Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46751) sylvia_1988


sylvia_1988
tag

Sziasztok!

Új telefont szeretnék vásárolni a T-Mobile-nál úgy, hogy vállalok 2 év hűséget a jelenlegi előfizetésemre. Nincs már élő hűségnyilatkozatom, ráadásul ma késő délután egy üzletben kiegyenlítettem a legutolsó számlát, amelynek 16. volt a határideje. Azonban a telefonszámommal és az ügyféljelszóval belépve az online felületre, még mindig azt a hibaüzenetet kapom, hogy nem vagyok jogosult készülékváltási kedvezményre, mert lejárt díjtartozásom van. Szerintetek mikor fogja "észrevenni" a rendszer, hogy ez már nem igaz... ?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szilvi

[ Szerkesztve ]

*** "A negatív gondolkodás határt szab a teljesítménynek. Ha viszont ezt megfordítjuk, akkor a lehetetlen hirtelen nagyon is elérhetővé válik." - Amby Burfoot ***

(#46752) djculture válasza sylvia_1988 (#46751) üzenetére


djculture
félisten

Julius 16 határidős számlát ha ma fizetted be? Akkor ott már megint fizetnivalód lehet egy párszázas felszólitási dij már ilyenkor simán felszámolódik.
Amúgy ha esetleg nem ez van és augusztusi volt a határidő akkor pár munkanap és a rendszerben is elszámolódik.

[ Szerkesztve ]

(#46753) sylvia_1988 válasza djculture (#46752) üzenetére


sylvia_1988
tag

A számla határideje július 16. volt, az elszámolási időszak pedig június 1.-től június 30.-ig szólt. Mivel mindig 1.-jén kezdődik új ciklus, per pillanat nem lehet kiállított, de kifizetetlen számlám, a My T-Mobile is azt írja, hogy nincs.

*** "A negatív gondolkodás határt szab a teljesítménynek. Ha viszont ezt megfordítjuk, akkor a lehetetlen hirtelen nagyon is elérhetővé válik." - Amby Burfoot ***

(#46754) ForRedGlory válasza sylvia_1988 (#46751) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ma mar menni fog jo esellyel.

(#46755) ubyegon2 válasza htc07 (#46742) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szia!
Nekem is nopublic csomagom van és a honlapon, valamint SMS- küldése kóddal vissza lett utasítva, de 1430- ra telefonáltam és minden gond nélkül köthettem +M netes csomagot, ami 1 vagy 2 hónapig 190 Ft, nem tudtam pontosabban megállapítani ezt az 1 v. 2 hónapot. :F Ha nem tetszik, bármikor visszamondhatom. Jött egy SMS, hogy az adatforgalom elszámolás tárgy hó 20.- 20- ig lesz. :Y

Nem volt még mobilnetem, mennyire lényeges, hogy 2G v 3G van bekapcsolva? Sima Defy készülék.

[ Szerkesztve ]

(#46756) g0dl


g0dl
addikt

Valamiért a t-mobile.hu nem enged bejelentkezni. Mindig hibát ír ki. Másnál is hasonló, vagy csak én vagyok a kitüntetett?

(#46757) ShadowX válasza ubyegon2 (#46755) üzenetére


ShadowX
őstag

Az aktiválás hónapja és az azt követő hónapban akciós a net csomagod (előfizetésnél). Tehát ha július 1-jén kötötted, akkor július (mivel ez az aktiválás hónapja) és augusztus egész hónapok akciósak. Ha július 31-én kötötted, akkor július 31. napja az aktiválás napja és júliusban csak az az egy nap maradt és augusztus egész hónap az akciós.

(#46758) sarkanyolo2 válasza g0dl (#46756) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Problem van, valóban.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#46759) 313313 válasza g0dl (#46756) üzenetére


313313
addikt

Tegnap délelőtt 11 óta lehet rossz szerintem, én akkor próbálkoztam, valami kriminális volt...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46760) #41133696 válasza g0dl (#46756) üzenetére


#41133696
törölt tag

Engem sem:

Pedig össze akartam hasonlítani a tegnap fogyasztott adatmennyiségemet, a Huawei által mérttel :)

(#46761) ubyegon2 válasza ShadowX (#46757) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Értem, köszi! :)
A Telekom oldalra tegnap késő du. még simán be tudtam lépni. :F

(#46762) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

továbbra is kérdés az extrém túlforgalmazás.....a múlt heti szokatlan összeghez képest továbbra is csak nő az összeg, és az okát nem tudom. Médiamánia S csomag, 500 MB net van hozzá
Az ügyfélszolgálaton érdeklődtem, hülyének nézik az embert, nyugi van, ugysem ezt számlázzák ki, jönnek még kedvezmények hozzá - faxt, még az áfával megnövelik, tehát max felfele változik az összeg....
Tudom a médiamánia S régi csomag, de úgy tudom - és a szerződés szerint is - a netnek pl nincs túlforgalmazási díja. Ehhez képest a biodroid elmondása szerint ez nem így van, 10 ftokat rátelhernek 0.1 MB onként. Ez WTF ? akkor volt egy egyoldalú szerződésmódosítás, vagy bekapcsoltak valami plusz netes szart, amit nem kértünk ? Igazából azért fura, mert több embernek is van a családban tök ugyanaz a csomag, más többet is beszél vele, és a net is kb 10-én el szokott fogyni, nekik így is kb harmadát mutatja a rendszer mint nálam.

2 opcióra tudok gondolni:
1, változtattak vagy bekapcsoltak valami szolgáltatást ami pluszban forgalomalapon növeli a entes cosmag díját - vagy változtattak valamit
2, ha szimplán csak percalapon számolom a forgalmat, és feltételezem nem a net okozza a gondot, akkor is kb a csomagban foglalt percdíj rendes értékének 3-4xesébe került egy perc....

Persze a csomagról mivel régi már nincs semilyen tájékoztató fent a honlapon, a szerződés meg csak a csoamg nevét említi. nem lehet valahol archívból lehívni ezeket ?

(#46763) Cidan


Cidan
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha a készülékemmel a szervizhez fordultam és olyan eset következett be miszerint nem javítják azt, hanem cserekészüléket ajánlottak fel, akkor milyen nem említett opcióim lehetnek? Értem ezalatt, hogy a kedves kiszolgáló arról tájékoztatott, hogy a legfeljebb a telefon értéke + 5000 ft-ig választhatok másik telefont egy árlistáról.

Ha nagyon nem boldogulok már a jelenlegimmel, de nincs a felajánlottak között egy olyan sem, amit el tudnék fogadni, olyankor van-e bármi más lehetőségem amivel "kárpótolhatnám" magamat?

Hallottam olyanról egy ismerősömtől, hogy vissza lehet mondani valamit és visszakapom a pénzemet, de ő úgy tudja, hogy csak előfizetők tehetik ezt meg. Én dominós vagyok és ez a telefonom már egy eleve cserekészülék. Most ismét ez a helyzet áll fenn, annyi különbséggel, hogy most nincs olyan másik készülék amire rá tudnám mondani, hogy megteszi helyette.

(#46764) St3ven válasza Cidan (#46763) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, ilyenkor pénz vissza van. Az nem érdekes, hogy dominós vagy, akkor is pénzbe került anno a telefon. Na, ettől a szerződéstől fogsz elállni, és a készülék árát visszakapni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46765) sarkanyolo2 válasza Cidan (#46763) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Akkor a menete:

1. Javítás 2. Csere típusazonosra (egy ugyan olyanra, vagyis tök ugyanolyanra) 3. Pénzvisszafizetés

Tehát ha nem tudnak egy tök ugyanolyat adni, akkor nem vagy köteles elfogadni egy másikra történő cserét, igényelheted a telefon árát.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#46766) St3ven válasza Kobe (#46762) üzenetére


St3ven
addikt

A MédiaMánia tudtommal a kezdetektől fogva túlforgalmazási díjas volt. Itt van a díjszabás.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46767) Cidan válasza St3ven (#46764) üzenetére


Cidan
tag

St3ven // sarkanyolo2

Köszönöm a válaszaitokat!

Természetesen, ugyanolyan készüléket nem tudnak már biztosítani. Úgy néz ki, nem sok mozgásterem maradt, de nem is kell több, a pénz visszafizetés éppen elég nekem.
Az esetben, ha ezt nem fogadja el a szervizes ember, akkor mi a teendőm? Illetve, van-e arra mód, hogy valamilyen módosított szerződéssel vagy ilyesmi ráfizetéssel egy valamivel drágább készüléket kapjak kézhez? Ugyanis 10-20 ezer forinttal többért már van legalább 2 telefon amin erősen elgondolkodnék és kifizetném érte azt a többletet.

(#46768) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Nekem is lejött az sms, hogy szept. 1-től megint változások lesznek, de töröltem mérgemben, mert kezd elegem lenni a folytonos változásokból. Tudna valaki linket adni, hogy erről hol lehet olvasni? Mert sajnos a T oldalán nem sikerült megtalálnom.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#46769) St3ven válasza Cidan (#46767) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor Vásárlók könyve és fogyvédelem. Van arról jegyzőkönyved, hogy nem javítható a készülék?

Egyéni megálapodással bármi lehet. De a legtisztább, ha visszakéred a pénzt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46770) Cidan válasza St3ven (#46769) üzenetére


Cidan
tag

Nincs jegyzőkönyvem, csak bevittem és arra jutottam, hogy akkor egy másik időponttal majd bemegyek újra, addig eldöntöm mi legyen.
Mindenesetre mind a két lehetőséggel bepróbálkozom majd, ha egyik sem, akkor jön a vásárlók könyve és a fogyvéd.

(#46771) Kobe válasza St3ven (#46766) üzenetére


Kobe
veterán

csak ebben már régen nincs benne a médiamánia, így nehéz kinyomozni - nevermind, a lezárt szekcióban benne van

a túlforgalmazásos sztorit meg azért nem rétem, mert mint mondtam, szinte mindenkinek ugyanilyen cosmagja van a családban, és mindegyikét lekorlátozzák, túlforgalmazási díj nélkül, nem értem akkor ezt az egyet miért

[ Szerkesztve ]

(#46772) St3ven válasza Kobe (#46771) üzenetére


St3ven
addikt

Azt az egyenleget régebb óta követed, vagy csak most(anában) néztél rá, és lepődtél meg az összegen?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46773) dedike válasza Kobe (#46762) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem a MédiaMániában a net túlforgalmi díjas..... :U

(0,15ft/10kB)

Jó szerencsét!

(#46774) talamasca válasza #41133696 (#46750) üzenetére


talamasca
senior tag

Ez nem droid, itt a RAM kevésbé érdekes...
A 8GB már nagyobb probléma! Ennyiért inkább kéz alól 16GB-ost...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#46775) ForRedGlory válasza Kobe (#46771) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sosem volt lassitos a mediamania, forgalmi dijat kell fizetni. Ha esetleg vab mellette mondjuk NetPlusz is, akkor fog csak lassulni, ha az is elfogyott.

(#46776) tomy86 válasza Kobe (#46771) üzenetére


tomy86
addikt

"csak ebben már régen nincs benne a médiamánia"
Már hogyne lenne. 19. oldal, 2.5.1.5 MédiaMánia díjcsomagok díjai:
"Adatforgalom túlforgalmazási díja, 0,15Ft/10 kB"

[ Szerkesztve ]

(#46777) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
iPhone 4S készülékemet 4x cserélték ugyanazzal a hibával. Eldobálta a hálózatot és hívást sem engedett kezdeményezni gyakran! Volt sim kártya csere is. A kölcsönkészülékek nem produkálták a hibát! Megelégeltem és váltottam, vásároltam náluk egy LG g3 készüléket. Ez is hasonlót művel! Mi lehet az oka???? Van valami ötlete bárkinek is?

(#46778) StLui válasza ggyula (#46777) üzenetére


StLui
veterán

Ezt szerintem neked írtuk akkor is, hogy kizárt a telefonok hibája lehgyen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#46779) #41133696 válasza talamasca (#46774) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, azért mondtam, hogy tévedhetek. Csak kevésnek tűnt nekem. Egyébként a háttértár sem sok.

(#46780) ggyula válasza StLui (#46778) üzenetére


ggyula
tag

Igen, valószinüleg nekem. De akkor mi lehet a gubanc???

(#46781) djculture válasza ggyula (#46780) üzenetére


djculture
félisten

Pl valaki egy blokkólóval szórakozik...

(#46782) ggyula válasza djculture (#46781) üzenetére


ggyula
tag

Az mi?

(#46783) djculture válasza ggyula (#46782) üzenetére


djculture
félisten

Pl de ennél komolyabbat mutatott be annó a tovajkeregető csapat.. [link]

Gyakorlatilag bűncselekmény használni még is van aki ezekkel szórakozik, persze mondjuk akkor nem csak a te telefonoddal lenne baj hanem egy adott körben az összessel. De az hogy x-edik telefon is ezt csinálja nálad erős gyanút kell hogy valami zavarás van ott.

[ Szerkesztve ]

(#46784) ggyula válasza djculture (#46783) üzenetére


ggyula
tag

De itt csak az enyém nemnormális! Páromnak ilyen soha nem fordulta elő. Mikor visszavittem a telefonokat, ott is produkálta a hibát, elvettéj ls pár nap múlva mondták h mehetek az ujért. Tehát nem helyfüggő volt a probléma

(#46785) djculture válasza ggyula (#46784) üzenetére


djculture
félisten

Akkor csak te vagy a peches ember...

(#46786) 313313 válasza ggyula (#46784) üzenetére


313313
addikt

Párod telefonjába a te simed hogy viselkedik? Illetve fordítva te telefonodba párod sime mit csinál?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46787) ggyula válasza 313313 (#46786) üzenetére


ggyula
tag

A párom telefonjában nem próbáltam, viszont volt 2 cserekészülék kiadva, egyik sem produkálta a hibát... random jön elő, van h naponta többször, van h napokig semmi baja. Ma reggel pl. 5* szakadt meg egymásután majd hatodjára sikerült azt az egy percet elintézni.. ha én hivtam, ha visszahivtak

(#46788) djculture válasza ggyula (#46787) üzenetére


djculture
félisten

Probáld meg fixálni a hálózat típusát mert 1430-al beszélgettünk már itt erröl ha váltogatja a hálózat tipusát akkor megszakad a hívás is. Nemtudom milyen hálózat van felétek ha 4g akkor az a baj, Szolnokon tapasztaltam én is ezt mikor 3g meg 4g között kapcsolgatott a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#46789) lugosi válasza dedike (#46773) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó, hogy ez így most kiderül számomra, 2 évig volt olyan díjcsomagom, fogalmam se volt hogy túlforgalmi díjas.

(#46790) 313313 válasza ggyula (#46787) üzenetére


313313
addikt

Nekem randomba jön elő hasonló dolog, mondjuk 3 év alatt talán 4*, sim cserék általában megoldották.
Most olyan van, ha én hívok, akkor van hogy 2* kell hívnom az illetőt, hogy értse amit mondok (több telefonnál volt ilyen hiba, és csak 1 személy panaszkodik rá, de mással neki sincs ilyen gondja)
Próbáld meg csak 3g-re rakni a készüléket.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46791) 313313 válasza lugosi (#46789) üzenetére


313313
addikt

Nekem mondták, mikor megkötötte, bár pár hónap után jött a mozaik, amire váltottam (ott már lassítanak, nincs túlforgalmazás)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46792) ggyula válasza djculture (#46788) üzenetére


ggyula
tag

Köszi, ezt megpróbálom... bár elég tré akkor a hálózat...

(#46793) 313313 válasza ggyula (#46792) üzenetére


313313
addikt

Nem tré, ilyen a technika...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46794) Nordik


Nordik
őstag

Látom panaszkodik más is a hálózatra. Nekem az eddigi 4-5ös térerőm itthon kettest produkál és az adatforgalmat is állandóan eldobálja. Ez mi lehet megint? LTE-n lógok egyébként, eddig jó volt...

(#46795) ggyula válasza 313313 (#46793) üzenetére


ggyula
tag

Akkor mindenkinek gondja lenne vele... Pesten vagyok legtöbbször (xv.ker) itt azért gondolom jónak kellene lenni a hálózatnak...

(#46796) 313313 válasza ggyula (#46795) üzenetére


313313
addikt

Kecskeméten a belvárosban több helyet tudok neked mutatni, ahol nincs 3g, ha telefonálsz közben, megszakad a vonal... Olyan is előfordult, hogy főtéren mászkálgatva kaptam pár sms-t, hogy x nem fogadott hívásom volt x embertől, telefonom folyamatos 3g-n van...

Szerk: jah és más is találkozott már hasonlóval, szóval nem telefon/kártya függő. Vannak telefonok, amik jobban, vannak amik kevésbé érzékenyek ilyenkor....

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46797) dedike válasza Nordik (#46794) üzenetére


dedike
addikt

Úgy tűnik nem csak az embereket építik le, hanem a térerőt is.... :D

Jó szerencsét!

(#46798) ggyula válasza 313313 (#46796) üzenetére


ggyula
tag

Ezt értem. De mint irtam, nem helyfüggő dolog volt ez... mikor visszavették h megvizsgálják a hibát, náluk is előfordult.. gondolom azért cserélték... de több mint 2éve volt iphone-om és csak kb. fél éve van ez a probléma

(#46799) 313313 válasza dedike (#46797) üzenetére


313313
addikt

Az a vicc, ez nem vicc...
T-home optikai 30 megás netnél 1 megát garantál csak...
Pár év és ott leszünk mint a mobilnál, fizetsz mint a lakodalmas kutya, a garantált net meg 0.0

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46800) Nordik válasza dedike (#46797) üzenetére


Nordik
őstag

Kicsit várok még, hátha valami átmeneti dolog csak. Ha nem javul első körben kérek egy SIM kártya cserét.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.