Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Van 5 előfizum a T-mobilenál,de ez egyedi konstrukció igy nem lehetek velük aranykártyás.
Az érdekelne hogy a nagyapán aranykártyás feltöltős számár milyen kedvezményt lehetnee igénybe venni készülékvásárláskor? a mult héten kapta az sms-t hogy aranykártyás lett.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3652) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Az lenne a kérdésem, hogy karácsonyra szeretném meglepni az egyik ismerősömet egy Samsung S5230-al. Természetesen Domino csomag jöhet szóba, de az elég csúnyán elfogyott. Itt, az apróhirdetések között találtam egy hirdetőt, akinek van ilyen telefonja, bontatlan csomagban, és el szeretné adni. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor ha megveszem tőle, a garancia ugyanúgy él tovább? dec.12-én vásárolta és még ki sem lett bontva a csomag sem...

(#3653) madmike válasza szmutkolaci (#3652) üzenetére


madmike
őstag

persze,egy garancia nincs névhez kötve.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3654) szmutkolaci válasza madmike (#3653) üzenetére


szmutkolaci
tag

És az sem gond, hogy más nevén van a telefon? Vagy ilyenkor az nem számít? :B

(#3655) dedike válasza 1430 (#3650) üzenetére


dedike
addikt

Valahogy éreztem, hogy hiányzol innen... :R

Bírjátok még? ;)

Jó szerencsét!

(#3656) madmike válasza szmutkolaci (#3654) üzenetére


madmike
őstag

ugy gondolom nem számit,mert ott sem a telefon van a nevén az illetönek,hanem a kártya.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3657) (Bundás)


(Bundás)
addikt

64 bites Windows 7-hez van már driver vagy valami web n walk internethez? Csatlakoztattam az eszközt, telepített, azt írta kész, de ikon se jelent meg semmi. :F

(#3658) Riddle válasza madmike (#3651) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Készülékváltást, illetve készülékvásárlást illetően, Domino esetén, semmilyen kedvezmény nem érvényesül, csak ha aláír 2 évet, és átviszi a számot előfizetésesre, akkor kap csak készülék kedvezményt ;] :U

-Elektronikus egyenlegfeltöltésnél kap bónuszt Dominosként;
5.000 FT -nál - 500FT
10.000 FT -nál - 1.500FT
15.000 FT -nál - 2.250 FT

Valamint az Aranykártya kedvezmények, perc plusz, sms plusz, Te+Én, és csúcsidő kedvezmény :K

Riddle ;)

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3659) madmike válasza Riddle (#3658) üzenetére


madmike
őstag

Köszi a kimeritö választ :)

más: szeretnék az előfizetésemre mobilnetet előfizetni. az 500megás csomag érdekel. erre is ell hüségnyilatkozatot aláirni vagy nem?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3660) Joe bácsi válasza Riddle (#3658) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Készülékváltást, illetve készülékvásárlást illetően, Domino esetén, semmilyen kedvezmény nem érvényesül, csak ha aláír 2 évet, és átviszi a számot előfizetésesre, akkor kap csak készülék kedvezményt ;] :U

Ez nem igaz! Sokan nem tudják, de Dominonál is van upgrade telóra!!! Nem emléxem, h. mennyivel olcsóbb, de van kedvezmény! Ja és nem csak 2 év aláírásával lesz olcsóbb a teló! Elég egy év is!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3661) Riddle válasza madmike (#3659) üzenetére


Riddle
tag

Nagyon Szívesen !

Tudtomal nem, illetve csak abban az esetben, ha kedvezményesen veszel mobilt, és az akció, net-csomaghoz kötött, hűségnyilatkozathoz van kötve, valamint az új előfizetéshez tartozó, 0 Ft -os Net havidíj AKCIÓ, ami 2010. Február 28. -ig érvényes, kedvezménynél ;] ;)

Link:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/havidijas/500mb

Riddle :B

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3662) Joe bácsi válasza madmike (#3659) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem kell hűségidő hozzá!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3663) dedike válasza Joe bácsi (#3660) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk ez engem is érdekelne, hogy hogyan működik a Dominós upgrade! :K

Joe bácsi? Riddle? 1430? Súgjatok! :R

Továbbra is minden elismerésem a telefonos ügyfélszolgálatnak! Ismét három perc alatt elintéztem az összes problémám, úgy, hogy nem kellett végighallgatnom a sok dumát! :R
(Milyen jó, hogy van "0" gomb a telefonon!) :DD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3664) Joe bácsi válasza dedike (#3663) üzenetére


Joe bácsi
őstag

1430 is megmondja, h. mennyivel olcsóbb. De egy T-pontban vered az asztalt és megcsinálják a Domino upgradet.
Azért kapcsol hamar az ügyintézőhöz, mert arany v. platinás vagy.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3665) CséZé


CséZé
őstag

Hi!

Ki kellene derítenem egy telefonszámról az illető nevét és lakhelyét, megoldható ez vhogy? Mert az online tudakozó nem talál rá semmit, arra hivatkozva h titkos az előfizető címe.

Fontos lenne...

(#3666) Joe bácsi válasza CséZé (#3665) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hacsak nem vagy benfentes vagy ex Trés dolgozó, nem.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3667) CséZé válasza Joe bácsi (#3666) üzenetére


CséZé
őstag

érdekelne h van-e itt olyan :D

(#3668) kali válasza CséZé (#3665) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy fontos, de nem törvényes... :U

Joe bácsi; más módon is! mellesleg az ex t-s sem igazán férhet hozzá törvényesen... :U

[ Szerkesztve ]

(#3669) CséZé válasza kali (#3668) üzenetére


CséZé
őstag

értem, akkor rejtély marad h ki vert át és csinált magának tök feleslegesen több ezer forintos kárt :)

(#3670) kali válasza CséZé (#3669) üzenetére


kali
legenda

ha nem neked csinált kárt, hanem magának, az legyen csak az ő gondja... :)
ha neked lenne károd, akkor feljelentés, és szükség esetén a hatóság hivatalosan kikéri az adatokat a szolgáltatótól!

(#3671) CséZé válasza kali (#3670) üzenetére


CséZé
őstag

magának csinált kárt, kíváncsi lettem volna ki az az elmebeteg :)

(#3672) Joe bácsi válasza kali (#3668) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A Trés dolgozó simán belelát majdnem mindenbe! Én is anno sok szivességet tettem emberkéknek!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3673) Elrood


Elrood
őstag

Számot le lehet tiltatni valahogy?

Már két napja kapom a sms-ket, hogy "az sms feladója visszahívását kéri stbstb.". Előfordult, hogy 1 percen belül kaptam 6 ilyen sms-t (mondanom se kell, idegesítő).
A tudakozó persze nem ismeri a számot.

Mivel tavasszal már előfordult ez velem (más számról), azt se hívtam vissza, csak sms-ben kértem, hogy sms-ben azonosítsa magát mert nem fogom anélkül visszahívni. Végül abbamaradtak, de tegnap megint elkezdődött.

Mivel elég sok telefonos csalásról hallani, más mobilról, vezetékesről se merem felhívni, hogy ki a franc lehet az.

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#3674) 1430 válasza Elrood (#3673) üzenetére


1430
senior tag

Telefonon keresztül ügyintéző felvszi az igényt és 1 munkanapon belül elvégzik a módosítást, utána senkitől sem fogsz tudni ilyen üzenetet fogadni. Ha valakitől hasznos lenne kapni ezeket az üzeneteket, akkor azt szoktuk javasolni, hogy 2-3 hét után kérd a tiltás törlését, illetve ha a "zaklató" átlépi a napi 50 üzenetet, 1-2 napon belül életbelép a számpártiltás.

dedike
Telefonszám+jelszó esetén tájékozódhatsz az árakról telefonon keresztül, de megvenni csak személyesen tudod.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3675) Elrood válasza 1430 (#3674) üzenetére


Elrood
őstag

Kösz a linket.

biztonsági ügyfélkódja: Dominós vagyok, ezt honnan tudhatom meg?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#3676) dedike válasza 1430 (#3674) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudok mit mondani, csupán ezt: :R :R :R

Jó szerencsét!

(#3677) kali válasza Joe bácsi (#3672) üzenetére


kali
legenda

majdnem mindenbe? szerintem csak az ügyfél azon adataiba, amit a szolgáltató felé megadott... így van ez a többi mobilos, vagy bármilyen más jellegű szolgáltatóknál, de még sok más esetben/helyen is! viszont anno aláírtál egy munkaköri leírást, néhány titoktartási szerződést, és még sorolhatnám, hogy mit... az adatokat szigorúan szabályozott keretek között kell kezelni, abból csak bajod lehet, ha kellő indok - és főként jogalap - nélkül megnézel dolgokat, és pláne problémás, ha azt egy ismerős kérésére teszed, és esetlegesen harmadik félnek törvénytelenül tovább is adod! szerintem kár hangoztatnod, hogy ilyesmit tettél, mert a törvényben szabályozott intervallumban visszaellenőrizhető, hogy ki mikor mit kért le...stb!
gondolj bele mi lenne, ha azon helyeken, ahol minden adatodba (szeméyes adataid, útleveled, vezetői engedélyed, gépjárműve(id)...stb) belelátnak - okmányiroda, rendőrség...stb - minden arra jogosult személy csak úgy megnézné, és még tovább is adná az adataidat - rólad információkat -, mert egy ismerőse kíváncsi valamire, és megkérte, hogy nézzen már utána ennek-annak... :U

(#3678) dedike válasza kali (#3677) üzenetére


dedike
addikt

De Joe már nem üfszos.... :U

Ha érted mire gondolok... ;)

Jó szerencsét!

(#3679) kali válasza dedike (#3678) üzenetére


kali
legenda

tudom, és értem is...

(#3680) simii16


simii16
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy váltottam domino csomagról számlás előfizetésre. 1860Ft áll rendelkezésemre, ami lebeszélhető,/smsezhető. Meg tudom valahogy tudni, hogy eddig mennyit használtam fel? A feltöltősdinél ugye ott volt a *102#, de ennél tudom, hogy nem működik. Van ilyenre lehetőség? :)

(#3681) szandisas


szandisas
senior tag

Tiszteletem mindenkinek! 1 éve előfizetéses lettem (és tesóm is, 2 nap eltéréssel) ennél a cégnél. Mivel a hűségnyilatkozat a napokban jár le, szeretném meghosszabbítani, és telefont vásárolni. Ezt csak akkor tudom megtenni, ha már átléptük a dátumot? Előtte 2 nappal nem megy? Pont kifogtuk a karácsonyi időszakot, tesóm pedig nem lesz itthon, amikor neki kellene meghosszabbítani.

aláírás

(#3682) Joe bácsi válasza szandisas (#3681) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak aznap vagy 1 napra rá! Előtte is lehet , de akkor nincs kedvezmény!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3683) jokerman7


jokerman7
csendes tag

azt szeretném kérdezni hogy ha a T-mobilnál veszek egy telefont előfizetésre akkor azt a díjcsomagot választom amit én akarok vagy amit ők mondanak?

(#3684) Diego!


Diego!
senior tag

Sziasztok!

A t-mibile-nál milyen feltöltőkártyás simeket lehet venni?

jokerman7: Szerintem amit te választasz..általában ez így szokott lenni.

(#3685) Killing válasza Diego! (#3684) üzenetére


Killing
addikt

Csak domino, és válthatsz ezen díjcsomagok közül. Ha a további díjcsomagok gombra kattintassz akkor mutat még párat, de azok nem túl népszerűek.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3686) Diego! válasza Killing (#3685) üzenetére


Diego!
senior tag

Köszi.
És milyen ez a Domino Quick?

(#3687) jokerman7


jokerman7
csendes tag

és ha veszek előfizetésre telefont (akkor beszámítják 10k-é a régit) de azt beveszik a boltokba is? Mert a neten csak azt írja hogy "A használt készülék visszaadása az új készülék átvételekor történik, a kézbesítő futár részére"

[ Szerkesztve ]

(#3688) Joe bácsi válasza jokerman7 (#3687) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem!
Naná, h. te választod ki, h. melyik csomag kell! Ne légy már 5 éves! :W

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3689) Riddle válasza Elrood (#3675) üzenetére


Riddle
tag

Elrood !

Domino központ felhívásával, 1777 (ingyenes), vagy 1430-as ügyfélszolgálatot felhívva, illetve itt el is készítik, ha még nincs, mivel Dominósoknak saját maguknak kell gondoskodni erről, ami egy max. 5 jegyű kód, csak számok lehetnek ismétlődés lehetőleg ne, vagy csak kevés legyen ;]

Vagy itt : http://www.t-mobile.hu/ -My Tmobile bejelentkezésnél oldalt, "nem tudom a jelszevam" fülre klikk, majd "Domino előfizető vagyok" alatt a "Jelszó ellenőrzés" -re kattints, ha a hívó számodat beírtad fentebb :U

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3690) Joe bácsi válasza Riddle (#3689) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak a 1777-en tudsz jelszót beállítani!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3691) Riddle válasza Joe bácsi (#3690) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Ügyfélszolgálatosoktól tudom, amit leírtam :U

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3692) Riddle válasza simii16 (#3680) üzenetére


Riddle
tag

Simii16 !

Itt: http://www.t-mobile.hu/ -My T-Mobile-on (Díjmentesen), ha nincs még regisztrációd, regisztrálnod kell, mint Előfizetéses Ügyfél ;] ;)

Riddle :B

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3693) Riddle válasza Diego! (#3686) üzenetére


Riddle
tag

Diego!

Azonnali használatot biztosító Domino "Gyors" SIM kártya, több info itt :

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/kartyak/domino_quick

Riddle :B

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3694) Joe bácsi válasza Riddle (#3691) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mint ex Trés és ex Dominos tudom, h. hol lehet beállítani.
És még anno a telefonos üfsz. is mondta.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3695) szandisas válasza Joe bácsi (#3682) üzenetére


szandisas
senior tag

ájj! ez nem jó :( Köszi

aláírás

(#3696) sifar válasza szandisas (#3695) üzenetére


sifar
csendes tag

Szerintem nem eszik ilyen forrón a kását! :)
Pár nappal a hűség lejárta előtt nyugodtan megpróbálhatsz hosszabbítással telefont venni. Főleg, ha 2 évvel hosszabbítasz.
Ha a márkaboltban akadékoskodnának, akkor rögtön kérd ki a számhordozási engedélyt. :DD Játszd el, hogy nagyon mérges vagy. És jelentsd be, hogy felháborodásodat megírod a központnak is. A helyi főnök ezután biztos engedélyezi a vásárlást.
Hidd el, egy előfizetésest nem szívesen engednének el.
Pár nap miatt? Kizárt.

(#3697) Diego! válasza Riddle (#3693) üzenetére


Diego!
senior tag

Köszönöm Riddle :R

(#3698) kali válasza sifar (#3696) üzenetére


kali
legenda

nem a legjobb hozzáállás lenne, nem szempont részükre a fenyegetőzés...
mellesleg én anno 3 hónappal a 2 év letelte előtt is vehettem további 2 év hűségre előfizetés megtoldással telcsit, csak kicsit többe került, mint a 24 hónap hűség leteltével került volna.

(#3699) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Sziasztok!

Aranykártyás Domino-s vagyok már másfél éve, szeretnék új készüléket venni. A kiszemelt áldozat a Nokia E52, amit minél olcsóbban szeretnék elvinni. A családban van aranykártyás előfizus, akinek lejárt a hűségideje, arra lenne a legcélszerűbb venni készülékcserével, ha jól gondolom. Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen konstrukció mellett tudnám elhozni a legolcsóbban. Csak egyösszegű készpénzes fizetés játszik.

Előre is köszönöm:

Rocko007

(#3700) tjoe91


tjoe91
csendes tag

Sziasztok!!

A telefonomon nem működik 2gomb, a készülék előlapja picit volt feszítve, de nem hiszem h ettől romlott el, arra lennék kíváncsi hogy gariba javítják(ha beviszem a T-mobilehoz) ha látszik hogy feszítve volt az előlap, vagy semmi esélyem??

Előre is köszi a választ!!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.