Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) ansell


ansell
tag

sziasztok!
kezdő t-mobile-osként kérdem: mi a módja/feltétele/költsége, h a jelenlegi eco díjcsomagomat átírjam egy üzleti etalon/s díjcsomagra?
az előfizu az én nevemen van, de a (családi) cégünkben nem vok tag.
válaszokat előre is köszi.

ITX konfig eladó!

(#3202) Goljoo


Goljoo
csendes tag

Azoktól érdeklődnék, akik használják a mobil tv szolgáltatást. A mobil tv GYIK-eiben van egy ilyen kérdés/válasz:
"Miért történik az, hogy egyes csatornák esetében egy adott műsor nem nézhető?

Az Eurosport, Eurosport 2 és Disney csatornák esetében fordulhat elő, hogy az egyes műsorok jogi okok miatt nem közvetíthetőek. Ilyenkor a tévécsatorna szolgáltatója nem rendelkezik az adott műsor továbbításához szükséges jogokkal."

Engem az egész szolgáltatásból csak az angol bajnoki focimeccsek érdekelnének, de az a sanda gyanúm, hogy pont azoknak a közvetítéséhez nincsenek meg a szükséges jogai az Eurosport 2-nek. Az ügyfélszolgálatnak fingja sincs, remélem, közületek valaki tudja a választ.

(#3203) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hali adnátok egy linket, arra hogy hol van leírva hogy független telón mik a tmobile beállításai?:) mms, sms, net stb.. előre is köszi :R

(#3204) blueye válasza PiciKenny (#3203) üzenetére


blueye
veterán

Nézz el ide:

http://gyorsbeallito.t-mobile.hu/wmdm/welcomeView.do

(#3205) PiciKenny válasza blueye (#3204) üzenetére


PiciKenny
senior tag

minden tiszteletem, köszi :R

(#3206) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Hali!

kp501 es net beállításai mik? mert nem akar kapcsolódni :F a gyorsbeállítónál azt írja nem ismeri fel a telefont :F előre is köszi :R

(#3207) megyeri válasza PiciKenny (#3206) üzenetére


megyeri
tag

Keress egy hasonló LG-t a listából, hátha...
Vagy hívd fel a telefonos ügyflszolgálatot, és a KP502-es beállításait (ha már elkészült) leküldik email címre, talán hasonló lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#3208) PiciKenny válasza megyeri (#3207) üzenetére


PiciKenny
senior tag

megpróbálom köszi

(#3209) PiciKenny válasza PiciKenny (#3208) üzenetére


PiciKenny
senior tag

melyik számon hívjam fel őket? :B

(#3210) PiciKenny válasza PiciKenny (#3209) üzenetére


PiciKenny
senior tag

megvan :B

(#3211) mrpea


mrpea
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy házilag le tudom tiltani a mobilnetet? (Ha jól tudom, a Net Start csomag automatikusan él előfizetésnél.) Vagy ehhez be kell fáradjak egy T-Pontba?

Köszi
Üdv
mrpea

[ Szerkesztve ]

(#3212) megyeri válasza mrpea (#3211) üzenetére


megyeri
tag

-NETSTART a 1430-ra, ha tényleg az van aktiválva.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#3213) mrpea válasza megyeri (#3212) üzenetére


mrpea
csendes tag

Köszönöm!

(#3214) booobooo


booobooo
csendes tag

Valaki segítsen, legyen szíves. A hangpostától szeretnék megszabadulni. Már az előfizetés megkötésekor kértem, h ne legyen, ehhez képest lett. A netes üfsz.-on nem aktívra állítottam, ehhez képest mégis bekapcsol. Mit kell még tennem annak érdekében, h ne legyen hangpostám? Előre is kösz a segítséget :R

(#3215) Joe bácsi válasza booobooo (#3214) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A telefonban is tiltsd le.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3216) kovacsmi_74 válasza kovacsmi_74 (#3035) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Hát ezek lesznek novembertől a választható internet csomagok.

[link]

(Nem olvastam végig minden hozzászólást, remélem nem ismétlek senkit.)

(#3217) Tom1939 válasza kovacsmi_74 (#3216) üzenetére


Tom1939
őstag

Nem igazán láttam nagy különbségeket. De kaptam a t-től levelet, megtarthatom a korlátlan opciót hűség idő után is csak nem ingyen (ezer forint). Szerintem megéri.

(#3218) #02683648 válasza kovacsmi_74 (#3216) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ahogy láttam, kb annyi változott h már dominóval is lehet 500 MB-os cuccot rendelni.
Egyelőre a pannon 45 napos feltöltős csodáját használom a netbook beépített modemjével, majd ha lejár (nov vége) esetleg kipróbálom a t-set is, úgyis van egy fölös kártyám

(#3219) Killing


Killing
addikt

Aranykártyás dominós vagyok, így megrendelhetem az aranytárskártyás Relaxnet csomagokat?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3220) erdoke válasza Killing (#3219) üzenetére


erdoke
titán

Díjmentesen megmondja a 1430.

A legjobb aláírás a héten

(#3221) #02683648 válasza erdoke (#3220) üzenetére


#02683648
törölt tag

De akkor már terjesszük az igét, h nyelvválasztás után (egyebek mellett) 3-3-0 rögtön ügyintézőt ad, h addig se kelljen a mindenféle akciók meg nyereményjátékok bullshitet hallgatni.

(#3222) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hello! T-mobilnál minden honap elején van akciováltás ugye? És azt honnan tudom meg hogy mi a kiemelt akcio?

(#3223) booobooo válasza Joe bácsi (#3215) üzenetére


booobooo
csendes tag

Kösz. De nem jövök rá, hogy kell. :(

(#3224) Joe bácsi válasza booobooo (#3223) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Beállítás/Hívásátirányítás és ott kapcsolj ki MINDENT!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3225) blueye válasza leroyclub (#3222) üzenetére


blueye
veterán

Készülék v. szolgáltatás akcióra gondolsz?

(#3226) booobooo válasza Joe bácsi (#3224) üzenetére


booobooo
csendes tag

Megnéztem, ki volt/van kapcsolva az egyetlen opció.

[ Szerkesztve ]

(#3227) nuri válasza Tom1939 (#3217) üzenetére


nuri
aktív tag

2 évre kötötted a netet?
Én anno 1 évet vállaltam és még semmilyen levél nem érkezett ez ügyben.

(#3228) Olcsi


Olcsi
senior tag

Tarifacsomag-váltáskor újra meg kell rendelni a családbarát kedvezményt? Médiamánia S-ről váltottam Kaméleon-ra! Köszönöm előre is!

(#3229) leroyclub válasza blueye (#3225) üzenetére


leroyclub
senior tag

Készülék akciókra, mert lejárt a hüségidöm és kinéztem egy uj telot(6700) de elég drága...
És hátha olcsobb lesz

(#3230) D@niel válasza safranek50 (#3050) üzenetére


D@niel
addikt

Hello. A Tanácsotokat szeretném megkérdezni.
iPhone-t szeretnék venni, 3Gtvagy 3GS-t, és fehérben. Na most az iPhone-hoz van ez az ikon200as csomag, ami nekem tök ideális lenne. A gond, hogy nem tudom hogy kapható-e még a fehér 3G, webshopban ugye nem lehet rendelni, esetleg annyit tehetek hogy Miskolcon és Debrecenben bemegyek a T-pontba és megkérdezem. Tegnap viszont kaptam egy jó ajánlatot, egy srác Dániából hozott 2db 3G-t -karifüggetlen,bontatlan,- és az egyik fehér. 80ezret kér érte. Na most ha ügyes vagyok leviszem 75-re. Viszont jövőhéten már lehet lesz 3GS, ha megvárom azt akkor mondjuk lealkudom 80-ra. Mivel internetezni szeretnék, azon gondolkozok hogy lenne a jobb. Mert akkor megveszem ezt a karifüggetlent és a meglévő dominós számomhoz rendelek internetet. Kb. fél gigás net elég lenne. Azt hiszem az mondjuk 2.000/hó. Kérdésem, hogy hogy lenne az olcsóbb? Mert az ikon200-ban kihasználnám a netet de nem hiszem hogy minden hónapban annyit telóznék meg sms-eznék. Megoldható úgy, hogy akkor megveszem a karifüggetlent, a dominós számomhoz meg rendelek mobilnetet? így akkor a havi kiadás olcsóbb lenne, mert csak akkor telefonálnék meg sms-eznék és annyit, amennyit a szügség megkövetel és plusként megmarad a számom, habár ez nem oszt-nem szoroz. Csak a havi díj a lényeg nekem. Esetleg dominós net? Így már tényleg csak annyit fizetek, amennyit használok.

Köszi előre is a Véleményeket, ill. Tanácsokat. Hello !

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3231) legiaap


legiaap
nagyúr

Felnéztem a my-tmobile oldalamra és ott a következöt láttam: Aktuális egyenleg (netto) 11.850 Ft Utolsó havi számla (kelte 2009. november) egyenleg (brutto) 2.700 Ft. Most akkor ez mit jelent? Túlléptem a media mania s díjcsomag korlátait?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3232) blueye válasza leroyclub (#3229) üzenetére


blueye
veterán

Az nem havonta változik, legtöbbször hétfőn, ált 14 naponta. Bár pl. a pulse pénteken jött most.

(#3233) leroyclub válasza blueye (#3232) üzenetére


leroyclub
senior tag

De gondolom nem minden telefon ára változik :S

(#3234) blueye válasza leroyclub (#3233) üzenetére


blueye
veterán

Persze hogy nem, követni kell.

(#3235) Olcsi válasza #02683648 (#3221) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hűh...ez hasznos információ volt! Mire nem jó a kereső... már épp idegbajt akartam kapni, hogy nem találom, hol lehet ügyintézőn keresztül rendezni a dolgokat! Életet mentettél! :C

(#3236) legiaap válasza legiaap (#3231) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valakinek ötlete a hsz-emre?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3237) megyeri válasza legiaap (#3236) üzenetére


megyeri
tag

Ez a bruttó végösszeg, amit a számlában is látni fogsz. Októberben vetted az előfizetést? Mert akkor a részarányos számlázás miatt lehet kevesebb a számlád, mint a teljes havi havidíjad.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#3238) legiaap válasza megyeri (#3237) üzenetére


legiaap
nagyúr

Október 1-jén léptem át a Media Mania S díjcsomagban.
Akkor most a két összeg közül, amit az előző hsz-ben írtam melyiket is kell fizetnem majd?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3239) megyeri válasza legiaap (#3238) üzenetére


megyeri
tag

És októberben nem pont 2700 Ft-ot kellett befizetned? Mert akkor még nem frissült az oldalon, hiszen feltételezem az eddigi aktuális forgalmad sem érte még el a nettó több mint 11 ezret... Nézd meg péntek környékén is az értékeket.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#3240) dedike válasza megyeri (#3239) üzenetére


dedike
addikt

Nekem már másodikán este (akkor néztem meg) már az új összegek szerepeltek fent. :K

Jó szerencsét!

(#3241) blueye válasza leroyclub (#3233) üzenetére


blueye
veterán

Esetleg twitteren kövesd tmobilehungary -t.

(#3242) leroyclub válasza blueye (#3241) üzenetére


leroyclub
senior tag

thx

(#3243) legiaap válasza megyeri (#3239) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem kellett nekem semmit sem befizetni, mikor elöfizus lettem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3244) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában az történik, hogy kb 1 órával később kapom meg az sms-t. :F Ma is: received: 10:49 van írva az infoban de 11:50 kor érkezett meg. Ez mitől van? Ennyire terhelt a hálózat? Elég idegesítő. :W

szerk.: vagy pedig a telefonon kellene valamit állítani? :F

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3245) megyeri válasza Egorov (#3244) üzenetére


megyeri
tag

Én is tapasztaltam ilyet az N95-ös telefonomon, de eszembe nem jutott a hálózatra gyanakodni, mert szinte minden SMS-nél eltérés volt, és tudtam, hogy nem adhatták fel egy órája, hiszen például az előző SMS-emre válaszoltak, amit pár perce küldtem.

Most teszteltem, de jól mutatja az időt. Talán a téli/nyári időszámítással lehet összefüggésben? Teszteld le te is, küldj például egy "A" betűt a 1430-ra, az díjmentes, jön is hamar a válasz (persze nem történik semmi módosítás), és ha ott is van egy óra eltolódás, akkor biztos a telefonodban van a hiba.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#3246) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!
T-mobile usb modemjei közül melyiket ajánlanátok? Mi a különbség köztük?

Impossible is nothing

(#3247) 1430 válasza meroly (#3246) üzenetére


1430
senior tag

A MB Stick VI-os elvileg már a 21 Mbps-os elvi letöltésre is képes (és elvi 5,76 Mbps fel), de a hálózat tudtommal még nem bír annyit, bár helyenként már lennie kellene 14,4-es megoldásnak is. A hátoldali képen látszik is a HSPA+ felirat :D

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3248) meroly válasza 1430 (#3247) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, ezzel szemeztem én is.
Szerinted, ha analóg telefon+ADSL van a nevemen, akkor tudok akciósan mellé szerződni egy Relaxnet M-et 0 Ft-os készülékárral?

Impossible is nothing

(#3249) Onderon


Onderon
senior tag

üdv! mivel nem t-nél vett telefonom van (touch hd) a mobiltv-nél a browseres linkekkel tudom csak használni a szolgáltatást. érdekelne hogy a csatornák linkjei (pl: rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/m1.sdp) ugyanazok még mindig? mert nálam most éppen nem akaródzik menni, de nem tudom net/proxy beállítás problem-e (a net amúgy megy) vagy a linkek változtak meg mióta más csatornák és csomagok lettek? valakinek ha volna kedve és kompetens az új csatornák eléréseit is bepötyöghetné! köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3250) bubuka71 válasza Onderon (#3249) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Hali . Változott : rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/napi/tv6.sdp

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.