Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) club1 válasza seti0714 (#47500) üzenetére


club1
veterán

Megszüntetéskor is köthettél volna új előfizetést. Ha másik szolgáltatóhoz mész, ott is hasonló visszakapcsolási díjakkal számolj, ráadásul hűségidő alatt nem tudod így kikerülni.

(#47502) seti0714 válasza club1 (#47501) üzenetére


seti0714
újonc

Értem. Köszönöm!

(#47503) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Kedd délután hívtam fel a Telekom ügyfélszolgálatát érdeklődés szintjén, hogy szeretne Édesanyám egy iPhone 4S készüléket vásárolni új, Aranytárskártyás előfizetéssel, Platina kiemeltségű otthon előfizetés mellé. A kezelő akkor azt említette, ha szerda reggel megrendeljük a telefont, akkor péntekre biztosan megérkezik a csomag.

Tegnap este hívtak a csomagküldő szolgálattól, de a kapcsolat rögtön megszakadt. Édesanyám visszahívta a számot és ígérték, 5 perc múlva visszahívják (akkor nem tudták kapcsolni az illetékest). Persze nem hívták. Még aznap megint visszatelefonált, akkor kérték, hívja másnap reggel ugyanezt a számot, már nincs bent a kolléga.

Ma reggel hívta a csomagküldő szolgálattól egy nő, hogy hétfőn fogják kiszállítani a csomagot. Legszívesebben megkérdeztem volna a hölgytől, honnan jön a telefon, Csodaországból? Megkértük, hogy sürgesse meg a dolgot, mivel nem a mi hibánkból csúszott az egyeztetés időpontja.

Ilyen esetben, ha a házhozszállítási csoport nem hívta vissza az ígért időben és emiatt esetleg csúszik a kiszállítás, akkor hol tudok panaszt tenni?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#47504) Vangelis válasza Aaron14 (#47503) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet de igazából 72 órájuk van talán még most is visszahívni.

Max elnézést fognak kérni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47505) zoli62


zoli62
addikt

Júliusban kipróbáltam notebookon usb-s modemmel az LTE-t és a lakásban tartósan és stabilan 55/25 Mbs értékeket produkált. Hamarosan lejár a hűségem a Netmánia S-re ami 10 Mbs. Ez a maximum, ami náéam elérhető, VDSL és optika sajnos a közeljövőben nem várható. Ti belevágnátok abba, hogy az ADSL2+ helyett LTE-t használátok? Másik kérdésem, hogy akihasználta ezt a 4G-s routert, milyen tapasztalatokat szerzett? [link]

[ Szerkesztve ]

(#47506) kali válasza SonyNex7 (#47492) üzenetére


kali
legenda

a biztosításos részét passzolom, legalábbis azt, hogy a papíros formától mennyire hajlandóak eltérni, kellően rugalmasak, vagy sem...
az iptv esetén azt nézném először, hogy milyen netről van szó; adsl...stb.

St3ven; nem kell, és az új opció kerete indul teljes értékkel, a fordulónapig.

Onei; sokan ott hibáznak, hogy megy az imessage agyba-főbe, de a telefon kapcsolódó beállításában engedélyezve, hogy; küldés sms-ben (ha az imessage nem érhető el), és bizony a figyelmeztetés is ott olvasható, hogy a szolgáltató díjt számolhat fel az üzenetküldésért!
ez egy hibalehetőség, érdemes ellenőrizni!

[ Szerkesztve ]

(#47507) erdoke válasza zoli62 (#47505) üzenetére


erdoke
titán

Stick és normális router szerintem nagyobb lefedettséget ad. Ha kis lakás, ez is elég lehet.

A legjobb aláírás a héten

(#47508) KMan válasza SonyNex7 (#47499) üzenetére


KMan
őstag

Koszi szuper! :D

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#47509) Onei válasza kali (#47506) üzenetére


Onei
csendes tag

Csak a számok amelyekre ment az üzenet nem ismeri. Plusz másodpercenként lettek küldve, legalábbis a részletezőn ez szerepel.

(#47510) kali válasza Onei (#47509) üzenetére


kali
legenda

korábban egy huszas számot írtál, de akkor többre is ment ki sms?
mert ennek van/lehet majd jelentősége.
panaszolja meg, vizsgálják ki.
azért írtam az imessage tekintetében, mert ott sok a hibalehetőség adott tekintetben, akár még az ismeretlen számra is lehet magyarázat; telefonszám és e-mail cím is megadható, és az egyik oldal küldi az e-mail címre, de az párosításra kerül a túloldalon ahhoz adott telefonszámmal - mert az imessage elérhetetlenség okán sms lesz kiküldve, ha az engedélyezve van a telefonon, sms viszont telefonszámra fog kimenni.

[ Szerkesztve ]

(#47511) Onei válasza kali (#47510) üzenetére


Onei
csendes tag

Már írtak egy kérvényt és elvitte, kíváncsi leszek én is.

(#47512) br.rak válasza br.rak (#47338) üzenetére


br.rak
őstag

Új fejlemény az ügyben.
Ismerőst simán lepattintották, hogy harmadik félnek még titkosítás esetén is kiadhatják a számot, ez ellen nem tehet semmit Mondta hogy erről nem volt szó, titkos a szám és nem adott engedélyt semmi ilyenre. a válasz: "nálunk ez a szokás"
Ez elég keményen WTF kategória, ezt amúgy nem tiltja törvény? Vagy csak kifogott egy ennyire flegma ügyintézőt, aki azt sem tudta mit beszél?

(#47513) lupus_l válasza br.rak (#47512) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Kiadhatják, hiszen csak a telefonkönyvben való megjelenést tiltottad le.
Egy ügyfélszolgálatostól kérd, hogy a marketing célú megkereséseket szeretnéd letiltani. Sajnos újabban nem kérdeznek rá szerződéskötéskor... Ne hagyd magad lerázni, van ilyen opció a rendszerükben... vagy menj egy másik Telekom üzletbe, ahol normálisak az ügyintézők :)

Családtag is panaszkodott az új előfizetésénél, hogy folyamatosan ügynökök keresik... amióta le lett tiltatva külön a merketing célú megkeresés, nincsenek ilyen zavaró hívások.

[ Szerkesztve ]

(#47514) Huroq válasza br.rak (#47512) üzenetére


Huroq
senior tag

Egy nagyon hasonló ügyben most várom a levelet a Telekomtól. Már postázták, pár nap múlva valószínűleg megérkezik.
Mondjuk nálunk ezen felül, azt is eljátszották 2x, hogy levették a szám titkosítását és csak reklamáció után állították vissza. Akkor a válasz az volt, hogy nem tudnak vele semmit kezdeni. Biztos számgenerálóval hívogatják az ügyfeleket. :((( Mondom ennyire hülyének ne nézzen már kérem szépen.

(#47515) taip válasza Onei (#47498) üzenetére


taip
senior tag

Érdekes, nekem "csak" 25 SMS-t számláztak ki jogosulatlanul, szintén Telenor irányba. Írtam egy kérelmet, várom a választ.
Nekem androidos tabletről van szó, amin csak netezni szoktam, tuti nem küldtem SMS-eket.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#47516) raziel01


raziel01
veterán

A részletes híváslistát a holnapon 400 Ft-ért írja.
De akkor ingyenes lesz ha most először használom?

(#47517) djculture válasza lupus_l (#47513) üzenetére


djculture
félisten

Nemrég az összes dominósnak is küldtek sms-t hogy külje vissza hogy hozzájáruljon a telefonszám és adatok marketinges felhasználásához.

[ Szerkesztve ]

(#47518) anglergab


anglergab
addikt

A Like S 300 díjcsomagban foglalt 300 MB leforgalmazható LTE hálózaton?

(#47519) djculture válasza zoli62 (#47505) üzenetére


djculture
félisten

Én nem mert normál pc-s felhasználásra még 10-20 giga is lófranc... Windows 8 pl csak frisitésekben patch kedden leszokott szedni 2-3 gigát és ezek kötelező frissitések. De mikor nagy sebezhetőségeket találtak volt már hogy volt 15 giga szabad helyem az ssd-n és egy patch kedden eltünt belőle 10 giga..
A játékokról már nem beszélek mikor 10-20 giga egy játék a steam-en, vagy a youtubon egy video 2-3 giga normális minőségbe. Otthonra korlátos net kb a végitélettel egyenlő lehet az bármilyen hangztos technológia...

[ Szerkesztve ]

(#47520) [P]laci válasza anglergab (#47518) üzenetére


[P]laci
senior tag

igen:

"A Like S díjcsomaggal az LTE1800 hálózat igénybe vehető" Forrás: [link]

(#47519) djculture: ezért kell ccleaner-rel takarítani néha, valamint a beépített Lemezkarbantartóval rendszergazdaként a Windows update fölösleges fájljait törölni. :DDD volt hogy egy combosabb windows 8.1 update után a hátremaradt update fájl vagy 4 gb volt. :K ment is a lecsóba, ne foglalja a helyet! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47521) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! A problémám a következő. Ma váltottam át dominoról Like S-re. Adtak is egy jelszót, de a Tmobile.hu--ra nem tudtam belépni vele. "The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server." Ezt irja ki folyamatosan és amig nem zárom be addig folyamatosan küldi a 1430 az smseket hogy beléptem. Már több mint 100 sms-t küldött, de nem lépett be. Mi a franc baj lehet ezzel? Másnak is csinálja? :U

(#47522) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Szarvason és környékén lehalt a telekom hálózata. Térerő nincs. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#47523) anglergab


anglergab
addikt

Aki telekomos LTE-t használ, tudna írni jelerősséget dBm-ben (Androidon A telefonról > Állapot menüben megnézhető). Ha hozzá tud írni még letöltési sebességet, pinget az még jobb lenne :)

(#47524) #78121280 válasza anglergab (#47523) üzenetére


#78121280
törölt tag

-82dBm 58asu :)

(#47525) SonyNex7 válasza kali (#47506) üzenetére


SonyNex7
senior tag

IPTV meg 20 mbit net. De azt mondták inkább a 10mbit a biztos.
Most upc van 60,kártyás tvvel, zökkenőmentes jön minden.

(#47526) lezlie74 válasza sarkanyolo2 (#47522) üzenetére


lezlie74
csendes tag

Köszi!

Pont most akartam rákérdezni.

(#47527) kokokka válasza zoli62 (#47505) üzenetére


kokokka
őstag

Én biztosan nem cserélném le a vezetékes NET-emet mobilnetre. Horror ára van még annak, ráadásul nincs olyan csomag ami a mennyisségi igényeket maradéktalanul ki tudná elégíteni. Gondolj bele : veszel egy 30Gb-os csomagot 55/25-re. Ezen a sebességen még pislogni sem lesz időd úgy elfogy az adatmennyiséged. Persze ha csak böngészni és mailezni akarsz akkor ok, de annak meg minek a Netmánia S-nél nagyobb csomag?

(#47528) koviadi0330


koviadi0330
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Anno még 2011-ben a sima Like díjcsomagra kötöttem hűséget, majd annak rendje és módja szerint 2013-ban (már lezárt díjcsomagként) hosszabbítottam. Na mármost, eredetileg 3 Telekomos szám 100 óra erejéig ingyen hívható volt, Az előbb beléptem a my-t-be , hogy módosítsak az ingyen hívható számaimon , megdöbbenve tapasztaltam, hogy a 100 óra helyett az szerepel, hogy 300 perc erejéig tehetem meg mindezt. :Y :Y Legutolsó infóm szerint a lezárt díjcsomagon nem módosítottak, továbbra is maradt a 100 óra. Lemaradtam valamiről, vagy csak a online felület "tudja" rosszul? :)

(#47529) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!

Next S díjcsomaggal kapcsolatban lennének kérdéseim. Egyrészt a 160 perc az csak hálózaton kívüli belföldi számokra vonatkozik, ezt lebeszélve 35 ft/perc, hálózaton belül korlátlan a 0 ft-os percdíj vagy erre is vonatkozik a 160 perc? Illetve ebben a díjcsomagban van kapcsolási díj, vagy bármi más "apróbetűs" hátulütő? Köszi a válaszokat előre is.

(#47530) ESP23


ESP23
senior tag

Sziasztok!
Először is elnézést kérek hogy ha nem ide tartozna, de nem találtam olyan fórumot ahol ez ügyben tudtam volna érdeklődni, és mivel ez egy Telekom szolgáltatásokkal foglakozó fórum, gondoltam leírom ide.
Azt szeretném megkérdezni, hogy van e olyan ember itt a fórumban, aki igénybe vette a Telekom Spotify szolgáltatását?
Ma beszéltem az ügyfélszolgálattal, megkérdeztem tőlük hogy van e arra lehetőség, hogy letöltsem a kedvenc zenéimet a telefonomra hogy internet nélkül is tudjam hallgatni.
Ott azt a választ kaptam hogy igen erre van mód, illetve hogy ezeket a zenéket akár tovább is küldhetem egy másik eszközre.
Megmondom őszintén hogy ebben én csöppet kételkedem(a továbbküldésben), mert sehol nem találtam erre vonatkozó információt, szerintem az ügyfélszolgálatos hölgyike nem volt jól informálva e téren.
Még egyszer elnézést hogy ha ez nem ide tartozna.

(#47531) Teko001 válasza ESP23 (#47530) üzenetére


Teko001
őstag

Igen lelehet tölteni offline-ba, eszközönként legfeljebb 3333 dalt szinkronizálhatsz, offline pedig legfeljebb 30 napig maradhatsz egyhuzamban

(#47532) ESP23 válasza Teko001 (#47531) üzenetére


ESP23
senior tag

De továbbküldeni ugye nem lehet egy másik eszközre?

(#47533) Teko001 válasza ESP23 (#47532) üzenetére


Teko001
őstag

Hát úgy mint egy mp3-at nem, de mivel a "felhőbe" van, így linkként tovább tudod küldeni, illetve más eszközeiden is letudod szinkronizálni

(#47534) ESP23 válasza Teko001 (#47533) üzenetére


ESP23
senior tag

Igazából nem is szeretnék ilyen opciót, ugye van az 500MB keret erre, és nekem még ehhez az előfizetésemhez van alapból 8GB is, szóval ezzel nem lesz gond.
Úgy tudom hogy ilyen opcióval a Google zeneszolgáltatása van ellátva, viszont ott magasabb a havidíj is, majd ha úgy érzem hogy szükségem van a továbbküldésre, átváltok arra.

Köszönöm szépen a segítséget! :)

(#47535) kali válasza kokokka (#47527) üzenetére


kali
legenda

Ezen a sebességen még pislogni sem lesz időd úgy elfogy az adatmennyiséged. - sosem értettem, hogy ha valakinek gyorsabb a net, akkor kötelezően többet is kell forgalmaznia?
hozzávetőlegesen annyit forgalmazok 3g hálón is, mint a többszörös sebességű 4g/lte hálón, de igaz ez a kábeles netre is, ahol nem olyan régen 2.5x gyorsítást eszközölt a szolgáltató, 40/20 helyett 100/50 lett.

(#47536) St3ven válasza kali (#47506) üzenetére


St3ven
addikt

:R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47537) St3ven válasza djculture (#47517) üzenetére


St3ven
addikt

Na az volt a kőkemény, csak pislogtam, hogy ez most komoly!? :Y :DD És az a megfogalmazás, az priceless volt! :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47538) Akve válasza M3xx (#47529) üzenetére


Akve
tag

Szia! Next S-em van, az általad említett egyéb buktató nincs, se apróbetű vagy kapcsolási díj.
A kék számok nincsenek benne a 160 percben, pl bank 0640***. Ez külön fizetendő.
A hálózaton belüli hívás korlátlan.

[ Szerkesztve ]

Élek és élni hagyok.

(#47539) ShadowX válasza kali (#47535) üzenetére


ShadowX
őstag

Alapvetôen az én böngészési szokásaim se változnak meg csak azért mert gyorsabb a net. :)

(#47540) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

iPhone 4S, Next S Aranytárskártyás díjcsomag mellé, 2 év hűséggel 45.550 Ft a telekom.hu weboldalon. Azonban volt, akitől olyan információt kaptam, hogy T-Pontban 28.990 Ft-ért adták oda, ugyanezzel a díjcsomaggal. Ez lehetséges?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#47541) kali válasza Aaron14 (#47540) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem a társkártya a különbözet, csak azt benézte, aki az információt adta?
mert next s 2 év hűséggel 28.990 ft, a next s aranytárskártya 2 évvel pedig 45.550 ft.

(#47542) Aaron14 válasza kali (#47541) üzenetére


Aaron14
őstag

A Magyar iPhone Közösség mai iPhone 4S-sel foglalkozó Facebook postja alatt többen állítják, hogy márpedig 28.990 Ft-ért vásárolták meg, 5.490 Ft-os Next díjcsomag mellé, 2 év aláírásával.

Lehetséges, hogy T-Pontban olcsóbban adják?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#47543) kali válasza Aaron14 (#47542) üzenetére


kali
legenda

nem hallottam még olyanról, hogy üzletben olcsóbban adták volna, mint webshop útján, fordítva persze igen, a webshop kedvezmény kapcsán.
a most kiírt árak nem azt takarják, amit ott állítanak, valami kanyar lehet a dologban...
nem néztem adott díjcsomagokkal a készülék korábbi árazását, de ha volt azóta változás, mióta a posztolók vásárolták, akkor az egy esetleges magyarázat lehet.

[ Szerkesztve ]

(#47544) Aaron14 válasza kali (#47543) üzenetére


Aaron14
őstag

Én inkább annak tudom be, hogy a Next S díjcsomag 5.490 Ft, de ha készüléket veszel mellé, akkor már 7.990 Ft, kivéve ha aranytárskártyás, de akkor meg maga a készülék drágább. Itt lehet a bibi, szerintem ezt nézték be sokan, az ügyintézők meg kihasználták az ügyfelek tájékozatlanságát.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#47545) kali válasza Aaron14 (#47544) üzenetére


kali
legenda

ezt írtam le korábban a két konstrukcióban, de akik megvásárolták, azok csak megnézték, hogy pontosan mit is írtak alá!?!?
beléptem most a biztonság kedvéért, és úgy új előfizetéssel, továbbá egy meglévő, de már nem hűségessel is ellenőriztem az árakat, pontosan azokat dobja, amiket korábban is írtunk.

(#47546) M3xx válasza Aaron14 (#47544) üzenetére


M3xx
tag

Várj, a Next S készülék nélkül 6.490 készülékkel 7.990, Aranytárskártyával készülékkel és készülék nélkül egyaránt 5.490 Ft. Nem új előfizetés esetén, díjcsomagváltásnál sincs esély készülékváltás nélküli árat kapni de választani mellé készüléket T-pontban?

(#47547) Aaron14


Aaron14
őstag

Most a biztonság kedvéért felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy elég valószínűtlen ez a dolog, ahogy leírták. Legalább, ha mégis igaz a dolog, akkor majd lesz indokom arra, hogy jóváírassam a különbözetet.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#47548) Vangelis válasza Aaron14 (#47542) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Volt olyan akció. Amikor azzal a csomaggal olyan áron volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47549) Sterilzona válasza Vangelis (#47548) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Felre

[ Szerkesztve ]

(#47550) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok. Hatha esetleg valakinek van mar tapasztalata a kerdesemben.
Kulfoldon,Olaszorszagban hogy tudnek netezni,wifin kivul ? Gondolom az mobil adatkeretem ott mar nem lesz ervenyes.
Vagy,vajon olaszba tudok venni olcson feltoltos netet ? S akkor mobilstickbe be,laptop,es megosztas. Ez mukodhet ? :)
Vagy marad a wifi,mert minden egyeb megoldas is horror aron lenne csak...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.