Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) qqzs válasza Killing (#2843) üzenetére


qqzs
őstag

hat az lesz hogy beviszem de csak hetfon van szerviz, petofi sandor utcat ajanlottak ,esetleg tudtok jobbat vagy azert ott nem fogja oket megfektetni egy winmo 6.1 usb laptoppal? HTC HD-m van egyebkent.
Azota beszeltem mar ujra ugfszal, most arra jutottunk hogy a laptop a hibas mert ha a teloba megy a net gond nelkul csak laptopon nem ok akkor csak a laptop lehet a hibas.
azt mondta kapcsoljam ki a virusvedelmet, mega tuzfalat mert csak ezek maradtak hibaforrasnak de kiprobaltam es nem talalt.

Eladó: GTS450

(#2852) Otisz


Otisz
őstag

Lenne egy kérdésem.
Vodánál vagyok az első perctől fogva. 2éve úgynevezett nem publikus csomagba kerültem (másodperc alap), 5 hívószám egymás között minden időben korlátlanul trécselhet, havi háromszázvalahány Ft-ért.
T-nél van ilyen?
Mert akkor szívesen áthurcolnám a számom (mától nem köt a Vodához semmi - aztán majd a másikat is átvinném).
:R

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#2853) csibor válasza Otisz (#2852) üzenetére


csibor
őstag

Nekem 300Ft/hó a szolgáltatás ára,igaz nem publikus csomagban,de valószínűleg tartom a nyílt csomagoknál is ennyi a díj.

(#2854) SEFAN84 válasza csibor (#2853) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Nekem is flottas elofizum van a T-nel(korhazi)måsodperc alapù.Nålam 400ft/ho és mindenkit ingyen hìvhatok,aki ebben a flottåban van.
Publikus dìjcsomagoknål nem tudok se måsodperc alaput,se ingyen dumårol,illetve 950ft/szåm-èrt van ingyen duma!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2855) #02683648 válasza proof88 (#2846) üzenetére


#02683648
törölt tag

Üdv,

Ha annyira kell a mobilnet, ott is van feltöltős ugyan úgy mint itthon. Bár ahogy nézem feltöltősben elég drága (előfizetésesben is drágább mint itthon), legalábbis a T-Mo.
Roaming internetet el kell felejteni, meg a roamingot az EUn kívül úgy általában.
fogalmam sincs h mennyi horvátországban a netkávézó, gondolom a tengerparton azért mehet a túristalehúzás,
én sarajevoban boszniában voltam pár napja, ott a török negyed kellős közepén a városközpontban volt egy netkávézó ahol full új gépekkel full szélessávval volt 1€/óra a net (vicces volt amikor a szomszéd mecsetből imára hívott a müezzin én meg nyomtam a facebookot :DD ) ugyanonnan lehetett ilyen voip cuccokon is telefonálni nem sokkal drágábban amiért listaáron adják (voipcheap, voipstunt meg ilyenek), pl otthonra vezetékesre ingyen volt a beszélgetés egyenesen :DD
Felteszem horvátországban is kell ilyennek lenni, főleg turistahelyeken, bár gondolom az árak "kicsit" magasabbak lesznek.
All in all, roaming netet érdemes felejteni szvsz.

(#2856) #02683648


#02683648
törölt tag

Nem tudja vki h Balatonfüreden van e rendes T-mo HSPA vagy legalább EDGE lefedettség? Hősök tere, ha ez mond vmit, a vasúttól nem messze. Pár napra oda kell mennem és kellene net.

Előre is köszönöm.

(#2857) lazlo8


lazlo8
tag

hogy mukodik pontosan dominosoknál az sms15 csomag? kb két honapja fizettem rá elő előszőr. levonták a pénzt és el is kuldtem a 15sms-t minden frankó
DE minap töltöttem fel egyenlegem és kapásból levonták a 390ft-ot. miért?.
amíg van egyenleg a telomon addig havonta vonják a havi díjat? mert kb 1 hete 0 volt az egyenlegem ezért előző honapba tuti nem vontak.

(#2858) Csapi007 válasza lazlo8 (#2857) üzenetére


Csapi007
veterán

Minden szolgáltatás ilyen. Amíg van pénzed ők vonják.

dhr: Ha úgyis oda kell menned majd meglátod. :U

"Csak úgy mondom"

(#2859) #02683648 válasza Csapi007 (#2858) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ez igaz, de van pannás és tre-s modemem/kártyám és arra töltök zsét, amelyik várhatóan jobban muzsikál.

(#2860) #41635072 válasza #02683648 (#2856) üzenetére


#41635072
törölt tag

Van. :K
De szinte már mindenhol van.
Balatonfüreden a strandokon is volt, meg a házban is.

lazlo8: Ez egy havidíjas szolgáltatás, havonta vonják. Jó is lenne, ha mindent csak egyszer vonnának. ;] És igen, ha 0Ft-od volt, akkor következő feltöltéskor vonják le. Pannon is így csinálta... Meg gondolom mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#2861) zoli62 válasza #02683648 (#2856) üzenetére


zoli62
addikt

Egyszerűbb, ha felhívod az ügyfélszolgálatot, és megkérdezed tőlük.

(#2862) zoli62 válasza zoli62 (#2850) üzenetére


zoli62
addikt

Erre valaki tudna válaszolni?

(#2863) kali válasza #02683648 (#2856) üzenetére


kali
legenda

1 éve voltam ott nyaralni, már akkor is tökéletes lefedettség volt, lakáson belül is! :K

(#2864) Padló K.O válasza Joe bácsi (#2807) üzenetére


Padló K.O
tag

Kevés fizu??? És a sok juttatás??

(#2865) #02683648 válasza kali (#2863) üzenetére


#02683648
törölt tag

Köszönöm mindenkinek, akkor holnap beizzítom a wnw sticket +3gb csomingert

(#2866) Killing


Killing
addikt

Hello!
Dominonál hogy lehet beizzítani a műholdas roamingot? Hogy lehet rá csatlakozni? Nem azért kérdezem mert tejelni akarok mint az állat, csak kíváncsi vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2867) Joe bácsi válasza Padló K.O (#2864) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hagyjuk már jutalékot! Az is ratyi! Had ne mondjam már meg, h. aki szétdolgozta magát és baszta át az emberek fejét mennyit keres. Röhejes!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2868) Balinov


Balinov
félisten

Urak,

kerdesem lenne.

az en nevemen van 2db dominos szam ill. 1db elofzius, mintketto KAP kepes. Elofizus KAP egyenlegre szeretnem atmozgatni az esetleg fennmaradt, Dominos KAP pontokat, majd a KAP pontokat bevaltva webshopon keresztul szeretnek egy telefont venni.

Kacifantos a dolgoban, hogy a ket domono kulfoldon van velem egyutt, az elofizetest anyum hasznalja, az ahoz tartozo szamlat az o lakcimere kapja a T-tol.

Lehet ilyet atmozgatast csinalni?

Ill. mi van akkor, ha a 2 domonos webjelszavat elfelejtettem, es 3 proba utan letiltott a T webshop.

udv es koszi az infokat
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2869) Killing válasza Balinov (#2868) üzenetére


Killing
addikt

Külföldre is küldenek számlát? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2870) Balinov válasza Killing (#2869) üzenetére


Balinov
félisten

nem...azaz nem tudom, a 2 dominos szamla van csak itt, az elofizust anyumnak kuldik magyarorszagra.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2871) Padló K.O válasza Balinov (#2868) üzenetére


Padló K.O
tag

Dominos telefonszám is lehet KAP kiemeltségi szinten, de beváltható pontokat nem gyűjt, ezáltal nincs mit átmozgatni....
Ha az előfizetés a te neveden van, akkor ha a készüléket megrendeled neten, és kiviszi a futár, csak annak adja oda aki az előfizető, anyukád nem veheti át :(
Ha kitiltott a webshop, akkor 24órán keresztül nem fogsz tudni bejelentkezni, várni kell 1napot, hogy újra próbálkozhass. De ha ugyanúgy nem jó a jelszó, akkor jelszót csak irodában a kártya tulajdonosának tudják törölni, és utána hozhatsz létre új domino jelszót a 1777-en keresztül...

(#2872) Killing válasza Killing (#2866) üzenetére


Killing
addikt

Megvan, tárgytalan. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2873) Killing


Killing
addikt

Hello!
Van egy érdekes 'problémám' (naná hogy roaming :D ).
Mikor aktiváltam (1,5 hónapja mikor kint voltam) , akkor kiírta hogy a Roaming szolgáltatást aktiválták. Most megnéztem hogy be van-e kapcsolva, hát kiírta újra hogy bekapcsolták, és nem azt írták ki hogy a Roaming már aktiválva van (mint szokták). 1 nap múlva újra próbáltam aktiválni, megint azt írta ki hogy aktiválták, és nem azt hogy már aktiválva van. Pár óra múlva deaktiváltam, kiírta hogy deaktiválták. 1 nap múlva még egyszer deaktiváltam, és ott már azt írták ki hogy már deaktiválva van. Ezek szerint midig kikapcsol. Most akkor fog ez működni ha kimegyek külföldre? :F

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2874) JarrekStar


JarrekStar
tag

Sziasztok!

Körülberül fél órája hívogatom már a 1430-at, hogy tudjak egy élő, lélegző ügyintézővel beszélni, de egyszerűen sehol nem találom a menüpontot ami oda vezetne. Próbáltam már a 0-t minden szinten, de mindenhol azt mondta, hogy "Ez a nyomógomb itt nem elérhető". Domino-s vagyok...Valami ötlet?

(#2875) Freeman2 válasza JarrekStar (#2874) üzenetére


Freeman2
tag

Na a visszahívó sms dologról ne mtud senki semmit?

Half Life Story!

(#2876) Killing válasza JarrekStar (#2874) üzenetére


Killing
addikt

Hát ott nem is fogsz tudni élő emberrel beszélni. :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2877) JarrekStar válasza Killing (#2876) üzenetére


JarrekStar
tag

Akkor milyen számot hívjak, hogy tudjak? :U :W

(#2878) Killing válasza JarrekStar (#2877) üzenetére


Killing
addikt

[link]
Vagy gyalogolj be valamelyik T-pontba.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2879) JarrekStar válasza Killing (#2878) üzenetére


JarrekStar
tag

Hmm... de a link mögött is csak azok vannak amiket már én is próbáltam.... Ezek szerint kénytelen leszek bemenni egy t-pontba. De azért milyen dolog már, hogy nem lehet egy ügyintézővel beszélni csak személyesen, mintha egész nap csak arra várnék, hogy utazhassak oda vissza 1 órát ahhoz, hogy 5 percet beszélhessek vele...

Szerk: Egyébként csak azt akarom kérdezni, hogy az iPhone 3GS árlistán van 1 olyan rész, hogy Díjcsomagra vonatkozó hűség nélkül 2 éves hűségnyilatkozattal 1 év részletre lehet 16 gigásat venni és, hogy ezt lehet-e Eco díjcsomaggal. Erre gondolok

[ Szerkesztve ]

(#2880) CsuRi101 válasza JarrekStar (#2879) üzenetére


CsuRi101
tag

1430-on van ügyintéző,csak keresgélni kell..egyébként ecoval is,bármivel megveheted,mobilotthon kivételével...

(#2881) JarrekStar válasza CsuRi101 (#2880) üzenetére


JarrekStar
tag

Értem, köszi...Azt meg tudod mondani, hogy hol van ott az ügyintéző? Csak, mert hiába kerestem... :(

(#2882) kali válasza JarrekStar (#2881) üzenetére


kali
legenda

bezzeg előfizetéses sim kártyáról a nyelv kiválasztása után, azonnal fekínálja az ügyintézőt a "0" gomb megnyomásával! :U

(#2883) JarrekStar válasza kali (#2882) üzenetére


JarrekStar
tag

Jah...nesze neked domino....

Egyébként azt tudom, hogy a sima előfizuhoz elég a személyi+lakcímkártya meg adókártya. De a részletfizuhoz kell még valamit vinni?

(#2884) CsuRi101 válasza JarrekStar (#2881) üzenetére


CsuRi101
tag

pl. ha bemész a szolgáltatások közé, ott biztosan tudsz ügyintézőt választani.

(#2885) JarrekStar


JarrekStar
tag

Arról tud valaki valamit, hogy mikor lesz újra raktáron iPhone 3GS 16GB?

(#2886) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!
Kérdésem lenne.
Hallottam a TV-ben erről a Mix díjcsomagról. Gondoltam utánanézek a neten is, de ott sem írtak sokkal több infót.
Most gyakorlatilag ez előfizetéses csomag vagy olyan, mint a Dominó Aktív?
Tehát havonta küldenek csekket vagy hogy működik?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2887) legiaap


legiaap
nagyúr

Amúgy erre még csak most bukkantam rá...nem olcsó.
Kissé pofátlan ár.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2888) #02683648 válasza legiaap (#2887) üzenetére


#02683648
törölt tag

Akinek tényleg, komolyan kell és nem vaggantani akar vele, az vesz egy olyan műholdas telt amit erre találtak ki és előfizet egy olyan szolgáltatónál amit erre találtak ki.
Meglepő, de csomó műholdas cég percdíjai jóval alacsonyabbak az EU-n kívüli (pofátlan árazású) GSM römingnél. Pl. Thuraya esetében 0,40-1,20 euró között van a legtöbb esetben.

(#2889) Ch4os


Ch4os
aktív tag

Próbálom állítgatni a Nokia E51-es telefonomon, hogy milyen esetekben kapjak SMS értesítést, ha foglalt, kikapcsolt, ... állapotban vagyok.
Azt megtaláltam, hogy ha a +36309876543 számra irányítom át, akkor kapom.

Telefonban itt találtam rá:
Eszközök\Beállítások\Telefon\Hívásátirányítás\Hanghívásokat\...
De itt nem tudom, hogy mi micsoda. El tudnátok magyarázni, hogy milyen esetekben történnek meg ezek:
- Minden hanghívást
- Ha foglalt
- Ha nem válaszol
- Ha ki van kapcsolva
- Ha nem érhető el

[ Szerkesztve ]

(#2890) Viktor0610 válasza Ch4os (#2889) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

- Minden hanghívást
Egyértelmű. Minden hívást, feltétel nélkül átirányít.
- Ha foglalt
Amennyiben épp' beszélsz.
- Ha nem válaszol
Amennyiben nem veszed fel bizonyos időn belül -általában kb. fél perc.
- Ha ki van kapcsolva
Egyértelmű. Amennyiben kikapcsoltad a készüléked
- Ha nem érhető el
Amennyiben térerővel nem lefedett helyen tartózkodsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2891) Ch4os válasza Viktor0610 (#2890) üzenetére


Ch4os
aktív tag

- Minden hanghívást
Egyértelmű. Minden hívást, feltétel nélkül átirányít.
- Ha foglalt
Amennyiben épp' beszélsz.
- Ha lenyomod a hívást, akkor is ez van.
- Ha nem válaszol
Amennyiben nem veszed fel bizonyos időn belül -általában kb. gél perc.
- Időt is lehet állítani. Ha beállítom, hogy 30 mp múlva átirányít a 30-9876543-ra, akkor a telefont a másiknak leteszi és nekem jön az SMS, vagy csak SMS jön, de a csörgetés folytatódik? (tudom próbáljam ki :DDD )
- Ha ki van kapcsolva
Egyértelmű. Amennyiben kikapcsoltad a készüléked
- Ha nem érhető el
Amennyiben térerővel nem lefedett helyen tartózkodsz.
- Itt lehet állítani időt is, akkor az mihez kell ebben az esetben?

(#2892) Ch4os válasza Ch4os (#2891) üzenetére


Ch4os
aktív tag

- Ha nem válaszol
Amennyiben nem veszed fel bizonyos időn belül -általában kb. gél perc.
- Időt is lehet állítani. Ha beállítom, hogy 30 mp múlva átirányít a 30-9876543-ra, akkor a telefont a másiknak leteszi és nekem jön az SMS, vagy csak SMS jön, de a csörgetés folytatódik? (tudom próbáljam ki :DDD )

Kipróbáltuk: 5mp és a fenti telefonszámmal. Havernak letette "A szám foglalt" jelzéssel, de én nem kaptam SMS-t. Nem is kell, mivel ott van a jelzés a nem fogadott hívásról.

:R Köszönöm! :R

(#2893) legiaap válasza legiaap (#2886) üzenetére


legiaap
nagyúr

A 2886-os hszemre valaki?

Plusz még egy kérdés:
Dominos vagyok és köttettem egy 3 gigás netet az Omniámra. Ha kisebb csomagra váltanák, ami 500 megás lenne (sajnos 1 gigás nincs) akkor az nekem kerül valamibe?
Azt tudom, hogy felfele bármikor lehet váltani, de lefele váltás az hogy működik.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2894) Balinov


Balinov
félisten

Sraczok,

internetes ugyfelszolgalaton lehet elofizetoi szerzodest megszuntetni? Ill. meg lehet-e ott nezni, van-e huseg meg az adott hivoszamon?

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2895) Joe bácsi válasza legiaap (#2893) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Lefele nem lehet váltani (előfizunál). De 1430 megmondja a tutit ingyé. :))

Balinov: Nem!
Igen!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2896) CsuRi101 válasza legiaap (#2893) üzenetére


CsuRi101
tag

lefelé is tudsz váltani, csak akkor nem, ha előfizu és hűség van a netcsomagon. dominónál nincs megkötés.

(#2897) legiaap válasza CsuRi101 (#2896) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most beszéltem egy ügyfélszolgálatossal.
Dominosként a 3 gigás net alatt 80 megás a következő... :W
Így lehet át kéne lépnem előfizetésesbe, mert ott van 500 megás csomag.
A Mix díjcsomagot néztem ki, amiből az a 2860 Ft havidíjas csomag teljes egészében lebeszélhető.
Viszont itt a kérdés.
Ha kötnék erre 500 megás netet, ami 2000 Ft, akkor azt a 2860 Ft-os csomagból vonnák le?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2898) Joe bácsi válasza legiaap (#2897) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem! 2860+2000= 4860 Ft/hó

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2899) legiaap válasza Joe bácsi (#2898) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ez biztos?
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2900) Joe bácsi válasza legiaap (#2899) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:K

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.