Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) #99546112 válasza erdoke (#46588) üzenetére


#99546112
törölt tag

Ezt hol találom pontosan? Mert csak statisztika visszaállítást látok :/ de hálózati visszaállítást nem. Most jó egyelőre az LTE, egyelore :D
Én a miklós utcán lakom, nagyálló környéke.

(#46602) #41133696 válasza #99546112 (#46600) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nekem volt 40%-os kedvezményem úgy négy nappal ezelőttig, de már duplanet 25 van helyette... (Történet a másik Telekomos topicból: 44730 ; 44734 )

(#46603) #99546112


#99546112
törölt tag

Jaaa azt a posztod olvastam is pont, az szép kedvezmény volt :D na közben megtaláltam a hálózat visszaállítast, nézek egy ebességmérést közben, ez pedig 34/21Mbit/sec.na majd 1-2 nap és kiderül hogy jó lesz-e. De ha emiatt volt, ez mitől lehetett?! Eddig nem volt gond vele végülis.

(#46604) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok!

Egy embernek lehet két előfizetése a t-mobilnál?

(#46605) Vangelis válasza Pszihonaranc (#46604) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Több 100-is! :DDD

Én azt sem tudom, hogy hány havi díjas és dominós előfizum van náluk.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46606) Pszihonaranc válasza Vangelis (#46605) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Lehet két like s díjcsomag is? (exkluzív csak egyetemistáknak/ főiskolásoknak elérhető)

(#46607) Vangelis válasza Pszihonaranc (#46606) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ezt már nem hinném.
Mivel akkor két diák kellene!

Mondjuk be kellvallanom, hogy már atom részeg vagyok.....

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46608) Pszihonaranc válasza Vangelis (#46607) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

:DDD nagy fazon vagy

Akkor megkérem a kedves többieket akik esetleg még józanok, hogy szavazzanak. Most.

A- Lehet két like s előfizetés egy néven.
B- Nem lehet két like s előfizetés egy néven.
C- Mittomén részeg vagyok...
D- Isten engem úgy segéljen!

(#46609) #99546112


#99546112
törölt tag

Megint 3G!!! Folyton valtogatja már már villog a 3G és LTE logót :// sztem cella probléma vagy nemtudom... A térerő is lecaökken 1-2 pöttyre. Remélem nem készülékhiba, sztem csak az LTE kinlódik.

Alesebesség jó, most a fel csak 11Mbit. Ez mitől lehet, túl sokan használnák errefelé az LTE-t, létezne ilyen, belvárosi környezetben?!

[ Szerkesztve ]

(#46610) punky10 válasza Pszihonaranc (#46608) üzenetére


punky10
addikt

:D B-C-D... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#46611) Pszihonaranc válasza punky10 (#46610) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

még az avatarodnak is borvirágos orra van ;]

[ Szerkesztve ]

(#46612) punky10 válasza Pszihonaranc (#46611) üzenetére


punky10
addikt

Pedig inkább a sör volt a "tettes".Meg a pálinka... :D
Meg hogy vége egy aktívan eltöltött, több mint edd hetes készenlétnek..

De az eredeti kérdésedre a B a helyes válasz.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#46613) Pszihonaranc válasza punky10 (#46612) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Az ön szavazata feldolgozásra került. Köszönjük. :P

[ Szerkesztve ]

(#46614) Aaron14 válasza dptrsk (#46557) üzenetére


Aaron14
őstag

Köszönöm! :-)

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#46615) _ak_ válasza 1430 (#46538) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi, valóban az állt a háttérben. Ki is fizettük és elhoztunk egy 520-ast amíg még van, amire nem gondoltam akkor, hogy az új csomagba lépés, nullázza az előzőt, értem ezalatt azt, hogy így már nincs meg a arany tagság, pedig gondolkodtam egy arany Move M társkártyában.

Egyébként, hogy van ez a társkártya dolog? Külön előfizetés lenne a nevemre, vagy az eredeti előfizetés mellé kerülne fel? Ügyintézéshez szükséges az eredeti előfizető, vagy ha mondjuk az visszamondja az előfizetését, az akkor kihat a társkártyára is?

Let's begin, de gozaimasu!

(#46616) Teko001 válasza _ak_ (#46615) üzenetére


Teko001
őstag

Ha csak simán díjcsomagot váltottál, nem kéne hogy lenullázza a kedvezmény jogosultságot

(#46617) br4adam válasza Pszihonaranc (#46608) üzenetére


br4adam
aktív tag

Nem lehet 2 Like egy néven, diákigazolvány számot is ellenőriz a rendszer.

(#46618) Vangelis válasza Pszihonaranc (#46613) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát akkor ezek szerint tudásom tökéletes :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46619) _ak_ válasza Teko001 (#46616) üzenetére


_ak_
addikt

Barátnőmnek volt egy Mozaik S, amit telefon nélkül vettünk, de nem hűségre, mert a kártya díját akkor nem fizettük ki. Majdnem egy évre rá jött, hogy szeretnénk egy telefont hozzá, ezért ugye be kellett menni, kifizettük a kártya díját és megvettük a telefont, de ugye az már Move S előfizetés lett 2 évre. Viszont belépve a T oldalra, a kedvezményeknél már nulla van mindenhol, mintha ténylegesen új ügyfelek lennénk.

Lehet, hogy csak nem frissült még az oldal?

A száma maradt a régi.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#46620) embe


embe
nagyúr

Üdv!
A következő kérdésem lenne:
Néztem aprón egy telót, egy Lumia 925-t. Az eladó előfizetéshez vette. Most kérdeztem rá, hogy részletre, vagy egy összegben fizette ki.
Soha nem vettem kéztől szolgáltatós telót, amin hűség van. De ez felkeltette az érdeklődésem.
Na most ha megvenném ezt a telót, és ezt követően az eladó nem fizetné a számláját, mert felmondaná, vagy a teló részletet ( ha arra vette ) akkor mi a szolgáltató jelenlegi protokollja erre az esetre?
Gondolom tiltaná azonnal, én meg megszívtam....

Csak azért kérdezem, mert hallottam olyat, hogy ha nem lopott a teló már nem tiltják, hanem a szolgáltató jogi úton próbálja behajtani a tartozást.
Illetve mivel én már nem új T-Mobilos vagyok, egy ilyen esetben lehet mondjuk kérni hogy én használom és oldják fel a tiltást, vagy valami ilyesmi......??? De ez valszeg hülyeség igaz?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46621) polonic válasza embe (#46620) üzenetére


polonic
félisten

Röviden, két szóval: ez szopó. Ne vegyél ilyen készüléket.

(#46622) 313313 válasza embe (#46620) üzenetére


313313
addikt

Amint elmarad a telefon mellé kötött előfizetéssel, abban a pillanatban tilt a szolgáltató.
Ha telefont vettél részletre és azt nem fizeted, abban az esetben nem korlátozhatja a szolgáltató a ki és bemenő hívásaid.

Ha megveszed és letiltják, akkor úgy oldhatod fel, hogy beballagsz az illetővel akitől vetted, kifizeted a tartozásait és a készülék aktiválását és ekkor újra használhatod a telefont.

polonic: +1, főleg ha jó áron adja a készüléket, senki se szeretet szolgálat....

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46623) embe


embe
nagyúr

Köszi! Akkor valszeg hanyagolom ezt a telót. Ha pár ezer forintról lenne szó akkor nem bánnám, de ez több 10eFt.-os tétel lenne.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46624) Aaron14


Aaron14
őstag

Van egy itthoni internet és telefon kombónk a Telekomtól, ehhez szeretnénk Next M Aranytárskártyát igényelni. Kérdésem az lenne, ha elköltözünk és ott nem elérhető a Telekom ezen otthoni szolgáltatásai, akkor felbonthatom az ezen szolgáltatásokra kötött hűségszerződést és a Next M automatikusan átkerül az alap konstrukcióba, tehát 9.990 Ft helyett 10.990 Ft lesz?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#46625) duronx válasza Aaron14 (#46624) üzenetére


duronx
senior tag

Ha elköltöztök és ott nem elérhető a Telekom azon otthoni szolgáltatásai, akkor igen felbonthatod a szerződést és az ott elérhető szolgáltatásokból összeállítanak egy neked megfelelő új szerződést.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#46626) kali válasza #99546112 (#46609) üzenetére


kali
legenda

cellás/hálózati hiba, vagy készülékkel kapcsolatos probléma, a túlterhelés nem valószínű, sok tartalék van az lte hálóban.
szerezz másik lte kéeps eszközt, vagy valakit, akinek van olyan, és úgy leszűkíthető a hiba oka, illetve telefonon is rákérdezhetsz az ügyfélszolgálatra.

(#46627) balees


balees
tag

Sziasztok,
Domino Surf-re szeretnék váltani, viszont visszaolvasva látom hogy a VoIP bár tiltott, de állítólag mégis működik.
Elsősorban azokat kérdezném akik használják ezt a díjcsomagot: tudják használni a VoIP alkalmazásokat?

(#46628) club1 válasza balees (#46627) üzenetére


club1
veterán

Biztos, hogy a túlforgalmazási díjas Surf-re akarsz váltani? Vagy automatikusan rendelsz mellé valami Netplusz csomagot is?
Egyébként semelyik szolgáltató sem tudja az összes voip alkalmazást blokkolni. Mindig van kiskapu...

(#46629) duronx válasza club1 (#46628) üzenetére


duronx
senior tag

Van arról valami infó, oldal ahol meg tudnám nézni mely t-mobil díjcsomagokban van letiltva a voip? vagy egyenként végig kell nézni a tmobil honlapján található díjcsomagokat?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#46630) Teko001 válasza duronx (#46629) üzenetére


Teko001
őstag

Itt

(#46631) kali válasza club1 (#46628) üzenetére


kali
legenda

nincs túlforgalmazási díj, a 150 megabyte keret kimerítésekor a go!napinet aktiválódik, de az kikapcsoltatható, vagy aktiválható helyette nagyobb, sokkal jobb ár/érték arányú mobilinternetes csomag, a domino szekcióban a surf mellé egyedüli módon az olcsóbb árazással.

(#46632) club1 válasza kali (#46631) üzenetére


club1
veterán

Nézőpont kérdése. Nekem a 10 MB-ért 195 Ft túlforgalmazási díj. És ennek kikerülésére pont azt írtam amit te (rendelhet hozzá Netpluszt) ha tovább akarja használni a mobilnetet.

(#46633) sarkanyolo2 válasza balees (#46627) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Messengerben a hívás hasít szépen a surf-ös nettel.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#46634) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Nem tudjátok, hogy meddig tart az lg g3 akció a t webshopban?

(#46635) sarkanyolo2 válasza Pszihonaranc (#46634) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A 20%-os akciót összefogó lap alján csak ennyi van:

"Ajánlatunk 2014. július 16-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes."

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#46637) zsoltzsolt válasza #40993792 (#46636) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egy halott meg még kevésbé :DDD

(#46638) Pszihonaranc válasza sarkanyolo2 (#46635) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Be kéne újítanom egyet, de basszus több időre van szükségem :D

(#46639) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok a 2012-ben vásárolt HTC-re hány év gari van?

(#46640) erdoke válasza AshaNoR (#46639) üzenetére


erdoke
titán

Két év jótállást vállal itthon is a HTC.

A legjobb aláírás a héten

(#46641) duronx válasza Teko001 (#46630) üzenetére


duronx
senior tag

Köszönöm :R

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#46642) AshaNoR válasza erdoke (#46640) üzenetére


AshaNoR
tag

Köszönöm :R

(#46643) zhata válasza duronx (#46629) üzenetére


zhata
senior tag

Alaposan olvasd el a csillagos megjegyzéseket!

(#46644) -v-


-v-
addikt

Sracok! Fontos lenne tudnom: T-nel hogy mux, ha tullepem az adatforgalmamat, csak lekorlatozzak a savszelt, vagy pluszban fizetnem is kell az extra forgalomert? Mozaik legkisebb van, meg melle plusz 1gb

(#46645) kisninja válasza -v- (#46644) üzenetére


kisninja
őstag

Korlát 32/32 használhatatlan még operával is... :(((
(nincs plusz költség) Nekem is ez van..

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#46646) -v- válasza kisninja (#46645) üzenetére


-v-
addikt

Igen, hasznalhatatlan ... azert is erdeklodom itt, tetves t-home megszivatott, ket hetig nincs netem, mobilt dugtama gepre is, de a masfel giga meg elpukkant hiaba vigyaztam, lofax az, szoval most a T oldalan se tudom megnezni, mi van, mert egyszeruen be se tolt ..... tuti nincs plusz koltseg?

(#46647) club1 válasza -v- (#46646) üzenetére


club1
veterán

Se mozaik alatt, se Netplusz alatt nincs túlforgalmazási díj csak lassítás.

(#46648) -v- válasza club1 (#46647) üzenetére


-v-
addikt

Ok kosz!! :R

(#46649) -v- válasza -v- (#46646) üzenetére


-v-
addikt

Na jó vettem egy mobilnet csomagot arra a két hétre, mert ez nem állapot ... viszont a korlátozást automatikusan leveszik ilyenkor, hogy aktiválták azt a csomagot? Vagy kell vmit csinálni?

(#46650) #99546112 válasza kali (#46626) üzenetére


#99546112
törölt tag

Ma jutott eszembe bent melóban, h kolléganak is LTE képes teloja van és nem is lakik messze, mondom rakérdezek már és pont mondta ő is, hogy neki nemhogy 3G-re váltana, hanem folyamatosan szakadozik a net, pedig az már mégjobban a belvárosi rész :D szóval szerintem valami hiba van, vagy karbantartás, gőzöm sincs, de azthitte a készülék romlott el, mondom nem csak neked rosszalkodik :D
Szóval ma is csinálta neki folyamatosan, feszt villogott neki is mint nekem, hol elment a kapcsolat, hol LTE hol 3G, de volt hogy E betűt írt neki, azt nemtom mi, ő szerinte az a jel amivel régen a wapot vagy gprs-t jelölték :D
Szóval gőzöm sincs mi folyik errefelé, de nem egyedi, sőt még ügyfeleknél is rossz volt, egy szőke nő ki volt készülve, h mivanmár a nettel, azthittem kivágja az iPhone-t az ablakon :DDDDDD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.