Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47016) kali válasza #99546112 (#47013) üzenetére


kali
legenda

dehogy elég, itt is érvényesül a gyengébb hardver, na meg az üzletpolitika, a 4s már most is necces ios 7 alatt, ha az 5s-em mellett veszem kézbe, ios 8 lesz rá az utolsó verzió, de sok 4s tulaj már most mondja, hogy nem fogja feltenni, mert lomhább és röcögősebb lesz, mint most ios 7 alatt a sima 4.
amikor 4s-em volt, az repült ios 5 és 6 alatt, a mostani ios 7-hez képest.
nekem az 5s előtt két 5" kijelzős telefonom volt (xperia z és s4), arra meg a kis 3.5" 4s után ugrottam, és bár 4" alá már én sem mennék, de ez még okés, ahogy 5" fölé sem szívesen.

tylerddd; az 5s-t sem azonnal vettem meg a megjelenéskor, szépen kivártam, mert féltem a sima 5 házkopásos mizériája miatt, de mivel az 5s nem volt problémás, így márciusban bebattyogtam a szolgáltatóhoz és vettem egyet.
nyárra pont jó méret az 5s, bár az s4 sem volt vészesen nagy, bizonyos helyzetekben meg használhatóbb volt a nagyobb kijelző, de a hordozhatóság és az egyszerűbb használat most az 5s mellett szól.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.