Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) Drughi


Drughi
addikt

Netplusz szolgáltatást hogyan tudok lemondani?
A megrendelése ki van plakàtolva, de lemondani már nem egyszerű...

(#47802) pana0017 válasza pana0017 (#47794) üzenetére


pana0017
senior tag

Tud esetleg valaki segíteni?

(#47803) djculture válasza pana0017 (#47802) üzenetére


djculture
félisten

A diminó simet cserélni fogják előfizetés esetén eleve. Úgyhogy legkönyebb ezt jelezni a my t-mobile fiókban (bekell jelentkezni az adott dominó számmal) hogy előfizetésre váltanál. Utána felhivnak és tudod egyeztetni mit kérsz.

[ Szerkesztve ]

(#47804) Sayuar válasza pana0017 (#47802) üzenetére


Sayuar
őstag

bocs elnéztem...

[ Szerkesztve ]

(#47805) djculture válasza djculture (#47803) üzenetére


djculture
félisten

Meg most nézem hogy like azt eleve nem lehet csak személyesen mert bekell hozzá mutatni az érvényes magyar felsőoktatási diákigazolványt. Úgyhogy bekell menni egy t-pontba.

[ Szerkesztve ]

(#47806) pana0017 válasza djculture (#47805) üzenetére


pana0017
senior tag

Online rendelésnél bekérte a számát illetve az intézményt és azt írta majd a futárnak kell mutatni.

(#47807) HRicky


HRicky
tag

Üdv.!

Úgy hallottam itt vannak Telekomos dolgozók, hozzájuk lenne a kérdésem.
A most aktuális akció(S5,K Zoom,G6,G2,P7) meddig tart majd?(nem találtam a honlapon).

(#47808) Gedeon31 válasza HRicky (#47807) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ők sem fogják neked megmondani :K

(#47809) Def26


Def26
félisten

Üdv.

Úgy néz ki, hogy kiszúrtak velünk és a lakhelyemen online játékra haználhatatlan lett a thome vezetékes internet. Mivel frissen kiépített 4g hálózat van (Felcsúton lakom) és a lakosok száma is kevés (kb.1800 fő) ezért arra gondoltam előfizetek egy 30gb -os csomagra és ezzel játszom online. A vezetékes net meg marad netezni.

Kérdésem, hogy a 4g már tényleg alkalmas online játékra pl. battlefield -re? Honlapon olvastam róla és abban bíztatnak, hogy ez a hálózat már teljesen ki tud szolgálni, mind sávszélesség mind válaszidőben egyaránt. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47810) djculture válasza Def26 (#47809) üzenetére


djculture
félisten

Az értékek impozánsak csak éppen a mobil internetes kapcsolatok nem valami stabilak, elég sokszor megszalkad a kapcsolat vagy visszavált 3g-re itt Szolnokon is.

[ Szerkesztve ]

(#47811) Def26 válasza djculture (#47810) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. Ha asszony telefonjára előfizetek + netet amire 4g sebességet kapok az azt jelenti, hogy le tudom tesztelni (jelenleg olyan csomagja van ami nem 4g)? Arra gondolok, hogy ugyanaz lesz az eredmény mintha mobil stick -en kapnám a netet?
Ha igen, akkor gyorsan elő is fizetek és letesztelem mit bír.

Szakadás az gáz, de ma pl. vodafone 3g -n játszottam és egyszer sem szakadt meg a vonal csak néha érezhetően megnőtt a pingem.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47812) djculture válasza Def26 (#47811) üzenetére


djculture
félisten

Wi-Fi hotspotot is betesz némi késleltetést, USB kábelen keresztül (tether) az jó lehet mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#47813) pepe091 válasza Drughi (#47801) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

1430-ra küldd el a "-NETPLUSZXXL" kódot, természetesen az XXL helyére a saját csomagod típusát írd (S,M,L,XL,XXL). Ha lemondtad akkor törlődik a csomagodban foglalt adatmennyiség is, így mindenképp fel kell majd hívnod a 1430-at, hogy visszakapcsolják a csomagodban foglalt adatforgalmat.

Mod: Ha esetleg aktív a Music opció, akkor nem tudod lemondani a Netpluszt, csak akkor ha előbb a Music-ot lemondod, majd utána a Netpluszt.

[ Szerkesztve ]

(#47814) Def26 válasza djculture (#47812) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Ez lett a vége. Felcsút, 36 ping, 43Mb letöltés, 17Mb feltöltés.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47815) erdoke válasza n@p@lm (#47788) üzenetére


erdoke
titán

Lehet, hogy többeket érintené az LTE roaming megnyitása. Persze nem a mostani adat roaming csomagokkal, mert a napi 30-50 MB minden sebességgel kevés.

A legjobb aláírás a héten

(#47816) djculture válasza Def26 (#47814) üzenetére


djculture
félisten

Az elég jó, kérdés hogy 1 óra multi mennyi forgalmat generál..

(#47817) Def26 válasza djculture (#47816) üzenetére


Def26
félisten

Voda 3g -n néztem. Egy 64 emberes conquest map, 800 ticket, 25-30MB. Ez olyan 30 perc kb.

#47818: Pár nap megveszem és letesztelem milyen a 4g játékra. Beírom ide is, hátha más is jön hasonló kéréssel.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47818) djculture válasza Def26 (#47817) üzenetére


djculture
félisten

Akkor neked megvan az interneted ha csak ez a cél. Stabilitása ugyis akkor derül ki ha használod

[ Szerkesztve ]

(#47819) szabogabor10 válasza erdoke (#47815) üzenetére


szabogabor10
veterán

Bizony, 2015 decembertől különösen aktuális lesz. Nagyon remélem, hogy időben lép a Telekom.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47820) vwpolopg válasza Gedeon31 (#47796) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi!

(#47821) n@p@lm válasza Def26 (#47809) üzenetére


n@p@lm
őstag

felcsúton 4g?
az igen!
hiába, a stadionhoz dukál :) :)
hogy on is legyen, ha negyvenes ping jó lesz...

(#47822) n@p@lm válasza erdoke (#47815) üzenetére


n@p@lm
őstag

én azért tippelem az előbb-utóbbi nyitást mert a hálózat terheltsége is kisebb lenne a sebesség miatt.
én dominon elvagyok 5-6 megabittel simán, fórumok, face, index, origo app, bőven elég, videókat meg az ilyen kis (1 gb-os) csomagokkal hanyagolom.
szóval sztem nyitás lesz, ha nem két hónap, de hamarosan igen.

(#47823) tipuka


tipuka
addikt

Hali!

Mobilnetet szeretnék a laposomhoz, de kicsit elkavarodtam az árakkal.
Kórházban leszek, amiatt kellene kb. 2 hétre, annyira se, így hűséget nem szeretnék.
Mostani előfizum a Like 300-as díjcsomag, és kaptam még régen 1 havertól ajándékba ezt a mobilsticket, ha számít valamit. Illetve van mindhárom szolgáltatótól feltöltő kártyás SIM-em is, amit még nem is aktiváltam, vagy aktív már, de még él.
Amiben a segítségeteket kérném és elnézés a kérdésért, de melyik szolgáltatónál érdemes vennem erre a "pár" napra mobilnetet a laposomhoz? Mennyiségileg 8-20GB közt gondolkoztam, attól függ mennyibe kerülnek. Sticket ugye linkeltem, az nem tudom számít e.
Többféle megoldást is meghallgatom szívesen, aztán majd választok. :)
Előre is köszönöm szépen a segítséget. :R

(#47824) lugosi válasza Def26 (#47814) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a ping nem lesz jó online játékhoz. Ez nem a játékszerverhez a pinged, hanem csak az itthoni, legközelebbi szerverhez a ping. Szerintem ez könnyen feljebb megy, ami használhatatlanná teheti. Mindenképp kell a próba mielőtt hűséget aláírsz.
Ha visszavált 3G-re akkor pedig be is fejezheted az online meccset.

(#47825) Def26 válasza lugosi (#47824) üzenetére


Def26
félisten

A sima otthoni netem is ennyit mért. 35 körüli pingek voltak ami tudom nem profi, de játszani bőven tudtam rajta.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47826) Sayuar válasza tipuka (#47823) üzenetére


Sayuar
őstag

Digi Move, nincs hűség, akár 1 hónapra is kérheted.

(#47827) lugosi válasza Def26 (#47825) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, akkor mást értünk online játék alatt. Ilyen RTS, meg stratégiák szerintem rendben vannak. Én FPS-t játszottam (már leszoktam róla), de ott ha az adott szerverre való ping 75 fölé ment, akkor az már nem volt jó. Ha most itt helyben van 40 körüli ping, akkor már ezt megkezdeni se érdemes.
Mondjuk én ha a fejembe veszek valamit akkor az csak akkor jó, ha a legjobbat ki tudom hozni (FPS csapatjátékokat játszottam). A ponttáblázatban a második hely max akkor jó, ha az én csapatom nyer, de csapaton belül első vagyok. Itt nem igazán fér bele, hogy ping miatt bénázzak. Mobilhálón meg se próbáltam volna, itt optikai háló van és így egész jó.

(#47828) csernak75 válasza Def26 (#47825) üzenetére


csernak75
senior tag

Amúgy ha pontosabban érdekel a ping akkor ezt az oldalt ajánlom! (bárkinek) [link]

Nekem 3G-n ennyi lett(Másik T-betűs):

[ Szerkesztve ]

(#47829) Def26 válasza lugosi (#47827) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem tudom. Most kipróbáltam iphone -on wifi megosztással, majd xbox -al csatlakoztam.
Voltam első is és sehol egy akadás vagy lag. 55-80 -as szervereken tökéletes nekem. Persze koránt sem jó egy 25 -ös pinghez szokott embernek de a nagy többségnek fel sem tűnik az amiről beszélsz. Ez is kb. olyan mint az amikor valaki azt mondja, hogy 100 lóerő alatt nem autóról beszélünk hanem talicskáról. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47830) lugosi válasza Def26 (#47829) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondom, lehet hogy átlagos igényekre megfelel, ki kell próbálni.
Ha a szerverek 55-80 között hoznak, az még belefér, a 80 legyen a leg-leg-legteteje.

(#47831) tipuka válasza Sayuar (#47826) üzenetére


tipuka
addikt

Köszönöm, de ez nem csak pestieknek van? Mert én szegedi vagyok.

(#47832) pepe091 válasza tipuka (#47831) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Miért lenne csak pestieknek? Nekünk is van itt Szegeden ilyen előfizunk is a családban. A Telenor hálózatát használják.

(#47833) namenlos válasza tipuka (#47831) üzenetére


namenlos
tag

A hátránya, hogy hetek kérdése, mire kapsz egyet, mert mindig készlethiány van.

(#47834) Sayuar válasza tipuka (#47831) üzenetére


Sayuar
őstag

a Digi mobilnetet a telenor szolgáltatja, országos lefedettséggel. Igényelni bármelyik digi ügyfélszolgálaton lehet. Ugyanaz mint a telenor internet csomagok, leszámítva, hogy nincs hűségidő.

(#47835) djculture válasza Sayuar (#47826) üzenetére


djculture
félisten

Persze csak itt is a kisbetűs dolgokat érdemes elolvasni. Ha nincs más digi szolgáltatás mellette akkor drágább a havidíj plusz 8000 pénzt kikell csengetni az usb stickért:)

Kész ráfizetés az egész 1-2-3 hónapra kifizetni ennyi lóvét..
Pl 1 hónapra 4 gigát kapsz igy 8000+4445 forintért a hülyének talán megéri..

[ Szerkesztve ]

(#47836) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Üdv!

Egy kis segítségre lenne szükségem.

Meghatalmazás letöltésére van lehetőség a T-nél? Csak hogy ne kelljen 2x bemennem hozzájuk?

A lényeg az, hogy flottába vagyok és én nem tudok csomagot változtatni csak ugye a fő szerződő és ehhez kell meghatalmazást írni, hogy csomagot válthassak.

:R

(#47837) lord.lakli válasza SzlobiG (#47836) üzenetére


lord.lakli
őstag

T-nél nem lehet csak úgy meghatalmazással módosítani. Szerződő magánszemély, akkor ügyvéd előtti meghatalmazás kell, ha céges, akkor aláírási címpéldány, meg meghatalmazás cégtől.

(#47838) SzlobiG válasza lord.lakli (#47837) üzenetére


SzlobiG
félisten

De már voltam pár éve így bementem kaptam egy meghatalmazást kitöltöttem a flottás számla "tulajdonosa" aláírta és mehettem vissza.

Most egy kis időt meg utazást szeretnék spórolni ha van lehetőség letölteni a dokumentumot.

[ Szerkesztve ]

(#47839) szili.tamas1 válasza djculture (#47835) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

De ha van ismerosod / rokonod akinek van valamije a diginel es megkered hogy hozzon egy sticket neked akkor mindjart mas a helyzet. 3500ert huseg nelkul nemrossz az a 4 giga ugy hogy sticket is adnak, ugye.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47840) lord.lakli válasza SzlobiG (#47838) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ezek szerint flottásnál lehet, akkor bocsi tévedtem. Érdekes mert mezei magán szerződésnél ügyvéd előtti meghatalmazás kell.

(#47841) Sayuar válasza djculture (#47835) üzenetére


Sayuar
őstag

kisbetűs dolog:
-szerintem teljesen helyén való, hogy kedvezményt kapsz, ha más előfizetésed is van. Vagyis rossz oldalról közelíted meg a dolgokat: nem drágább akinek nincs más digis szolgáltatása, hanem nekik listaár van, és azoknak van kedvezmény, akiknek más digis szolgáltatásuk is van. Ez a T-nél is így van.
- a stick-es dolog: ezt nem tudtam, nekem van más digis szolgáltatásom is.

[ Szerkesztve ]

(#47842) szabogabor10 válasza lord.lakli (#47840) üzenetére


szabogabor10
veterán

De cégesnél nem, és a flotta cégesnek számít.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47843) Kobe válasza lord.lakli (#47837) üzenetére


Kobe
veterán

Sziasztok

Kene kis segitseg, mert nem igazan tudom kiokoskodni T allaspontjat. Februarban meghosszabbitottam elofizetesem, keszulekcserevel. Egy lg g2 t vettem, 24 havi fizetesre plusz huseg a dijcsomagra.

Dijcsomagot szeretnek valtani, ceges flottaba lepnek be, de T szerint ehhez 70e forint kotberem lenne. Csak nem ertem mibol, mert a sajat kotberutmutatojuk szerint nincs is ilyen kotber osszeg. Ahhoz igen durva kedvezmenyt kb 100e t kellett volna adniuk a telora, na de kb volt rajta 10 e ft kb (120 volt a telo, listaaron talan 139 maximum).

A telo dijat meg szeretnem fizetni a maradek idoben, csak a csomagot szeretnem atvaltani, nem tudom ehhez mert jon be a kepbe egy keszulekkedvezmeny alapjan szamolt kotber

(#47844) Vangelis válasza Kobe (#47843) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet nem csak készülék kötbér van.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47845) tomy86 válasza Kobe (#47843) üzenetére


tomy86
addikt

Ha a díjcsomagodra is vállaltál hűséget, akkor arra is van kötbér, nem csak a telefonra.

(#47846) Kobe válasza tomy86 (#47845) üzenetére


Kobe
veterán

Az o. Lehet en tudom rosszul de a csomag kotber az a kedvezmenyes ar es a listaar kozti difi, az igenybevett honapok szamara. Na ez azert nem lehet olyan sok fel ev alatt, kb egy 20as. Igy sem vilagos hogy miert kotberezne pl 50et egy 10ezres kedvezmenyre.

Igaz azok utan hogy a 39ezres telora 80at akartak kotberezni asszonynal, meg sem lepodok. Szerintuk a legalja kategorias htc desire c listaara 119 volt es o kedvezmenyesen kapta 40ert. Ujonnan bevezetes utan htc sem arulta 45 nel dragabban kb.....

(#47847) SzlobiG válasza szabogabor10 (#47842) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pontosan, csak nem tudom melyik ez a dokumentum, találtam kettőt, de fene tudja ebből bemenetel lesz. :(

(#47848) tomy86 válasza Kobe (#47846) üzenetére


tomy86
addikt

Kb. három éve vettem utoljára telefont hűséggel, de akkor a szerződésemben szerepelt a kötbér pontos összege. Most nem írják valahol?
Megkerestem közben. A szerződésem első oldalán szerepelt a kötbér. -előfizető hívószáma, - előfizető neve, - készülék típusa, - kötbér összege (nálam ez 60e volt,de ez csak a készülék kötbér)

[ Szerkesztve ]

(#47849) tomy86 válasza Kobe (#47846) üzenetére


tomy86
addikt

"120 volt a telo, listaaron talan 139 maximum"
Ha ez alapján megnézed, akkor LG G2 esetén jelenleg a kisker listaár (172.843) - kisker akciós lista (120.990) = 51.853 Ft a kedvezmény. Az egy dolog, hogy esetleg függetlenül sem került soha sehol 170 ezerbe a telefon (igazából nem tudom mennyi volt függetlenül). Ők a saját kisker árlistájuk alapján számolnak.

(#47850) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Tudja valaki, hogy hogyan lehet KAP pontból dominó egyenleget feltölteni? Látom a KAP pontjaimat, ott van, hogy beváltás, rákattintok, majd tovább visz, hogy mikre lehet, ott rákattintok a mobilvásárlásra, ott megjelenik a lottó, parkolás és stb között a Dominó egyenleg feltöltés, de amikor arra kattintok, ott már csak olyan van, hogy havi számla terhére...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.