Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) dedike válasza pepe091 (#47850) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal abból nem tudsz tölteni Domino-t. :(

Jó szerencsét!

(#47852) pepe091 válasza dedike (#47851) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez elég szomorú lenne, mert régen lehetett belőle venni dominó feltöltőkártyát, csak ugye az megszűnt..

(#47853) tipuka válasza pepe091 (#47832) üzenetére


tipuka
addikt

Nem tudtam, köszönöm mindhármótoknak :) Ha ebből készlethiány van, mit érdemes még néznem? ezer forinton nem akadok fent, mert jövőhétre kell sürgősen.

(#47854) erdoke válasza tipuka (#47853) üzenetére


erdoke
titán

Talán a Like S mellé érdemes aktiválni egy NetPlusz XXL-t (5 GB), majd még egyet, ha kevés lesz. Gondolom, a telefont nem gond naponta akár többször tölteni. Már ha alkalmas a netmegosztásra.

A legjobb aláírás a héten

(#47855) tipuka válasza erdoke (#47854) üzenetére


tipuka
addikt

Ez nem is rossz ötlet köszi. Veszek kettő és jó vagyok. :) Majd akkor megkeresem hol kell bekapcsolni akkor a netmegosztást, mert még nem csináltam, akármilyen hihetetlen. :D
Nem probléma a többszöri töltés, mert van konektor mindenhol.

(#47856) pepe091 válasza tipuka (#47855) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Arra figyelj, hogy a második aktiválásnál már a belépési díjat is fel fogják számítani.

(#47857) tipuka válasza pepe091 (#47856) üzenetére


tipuka
addikt

És az mennyibe kerül? Mert akkor lehet mégsem ez lesz a nyerő ötlet így. :D

(#47858) pepe091 válasza tipuka (#47857) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ugyanannyi mint a havidíj. Tehát tételezzük fel jövőhéten szeptember 1-jén aktiválod a NetPluszXXL-t, amit tegyük fel 10 nap alatt le is forgalmazol, ezért lemondod. Ekkor fizetned kell 3090/30*10=1030 Ft-ot. Mivel továbbra is szeretnél netezni, újra megrendeled a NetPluszXXL-t, ekkor egyből kiszámlázzák majd a 3090-et, aztán mondjuk szeptember 10-től újabb 10 napig ezt ismét leforgalmazod, ekkor újra lemondod, amiért fizetsz 3090/30*10=1030 Ft-ot. Tehát a legvégén fizetned kell 1030+3090+1030=5150 Ft-ot 10GB forgalomért.

(#47859) erdoke válasza pepe091 (#47858) üzenetére


erdoke
titán

Nekem csak roaming adat aktiválás tapasztalatom van, ott nem kell lemondani, viszont az újra aktiválás ugyanannyiba kerül, mint az első. Én így érzem logikusnak a hazai netcsomag működését is.

A legjobb aláírás a héten

(#47860) pepe091 válasza erdoke (#47859) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha nem mondja le, nem tudja aktiválni mert aktív. Előbb le kell mondani, hogy másodjára is aktiválja. Legalábbis szerintem.
Különböző csomagnál működik, mert lecseréli a régit az újra, de azonosnál nem hiszem. De az a plusz 1 lemondó sms szerintem nem vesz sok időt igénybe. :)

[ Szerkesztve ]

(#47861) erdoke válasza pepe091 (#47860) üzenetére


erdoke
titán

A roaming adat elfogy, és újra aktiválható. Persze ettől még működhet másképpen az itthoni kiegészítő csomag. Idióta lehúzásnak hangzik a dupla áras második aktiválás. Esetleg létezik egy harmadik megoldás további bővítésre?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#47862) pepe091 válasza erdoke (#47861) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Pedig így van. Azt hittem a lemondásba kötöttél bele, de a dupla díj jelen van, második aktiválásnál már nem írják jóvá a belépési díjat, hanem ki kell fizetni, benne van az ÁSZF-ben is.
NetPluszokat másként nem lehet bővíteni.

(#47863) Nordik


Nordik
őstag

Már többször felhívott egy magán szám, a multkor csak szétkapcsolt, ma hallottam is valamit, de 1-2 másodperc és ismét szétkapcsolt. Nem szórakozik senki ebben biztos vagyok, mert ez egyáltalán nem olyan inkább valami cég vagy biztosító ilyesmi lehet.

Az ilyenek ellen mit lehet tenni? Nem lehet valamiféle tiltást kérni vagy kideríteni a számot?

(#47864) tipuka válasza pepe091 (#47858) üzenetére


tipuka
addikt

Nem tudom újra kérni, mert korházban leszek ágyhoz kötve, de akkor lehet az 5GB-t megpróbálom beosztani, bár , ha egész nap netezek nem tudom meddig elég ez, még sose mértem le, lehet aludnom kellene erre egyet.

[ Szerkesztve ]

(#47865) kali válasza Nordik (#47863) üzenetére


kali
legenda

titkos szám, és különböző telefonkönyvekből a telefonszám törlése - a kettő együtt jó/kell -, de ha már bekerült bizonyos cégek nyilvántartásába a telefonszámod, akkor arra ez nem megoldás utólagosan, arra csak azt lépheted, hogy ha felhívnak és tudsz beszélni az illetékessel, akkor kéred a telefonszámod törlését a nyilvántartásukból, mivel nem kérsz több ilyen megkeresést, illetve ha több cégtől is hívogatnak, akkor mindegyikkel külön végig kell játszani a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#47866) pepe091 válasza tipuka (#47864) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha netezni tudsz, akkor újra is aktiválhatod.. :) A 1430-ra kell küldeni a "+NETPLUSZXXL" kódot SMS-ben és bekapcsolják, kikapcsolni pedig "-NETPLUSZXXL" kóddal lehet.
Attól függ mit csinálsz, ha videókat is nézel, akkor hamar lecuppan ez a forgalom, de böngészéshez simán elég lehet.

[ Szerkesztve ]

(#47867) Nordik válasza kali (#47865) üzenetére


Nordik
őstag

Mindig is titkos volt a számom, nemtudom hogyan kerülhetett a kezük közé...

Egyszer már volt ilyen, akkor elküldtem őket melegebb éghajlatra és abba hagyták. Most is megtenném, de nem tudok velük beszélni mert egyből szétkapcsol.

Telefonszámot akkor lehetetlen magánszemélyként lekérni?

(#47868) tipuka válasza pepe091 (#47866) üzenetére


tipuka
addikt

Oh köszi szépen. :) Tényleg.
Hát biztos lesz " videó", mert a youtube zenecsatornákat szoktam hallgatni meg a netes rádiókat is, remélem pár szám akkor még szívja le.

Ha simán lapos mellé veszek mobilnetet, gondolom a stick pénzbe kerülne Csak annyit találtam ,hogy 2 éves hűséghez ingyen van , de nyílván ez nem opció most, hogy hűséget kösseg.

[ Szerkesztve ]

(#47869) kali válasza Nordik (#47867) üzenetére


kali
legenda

nekem a vezetékes számom adta ki anno a telekom a megkérdezésem és a hozzájárulásom nélkül; nem nyilatkoztam az általuk kiküldött nyomtatványon, nem küldtem vissza azt, így a legszigorúbban kellett volna kezelni a kapcsolódó adatokat - ez így szerepel leírva az említett nyomtatványon is -, ennek ellenére megjelent a(z online) telefonkönyvben, így gyorsan hívogatni kezdtek különböző telefonos értékesítési ügynökök...stb, akikkel szépen sorban töröltettem a telefonszámomat a nyilvántartásukból, illetve megpanaszoltam a t-nél a dolgot, és kérésemre törölték is az adataimat az online telefonkönyvből.
amennyiben sok cég megszerzi időközben a telefonszámot, úgy elég sokáig tart, mire mindenhonnan törölteti az ember, de nálam okafogyott is lett a dolog, mert időközben átmentem másik szolgáltatóhoz - főként a t-s ügyintézési hozzáállások miatt.
mobilos fronton nem találkoztam még ilyen problémával, pedig bő 17 éve azonos a t-s telefonszámom.
call center esetén, sokszor alapban nem ír ki telefonszámot a rendszer, így nem egyszerű kideríteni, és még ha tudja is az ember, akkor sem mindig lehet sokra menni azzal, olyan is van, hogy csak kimenő számokat dob a rendszer, és vissza nem is lehet hívni azokat.

[ Szerkesztve ]

(#47870) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Van egy Mob.Int. RX M csomagos, csak internetezésre használt előfizetésem, amit meg szeretnék szüntetni. Ehhez mindenféleképpen be kell mennem egy üzletbe, vagy meg lehet oldani online is?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#47871) St3ven válasza dedike (#47485) üzenetére


St3ven
addikt

& (#47489) kali

Áthordozott / lejárt / megszüntetett számok My T-Mobile regisztrációinak törlésével kapcsolatban azt a tájékoztatást kaptam, hogy azok "a hívószámok megszüntetésekor automatikusan törlődnek".

Vannak kétségeim... :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47872) pepe091 válasza tipuka (#47868) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha csak zene hallgatásra akarod használni a youtube-ot, akkor aktiváld szintén a Telekomtól a Music opciót, így spotify segítségével korlátlanul hallgathatsz zenét (500 MB adatforgalmat ez is tartalmaz, ami csak erre használható fel), és nem mellesleg 30 napig díjmentes. Tehát most erre az időszakra aktiválod, biztos ami biztos 29. napon lemondod és kész, nem került egy forintodba sem. :)

(#47873) kali válasza St3ven (#47871) üzenetére


kali
legenda

nekem is, mivel gyakorlati ellenpéldával is találkoztam már, ahol hónapok elteltével sem törlődött automatikusan.
iptv, kábelnet...stb esetén is megszüntettem minden szolgáltatásomat januárban, és hónapokkal később is működött az a fiók is, csak meguntam aztán próbálgatni...

(#47874) Vangelis válasza kali (#47873) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem is él még most is a t-home. Igaz most derült ki, hogy a lemondott telefon előfizetést elfelejtették megszüntetni... hátha kifizetem.
Hát nem fizettem :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47875) M.A.Z. válasza Kobe (#47843) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Talán elő kellene venni a szerződést és elolvasni...

(#47876) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Meglévő díjcsomagom mellé aktiváltam egy kiegészítő netet, amit most lemondtam. melyik kulcsszóval tudom visszaaktiválni a díjcsomagomhoz tartozó netem? Emlékszem régen már volt ilyen, hogy nem áll vissza alapból, csak most nem emlékszem melyiket is kellett sms-ben elküldeni, hogy a régi rendszer álljon vissza.
Köszi!

(#47877) club1 válasza Mr. Teddy (#47876) üzenetére


club1
veterán

Az ügyfélszolgálatot kell felhívni, mint ahogy azt már itt nagyon sokszor leírtuk.

(#47878) Teko001 válasza pepe091 (#47872) üzenetére


Teko001
őstag

Egyébként az a forgalom ha net csomagot váltasz újraindul? Csak mert én pl. használtam, és a mutató szerint 500 megán áll, amióta net csomagot váltottam viszont nem használtam (és a ciklus se telt még le), tehát úgy stimmelne is.

(#47879) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem újraindul az is. Én pl nem tudtam lemondani a NetPlusz csomagomat, amíg aktív volt a Music opció.

(#47880) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Érdeklődnék, hogy Paletta 100S (200MB Internet) -ről csak mobilnet terén mire érdemes váltanom, mert gyorsan lefogy a 200MB LTE-n !? :U /Platina szintű ügyfél vagyok, Netplusz L -t ajánlották 1.290ft /hó-ért)

Válaszokat előre köszönöm ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47881) lord.lakli válasza MaxxDamage (#47880) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem az LTE miatt fogy gyorsan a net, hanem mert használod :P

(#47882) MaxxDamage válasza lord.lakli (#47881) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az is igaz ! :C :P

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47883) GuruZone válasza GuruZone (#47158) üzenetére


GuruZone
őstag

20 napja ígérték, hogy egyeztetünk a "bölcsővel" kapcsolatban. Máig semmi.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#47884) St3ven válasza kali (#47873) üzenetére


St3ven
addikt

Én meg olyannal, hogy valaki újonnan vett egy (újra kiadott) Domino számot, belépett vele My T-be, és szépen ott volt az előző tulaj minden adata, számlája, rendelése, készletértesítője...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47885) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló,

Ha átmegyek Nagyváradra Romániába, és viszem magammal a Net & Roll S-es mobilinternetemet akkor, kell roaming díjat fizetni, vagy hogy van ez? Esetleg a román T hálózatát használhatom?

(#47886) blueye válasza #41133696 (#47885) üzenetére


blueye
veterán

Roamingolni fogsz, bármelyik hálózaton leszel.

(#47887) szabogabor10 válasza #41133696 (#47885) üzenetére


szabogabor10
veterán

Alapértelmezetten le van tiltva az adatroaming, a hazai keretedet nem használhatod, külön roaming adatcsomagot kell választanod (adatmennyiséget tartalmazót vagy forgalom alapút). Romániában a Cosmote a DT leánya, de más hálókon is roamingolhatsz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47888) #41133696


#41133696
törölt tag

Köszi, akkor ameddig haza nem érek, offline időszak lesz.. :) Mondjuk azt éreztem, hogy nem fogok egy nagyváradi plázában hátradőlve Youtube-ozni, de abban reménykedtem, hogy esetleg Skype-on plusz összeg befizetése nélkül lehetne sima VoIP hívást bonyolítani, videó nélkül :)

(#47893) erdoke válasza #41133696 (#47888) üzenetére


erdoke
titán

Ha független a hotspotod (;)), akkor csak veszel bele egy kinti "Dominó" net SIM-et, és annyi.

A legjobb aláírás a héten

(#47894) djculture válasza erdoke (#47893) üzenetére


djculture
félisten

Ja ott a legolcsóbb minden mobilos dolog a környező roszágokhoz képest.
Helyi t-mobile-nál cosmote prepaid sime pl kerül 1566 forintba a mostani árfolyamon, cserébe 1 giga adatforgalom van eleve rajta
De a voida romániánál is ezek vannak..
Simen van 1 EUR: with 150 MB preloaded valid for 3 days
Lehet tölteni:

5 EUR 500 MB +1 GB éjszaka 10 days
9 EUR 2 GB+ 4 GB éjszaka 30 days
12 EUR 3 GB +6 GB éjszaka 30 days
15 EUR 5 GB +10 GB éjszaka 30 days

Digi mobile állitólag a legjobb annak sime 30 napig mindenben végtelen 4.96 EUR áron de csak 3g hálózata van

[ Szerkesztve ]

(#47895) Sayuar válasza djculture (#47894) üzenetére


Sayuar
őstag

A digi kezdő számot 3 Eur+áfa-val árulják. 0,5 Eur-onként annyival töltöd amennyivel akarod.
Vagyis megveszed a kártyát, rátöltesz 2 Eur-ót, és nyomatod a netet, ami 4,96 Eur, 5 GB adattal.
Nagyváradon a digi 3G-je 14,4 Mbps

(#47896) lugosi válasza Sayuar (#47895) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Romániában már euróban számolnak?

(#47897) Sayuar válasza lugosi (#47896) üzenetére


Sayuar
őstag

A GSM szolgáltatást 1997-ben indították a románok. Az árakat már induláskor USD-ben számolták, mivel a hazai éves infláció 151% volt. Aztán, amikor a dollár elkezdett gyengülni, átváltottak euróra.

[ Szerkesztve ]

(#47898) lord.lakli válasza lugosi (#47896) üzenetére


lord.lakli
őstag

Itthoni spárban is :)

(#47899) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Szerettem volna a telekom iphone alkalmazáson keresztül befizetni kártyával a számlámat tegnap, 2x is végigcsináltam a dolgokat, de nem ment, bankkártyámról sem emelt le pénzt. Most online próbálkozom, hogy bankkártyával fizessek, de egy olyan ablak fogad, ami ezt írja ki:
"Jelenleg a fizetési rendszer visszajelzésére várakozunk a művelet sikerességéről."
És nem nagyon megy tovább. Más tapasztalt ilyet? Sanszos akkor van egy ki gubanc a telekom online fizetési rendszerében? Csak nem akarom, hogy csesztessenek a fizetéssel, 2-3 napja lejárt a határidő.

(#47900) Beca1990


Beca1990
senior tag

Ha lenne egy 4G-s telefonom és csak max. 3G-s a díjcsomagom, akkor 4G-s lefedettségi területen netezhetek 4G-re kapcsolódva 3G-s sebességgel?
(szép kérdés lett :D )

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.