Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) lord.lakli válasza Kobe (#46771) üzenetére


lord.lakli
őstag

Médiamánia csomagoknál nem korlátoznak, hanem fizetsz. Egy ismerősnek is így lett "S" ára helyett 16 eFt, mert reggelente egy "kicsit" netrádiózott.

(#46802) Vangelis válasza lord.lakli (#46801) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah sokan jártak így!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46803) club1 válasza 313313 (#46799) üzenetére


club1
veterán

Feltöltés irányban igen. Letöltés irányban 20 Mbps-ot garantálnak.

(#46804) djculture válasza club1 (#46803) üzenetére


djculture
félisten

Nézd meg az augusztusi aszf változásokat és rájösz...Minden új bekötésnél tizedére csökken a garantált...[link]

[ Szerkesztve ]

(#46805) Kobe válasza lord.lakli (#46801) üzenetére


Kobe
veterán

a médiamánia csomag valóban ilyen, arra már rájöttem. Ellenben szerintem akkor sem kerek valami - ez meg is lesz reklamálva, amint elkészül a hivatalos számla erről a periódusról - ugyanis a telón egész konkrétan a mobil adatforgalom mindig kivan kapcsolva az értesítő sms után. Most is így volt. Sőt, íhvás is összesen 16 perc volt rajta azóta kimenő. az kb durván bruttó 500 forint. Ehhez képest a nettó számláló majdnem 3 ezret ugrott.
A netforgalom biztos nem növelte (említettem, ki volt kapcsolva, mert midnig olyan helyen voltam ahol van wifi), a hívást emg a telóban eprcre pontosan le tudom követni...

(#46806) ForRedGlory válasza Kobe (#46805) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mint halottnak a csok, de majd meglatod. Az meg sem fordul a fejedben, hogy az ertesito SMS is keshet, vagy kesobb olvasod el, kozben vigan frissit magatol a telefon? Persze lehet nem ez a helyzet, de kb 0% eselye van annak hogy rossz lesz a szamla ilyen esetben.
Inkabb menj be T-Pontba egy hokozi szamlaert. Megsporolsz magadnak 30 nap varakozast es egy elutasitast.

Az meg, hogy mit mutat a telefon szamlalod vagy a hivaslistad, finoman szolva sem mervado/hiteles.

[ Szerkesztve ]

(#46807) Kobe válasza ForRedGlory (#46806) üzenetére


Kobe
veterán

A csomagban foglalt tulforgalmazasi dijjal kalkulalva kb masfel giga korul lenne a plusz forgalom. Erdekes egy telo vagy app lehet ami ennyit frissitget 1 het alatt.
Reszszamlat probaltam kerni pont ma, az updatek miatt elhajtottak mondvan jelenleg karbantartas van stb....meg a szokasos duma hogy a reszadatok nem megbizhatoak, mert a csomagkedvezmenyeket nem mutatja (fura, evek ota jol mutatta mindig megbizhatoan)...szokasos lerazos duma. Mindegy, megvarom a teljes szamlat, atnezem a perceket meg a pontos forgalmat rajta. Szerencsere mindketto logolva van telon, max a forgalomba kothetnek bele mondvan az o kalkulalasuk elter.....

(#46808) ForRedGlory válasza Kobe (#46807) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A hokozi hivasreszletezo fillerre pontos, ami ott van az ki is lesz szamlazva, de persze a kedvezmenyek lejonnek belole, ugyanakkor tampontnak tokeletes. Le lettel razva. :) Viszont a lenyeget nem ertetted meg.

[ Szerkesztve ]

(#46809) Kobe válasza ForRedGlory (#46808) üzenetére


Kobe
veterán

En ezzel tisztaban vagyok, hogy naluk ez ilyen sablonduma, csak amikor a harmadik biodroid szajkozza szorol szora ugyanazt akkor a negyedik egysegsugaru veglennyel vitatkozni nincs kedvem. Ennyi erovel idomitott papagajok is ulhetnenek naluk :)
Egyelore letojom, par nap mulva ugyis kijon a reszletes szamla, szerencsere eleg sok dolog van logolva mar manapsag, igy van boven mivel osszehasonlitani.
Szivbajos meg nem vagyok, ha nemtecc valami akkor hivatalos panasz, ha kell tovabbitva megfelelo szerveknek.

[ Szerkesztve ]

(#46810) szekra


szekra
őstag

Sziasztok! Like300 dikcsomagban vagyok, 300mb havi internettel. Ma túlléptem a limitet és elhataroztam, hogy nekem több net kell, aktivaltam a Net plusz L (1GB) limitbovito csomagot. Így most azt írja, hogy 1,3gb netem van, amit aug 8ig hasznalhatok fel. Kérdés: mikor fog nullazodni a netem? Eddig mindig hónap elején volt, most is mindig hónap elején 1,3 gb adatforgalmam lesz vagy most mindig a hónap 8. napja lesz a forduló nap? Ami azért érdekes mert ma aktivaltam juli 27-én. Köszi a választ.

(#46811) ForRedGlory válasza szekra (#46810) üzenetére


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#46812) dedike válasza szekra (#46810) üzenetére


dedike
addikt

Elvileg kaptál egy SMS-t az új fordulónapoddal. Ami ugye 08. 08. Tehát augusztus 8-án éjfélig tudod felhasználni. Akkor újul meg az adatkereted.

Jó szerencsét!

(#46813) szekra válasza dedike (#46812) üzenetére


szekra
őstag

Igen, most utólag kaptam smst. De akkor a 300 mb hónap elejétől a végéig van, a +1gb meg 9-től kovi hónap 8-ig? Ennek mi értelme? :S

(#46814) kezdő


kezdő
senior tag

Azt hogy képzeli a T-Mobile hogy semmi értesítés nélkül az eddigi 100 óra ingyenes beszélgetésemet 300 percre cseréli?

Like 300 díjcsomagban vagyok és véletlenül vettem észre a változást, úgy hogy online beléptem és az egyik kedvezményes számot megváltoztattam, akkor lettem figyelmes a szövegre a honlap alján.

-moderálva-

[ Módosította: #40993792 ]

(#46815) djculture válasza kezdő (#46814) üzenetére


djculture
félisten

De már mikor, februárban itt is volt téma. Amúgy meg ezt hozza ha fizet valaki mint a katonatiszt és nem olvassa el a számlán lévő figyelmeztetéseket... [link]

[ Szerkesztve ]

(#46816) 313313 válasza kezdő (#46814) üzenetére


313313
addikt

Erről küldtem neked értesítést
- email
- sms
- számla alján
Persze ha valamelyik tiltva van, vagy valami nincs megadva, akkor azon a rendszeren nem tudtak...
Attól függetlenül tényleg nem szép húzás, hogy átraktak másik csomagba.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46817) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Me reggel is voltak megszakadàsok, majd átkapcsoltam 2G-re és megszünt. Az milyen h van egy LTE képes telefonom, de nem tudom használni, mert a hálózat ugrálás miatt szétkapcsol?!
A kérdésem az lenne h mit tudok tenni, hiszen az előző telefonomat ezért cserélték 4x...??? Azok a nagytudásu szervizesek ilyen problémát nem is emlegettek, csak cserélgették a telefont.. ezért vásároltam másikat... de ezek szerint az összes 4g képes telefon ilyen? Akkor nem is vettem volna másik telefont!!!!! Mit tehetek? Visszakaphatom esetleg a másik telefont valahogyan? Vagy hordjam vissza ezt is hetente az okos szervizeseknek h javitgassák? De nincs mit javitani... :W

(#46818) kezdő válasza djculture (#46815) üzenetére


kezdő
senior tag

Nem kaptam figyelmeztetést és rám nem igaz a linkelt komment.

Én Like 300-ban maradtam, az új Like S az ami csak 300 percet tartalmaz, de én nem váltottam.
Csak a Like 50 csomagban lévőket váltották át automatikusan.

Értesítést csak a percdíjak módosításáról kaptam, 15 Ft -->18 Ft és 25 Ft ---> 28 Ft

Szóval még mindig nem értem mi ez a 100 óra helyett 300 perc dolog.

Remélem csak a honlap tájékoztat félre.

(#46819) szekra


szekra
őstag

Ha már egyszer arany szintűvé váltam vissza lehet "esni" normál szintre?

Zsolt_72: köszi a választ, de én ezt a rendszert, pontszámítási módszert egyáltalán nem értem. Mikor eshetek vissza?

[ Szerkesztve ]

(#46821) djculture válasza kezdő (#46818) üzenetére


djculture
félisten

Felhivod az ügyfélszolgálatot és kiderül , lehet mégis csak átváltottak S re..

(#46822) szekra válasza djculture (#46821) üzenetére


szekra
őstag

Én is most megnéztem, szintén like300-ba vagyok, szintén csak 300 percet ír. Szemétség, én se emailt, se sms-t nem kaptam, sőt most megnéztem még a számlámon sem írták! :U

(#46823) glaci válasza szekra (#46822) üzenetére


glaci
őstag

Ellenőrizni kell a következőket:
1.: Még mindig Like 300 csomagban vagytok-e?
(Ha nem, akkor a megfelelő reklamációt elindítani az önkényes, előzetes értesítés nélküli átváltás miatt!)
2.: Ellenőrizni az Á.Sz.F. -et, hogy a Like 300 -nál még mindig a régi feltételek-e az érvényesek.
(Ha nem, reklamáció az egyoldalú értesítés nélküli szerződésmódosítás miatt.)

Szerintem annyi van csak, hogy a programozók megint hozták a formájukat és így frászt hoznak a jónépre! :D
Remélem jól sejtem, ha mégsem, akkor hamarosan nagyon sok kivizsgálandó panasz fog beérkezni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#46824) ForRedGlory válasza kezdő (#46814) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Azt hogy képzeli a T-Mobile hogy semmi értesítés nélkül az eddigi 100 óra ingyenes beszélgetésemet 300 percre cseréli?"

Üzletszabályzat 9.2.2.5 és 9.2.3
Előfizetői díjszabás 2.5.1.10

(#46823) glaci:

írjál még hülyeségeket kérlek.
"1.: Még mindig Like 300 csomagban vagytok-e?
(Ha nem, akkor a megfelelő reklamációt elindítani az önkényes, előzetes értesítés nélküli átváltás miatt!)
2.: Ellenőrizni az Á.Sz.F. -et, hogy a Like 300 -nál még mindig a régi feltételek-e az érvényesek.
(Ha nem, reklamáció az egyoldalú értesítés nélküli szerződésmódosítás miatt.)"

1., Gondolom elolvastad, hogy Like300-ban van, mit nézzen meg rajta megint, hogy abban van-e?
2., Ezen nem tud mit reklamálni. Azt reklamálhatja meg, ha a díjszabásban nem az van, ahogy a számlázás történik. Megnyugtatlak, a díjszabásban is 300 perc van. Csóri meg fellelkesül és megreklamálja mindenféle bullshit szöveggel és kap egy 2 soros elutasítást.

[ Szerkesztve ]

(#46825) djculture válasza szekra (#46822) üzenetére


djculture
félisten

Hát pedig akkor gyanús hogy téged is átraktak s-re. Mert itt [link] elolvasod a lezárt dijcsomagok között a like 300 továbbra is 100 órával szerepel és ez a julius1-töl érvényes dijszabás.

(#46826) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#46824) üzenetére


ForRedGlory
félisten

*Like300-ban 100 óra van, összekevertem. :W sorry
Szóval ha Like300-ban van, akkor kizárt hogy csak 300 percet kapjon. Mondjuk elég hülyén van megcsinálva, hogy véletlen se keverje össze az ember.... mert Like S-ben 300 perc van a kedvelt számra, Like300-nál meg a nevében lévő 300 az adatforgalomra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#46827) szekra válasza djculture (#46825) üzenetére


szekra
őstag

De nem raktak át, júniusi számlámon is a like300-at hozza, my t-mobileba szintén. :U Viszont a kedvezményeknél havi 300 percet ír, remélem csak elírás.

[ Szerkesztve ]

(#46828) ForRedGlory válasza szekra (#46827) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A "kedvezmények, terhelések" résznél mennyi jóváírást kaptál a kedvelt számra? Ott van, hogy hány perc. Ha 300-nál több van ott, akkor nincs gáz, ha kevesebb, akkor meg azért lehet kevesebb, mert kevesebbet beszéltél. Illetve, ha alatta a Like leforgalmazhatóságnál kisebb számot látsz, mint a havidíj, akkor minden jóvá van írva. Ha így be tudnád tenni, az eldöntene mindent:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#46829) djculture válasza szekra (#46827) üzenetére


djculture
félisten

Akkor meg csak valami elirás lehet a honlapon.

(#46830) szekra válasza ForRedGlory (#46828) üzenetére


szekra
őstag

Ha jól látom most csak 56 perc, amit 100%-ban leírtak, de az ehavim gázosabb, mert vagy 6-8 órát beszéltem egy kedvelt számmal, és azt nem lenne fincsi kifizetni. :U

[ Szerkesztve ]

(#46831) ForRedGlory válasza szekra (#46830) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezzel semmi gond. A kedvelt számokon felül mindössze bruttó 172 Ft egyéb hálózaton belüli forgalmad és belföldi SMS-ed volt összesen. Mert hogy ugye a Like300-ban a havidíj hálózaton belüli hívásra és belföldi előfizetőknek küldött alapdíjas SMS-re használható fel. Nem kell izgulni, a honlap most irkál hülyeségeket bizonyos dolgok miatt.

(#46832) szekra válasza ForRedGlory (#46831) üzenetére


szekra
őstag

Hát remélem is, augusztus elején minden kiderül.

(#46833) lord.lakli válasza Kobe (#46809) üzenetére


lord.lakli
őstag

Kék számot nem hívtál? Az nem számít bele a lebeszélhető díjba.

(#46834) ShadowX


ShadowX
őstag

A telekom által biztosított egy hónap ingyen spotify megegyezik a spotify appban elérhető ingyenes egy hónappal, vagy ez azt jelenti, hogy lehetőség van akár 2X30 nap ingyen használatra is?

(#46835) erdoke válasza ShadowX (#46834) üzenetére


erdoke
titán

Megegyezik.

A legjobb aláírás a héten

(#46836) ShadowX válasza erdoke (#46835) üzenetére


ShadowX
őstag

Csába. ;] Pedig titkon reménykedtem. :)

(#46837) #41133696 válasza #41133696 (#46738) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosan mér a Huawei (csak ellenőriztem), a szolgáltató szerint, is ennyit forgalmaztam az aznapi utam során:

(#46838) 1430 válasza szekra (#46813) üzenetére


1430
senior tag

2013.04.01-től ha adatkeretet is tartalmazó díjcsomagra váltasz vagy ilyen díjcsomaghoz kiegészítő adatot rendelsz, akkor a korábbi elsejei fordulónap helyett egy sorsolt fordulónapot kapsz, és ezentúl a hónap azon napján 0 órakor újul meg a kereted. Ettől függetlenül a számlázás továbbra is naptári hónaphoz fog igazodni, vagyis a módosítás hónapjában a díjcsomag/adatkeret havidíját részarányosan kell kifizetned.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#46839) glaci válasza ForRedGlory (#46824) üzenetére


glaci
őstag

Te tudod!

Most nincs időm utánnajárni!
Majd ha hazaárek a Balcsiról.
Addig csak ennyit tudtam Nekik javasolni!

Bocsánat, ha hülyeségnek érzed, bár szerintem nem az!

(Lévén nem hallottam róla, hogy a 300 végleg megszünne és arról sem, hogy a lebeszélhetőséget csökkentették volna!)

Na mindegy, rádhagyom!

Továbbra is tartom: Szerintem csak az informatikusok "viccelődnek" a jónéppel, nem kell megijedni!
(Ha az elfizetés még mindig 300 -ként van nyilvántartva és az ÁSzF -ben ahhoz még mindig 100 óra szerepel, akkor a weboldallal nem kell foglalkozni!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#46840) szekra válasza 1430 (#46838) üzenetére


szekra
őstag

Köszi! Viszont ez így lehetetlenné teszi az adatforgalom számlálást, nem tudom miért kellett ezt így megoldani.

Más: észrevettem, hogy most ugye a Net plusz L csomag 4g hálózaton fut (sose volt még nekem, meg is lepődtem), viszont akkor ez most úgy van, hogy hónap elejétől amíg nem fogy el a 300 mb adatforgalmam 3g hálózaton vagyok, majd után rögtön aktiválódik a +1gb és 4g hálózaton leszek? :U

(#46841) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok

Ha kötök egy két éves hűséget egy díjcsomagra, de a két év lejárta előtt szeretnék díjcsomagot váltani az lehetséges? Ha igen akkor ingyen, illetve újra indul onnantól a két év, vagy csak folytatódik?

(#46842) Nordik válasza ggyula (#46817) üzenetére


Nordik
őstag

Nekem is voltak a hétvégén gondjaim a hálózattal, ugyanígy LTE-n.

Állandó adatkapcsolat szakadások és volt, hogy a hálózatot is eldobta, illetve a 4-5ös max. térerő helyett kettesen állt.

Most vissza állt minden és megjavulni látszik, lehetséges, hogy csak valamit fejlesztettek. :U

[ Szerkesztve ]

(#46843) glaci válasza szekra (#46840) üzenetére


glaci
őstag

Az elejétől végig LTE -n leszel.

(#46841) Pszihonaranc:
Ha tarifahűséget válaltál, akkor csak azonos vagy magasabb havidíjú csomagra válthatsz a hűségidő alatt. Ez díjmentes és alapban nem növeli meg a hűségidőt.
A hűség lejárta előtt 1 hónappal írhatsz alá újabb hűséget, ha új telefont vennél, ezesetben újabb x év hűséged lesz.
Lefelé kisebb csomagra pedig a hűség után már szabadon válthatsz, a hűség alatt csak szép nagy kötbér kifizetése mellett.
(Ez utóbbi alól kivétel, ha megint belepiszkálnak a díjcsomagokba és emelnek valamit, mert ezesetben engedni szokták a lefelé váltást is.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#46844) Pszihonaranc válasza glaci (#46843) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Értem, köszi szépen!

(#46845) zsoltzsolt válasza glaci (#46843) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez az egy hónap nem 90 nap? Vagy régiek az információim?

(#46847) zsoltzsolt válasza #40993792 (#46846) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

köszi

(#46848) Lenry


Lenry
félisten

van egy Domino Web SIM kártyám, de nem tudom a telefonszámát, így nem tudom feltölteni.
hogyan lehet a legegyszerűbben kideríteni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#46849) skroy válasza Lenry (#46848) üzenetére


skroy
senior tag

*121#

(#46850) Lenry válasza skroy (#46849) üzenetére


Lenry
félisten

köszi

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.