Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) kali válasza PAtr0n (#46298) üzenetére


kali
legenda

amennyiben a szolgáltatónál vásárolod a kapcsolódó sim kártyához az eltérő méretű sim kártyát igénylő készüléket, úgy díjmentesen cserélik azt a szolgáltatónál, ellenkező esetben fizetős, legalábbis papíron, de a gyakorlatban ingyen is cserélhetik, ez viszont már ügyintéző kérdése, a jóindulatán múlik.
a cserélt sim kártya aktiválásakor a régit lelövik.
a kis sim kártyához vegyél egy átalakítót, hogy a nagyobb méretű simet igénylő telefonban is használni tudd.

(#46302) PAtr0n válasza kali (#46301) üzenetére


PAtr0n
addikt

No akkor ez a megoldás! Köszi! :) djculture neked is!

Mercutio_:
Nem kajálok én be semmit, főleg nem azt, hogy az állambácsi jó, hisz tudjuk, hogy az a lehető leggonoszabb. :) Értem én, hogy a piaci versenyből fakadóan a T is szeretné szinten tartani magát nyereség tekintetében, de azért az nagyon gáz üzletpolitika, hogy növeli az árait, a szolgáltatásait meg degradálja. Holott, ha bevállalná azt, hogy kevesebbért ad szolgáltatást, idővel durván megtérülne, és így a konkurencia is kénytelen lenne árat csökkenteni az elvándorolt ügyfelek miatt. Ez, hogy drágít mindenki, nem vezet sehová.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#46303) Mercutio_ válasza PAtr0n (#46302) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tán csak nem kartellre tetszik célozn ? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46304) RedCactus válasza PAtr0n (#46298) üzenetére


RedCactus
senior tag

Létezik egy "autóskártya" konstrukció, persze ennek is ára van...

(#46305) lugosi válasza PAtr0n (#46302) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a szuper az internetben, hogy mindenki marketing- és gazdasági szakértő. Nem értem, hogy miért nem a fórumozók közül vezetik a világvállalatokat, sokkal jobb lenne minden, úgy lennének nyereségesebbek ezek a cégek, hogy nem lenne baj, ha közben csökkenne a bevételük. :DDD És nem is hiszek benne, hogy ezeket az ármozgásokat szakemberek kiszámolják, megtervezik, hanem biztos egy szadista stáb dolgozik a háttérben a mi rovásunkra! :DDD
Na szerintem az ilyenekkel lépjünk is tovább. :F

Szerk.: beletettem pár szmájlit, hogy mindenki számára érthető legyen a mondanivaló, és ne kelljen vagy 20 hsz-en keresztül magyarázni a nyilvánvalót.

[ Szerkesztve ]

(#46306) Sayuar válasza lugosi (#46305) üzenetére


Sayuar
őstag

@lugosi: végre egy kolléga akivel ezt is meg lehet beszélni, végre egy szakértő !!! Kedves lugosi: te is telekom cégnél dolgozol? Csak mert jó lenne tudni, hogy egy iskola igazgató oktatja a tanárait, vagy pedig a karbantartó. Én telekom cégnél dolgozok.
Várom megtisztelő válaszod.

(#46307) Vangelis válasza lugosi (#46305) üzenetére


Vangelis
nagyúr

mivan mivan :) ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46308) Mercutio_ válasza Sayuar (#46306) üzenetére


Mercutio_
félisten

És mint karbantartó, vagy mint CEO? ;]

Az se mindegy, hogy 50 vagy 500 milliárdos éves forgalmának kell a 6,5%-át befizetnie egy cégnek és az a nettó nyereség mekkora hányada, illetve, hogy mekkora a cég, hány embernek biztosít munkát, tőzsdén jegyzett részvényei vannak (és emiatt osztalékot is fizet(ne) még adott esetben), stb.

Félreértés ne essék, nem a Telekomot védem, de itt úgy volt előadva, mintha csak a T-nél lennének ilyen árak, "de majd ha lejár a hűség megyek a konkurenciához", jah, és menyiért, milyen lefedettséggel? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46309) Sayuar válasza Mercutio_ (#46308) üzenetére


Sayuar
őstag

Már leírtam, de akkor leírom még 1x:

RCS Románia: havi előfizetési díj ~600 Ft, roamingban (HU-HU irány) a percdíj 19 Ft, 30mp után mp
Telekom HU: havi időszaki díj ~560 Ft, percdíj saját hálózatot használva más magyar mobil szám irányába 43 Ft, perc alapon

Ha megtisztítjuk az áfától a díjakat és levonjuk a telekom adót, akkor az egyik 16 Ft, a másik 32 Ft
Ugye senki nem gondolja, hogy azért dupla a díj, mert ennyit szed be a Magyar Állam különböző adók formájában a "magyar" telekom cégektől?

Ja és akkor még nem beszéltem arról, hogy a perc alap, a másodperc alaphoz viszonyítva 30-40%-os költségtöbbletet generál.

Konkurencia? Az csak akkor lesz, ha az RCS nyer a tenderen; de erre nagyon kevés esélyt látok, mindenki tudja miért...

(#46310) djculture válasza Sayuar (#46309) üzenetére


djculture
félisten

Az kihagytad hogy a kint a felnemhasznált lebeszélhetőséget leforgalmazhatóságot átlehet vinni a következő hónapra sőt nem egy szolgáltatónál 90 napig élnek ezek. Itt meg egyszerűen elveszik és ezzel keresik legtöbbet a szolgáltatók. Legtöbb ember a semmiért fizet. De ugyanaz van minden szinten lásd pl a tv szolgáltatást, egy mázsa szeméttel telerakják a csomagot...

[ Szerkesztve ]

(#46311) Mercutio_ válasza Sayuar (#46309) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, hogy arról a cégről beszélünk, aki nem tudott a tőzsdére menni több alkalommal, mert a befektetők csak felét lettek volna hajlandóak fizetni a felajánlott részvényekért kért összegnek, valamint piacszerzési céllal dömpingárakat alkalmaz? :DDD
Hagyjuk már :(((

Egyébként ennél lényegesen olcsóbb percdíjak is vannak a telekomnál, ez amit írsz max a hivatalos díjszabás, amit mindenki tud, hogy egy elméleti dolog.

A DIGI-s kampánykommentekből elég lesz:R

djculture: Ami reális összehasonlítás az az azonos cég tőlünk nyugatra alkalmazott díjai és csomagjai, ott is van lemaradás, de ennél kisebb azért, és célszerű lenne t-adót lehámozva nézni a díjakat.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46312) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Telekommal tele a "tök*m" :P
Már a békéltető testület felé fordultam az ügybe, hogy a Telekom vállalja a felellősséget és a következményt az okozott "hibáért" ... ugyanis ezt a dokumentumot eltüntették a rendszerből, de mikor még elérhető volt én letöltöttem (és meg is van) ;] :C , Telekom vizsgálgatott (30 napok) meg ilyenek és elismerve el van maga a dolog, de semmi más nincs az ügyben.. /ha kell addig elmegyek míg el nem ismerik és "kompenzálják" a hibájukat... - nem is az a közel 10k HUF érdekel, de ha már ez van akkor legyen a termék összege 98.532 HUF , nem peddig 107.760 HUF / :K :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46313) Sayuar válasza Mercutio_ (#46311) üzenetére


Sayuar
őstag

inkább arról volt szó, hogy a Deutsche Telekom meg akarta venni az RCS-t, és 1 milliárd EU-t kínált, mire a válasz az volt, hogy 2 milliárdért sem eladó!
Dömpingár? Szerintem nem vagy tisztában a fogalommal: a dömping ár csak egy (piaci értelemben) rövid ideig él. Az, hogy a digi Magyarországom 8 éve tart egy árat semmiképp sem lehet dömpingárnak nevezni!

Szándékosan olyan árakat hasonlítottam össze, amelyek havi díja közel van. Nem szerettem volna a 600 Ft-os RCS díját az 5990 Ft-os Telekom díjjal összevetni. Ebben azért csak egyet tudunk érteni. De megsúgom, a már említett 5990 Ft-os havi díj alatti összes tarifát veri az RCS. És ez szégyen a "magyar" telekom cégekre nézve. Mármint, hogy itthon 2x drágább a saját telko cég, mint itthon egy roamingolt külföldi.

"A DIGI-s kampánykommentekből elég lesz"
Ezt hadd ne te döntsd el. :))

[ Szerkesztve ]

(#46314) HofiZoli válasza Sayuar (#46313) üzenetére


HofiZoli
senior tag

"A DIGI-s kampánykommentekből elég lesz"

Pedig igaza van, ez nem az a hely..

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#46315) 313313 válasza Sayuar (#46313) üzenetére


313313
addikt

Én azért nem mennék olyan szolgáltatóhoz, ahol nincs telefonos ügyfélszolgálat, meg amúgy az ügyfélszolgálat is eléggé....
Inkább fizetek havonta kicsit többet, de legyen megfelelő támogatottság/ügyfélszolgálat...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#46316) Sayuar válasza HofiZoli (#46314) üzenetére


Sayuar
őstag

De jó lenne megnézni, honnan indult az egész, miért került bele az RCS a képbe: azért, hogy igazoljam, miért lehúzás a "magyar" telekom piac. Ugyanis az volt a tézis, hogy szegények azért ilyen drágák, mert az állambácsi lehúzza a 6-ik bőrt is róluk. Hát nem.

De ha arra van igényetek, hogy ne hasonlítsuk össze a dolgokat legyen. Éljen a telekom, éljen a telenor, éljen a voda, éljen az Éles Elméjű Vezér... j

(#46317) bopeti98


bopeti98
őstag

Erre valaki?

(#46318) Sayuar válasza 313313 (#46315) üzenetére


Sayuar
őstag

telefonos ügyfélszolgálat?
Az arra való ha valami xarul működik.
De értem mire gondolsz, és el is fogadom. Van akinek ez fontos. CSak nem mindegy, hogy 3000 Ft, és a szavaddal élve nincs ügyfélszolgálat, vagy 6000 Ft ügyfélszolgálattal. Nekem (és gondolom sokaknak) ez nem ér meg ennyit.

20 éve vagyok telenor előfizető 1x hívtam őket.

Nézd meg a vodafone FB oldalát: 30-50-110 perces várakozási időre panaszkodnak a fórumozók.

Telekomról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#46319) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Linkelne nekem valaki egy érvényes listát a roaming díjakról? Külföldről haza telefonálni es fordítva

(#46320) Varszegig válasza kali (#46283) üzenetére


Varszegig
veterán

Jó, csak ha ilyet hallok, akkor a fejlesztőt elkergetném:) A böngésző az semmit nem csinál csak megjelenít. Mármint egy normális rendszerben. Minden más az a szerveren fut, annak köze nem lehet(ne). ahhoz hogy mivel böngészel. Az előfordulhat, hogy pl. nem minden css formázás jön át egy böngészőn, persze az is szűrhető gondos teszteléssel. De ha funkcionálisan is a böngészőtől függ, akkor az egy nagy rakás összedrótozott szar. Erre jó példa pl. a telekom rendszere:)

(#46321) kali válasza vadászcsiga (#46319) üzenetére


kali
legenda

innen a neked megfelelő; link

(#46322) #TOTTI válasza MaxxDamage (#46312) üzenetére


#TOTTI
őstag

Te mit tudsz szenvedni, fizesd ki a kötbért aztán mond fel a szolgáltatást, vagy használd! Véleményem szerint korrekt a Telekom, minden szolgáltató próbál ügyfeleket lekötni a 2016-os egységes EU szabályozásig, utána úgy is olcsó lesz a kommunikáció. Ha kell az okostelefon részletre viselni kell a terheit.

[ Szerkesztve ]

(#46323) MaxxDamage válasza #TOTTI (#46322) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Viselem én a terheket, azzal nincs is probléma, de ha ilyen hibát elkövetnek akkor... érted ? :DD
/az a 10 ezer körüli költség nem pénz, de ha ők követelnék akkor más a helyzet.. pl./

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46324) vadászcsiga válasza kali (#46321) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Világjáró az általános? Mozaik XS-em van

(#46325) lugosi válasza Sayuar (#46306) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"végre egy kolléga akivel ezt is meg lehet beszélni, végre egy szakértő !!!"

A hsz-em lényege az volt, látom nem sikerült megérteni, hogy itt a sok hozzá nem értő a topikban osztja az észt, hogy hogyan kellene egy telekom céget vezetni, az üzletpolitikát alakítani. A lényeg épp az volt, hogy mi itt valószínű nem értünk hozzá. Jó, hogy te éppen azon erőlködsz, hogy bebizonyítsd, hogy te mint hozzá nem értő mégis értesz hozzá... :U

Ilyenkor gondolkozok el azon, hogy miért is fórumozok olyanokkal, akik képesek a homlokegyenest ellenkező értelmet tulajdonítani valaminek, amit leírok. Ennyi erővel beírhatnék egy csomó random karaktert, te úgyis azt olvasnád ki belőle, amit akarsz.

(#46326) lugosi válasza MaxxDamage (#46312) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akárhányszor nézem, én nem értem mi a probléma. 98k+9k=107k, és az van odaírva, hogy annyiért vetted a telefont. Vagy van valami előzménye a dolognak?

(#46327) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#46324) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen az, már meg van. Köszi kali

(#46328) Sayuar válasza lugosi (#46325) üzenetére


Sayuar
őstag

Kedves lugosi! Köszönöm a választ, tehát te nem dolgozol telekom cégnél. A szavadból kitűnik, hogy ha be-scanelem a munkaszerződésem (amivel igazolnám hogy melyik telkó cégnél és milyen pozícióban dolgozok), akkor se hinnél, mert úgy próbálod a saját "hozzáértésed" bizonyítani, hogy másokat megpróbálsz hiteltelennek feltüntetni. Amúgy nem erőlködök, hidd el nem életcélom, hogy meggyőzzelek, tiszteletben tartom ha valaki ragaszkodik a saját kis világához. Jó estét!

UI: minden ember másképp éli meg a mindennapjait, nem kell egyformának látniuk a világot.

(#46329) Mercutio_ válasza Sayuar (#46328) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem le lehetne kattanni a Telekom topicban a "milyen f*sz* a Digi" témáról, ez kb. olyan, mintha valaki bemenne a Digi topicba és azon rugózna miért nincs pénze a tulajnak telefonos ügyfélszolgálatot létrehozni ;)

Írom ezt úgy, hogy Távközlési cégnél nyomtam le ~20 évet, és benne voltam 1-2 nagy projektben, mégse gondolom, hogy rálátásom volt akár a felsővezetés, akár a tulajdonosi kör rövid vagy hosszútávú céljaira és oszthatnám az észt :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46330) MaxxDamage válasza lugosi (#46326) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:K
"fennmaradó hátralék" :C

(#46331) lugosi: dede , 0% THM /de akkor ne rakjanak fel ilyen dokumentumokat... valamit elrontottak, de rendesen/ ;]

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46331) lugosi válasza MaxxDamage (#46330) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem részletre vetted akkor?

Befizetett 9k+ hátralék 98k, az 107...

[ Szerkesztve ]

(#46332) tomy86 válasza MaxxDamage (#46330) üzenetére


tomy86
addikt

Biztos én is rosszul értelmezek valamit, de szintén nem értem, hogy hol a probléma. Sehol nem írják, hogy kamatot kell fizetned. Az derül ki, hogy 24 hónapos hűség mellett vettél egy Xperia Z-t 24 havi részletre 107760 Forintért. Ebből rögtön kifizettél 9228 Forintot és a fennmaradó 98532-t az elkövetkezendő 23 hónap alatt törleszted.

" legyen a termék összege 98.532 HUF , nem peddig 107.760 HUF"
Miért lenne?? 9228 (kezdő részlet amit ez első számlában kifizettél) + 98532 (ami hátralékként szerepel, mivel ennyi van még vissza a teljes vételárból = 107760Ft (vételár)

[ Szerkesztve ]

(#46333) MaxxDamage válasza tomy86 (#46332) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem igazán úgy van az...
107k amit törlesztek és nem a 98k-t... :D (24hó) és a dokumentum szerint a fennmaradó összeg 98k így ha azt pl. lefizetem akkor enyém a teló és csak a havi előfizut kéne fizetnem...
/Ez itt a lényeg/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46334) PAtr0n válasza lugosi (#46305) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem vagyok én semmilyen szakértő. Ha ez a világ úgy működne ahogy működnie kellene, akkor nem a végfelhasználóra lenne az akármilyen kár kivetítve, hanem cégen belül átszervezésekkel lenne megoldva! Nem kell ehhez sem diploma, sem szuper IQ, csak józan paraszti ész! Ha ez a kapitalista lószar nem így működne ahogy működik, mindenki boldog lenne. Cég, és vég felhasználó egyaránt.Túl van misztifikálva a marketing fogalma, holott az egész k*rva egyszerű. Innentől kezdve nem kívánok semmilyen vitát folytatni, kedves agyontanult barátaim, az észt ugyanis születéskor osztogatják, nem az egyetemen, és nem a főiskolán!

Üdv!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#46335) tomy86 válasza MaxxDamage (#46333) üzenetére


tomy86
addikt

Hol írják, hogy csak 98-at törlesztesz összesen (az a 107 ezerből fennmaradó rész)? 107 ezret törlesztesz (mivel ennyi a vételár), amiből 9-et kifizettél rögtön az első számlában, így maradt még 98 (ahogy a számlán is szerepel). De én feladom, mert szerintem nem fogom megérteni a probléma lényegét. Vagy nem akarod fizetni a részleteket? Mert akkor tényleg csak 98 ezret kell fizetned, valamint mellékesen a 70000-es kötbért és tied a telefon.

(#46336) lugosi válasza MaxxDamage (#46333) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Már hogy a fenébe ne 98-at törlesztenél? 9k volt az önerőd, hitelt csak 98-ra kaptál, tehát azt törleszted. Egyszerűen érthetetlen, hogy mit nem értesz.
A 70k kötbér meg azért van, mert a teló teljes ára feltételezhetően 177k volt, te 107k-s vételáron vetted kedvezményesen mert vettél előfizetést (?), ezt a 107k-s kedvezményes vételárat úgy fizeted ki, hogy 9k önerő 98k hitel, amit törlesztesz. Ez szerintem tök egyértelmű, és nem értem mi a panaszod.

Ha ki akarod fizetni a telefont,
- és felmondani az előfizetést, akkor a 98k törlesztő + 70k készülékkedvezmény fizetendő,
- és fenntartani az előfizetést, akkor 98k törlesztő fizetendő és megy tovább az előfizetés.

Érted?

(#46337) raziel01 válasza lugosi (#46336) üzenetére


raziel01
veterán

Figyelem, figyelem!-szólal meg az autórádió-Felhívjuk az M7-es autópályán utazók figyelmét hogy legyenek óvatosak, mert egy õrült a forgalommal szemben robog. Egy autós, aki szintén hallgatja a közleményt hirtelen felcsattan:
-Hogyhogy egy? Mind!

(#46338) MaxxDamage válasza tomy86 (#46335) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Na mondom én, hogy nem értitek... :P
Ez a dokumentum "nem létezik" kivették a rendszerből...! (nekem megvan, mert letöltöttem...) és 107k -t kell törlesztenem 24hó alatt (fizetem is! Ezzel nincs baj...) de nem ismerik el azt, hogy csak 98k-t kéne letörlesztenem magára a telefonra... :DD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46339) lugosi válasza MaxxDamage (#46338) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mennyi a havi törlesztőd amúgy?

(#46340) MaxxDamage válasza lugosi (#46339) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

4.490 HUF /hó

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46341) glaci válasza MaxxDamage (#46340) üzenetére


glaci
őstag

Akkor azt tényleg elb@xták!
A kezdőrészlet befizetéséről van bizonylatod?
Ha igen, akkor nem lehet sok vita!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#46342) Beca1990 válasza MaxxDamage (#46338) üzenetére


Beca1990
senior tag

nekem is ilyen papírom van tavaly előtt vettem Samu S3-at.
Az a kezdőrészletnek nevezett valami az a kedvezmény mértéke

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#46343) MaxxDamage válasza glaci (#46341) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Semmi bizonylatom nincs, csak ez a dokumentum... :DD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46344) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nem érteni magyar???

Mi megy hová?!?!?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46345) djculture válasza Vangelis (#46344) üzenetére


djculture
félisten

Vangelis lenni türelmetlen megnyomni gomb ezért nem elérni fiók. Ha később megpróbálni akkor működni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#46346) St3ven válasza Vangelis (#46344) üzenetére


St3ven
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46347) Vangelis válasza djculture (#46345) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De akkor se érteni, hogy mi MEGY hová....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46348) Melack válasza Vangelis (#46347) üzenetére


Melack
veterán

Hát de most komolyan, így szeretnének neked újabb kedvezményt adni ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#46349) zoetsa válasza hoffman_ (#45044) üzenetére


zoetsa
tag

Visszakaptad?

Nekem amikor disznóságot csináltak, még az igazamat bizonyító hangfelvételt is eltüntették... Hasonló balfasz ügyintézés történt.

(#46350) pepe091 válasza Vangelis (#46344) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tegyél egy panaszt aztán majd adnak neked valamit úgyis. :D ;]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.