Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#2690) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hülye aki ezt elhiszi.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2702) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Szeretném megrendelni a 30MB-os netet a mobilomra.
Egy időszak 1-30.-áig tart vagy attól a naptól számítva 30 nap, mikortól megrendeltem?
A megmaradt adatot ugye nem lehet átvinni köv hónapra?
:R

(#2703) Killing válasza #41635072 (#2702) üzenetére


Killing
addikt

Nekem is ez van.
A megrendeléstől számított 30 napig használhatod fel, a megmaradt adatot nem lehet átvinni a következő hónapra.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2704) Joe bácsi válasza #41635072 (#2702) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem lehet átvinni.
Ha hónap közepén kötöd meg, akkor részarányos lesz a 30 mb. Lóvéban és adatmennyiségben.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2705) #41635072 válasza Joe bácsi (#2704) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ahamm, értem.
És akkor a következő hónapban, meg 1-től aktiválódik?

(#2706) Toxy válasza Killing (#2699) üzenetére


Toxy
aktív tag

Msnezni lehet gépen gpreses sebességgel?

(#2707) #41635072 válasza Toxy (#2706) üzenetére


#41635072
törölt tag

Persze.

(#2708) Joe bácsi válasza #41635072 (#2705) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Igen, mint bármelyik mobil előfizetés.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2709) Killing válasza Toxy (#2706) üzenetére


Killing
addikt

Mivel kics az adatmennyiség, igen. Ha nagyon türelmes vagy (valószínűleg kertészetet nyithatnál :DDD ) akkor még netezni is lehet vele.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2710) Killing válasza Joe bácsi (#2708) üzenetére


Killing
addikt

Én 18.-án aktiváltam. Holnap újra fog aktiválódni? :Y

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2711) Joe bácsi válasza Killing (#2710) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ja.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2712) eryca


eryca
csendes tag

Hali! :)
Egy gyors kérdésem lenne mindössze:
most vettem egy telcsit a t-mobile-nál és a kártyára az van írva hogy egy éves rendelkezésre állási idő. ez mit jelent? :R :R

Legyél szíves visszaírni, ha már én fáradok vele...

(#2713) #41635072 válasza eryca (#2712) üzenetére


#41635072
törölt tag

Azt, hogy legalább évente egyszer fel kell töltened a kártyád, hogy ne érvénytelenedjen el a sim kártya.

[ Szerkesztve ]

(#2714) eryca válasza #41635072 (#2713) üzenetére


eryca
csendes tag

Jaj, nagyon köszi :)
Azt hittem hogy soha nem lehet már használni :D:D:D :R :R

Legyél szíves visszaírni, ha már én fáradok vele...

(#2715) Killing válasza Joe bácsi (#2711) üzenetére


Killing
addikt

De nem csak az előfizusoknál? :F Mert én dominós vagyok.Pedig 1340 Ft.-ot vont le és ez nem éppen részarányos. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2716) CsuRi101 válasza Killing (#2715) üzenetére


CsuRi101
tag

dominonál nincs részarányoság,30 napra vonatkozik a teljes dij és adatmennyiség is, az aktiválástól számit a 30nap.

(#2717) Killing válasza CsuRi101 (#2716) üzenetére


Killing
addikt

:R
Ha túllépem a 100%-ot akkor mennyi idő alatt jön meg az értesítő?Nem szeretnék pengetni ha túllépem a limitet.:D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2718) CsuRi101 válasza Killing (#2717) üzenetére


CsuRi101
tag

Dominonál akkor jön az SMS, ha megszakítod az adatkapcsolatot,addig sajnos nem... Szerintem a fele után már résen kell lenni...:-(

(#2719) Killing válasza CsuRi101 (#2718) üzenetére


Killing
addikt

Résen voltam, egy youtube videónál léptem át. Pár percenként néztem az egyenlegem, hát 400 forint mínuszban vagyok, de ez még nem egy egetrengető összeg.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2720) SEFAN84 válasza Killing (#2719) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Én a helyedben(ha videót is akarsz nézni) a 3gigás csomagot választanám!Az már normális adatmennyiség és ha csak telón netezel bőven elég!
Nekem RelaxnetM van,de az istenért nem tudom elérni még a 2gigát sem!Pedig nézek videót netrádiózok stb:-D
Más: Valaki tudna linkelni 1friss EDGE térképet?

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2721) Killing válasza SEFAN84 (#2720) üzenetére


Killing
addikt

Frisset nem, de ritka hogy valahol nincs EDGE csak GPRS. Maximum hegyvidéken.
[link] Ez egy 2008. Július 30-ai térkép. A szürke folt a beltéri lefedettséget jelöli, kültéri szinte mindenhol van, még a fehérrel jelzett területeken is. Tapasztalatból tudom.

És lenne még egy kérdés: hol tudom ellenőrizni hogy mennyit használtam el az aktuális net csomagomból? :F Vagy nem lehet?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2722) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Nem tudja vki ha rendelek telót webshopba mikorrra hozzák ki,nekem ugy kéne hogy csütörtökön.

 iPhone 15 Pro

(#2723) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Aki vásárolt már webshopból előfizetéssel mobilt, kérem írja le annak menetét!
Az érdekel leginkább, hogy van a hitelképességi vizsgálat, mi a maximum pénz, amit elkérnek kauciónak a telefon ára felett, stb.
Valamint ha bemegyek egy T boltba, akkor ott hogy van?
Azért kérdezem, mert ugyan van ,munkám, de nem vagyok bejelentve (szóval olyan, mintha nem lenne ugye).

(#2724) #02683648 válasza icecave (#2723) üzenetére


#02683648
törölt tag

Engem ez a téma annyiból érdekelne, hogy:

- igaz e hogy webshopból való rendelésnél nagyobb eséllyel lehet megúszni a kauciót?
- számhordozással lehet e webshopból bármit is venni?
- részletfizetés kérése mennyivel dobja meg a kauciós összeget?
- ha nem T-pontban hanem vmi viszonteladónál veszek, akkor nagyobb eséllyel lehet e megúszni a kauciót?

Konkrétan én elvből nem fogok senkinek semmiféle kauciót fizetni, csak azért mert mutyi és fillérb*ó klánba tartozó honfitársaim ilyen paranoiddá tették az amúgy sem túl ügyfélbarát szolgáltatókat.

icecave: Őket nem érdekli h be van e jelentve, tudtommal bemondásra és pofára döntenek. Úgy mint a JFK-n a bevándorlásis, aki három másodperc ránézés után ha úgy érzi hogy potenciális veszélyes tenorista vagy, akkor potenciális veszélyes tenorista vagy és go home.

(#2725) Enjoy


Enjoy
addikt

Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani egy előfizetést, tarifacsomagot?

Havi 5000Ft-ból kéne kihozni vmi megoldást.
Elsősorban beszélgetések (mindenféle irányba) másod soron internet (átlagban havi 20mb)
ill. 20-30sms/hó

Igazából a netet ritkábban használom, mert a pénztárcám rovására menne..
Valami olyan csomag kéne, ami biztosít minimális adatmennyiséget, de elsősorban a beszélgetésekre helyezi a hangsúlyt.

► més que un club ◄

(#2726) icecave válasza #02683648 (#2724) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor ez igy elég érdekes....
Csak pofára...
Na, mindegy, akkor ha bemegyek venni, és nem tetszik, amit mondanak, akkor felállok és elmegyek.
Nem lesz +50k-m, hogy erre költsem, még ha akkor addig nem számláznak, míg az le nem fogy.
Egyébként, ikon előfizetést vennék, de iphone-om már van, csak az előfizu kellene, a telefon nem (és ha nem lehet külön venni, akkor elég lenne a telefont kifizetni, nem hogy még kauciót is).

(#2727) Killing válasza Enjoy (#2725) üzenetére


Killing
addikt

Neked a Mix díjcsomagot ajánlanám ami 2860 forint havonta és ez 100%-ban lebeszélhető, illetve belföldi SMS küldésre használható.
És még hozzá megrendeled a NET 100 MB-ot havi 990 forintért. Van 30 és 80 megás net is, de ezek 1340 illetve 2070 forintba kerülnek, csak azért kerülnek ennyibe mert Dominóhoz is megrendelhetőek meg előfizetéshez, a NET 100 MB meg csak előfizuhoz rendelhető meg.

Így 3850 forint havonta. Ha pedig lebészélted/ el SMS-ezted a havidíjad, akkor még mindig van 1150 forint az 5000 forintból.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2728) CsuRi101 válasza Enjoy (#2725) üzenetére


CsuRi101
tag

Szia, esetleg egy MédiaMánia S díjcsomag? :DD

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/havidijas/mediamania

[ Szerkesztve ]

(#2729) 1430 válasza Enjoy (#2725) üzenetére


1430
senior tag

Pannon előfizetés nem érdekel? Csak mert a Pannon topikban nem kérdezted meg. ;]

Javaslom a MédiaMánia S csomagot, és még 10 Ft-od marad is az 5000-ből. Cserébe kapsz 50 SMS-t, 500 MB adatforgalmat, és ha csak T-mobile-on kívül beszélsz, akkor is kijön 172 perc beszélgetés. Mobil TV-re alkalmas a készüléked? Mert azt is kaphatsz. Ja és itt már a hívószám-kijelzés szolgáltatás is díjmentes.

Killing:
Szerintem inkább ne javasolj senkinek semmit. ;] MIX-hez nincs Net100. Mielőtt kérdeznéd, technikai oka van.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#2730) icecave


icecave
nagyúr

Még valami: akkor a webshopban beírt adatok alapján kiszámolja, kell-e letennem plusz pénzt, és úgy jön a futár, hogy hozza a telót, és egyben fizetem, vagy kaucióval, vagy anélkül?

(#2731) Killing válasza 1430 (#2729) üzenetére


Killing
addikt

Azt' én honnan tudjam hogy nincs hozzá NET100? :F
Láthatóan ki kéne írni.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2732) Enjoy válasza 1430 (#2729) üzenetére


Enjoy
addikt

Pedig, ha jól megnézed ott is kérdeztem: link ;]

Egyébként valószínűleg az általad ajánlott MédiaMánia S csomagot választom.
Bár még gondolkozom a Voda Multimédia5000-én is.

Vodánál 200perc van, ami után 28Ft/perc-et kell fizetni bármely irányba.
Ugyanúgy 50 ingyen sms , de kevesebb (200MB) netes adatforgalom van hozzá, és mobilTV sincs hozzá.

T-nél adnak hozzá 20órás mobilTV/hó-t, ill. jóval nagyobb (500MB) netes adatforgalmat,
viszont kevesebb beszélgetés hozható ki belőle. Ha csak T-seket hívok (ami ugye kizárt, h csak azokat hívjak) akkor 191percet tudok beszélni, ha viszont más hálózatba telefonálok az 172percet tesz ki...

Szóval még meg kell álmodnom a dolgot..

De ez akkor biztos, h nem kell számkijelzésért fizetni? és az egyenleg infó sem lett fizetős? :U

:R

► més que un club ◄

(#2733) Enjoy válasza 1430 (#2729) üzenetére


Enjoy
addikt

Még annyi kérdésem lenne, az előző hsz-emhez képest, hogy a MobilTV-t lehet használni vidéken is (Győr) vagy csak Bp-en a T-Mobile fő mobiltornyához kapaszkodva 5m magason? ;]

► més que un club ◄

(#2734) #02683648 válasza Enjoy (#2733) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ahol van UMTS/HSDPA lefedettség, ott schimán. Mivel a neten megy a cucc.

(#2735) Enjoy válasza #02683648 (#2734) üzenetére


Enjoy
addikt

Én úgy tudom, h az van Győrött...
De azért jó lenne biztosra menni, megkérdezem T-nél.
Vagy van vmi lefedettségi térkép erről? :U

► més que un club ◄

(#2736) #02683648 válasza Enjoy (#2735) üzenetére


#02683648
törölt tag

Győrött tuti van, az Nyugat :DDD
Amúgy lehet h a város külső részein nem biztos h van, de a városban tuti.
[link]

(#2737) Enjoy válasza #02683648 (#2736) üzenetére


Enjoy
addikt

wooow, köszi a linket :R
még szép, hogy van HSDPA lefedettség a vadnyugaton :C

► més que un club ◄

(#2738) TAdam84


TAdam84
csendes tag

Kerdes: Ha felfele valtok (NET 80rol), akkor megszunik-e a husegido?

(#2739) icecave válasza TAdam84 (#2738) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, újrakezdődik, csak a nagyobb csomaggal.

(#2740) CsuRi101 válasza icecave (#2739) üzenetére


CsuRi101
tag

nem kezdődik újra... :N

(#2741) icecave válasza CsuRi101 (#2740) üzenetére


icecave
nagyúr

Hm....
Mikor netet váltottam feljebb a T-nél, újabb 1 év hűséget kellett aláírnom, vagy teljes áron kaptam volna. Szóval, ha akciós a cucc, csak akkor érvényes, ha aláírod az újabb 1-2 évet. Persze lehet moilnetnél nem így van :)

(#2742) CsuRi101 válasza icecave (#2741) üzenetére


CsuRi101
tag

meglévő hűségre (díjcsomagra vagy szolgáltatásra) nem lehet hosszabbítani, ha netes hűség alatt lefelé vált az ember, kötbért kap, ha felfelé, akkor semmi gubanc.. :) ha lejár a hűség, akkor lehet újat vállalni, újabb kedvezmény érdekében. Ez persze T-Mob-ra vonatkozik csak.. :)

(#2743) zolynet


zolynet
addikt

pár hete nagyon b*szakszik a Tés telefonom, kapcsolatot bont, szakadozik a vonal
van vmi infótok erről? :F
(bocs nem olvastam vissza)

Life is too short to stay stock!

(#2744) Joe bácsi válasza zolynet (#2743) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Egyszerű: a Trés telók sz@rok!!! Tapasztalat és tudom, h. mennyi szar telót visznek nap, mint nap vissza a Tré szervizébe.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2745) kali válasza Joe bácsi (#2744) üzenetére


kali
legenda

nem (lenne) szabad így általánosítani! másrészt a telcsikkel - gyártói szinten - van probléma, vagy esetleg a t-s szoftverekkel? :U

[ Szerkesztve ]

(#2746) Jadro válasza Joe bácsi (#2744) üzenetére


Jadro
veterán

Mivel veted össze a visszavitt mennyiséget? Netán tudod hány Pannonos, Vodás meg független telefont visznek vissza? Esetleg márkákra lebontva? Mihez képest sok?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2747) zolynet válasza Joe bácsi (#2744) üzenetére


zolynet
addikt

nem új telóm van, egy régi motorola v3i-vel tolom ... amire én használom arra tökéletes
btw független
ami igaz az igaz, sztem a többi gyártóhoz is nemkevés számú készülék megy vissza ... ezeket már nem 4-5évre tervezik, jó h 1et elmennek a mai készülékek

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#2748) SEFAN84 válasza Killing (#2721) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Ahol nekem kéne ott csak GPRS lefedettség van!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2749) Killing válasza SEFAN84 (#2748) üzenetére


Killing
addikt

Mondtam, a fehér folt helyén is van EDGE csak kültéri lefedettséggel. Vagy megnézted valami mással?

Van egy kérdésem:
A Domino NET Sim kártya használható a telefonomban úgy ha modemként használom a telefont? A honlapon azt írják hogy a kézi mobiltelefonnal történő használat nem támogatott.[link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2750) Viktor0610 válasza Killing (#2749) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanúm szerint arra gondolnak, hogy a kártyával nem tudsz beszédforgalmat bonyolítani, de ettől még WAP-használatra vagy internetezésre, mint modem használható lesz.
(A Pannon hasonló csomagjainak esetében legalábbis így van.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.