nyilván a kártya aktiválásakor rendelkezésre áll a 890 Ft, szóval le is vonják. De miért nem rendelsz Domino kártyát egyből Domino 5-tel innen? 2790 Ft-ból 2700 lebeszélhető...

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46264) Tomi0703 válasza St3ven (#46263) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hoppá, azt nem is néztem, hogy ott 2700 a lebeszélhetőség (pedig kiszúrja a szemem).
Köszi. :R

(#46265) St3ven válasza Tomi0703 (#46264) üzenetére


St3ven
addikt

Szívesen. :))

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46266) Vangelis válasza Tomi0703 (#46264) üzenetére


Vangelis
nagyúr

VAgy miért nem rendelsz telefonnal együtt :)

Igaz kevesebb a lebeszélhetőség, de lesz tartalkék telód :)

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46267) Tomi0703 válasza Vangelis (#46266) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez sem hülyeség. :DDD Megkérdezem őket.
:R

(#46268) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
A Telenornál vagy a t-mobile-nál jobb a mobilinternet? (lefedettség, általános sebesség)
:R

[ Szerkesztve ]

.

(#46269) br.rak válasza ricsiii01 (#46268) üzenetére


br.rak
őstag

Nagyvárosokban kb mindegy. Kisebb településeken meg a helyi sajátosságok számítanak.

(#46270) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sziasztok!

Platina jogosultságú ügyfél vagyok a T-nél egy ideje. Most kívánok tarifacsomagot, és készüléket is váltani a webshopon keresztül. Bejelentkezés után kiválasztottam a kiszemelt készüléket, 0Ft-os 24 hónapos részletfizetésre egy adott díjcsomaggal, (Move M), szépen végiglépegettem, aztán elbizonytalanodtam, mert azt hittem valamit rosszul csináltam, ezért kiléptem még a szerződési feltételek elfogadása előtt.
Aztán amikor újra akartam csinálni az egészet előröl, beszólt a rendszer, hogy ilyen tétel már van a kosaramban. Ami igaz is, mert világít a kosár ikon. De amikor rákattintok nem jön be semmi, csak frissíti az oldalt. Nagy ritkán hibát is kiír a honlap, hogy "ilyen oldal nem található". Többször próbáltam kilépni, és újra belépni, de nem javul a dolog.
Most akkor mi van? Hívjam fel őket? Mert így nem jutok egyről a kettőre.
Köszönöm!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#46271) Teko001 válasza PAtr0n (#46270) üzenetére


Teko001
őstag

Próbáld meg inkognitó módban, vagy töröld a kosarat (már ha lehet), és kezd újra.

(#46272) PAtr0n válasza Teko001 (#46271) üzenetére


PAtr0n
addikt

Törölni nem bírtam, de amikor most is feldobta, hogy már van ilyen tétel a kosaramban, rányomtam a kosár megnézése gombra (kis gomb lent), és végre feljött az eddigi rendelésem. A lényeg, hogy ilyenkor ezt a gombot kell megnyomni, nem a sima kosarat, mert az hibát dob! Most már jön a készülék jövő hét kedden (Xperia Z1 compact) :)

Köszi a segítséget! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#46273) kali válasza PAtr0n (#46270) üzenetére


kali
legenda

szia,

milyen böngésző alól fut(ott) a webshop?
találkoztam már olyannal, hogy például chrome alatt rendetlenkedett a webshop, ie alól belépve viszont működött rendesen.
látom, közben megoldottad.

[ Szerkesztve ]

(#46274) Varszegig válasza kali (#46273) üzenetére


Varszegig
veterán

AZ nem kicsit gáz a fejlesztőre nézve

(#46275) baloghzoli92


baloghzoli92
csendes tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy van egy Mozaik XS és egy FUN társkártyám a Mozaik XS 3200ról 3390re a Fun 1790ről 1990re emelték.Ez alapján feltudom bontani a szerződést?Közel 5000Ftal többet fizetek majd így a hűség végén ha tudom hogy így emelgetnek sose kötök velük szerződést.Kezdhetnének már velük valamit törvényileg!!Eddig azt hittem többet telefonálok de beléptem myt-mobileba és látom emeltek mert biztosítással,részletekkel eddig fizettem 6-7e körül most 8-9000Ftot.

Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#46276) 313313 válasza baloghzoli92 (#46275) üzenetére


313313
addikt

Már májusba bejelentették az emelést, ha akkor szóltál volna válthattál volna lefelé díjcsomagot vagy kaphattál volna havidíj kedvezményt. Mivel nem szóltál, így elfogadtad a feltételeket, de azért kérdezz rá 1430-on.

Többi szolgáltató is emel, csak ott azt be kel nyelni, itt ha időben léptél, olcsóbb lett a havidíjad...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46277) Beca1990 válasza 313313 (#46276) üzenetére


Beca1990
senior tag

A fun-ról hova váltana kisebbre? a legkisebb csomag is 1990Ft. én is így jártam de nem szóltam nekik, mert nem lett volna olcsóbb csomag

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#46278) 313313 válasza Beca1990 (#46277) üzenetére


313313
addikt

Sima ügyfeleknek adtak 500ft havidíj kedvezmény, arany kártyásoknak 1000ft-t. De írtam is, hogy volt kedvezmény. Igaz ezt nem reklámozták, de fórumon volt róla szó.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46279) baloghzoli92


baloghzoli92
csendes tag

Nem néztem még körbe mi lenne olcsóbb de ha 1790 van a szerződésbe akkor legyen annyi én se fizetek kevesebbet pl a telefon részletére mert pl több lett a villanyszámlám.Értem.Hát akkor bas.ák meg.Hát ha az ember nem forumozik nem tud semmiről, le se sza.ák az embert küldene egy SMS-t hogy tisztelt lúzer emeljük 200al a tarifád.Egyre jobban vicc amit ezek művelnek.

[ Szerkesztve ]

(#46280) 313313 válasza baloghzoli92 (#46279) üzenetére


313313
addikt

2-3 hónapon át a számla mellé volt csatolva egy plusz lap, amin tablalták az árváltozásokat. Honlapjukon 2 hónapig volt kiírva nagy betűkkel a változás...
Nem védeni akarom őket, de szóltak időben.

Szerk: Nyilván nem azt mondták emelünk, hanem, hogy változik az ASZF, erről tán sms-t is küldtek, akinek nincs tiltva a szolgáltatói sms...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46281) baloghzoli92


baloghzoli92
csendes tag

Sajna netes számlám van e-mailbe küldik mennyi a számla én be megyek Köki terminálba befizetem és viszlát de ott se szóltak.A netes felületüket meg csak nem nézi az ember nap mint nap bár mikor én föl lépek általában 1-2 havonta semmit nem láttam csak h vegyél 20-30% olcsóbban telefont.Na mind1 a XS pár hónap múlva lejár a FUN társkártyánál meg vissza mondom a biztosítást is így kb kijövök annyira amennyire eredetileg kalkuláltam.És még mielött azt hinnétek nem a 200ft emelés b.sz fel hanem hogy nem képesek szólni és sunyi módon lehúznak

(#46282) NagyVadMancs


NagyVadMancs
csendes tag

Sziasztok. Az lenne a helyzet, hogy 2014.06.16.-án webshopban rendeltem egy Nokia Lumia 925 öt Mozaik S díjcsomaggal (tarifahűség nélkül). Másnap fel is hívott a házhozszállítási csoport (nem kértek előleget). Harmadnap itt volt a futár. Namost ugye a mozaik s havidíja 5400Ft, a teló havi részlete 4850Ft. A lényeg az lenne hogy 07.01-én ahogy kell Megjelent egy 2815Ft os számla (mozaik s törthavi ) és 4850Ft (részlet). Illetve Megjött postán is mindkettő. Amit nem értek, hogy 07.10-én Megjelent mégegy 2815Ft os tétel szintén 07.01 es keltezéssel. Mindhármat befizettem jóval a határidő előtt Master Card Mobil al. El is tűnt mind3 a befizetésre várók közül. Viszont mivel a titokzatos tételről se elektronikus, se papír alapú számlát nem kaptam, a mai napig nem tudom, az mi a fene lehetett. Van valakinek ötlete? :) Köszönettel: Mancs.

(#46283) kali válasza Varszegig (#46274) üzenetére


kali
legenda

ejj, pedig sok ilyen volt, régebben például hónapokon át nem küldte ki a rendszer a belépésről az értesítést sms és e-mail útján, ha ie alól jelentkeztem be, de chrome alól viszont igen.
azon már meg sem lepődtem, ha néha chrome alól egyáltalán nem lépett be, vagy jobb esetben sokadszori próbálkozásra talán, ugyanakkor ie alól rendben működött már elsőre.

(#46284) Mercutio_ válasza baloghzoli92 (#46281) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott is meg tudod nézni PDF - ben ugyanazt amit a többiek kinyomtatva postán kapnak nem?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46285) 313313 válasza baloghzoli92 (#46281) üzenetére


313313
addikt

Én elektronikus számlát kapok, átutalással fizetek. Április 8-án kaptam emailt, hogy 07.01-el változik itt-ott (táblázatba van szedve) a díjazás egyéni előfizetőknek...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46286) NagyVadMancs válasza kali (#46283) üzenetére


NagyVadMancs
csendes tag

Szia. Én tudnám díjazni ha végleg deaktiválódna az a nyavajás értesítő SMS. Mivel WP-re nincs Telekom app (elég cink ), így kénytelen vagyok MyT-mobile ben nyomon követni az adatforgalom, és az egyenleg alakulását. Egy idő után idegesítő a rengeteg SMS. 😖

(#46287) djculture


djculture
félisten

Teljesen mindegy hova megy az ember már a másik kettőnél is volt emelgetés és még ebben a hónapban lesz is. Pl a telenornál 24-ét mondják hogy emelés lesz megint még nem tudni mennyivel. 4 éve ez van évi 4-5 áremelés havonta általános szerződési feltételek változás.

[ Szerkesztve ]

(#46288) PAtr0n válasza kali (#46273) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szia!

Igen, Chrome alól lépek be mindig. Sokszor csinál olyat is, hogy be se lép, de az sms meg megjön a belépésről. Párszor újrapróbálva persze egyszer csak sikerül. :)

Más: Azért nem semmi a T, most váltottam egy rég megszűnt csomagról (Média Mánia S) Move M-re, és oké hogy olcsóbb a havidíja, aranytárskártyával + ePack-al elvileg 4000Ft, ha ezek nincsenek akkor 5500Ft, de drágább is a percdíja 3Ft-al, nincs 2óra ingyen mobil TV, a net ugyanakkora (500Mb), a havi 30 vagy 50 ingyen sms-t is buktam.
Szarabb lett a T, mint 3-4 éve volt, nem kicsit.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#46289) baloghzoli92 válasza Mercutio_ (#46284) üzenetére


baloghzoli92
csendes tag

Hát ez az meg "tudnám" de nem küldtek értesítőt

(#46290) kali válasza baloghzoli92 (#46289) üzenetére


kali
legenda

szia,

a vonatkozó jogszabályokban előírt módokon - és időben - értesítenek; számla, honlap...stb, a többi már nem az ő dolguk.

(#46291) 313313 válasza PAtr0n (#46288) üzenetére


313313
addikt

Valahol van kapcsolási díj is, amit nem lehet leforgalmazni az előfizetésből...
Igaz, hogy drágulás van, de nem a T-Mobile a legrosszabb szolgáltató...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46292) Mercutio_ válasza PAtr0n (#46288) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az senkinek nem tűnik fel, hogy a nyakukba nyomott Telekom adó és az áremelkedések között lehet némi kapcsolat :U

baloghzoli92:Gondolom a tavszamlaban vagy amit használsz ott van a többi korábban kapott mellett. Engem ha érdekel miért mennyit fizetek megnézem havonta 1x az új számlát ha jön értesítés ha nem, persze mindenki másképp gondolkozik...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46293) baloghzoli92 válasza Mercutio_ (#46292) üzenetére


baloghzoli92
csendes tag

Az összes email-t elszoktam olvasni ami szolgáltatoktól jön de megnéztem most is vissza menőlég 1db olyan email nem jött hogy emelnek és sms-t sem kaptam a netet meg nem tartom valószínűleg hogy mindenki minden nap megnézi vagy pl akinek nincs internetje?Én is mindig megnézem hisz mindig fizetnem kell de mivel kicsit több lett a számlám úgy voltam vele hogy biztos kicsit többet telefonáltam erre belépek ma hogy meg nézzem a hűségpontokat akkor látom hogy emeltek.Na mindegy most az egyszer be nyelem tőlük aztán ha lejárt a hűség lelépek mert nekem az üzletpolitikájukkal van inkább gondom mint azzal a 200ft emeléssel

(#46294) Sayuar válasza Mercutio_ (#46292) üzenetére


Sayuar
őstag

de feltűnt: semmi köze az áremelésnek a telekom adóhoz. Csak simán lehúzás az egész: ilyenek a sokak által dicsőített nyugati multik.
A digi is telekom cég, mégse nem emelt: se a telekom adó miatt, se más miatt.

(#46295) tomy86 válasza Sayuar (#46294) üzenetére


tomy86
addikt

"ilyenek a sokak által dicsőített nyugati multik."
:))

(#46296) PAtr0n válasza Mercutio_ (#46292) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez mind csak duma, ha milliárdos bevételű cégekről beszélünk. Ha annyira lojálisak lennének a néphez, benyelhetnének még több állam által kiszabott adót, amit nem terhelnének a fogyasztókra. Ez az egész csak ürügy, hogy emelhessenek.
Én írtam már T-nek panaszlevelet, kár, hogy 4 sör után tettem, mert nem tudtam normális hangnemben megírni, annyira felháborítónak tartottam azt, hogy míg régen a mobilnetem belassítása után is tudtam viszonylag normálisan böngészni, addig ma már arra se jó a lassítás utáni sebbesség, hogy egy egy szimplán szöveges oldalt megnyisson. Szóval kaptak egy szép vulgáris levelet, amire postai levélben ennyi volt a tömör válasz: panaszát kivizsgáltuk, javasolják, hogy lépjek másik csomagba. Köszi.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#46297) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

A T-Mobile-os Alcatel LTE Stick-em egy negyed óra használat után egyszerűen eldobja a kapcsolatot. A programja azt írja hogy Nincs eszköz csatlakoztatva és a modem LED-je zöld helyet lilán kezd el világítani. Ilyenkor elég forró is szokott lenni.
Mi lehet a baja? Lehet hogy túlmelegszik? Elég gyenge a 3G hálózat.

(#46298) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Még egy kérdés: Mivel most micro sim-es készülékem lesz, de a régiben még normal sim van, így külön kell kérnem azt valamelyik T-nél? Vagy reszeljem formára a jelenlegit? Amúgy nem szeretném, a cél az lenne, hogy megmarad a normal sim a régi telóhoz, hátha használni fogom még, és lenne egy micro ami az újba megy. Vagy nem lehet egyszerre 2 egyforma sim kiadva? Nyilván, egyszerre nem használnám őket, csak hol az egyiket, hol a másikat.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#46299) djculture válasza PAtr0n (#46298) üzenetére


djculture
félisten

veszel egy másik dijcsomaggal egy másikat max úgy lehet két féle.. Amúgy kicserélik a t-pontban ingyen ha a készülék is túlük van, néha még ugyis ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#46300) Mercutio_ válasza PAtr0n (#46296) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bevétel =/= nyereség.

Egy üzleti vállalkozásnak mi köze a lojalitashoz?

Ha Megnézed a cég éves jelentéseit (és megérted ami benne van) láthatod, hogy folyamatosan csökken a nyereség. Ha te egyre kevesebbet tudsz megtakarítási mit csinálsz? Csokkented a kiadasaidat, amire tudsz kevesebbet költesz, ők is ezt teszik, nem olyan mértékben fejlesztik a hálózat kapacitását mint korábban.

Nem kell bekajalni ezt a multi a rossz, állam bácsi jót akar demagógiát :N

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.