Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) mukibuci válasza dedike (#3949) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hát a user-error az szolgáltató-független ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3952) meroly válasza KBear (#3950) üzenetére


meroly
veterán

Nekem is flottás a céges telóm, de ahhoz nem kaptam 5 jegyű kódot se :(
Amúgy a hozzá tartozó társkártyákkal be lehet lépni, igaz hóvégi egyenleget nem látsz, de aktuálisat igen (abból meg ugye nincsenek levonva a kedvezmények, stb).

Impossible is nothing

(#3953) torogyuri válasza meroly (#3941) üzenetére


torogyuri
aktív tag

hát jah, ez a probléma. adatforgalom miatt nem mindegy hogy melyiket használom és mennyit fizetek a csomagért egy hónapban. A gépemen itthon amúgyis van net nem akarok ezreket még a mobilra is fizetni ugyanezért, na de mind1 reklamációnak a T-műveknél helye nincs... :(

(#3954) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Helló!
Régebben volt, hogy valami hülye oldalról rendeltem háttérképet, és zaklattak 500Ft-os sms-ekkel, és hamar lement az egyenlegem... Aztán letiltattam, hogy ne tuggyak se küldeni, se fogadni emelt dijas sms-t. most szeretném visszaállitani, hogy küldeni tuggyak. Ezt hol tehetem meg?

(#3955) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Találtam egy kis leirást a tmobile oldalán. [link]
Emelt díjas SMS (MOSMS)*
Az MOSMS kódot kellene elküldeni valahova?

(#3956) dedike válasza Hurkafej (#3955) üzenetére


dedike
addikt

Emelt díjas SMS (MOSMS)* igénybevétele esetén a felhasználó a megadott emelt díjas számra küldött üzenettel veszi igénybe a szolgáltatást, melynek árát az emelt díjas SMS elküldésével fizeti meg. Gyakori alkalmazási területe: letölthető tartalmak, szavazás.

Magyarul, ha ilyen szerződést kötsz a T-vel, akkor Te is hirdetheted magad itt-ott, hogy "küggyé smst, mert nekem abból van a pénzem"! :K

Ez itt nem a kérdésedre vonatkozik! Szerintem 1430! ;)

Jó szerencsét!

(#3957) kali válasza ambrus14 (#3946) üzenetére


kali
legenda

nem nézek utána, a pannon engen nem kifejezetten érdekel, én a t-s vonalon írtam, amit - ha te már t-s témában írtál...! a t esetében vállalom, amit írtam! amit te leírtál, az szerintem a hozzá nem értés mintája - user error!

(#3958) Padló K.O válasza Hurkafej (#3955) üzenetére


Padló K.O
tag

Ha fel akarod oldani a fogadott emelt díjas sms tiltásodat, akkor ezt kell elküldened sms-ben, a 1430-ra: -MTSMS
Ezzel feloldod a tiltást, és tudsz fogadni emelt díjas számról sms-t.

(#3959) ottoyes válasza dedike (#3949) üzenetére


ottoyes
senior tag

Engedélyt kapott,mint univerzális Bérenc.. :)

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#3960) 1430 válasza Padló K.O (#3958) üzenetére


1430
senior tag

Szeintem meg inkább -EDSMST lesz a kulcsszó. :K

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3961) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Átszeretnék menni Pannon-ba, de nem tudom mit csináljak...
Kérjem el a papírjaimat a T-Mobilból, és átvinném a Pannonba, vagy bízzam a pannonra?
Melyik a jobb, a gyorsabb?

(#3962) meroly válasza Cimbooora (#3961) üzenetére


meroly
veterán

Ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz ;)
Komolyra a fordítva a szót, szerintem te vidd oda, megspórolosz egy utat a pannonnak és talán gyorsabb lesz.

Impossible is nothing

(#3963) Cimbooora válasza meroly (#3962) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Akkor én most bemegyek a T-mobilba, és mondom azt h kérem a papírjaimat? ;]
Szóval mondm azt h átszeretnék menni pannon-ba és akkor oda is adják a papírokat?

Illetve lenne még 1 kérdésem. Ha most én a mobilom leszeretném váltani, akkor megtudom tenni úgy h beszámítják?mert láttam olyan pontot az előfizetéspontnál hogy előfizetős kártyá valamint KÉSZÜLÉKVÁLTÁS, na most én arra mentem.

Ezt most hogyan kell érteni? mitől függ hogy hoyagn számítják be mennyiért stb?

(#3964) meroly válasza Cimbooora (#3963) üzenetére


meroly
veterán

Itt van a számhordozásról a leírás. És a mit hozzon magával is.
Egyébként ha olyan előfizetést választasz, ahol beszámolják a régi készüléket, akkor tök mindegy hogy számhordozás vagy sem, engedni fogják sztem.

Impossible is nothing

(#3965) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Na hazahoztam a telót, de nem tudtak vele semmit sem csinálni...
Pixelhibás, és nem lett leejtve hanem magától kezdett el haldokolni, valamint csatlakozó hibás, és így nem tudok tölteni, se zenét hallgatni, se rádiót, se adatot átrakni, egyszóval semmit.
Na most olvasgattam a Jótállási jegyet(nem tudom, hogy mindenkinek ugyan olyan lehet), és a 9. pont idézem: "Ha sem a vállalt javításra, sem a cserére nincs lehetõség, a fogyasztó választása szerint a termék visszaszolgáltatásával egyidejûleg a vételárat vissza kell fizetni, vagy a vételár-különbözet elszámolása mellett más típusú terméket kell részére kiadni, vagy a fogyasztó megfelelõ árleszállítást kérhet. Jelentéktelen hiba miatt elállásnak helye nincs."
Tehát bemehetek és a 30 000ft-ért vett anno K550i-m árát visszakapom?vagy csak ott helyben levásárolhatom?

(#3966) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Van most a t-mobile-nál akció régi telefon beszámítása 10000 Ft-ért új vásárlása esetén? Mert valahol azt olvastam egy topicban, de tegnap bementem egy t-pontba és ott azt mondták, hogy a webshopban van, ott viszont nem találtam sehol.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3967) mukibuci válasza Cimbooora (#3965) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Valszeg fizikai sérülés miatt nem cserélték ki a kijelződet garanciába, egyúttal meg is vonták a garanciáját a telónak, tehát nem fognak semmit sem fizetni.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3968) dedike válasza nyikszi (#3966) üzenetére


dedike
addikt

Csak volt, január elején megszünt ez a lehetőség. Jelenleg csak a panninak és a vodának van ilyen akciója.

Jó szerencsét!

(#3969) nyikszi válasza dedike (#3968) üzenetére


nyikszi
őstag

Kösz. "Trécom":) És nem tudja valaki lesz-e a közeljövőben? Lehet inkább nézek pannonnál akkor telefont. Hiába a 12 éves t-mobile előfizetés, arra is alig adnak valami kedvezményt:(

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3970) dedike válasza nyikszi (#3969) üzenetére


dedike
addikt

Nem hinném, hogy ettől tré lenne... :N
Mégis a My T-Mobileban mennyi az az "alig" kedvezmény? :F

Jó szerencsét!

(#3971) nyikszi válasza dedike (#3970) üzenetére


nyikszi
őstag

1000 -azaz egyezer- kemény forint:( Akár mit is csinálhatnának vele, ez semmi!

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3972) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!
Olyan kérdésem lenne, hogy mi van akkor ha én felmondanám a T-Home-os netem?
1 év hűséggel kötöttem, de még nem járt le.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3973) meroly válasza legiaap (#3972) üzenetére


meroly
veterán

Kötbért kell fizetned. 30-40ezer körül van asszem, de biztosat az üzletszabályzatban találsz.

Impossible is nothing

(#3974) legiaap válasza meroly (#3973) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sejtettem, hogy valamit kell érte fizetnem, csak a pontos összeg érdekelne engem.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3975) meroly válasza legiaap (#3974) üzenetére


meroly
veterán

Végigpörgettem. Írnak valami szüneteltetésről is, érdemes elolvasni. Lehet jobban jársz mint a kötbérrel.

Impossible is nothing

(#3976) legiaap válasza meroly (#3975) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most azért gondolkodok, a lemondásban, mert talán ezzel jobban járnék.
Most 5300 Ft-ot fizetek egy 5 Megás netért és magáért a telefon vonalért (amit nem is használok). Mikor bekötötték, akkor meg rá jött a Digi, hogy van net...mondom jókor jöttök.
A diginél meg ha jól néztem sokkal olcsóbban kapok jobb netet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3977) meroly válasza legiaap (#3976) üzenetére


meroly
veterán

Hozzászámoltad a kötbért és mikor térül meg a váltás? Lehet érdemes kivárni míg lejár a hűség és utána átmenni digi-hez.

Impossible is nothing

(#3978) Cimbooora válasza mukibuci (#3967) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Most én hogyan tudom bizonyítani, hogy nem fizikai? mert tényleg nem kaphatott semmiféle ütést, mert becsesen lett használva, és ők hogyan tudják megállapítani, hogy fizikailag?

(#3979) takarekos


takarekos
csendes tag

Sziasztok!

Családbarát kedvezményről szeretnék kérdezni tőletek!
Megrendeltük ezt a szolgáltatást a barátnőmmel (2 előfizetés), jött is sms, hogy aktiválták, ennek ellenére My T-mobile-ban duzzad az egyenlegem elég szépen! Ez mitől lehet? Következő hónap elsejétől érvényes (nem hiszem)? Amúgy kedden rendeltük!
Köszi előre is a válaszaitokat!

(#3980) 1430 válasza takarekos (#3979) üzenetére


1430
senior tag

Te hogy értelmezed a következő mondatot?

A példában pont egy Családbarát van, mert hóközben számolják az ingyenes beszélgetést, és számlazáráskor a számlában a kedvezmények között visszavonják.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3981) takarekos válasza 1430 (#3980) üzenetére


takarekos
csendes tag

Igen, láttam ezt a példát, csak nálam úgy jelenik meg, hogy nem látszódik rajta kb semmi. Sőt, egyébként a mondatot is tudtam értelmezni, de azt gondolom, hogy így gagyin van megoldva, mivel pl. pannonnál ilyen esetben a jelenidős egyenlegemet tudtam megnézni, annyit irt, amennyit hónap végén fizetnem kellett és slussz. Nem is értem minek kell bonyolítani.
Köszi a választ!

(#3982) Riddle


Riddle
tag

Üdv !

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Aranykártya kedvezményt, Perc Plusz-t, váltanék másik Arany kártya kedvezményre, a váltást követően a 60 perc, illetve, ami van még belőle megmarad, vagy sem, és ezért, csak később irdomos váltani :F :U

Illetve Domino Net 40 -ről, Net 100 / 500 -ra váltani, szimplán módosítással lehet (régen ki kellett kapcsolni az egyiket, s csak utána bekapcsolni a másikat, valamint 30 napon belül váltani sem lehetett, ha jól emlékszem), illetve itt szintén van még felhasználható egységem, az elveszne :F :U

Előre is köszi a válaszokat :B

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3983) mukibuci válasza Cimbooora (#3978) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Te sehogy, ott van a kezedben (gondolom legalábbis) a szerviz hivatalos szakvéleménye.

Ők meg szétszedik és látják, hogy meg van repedve a kijelző, ilyen egyszerű :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3984) Olcsi válasza 1430 (#3980) üzenetére


Olcsi
senior tag

A 1730-on lekérdezett egyenleg is a kedvezmények levonása nélkül értendő, ugye?

(#3985) pepe1970


pepe1970
tag

Üdv. Tud nekem valaki segíteni abban hogy dominó kártyán mekkora legkisebb feltöltéssel él legtovább a szám? Riasztórendszerbe kéne egy sim, percdijak nem éedekelnek, ugysem veszem fel ha hív a riasztó.

(#3986) Olcsi válasza pepe1970 (#3985) üzenetére


Olcsi
senior tag

Uh...most látom, hogy a pannon topikba is megkérdezted. :U
www.pannon.hu ; www.t-mobile.hu; www.vodafone.hu
Itt biztosan találsz pontos információkat!!!

(#3987) pepe1970 válasza Olcsi (#3986) üzenetére


pepe1970
tag

Kerestem, nem találtam. A részletes díjszabást meg nincs kedvem átnyálazni. Aki feltöltős ugyis tudja, megírhatná nekem. Köszönöm.

(#3988) szijartg


szijartg
senior tag

szervizben dolgozó emberke van itt??

(#3989) Killing válasza pepe1970 (#3985) üzenetére


Killing
addikt

Minden feltöltéssel 1 évig él. A legkissebb címlet 3500 forint, illetve neten 2000 az OTP oldalán, a PPO-t most hagyjuk. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3990) sifar válasza pepe1970 (#3987) üzenetére


sifar
csendes tag

15 ezres feltöltés esetében 488 nap.

(#3991) meroly válasza pepe1970 (#3985) üzenetére


meroly
veterán

T-nél 3,5k. Másik topikba írtam egy javaslatot, esetleg próbálj beszerezni és átiratni egy ilyen tarifájú sim-et.

Impossible is nothing

(#3992) dedike válasza pepe1970 (#3985) üzenetére


dedike
addikt

Korszakmegváltó ötletem támadt, valószínűleg a fáradtságtól... :DDD

Szerintem cseréld évente a telefonod a T-nél, és upgrade esetén minden alkalommal jogosult vagy a 12x10 perc lebeszélhetőséget biztosító sim kártyára! Aztán fogod. eldobod, jön az új... Simán két legyet üthetsz egy csapásra! (új teló, ingyen sim) :K

Hogy aztán összességében melyik éri meg, azt neked kell kiszámolni!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3993) Newyorker


Newyorker
addikt

ha hozok egy kártyás Simet a vodától a Tréhez akkor az lehet továbbra is kártyás a Trénél?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#3994) club1 válasza Newyorker (#3993) üzenetére


club1
veterán

Miért ne lehetne. Számhordozáskor bármelyik irány működik (pre->post, post->pre, pre->pre, post->post)

(#3995) Newyorker válasza club1 (#3994) üzenetére


Newyorker
addikt

oks, értem
pénzbe kerül?

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#3996) club1 válasza Newyorker (#3995) üzenetére


club1
veterán

Maga a számhordozás nem. De kell vegyél egy sim csomagot az új szolgáltatónál (ez 4050 Ft a T-nél, 2700 Ft lebeszélhetőséget és egy év rendelkezésre állás tartalmaz). Plusz a telefonodnak kártyafüggetlennek kell lennie, vagy T-függőnek, hogy fogadja az új SIM-et. Plusz a régi szolgáltatódnál lévő egyenlegedet elveszíted, tehát célszerű a számhordozásig lebeszélned.

(#3997) Newyorker válasza club1 (#3996) üzenetére


Newyorker
addikt

értem

és mindig az uccsó feltöltéstől számítva van egy év rendelkezésre állás?
mi van ha letelik a rendelkezésre állás?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#3998) club1 válasza Newyorker (#3997) üzenetére


club1
veterán

Ugyanaz van, mint a jelenlegi szolgáltatódnál.

(#3999) Newyorker válasza club1 (#3998) üzenetére


Newyorker
addikt

amit fogalmam sincs, mert ez a szám 2. lesz majd :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4000) Newyorker válasza club1 (#3998) üzenetére


Newyorker
addikt

és sosem volt kártyás számom

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.