Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) ubyegon2 válasza raziel01 (#47600) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Csutking majd bevezeti a mobilrezsicsökkentést! :R Addig meg semmi libárálás itten! ;] A MaTeK is jobban teljesít!

[ Szerkesztve ]

(#47602) tomy86 válasza raziel01 (#47600) üzenetére


tomy86
addikt

Én értem amit mondasz és én is rühellem, hogy magasról tesznek a régi ügyfelekre (de ez mindenhol így van), de azért az életszinvonalat ne keverjük ide! Nem a Telekom és társai tehetnek arról, hogy folyamatosan a csőd felé viszik az országot az illetékesek és az elmúlt 25 évben csak Albánia nem előzött be. Vagy már ők is? Mindegy ami késik, nem múlik :).

(#47603) ShadowX válasza raziel01 (#47600) üzenetére


ShadowX
őstag

Miért kellene? Ennyiért is fizeted szépen sok más honfitársaddal együtt a számláidat minden hónapban. Senki nem koppint az orrukra (pedig erős a kartellgyanú), plusz ami terhet rájuk raknak továbbhárítják és mit csinálunk? Ide kommentelünk róla, ahol semmi foganatja. Ilyen körülmények között én is aranyáron mérnék mindent, úgyis megfizeted elven...

(#47605) erdoke válasza raziel01 (#47592) üzenetére


erdoke
titán

Nekem hasonló paraméterekkel össze szokott jönni 2 évente a ~20e pont, ami gyakorlatilag a kezdő részlet készülékváltáskor. A kamatmentes részlettel együtt, amit 24 hónapra adtak, azért elég jó kondíciónak tűnik. Legutóbb így nagyjából 40e Ft-ért hoztam ki egy 64 GB-os iPhone 5-öt, amit 24 hónap alatt kellett kifizetnem.
Inkább az a baj, hogy mostanában a készülék lett sokkal drágább. :((

A legjobb aláírás a héten

(#47606) anglergab


anglergab
addikt

Mozaik XS díjcsomagnál az "Adatforgalmi egyenlegek" pontban a max. letöltési sebességhez 7,2 Mbps, alatta pedig 4G/LTE ikon jelenik meg. Ez alapján LTE-n leforgalmazható a díjcsomagban foglalt 200 MB. Ám máshol azt olvastam, hogy ez nem lehetséges, az LTE-hez kiegészítő netcsomag kell. Mi az igazság?

(#47607) raziel01 válasza erdoke (#47605) üzenetére


raziel01
veterán

De ha 0 Ft a kezdő akkor nem lehet beszámíttatni azt hallottam. Aztán előfordul, hogy olyat vesz az ember.

(#47608) szili.tamas1 válasza ForRedGlory (#47599) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Kivancsi leszek higy akkoris ezt mondod-e amikor majd bejon egy negyedik komoly szereplo (nem teszkomobil szinture gondolok), es lehet magyarazni a bizonyitvanyt hogy megsem a szemet allam kulonadoi miatt kerul 30 forintba egy 160 byteos szoveges uzenet elkuldese, lasd amikor a digi bejott a netpiacra, egybol tudta felaron adni dupla sebessegen a netjet a upc. Ide is kellene egy negyedik ero aki nem kartellezik a masik harommal. Aztan amelyik nem birja annak meg el lehet huzni innen.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47609) ForRedGlory válasza szili.tamas1 (#47608) üzenetére


ForRedGlory
félisten

#47604-et gondolom nem olvastad...

(#47610) szili.tamas1 válasza ForRedGlory (#47609) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nyilvan politika hogy leulnek ok harman es megbeszelik hogy mi mennyi legyen. :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47611) Szólista válasza anglergab (#47606) üzenetére


Szólista
senior tag

1x már kérdezted #47465 és a válasz #47466

Nem vagyok normális. Na és?!

(#47612) djculture válasza szili.tamas1 (#47608) üzenetére


djculture
félisten

Digi nagyon sok vizet zavar az ország 70%-ban nem elérhető... Egy szolgáltatás ott kezdődik hogy az ország legalább 90%-ának elérhetővé teszem.. Akkor van verseny addig csak helyi közösségi csatározásokról beszélhetünk amiböl max aki éppen ott lakik az profitál.

[ Szerkesztve ]

(#47613) lugosi válasza erdoke (#47605) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem sose jön össze elég pont, mindig ellottózom :)

(#47614) szili.tamas1 válasza djculture (#47612) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Ha nem erted vagy nem akarod megerteni a hasonlatot akkor en kerek elnezest. Tenyleg tok jo fej a t hogy ket ev huseggel kvazi listaaron adja a telefont....

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#47615) br.rak


br.rak
őstag

Nem tudjátok, hogy a T által forgalmazott HTC Desire 310 512Mb vagy 1giga rammal rendelkezik?

(#47616) dedike válasza erdoke (#47605) üzenetére


dedike
addikt

Az új számítási metódus szerint is összefog? :U

Jó szerencsét!

(#47617) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Na 2 kérdésem lenne:
1. Van a telefonomon "biztosítás" kötve, ami havonta 1790Ft, ez a számlán tételesen meg is jelenik, azonban van egy olyan sorom, hogy "készülék biztosítás kedvezmény" és le is vonja a végösszegből a 1790Ft összeget.. így 0Ft-ba kerül a biztosítás.. akkor ez most miért is van?

2. Mozaik XS díjcsomagom van, sok helyen olvastam, hogy a VOIP ezen csomagnál korlátozott (valóban az?) mert én sose tapasztaltam ilyet, minden megy Skype/Facebook/Viber/Hangouts ... szöveg, hanghívás, ahol támogatott a képhívás is, természetesen olyan helyen ahol nincs wifi (vagy kikapcsolt wifivel).. még akkor is tudok beszélni ha lekorlátozzák a netet.. akkor most még sincs (nekem) ezek szerint korlátozva a VOIP?

Én persze örülök mind két esetnek, csak fura :)
Valaki tudja miért vannak ezek, vagy hagyjam a francba és ne foglalkozzak ezzel és csak élvezzem? :)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#47618) szabogabor10 válasza DraXoN (#47617) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha 2013. november 1. előtt aktiváltad, akkor nincs korlátozva. Ellenkező esetben elvileg korlátozva van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47619) DraXoN válasza szabogabor10 (#47618) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Értem.. még 2012-ben aktivált.. akkor ezért.. akkor jó, nem én vagyok a hülye, hogy még is megy :D (és csak képzelem.. még jó, hogy nem hagytam magam rádumálni a Move S csomagra, hogy a régit már hamarosan nem forgalmazzák indok volt.. de mivel benne voltam nem tudtak kiszedni :D .. a Move S meg nem tűnt jobb feltételűnek )...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#47620) kali válasza raziel01 (#47597) üzenetére


kali
legenda

ez így nem igaz, mert amíg én a 17 éves előfizetői múltammal - és több előfizetéssel - akár két csúcstelefont, de még a legdrágábbakat is kihozhatom részletre 0 ft kezdőrészlettel mobil előleg befizetése nélkül, addig az új előfizetőtől mind a két készülékre bekérnek majd biztosítéknak jókora összegű mobil előleget.

(#47621) erdoke válasza dedike (#47616) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, mert kivételesen tavaly is váltottam be pontokat. Idén pedig még nem is néztem, mert nem volt aktuális. Majd szeptemberben kiderül, mennyit gyűjtöttem bő egy év alatt.

A legjobb aláírás a héten

(#47622) DraXoN válasza erdoke (#47621) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mikor vettem a telefonom sok pontot én nem tudtam felhasználni, mert elparkoltam és ellottóztam a pontjaimat már év közben :DDD

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#47623) A@ron válasza br.rak (#47615) üzenetére


A@ron
tag

szerintem 512-es.

(#47624) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Egy kérdés, lehet hogy volt már.

A webshopos készlet és az üzletek készlete mennyire azonos?
Konkrétan, webshopban nem lehet megrendelni a 1020-as nokiát mert készlethiány van. Ennek ellenére előfordulhatr boltokban?

Köszi

(#47625) kali válasza Cilindrik (#47624) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, volt már rá példa, hogy a webshopban elfogyott, de néhány üzletben volt még a keresett típusú készülékből, bár idővel biztos visszahívják a boltokból, és megy online értékesítésre.

[ Szerkesztve ]

(#47626) Cilindrik válasza kali (#47625) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

igen tartok tüle hogy nem lesz mert már kifutó a készülék. S honnan lehet megtudni hogy melyik boltban lehet?

(#47627) kali válasza Cilindrik (#47626) üzenetére


kali
legenda

régebben minden üzletnek volt publikus telefonszáma, így telefonálgatás árán kiderült, de mostanság ez már nem olyan egyszerű, inkább csak személyes érdeklődéssel megoldható, bár nekem így legutóbb mákom volt, mert a keresett típus nem volt a nagyobb t-pontokban, de a westend kis üzletében igen - a nagyban ott sem.

(#47628) valikund


valikund
csendes tag

Sziasztok! Tesóm még 1,5 éve vett egy samsung galaxy s3-at a tmobilnál. Még van legalább egy fél év garanciája. A mobil egy hónap használat után bekrepált teljesen, elszált a alaplap, és akkor kicserélték kb szó nélkül. Viszont most megint vacakol a gép, és mikor elvittük a t-hez akkor ott azt mondták hogy már nem javítják mert betelt a garancia könyv. Most komolyan van ilyen hogy "betelik a garancia könyv", mikor tudom egyáltalán hogy ez megtörtént, avgy lehet még vmit csinálni?

(#47629) kali válasza valikund (#47628) üzenetére


kali
legenda

szia,

persze, nálatok meg a pohár teljen be...
a szolgáltató egy nyomtatott jótállási jegyet adott a készülékhez, azon mi és holt telt be?!?!
vásárlók könyve!
igaz, nem feltétlenül kell foglalkozni a szolgáltatós szervizzel, lehet közvetlenül a gyártóihoz is fordulni, és ha a készülék beregisztrálásra került a my samsung oldalon - ami mellesleg +2 hónapot jelentett a jótállás szempontjából, tehát 12+12+2=26 hónap -, akkor akár prémium szerviz keretein belül is.

(#47630) Varszegig válasza kali (#47629) üzenetére


Varszegig
veterán

Csak pontosításképp: a +2 hónap már megszűnt, de a többi mind igaz, amit írtál. Be kell regisztrálni, szerelőt házhoz hívni (nem futárt, hanem házhoz jövünk szolgáltatást), kijön, megcsinálja, és ennyi. Max. fél óra s megint van telefon.

(#47631) kali válasza Varszegig (#47630) üzenetére


kali
legenda

akkor még biztos, hogy volt +2 hónap - jóval később is, bár utoljára egy éve regisztráltam utoljára samsung mobiltelefont -, és ha megadták, azt már nem vonják vissza.

(#47632) Varszegig válasza kali (#47631) üzenetére


Varszegig
veterán

Úgy értem, ha most regisztrálsz, már nincs +2 hónap. Nem a vásárlástól függ, hanem a regisztrációtól. Pár hónapja szűnt meg, pontosan én sem tudom.

(#47633) kali válasza Varszegig (#47632) üzenetére


kali
legenda

az lehet, mostanában nem néztem, illetve nem regisztráltam samsung terméket - illetve az év elején az új tévét, de arra az +1 évet jelentett -, telefont utoljára tavaly nyáron, és akkor még dobta a +2 hónapot is.

(#47634) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem most nagyon nem jól méri a havi netto forgalmamat.

valamiért 22 ezernél jár.. és nem is használom a kártyát.

Igaz 12ezret feltöltöttem róla.. de ennyi meg max 20perc beszéd.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47635) lord.lakli válasza Vangelis (#47634) üzenetére


lord.lakli
őstag

A korábbiakat most szedik be ;]
Bocsi, nem lehetett kihagyni.

(#47636) #78121280 válasza kali (#47633) üzenetére


#78121280
törölt tag

Megerősítem amit írt Varszegig,már nincs a + 2 hónap. Júliusban már nem volt.

(#47637) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Aki használja a távszámla szolgáltatást, attól kérdezném, hogy a személyesen befizetett számlák ugyanúgy befizetettként jelennek meg a tavszamla.hu weboldalon is?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#47638) kali válasza #78121280 (#47636) üzenetére


kali
legenda

elhiszem, nem vontam én kétségbe, csak nem követtem mostanság.

Aaron14; szia, nem , neked kell a belépést követően megcsinálni, hogy milyen módon lett fizetve.

(#47639) Vangelis válasza lord.lakli (#47635) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megpróbálhatják ... :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47640) Nordik


Nordik
őstag

Move S dijcsomagom van es Net&Roll XL kiegeszito. A VOIP itt is tiltva van?

(#47641) szabogabor10 válasza Nordik (#47640) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47642) Nordik válasza szabogabor10 (#47641) üzenetére


Nordik
őstag

Nem eleg nagy dijcsomag nekik a Net&Roll XL?

(#47643) szabogabor10 válasza Nordik (#47642) üzenetére


szabogabor10
veterán

A NetPlusz XL-re gondolsz? Mert abban hivatalosan nincs engedélyezve a VoIP.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47644) Classius


Classius
aktív tag

Sziasztok.
A szombati napon a semmiből azt vettem észre, hogy nem érzékeli a SIM kártyát a készülék. Ezek után rájöttem, hogy érzékeli, hogy bent van, viszont úgy jelzi, hogy 'Érvénytelen', ugyanis a készülék feloldásnál alul kiírja, hogy "Érvénytelen kártya - csak segélyhívások." A kártyához több mint egy éve nincs nyúlva, a telefon nem volt leejtve, egyik percben még telefonáltam, majd rá pár percre amikor feloldottam a készülékem akkor vettem észre hogy valami nem oké. A kártya tulajdonosa én vagyok, letiltva nem lett, a készülék nincs rootolva, soha nem is volt megpiszkálva. Az utóbbi napokban volt frissítés amit jelzett új verziót a rendszerhez, de miután frissítettem azután is jó volt még minden 1napig vagy 2 nemtudom pontosan. Mikor a beállítások menüben a Hívásbeállítások/További beállítások menüpontra szeretnék menni, ezt írja ki:

A telefon Sony Xperia SP, 1éve megvan és semmi baj nincs vele.
Valami ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#47646) zsof Nokia válasza Classius (#47644) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Ha kártyás a simed akkor lehet lejárt, ha előfizetéses akkor lehet átmeneti hiba.

A lényeg lényegében lényegtelen

(#47647) Nordik válasza szabogabor10 (#47643) üzenetére


Nordik
őstag

Igen. De találok valahol infót, hogy mely csomagokban engedélyezik?

(#47648) szabogabor10 válasza Nordik (#47647) üzenetére


szabogabor10
veterán

[link]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47649) Classius válasza zsof Nokia (#47646) üzenetére


Classius
aktív tag

Előfizus a készülék, köszönöm szépen a válaszokat. :)

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#47650) fradimil3


fradimil3
tag

1 vagy 2 év garanciát adnak a nokia telefonokra?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.