Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) nuri válasza Joe bácsi (#2045) üzenetére


nuri
aktív tag

És ha decemberben kötöttem a korlátlan netet akkor márciustól az is "korlátlan"? (20gb/hét utána lassítás) Vagy arra nem vonatkozik ez?

(#2052) Joe bácsi válasza nuri (#2051) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mint már fentebb egyszer leírtam, utána is korlátlan lesz a neted. De hívd az ügyf-ot és kérdezd meg. Ingyen van.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2053) #41635072 válasza Joe bácsi (#2047) üzenetére


#41635072
törölt tag

data.hu prémium akkunt. :)

(#2054) stichus válasza #41635072 (#2053) üzenetére


stichus
tag

valamiért úgy érzem, a szextelefon jobb válasz lett volna ;]

(#2055) stichus válasza Szabesz (#2050) üzenetére


stichus
tag

no most, ha van egy oldal, amin semmiféle határidőről nem írnak illetve ezen felül van egy, amin azt írják, hogy vége van. akkor teljesen logikus, h vége van

[ Szerkesztve ]

(#2056) Szabesz válasza stichus (#2055) üzenetére


Szabesz
őstag

Teljesen logikusan: nem láttam még azt a brossúrát, míg nem linkelte egy kolléga fent. Egyébként sem kezd el az ember keresni ösztönösen olyan oldalt ahol azt hirdetik, hogy vége lenne. Pláne ha az az oldal egy pdf. Még inkább mert a T oldalán még egy egyszerű kereső sincs, marad Google tesó, ő meg ezeket dobta ki amikor elkezdtem keresni, mert meg szerettem volna rendelni.
Olvasd vissza azt a pár hsz-t ahonnan indult, nem olyan nehéz.

¯\_(ツ)_/¯

(#2057) Szerintem...


Szerintem...
aktív tag

Sziasztok!

Azt nem tudjatok, hogy T-Mobile-nal ha 1 napja vettem a telefont es visszaviszem mert problemak vannak vele (nem kuldi el az sms-t, hibas SW, stb), akkor visszaadjak a penzt ha azt kerem???

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#2058) Joe bácsi válasza Szerintem... (#2057) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem adják vissza, sw. frissítés lesz, meg megnézik a szolgáltatásaidat, a simedet és a beállításokat.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2059) stichus válasza Szerintem... (#2057) üzenetére


stichus
tag

mióta átvettük az eus szabályozást, azóta nem. a régi magyar szabályozás fogyasztóbarátabb volt. akkor lehetett volna 3 napon belül a pénzt visszakérni. most 3 napon belül csere. kérheted a telefon cseréjét, nem vagy köteles elfogadni, h javítsák. későbbi hiba esetén lehet kérni javítást, kicserélést ill. megfelelő árleszállítást vagy szerződéstől elállást

(#2060) zoo8800 válasza Szabesz (#2039) üzenetére


zoo8800
veterán

Nem volt ennyire eldugva, amit én olvastam.

(amikor a T korlátlan netre előfizettem, akkor még megvolt a Pannonnál is a "korlátlan" netem, 3 hétig volt egyszerre kettő előfizum :) Pont a határidő miatt nem toltam Márciusra a T-s előfizetést.)

rip and tear, until it is done

(#2061) Szabesz válasza zoo8800 (#2060) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem akarod eladni? :D

¯\_(ツ)_/¯

(#2062) zoo8800 válasza Szabesz (#2061) üzenetére


zoo8800
veterán

Nem :N Nagyon nem :N :N

rip and tear, until it is done

(#2063) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Helló!

Vettem egy Nokia 6233-mas készüléket, használtan. A telefon T függő volt valamikor, de én már függetlenként vettem meg.
Szeretnék rá egy komplett házat és az lenne a kérdésem, hogy a T szervizekben ha leadom így a telefont, akkor megcsinálják a házcserét? Mennyibe kerülhet náluk egy ilyen, valamint platinakártya pontjaink összegét a házcserére fel lehet-e használni ebben az esetben?

(#2064) Bálint85


Bálint85
senior tag

a t-mobil-nál milyen alapú dominónál a számlázás? perc, sec, vagy 30sec-es?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#2065) Joe bácsi válasza szmutkolaci (#2063) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Megcsinálják.
Nem biztos, h. van nekik ház rá. Rendelni sem biztos, h. tudnak. Amúgy, ha jól emlékszem olyan 4-6000 Ft körül van.
A pontokat fel lehet használni rá.

Bálint85: Perc alapú. Ennek azért egyértelműnek kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2066) szmutkolaci válasza Joe bácsi (#2065) üzenetére


szmutkolaci
tag

Köszönöm szépen a korrekt választ! :R

(#2067) #41635072


#41635072
törölt tag

Csak tudnám, hogy miért nem lehet telefonszámostul regelni a my t-mobilba. :W

(#2068) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
A régi *103# ingyenes egyenleginfó már nem él?

(#2069) Viktor0610 válasza #41635072 (#2068) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De, csak *102# (volt mindig is)... :D

Samsung Galaxy A54

(#2070) dedike válasza Viktor0610 (#2069) üzenetére


dedike
addikt

Jah...a Dominós sim-eknél ingyenes, én meg fizet(het)nék, ha nem lenne myt-m.... :P

Tel Elek:
Miért nem engedi? Kell hozzá az 5 jegyű titkos kód is... :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2071) #41635072 válasza dedike (#2070) üzenetére


#41635072
törölt tag

Szóval a *102# ingyenes?
Mert a honlapjuon valami 1770/1730 vagy valami ilyen szám van és az 5x Ft.
Amúgy nagyon régen még 103-mal működött nálunk. (Amikor még Westel volt.)
A my t-mobile-t mostmár engedte, de pár órán keresztül mindig errort dobott ki. Meg miután sikerült egy másik akkuntot regelni, azután is szarakodott.

(#2072) dedike válasza #41635072 (#2071) üzenetére


dedike
addikt

A *102# ingyenes, igen. ;)

<mióta világ a világ Magyarországon, a t-nél és elődjeinél mindig 102 volt a kód...> :K

Jó szerencsét!

(#2073) anonymus98


anonymus98
csendes tag

Helló.Most van a T-Mobilnál ez a 6 napos akció.Olvastam hogy a Sony Ericsson G502-es 13 980 Ft.
Ez csak előfizetéssel van vagy akkor kerül ennyibe a teló ha sim kártyát is kérek hozzá? Jah és nem tudjátok hogy ingyenes-e a házhozszállítás? Vagy ha nem ingyenes akkor mennyibe kerül? Esetleg boltban át lehet venni ennyiért?
KÉRLEK SÜRGŐSEN VÁLASZOLJ!
KÖSZi!

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor...ha nem megy ,be kell rúgni!!

(#2074) Joe bácsi válasza anonymus98 (#2073) üzenetére


Joe bácsi
őstag

1430 iziben válaszol minden kérdésedre és egy filléredbe sem kerül. :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2075) Xaero88 válasza anonymus98 (#2073) üzenetére


Xaero88
tag

Domino csomag. Ennyi a teló és grátisz kapsz egy feltöltös sim-et,
Házhozszállitás akkor van a webshopba rendeled meg.
Boltokat szerintem már kifosztották mint mikor a 6300 lett 19.990 :DDD

(#2076) anonymus98 válasza Xaero88 (#2075) üzenetére


anonymus98
csendes tag

Hali! Felvettem a kívánságlistára a Sony Ericsson G502-est ,vissza is írtak hogy megérkezett és meg is rendelhető ,de amikor megnézem a honlapon a terméket ismét azt látom hogy a "termék nincs raktáron..." Most mit tegyek?

Az élet olyan mint a motor...ha nem megy ,be kell rúgni!!

(#2077) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nem tudtok arról vmit hogy a T-mobile nem kívánja kis hazánkban is árusítani a sidekick-et?

(#2078) Xaero88 válasza anonymus98 (#2076) üzenetére


Xaero88
tag

akkor késön nézted és már el is kapkodták.

(#2079) Nordik


Nordik
őstag

Sziasztok!

Családbarát kedvezménybe be van vonva 4 telefonszám. Ezek közül kettő dominós, kettő pedig előfizetéses. A 2 előfizetéses csomag az ha minden igaz Relax 100. Ami viszont egyik előfizetésen sincs kihasználva.
Lehetséges átváltani mondjuk Eco díjcsomagra úgy, hogy a családbarát kedvezmény mind a 4 számon megmaradjon?

(#2080) dedike válasza Nordik (#2079) üzenetére


dedike
addikt

1430

<ott sokkal hamarabb, kb fél perc alatt választ kapsz ertre a kérdésedre, s ha lehet, meg is csinálják neked a váltást> ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2081) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Na megint egy kis szervizes pontbeváltós...

Van egy Nokia 6233-mas készülékem, amihez szeretnék egy új akkumulátort vásárolni, a felhalmozott pontjaimból. Ezt meg lehet csinálni? Esetleg webshopon keresztül is meg lehet tenni?

(#2082) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Nem lehet valahogy lekérni a beállításokat? Itt értem a kapcsolatokat (net,gprs,stbstb..) :R

(#2083) szmutkolaci válasza #41635072 (#2082) üzenetére


szmutkolaci
tag

Nézd:

ITT tudod lekérni a telefonodra való beállításokat. Böngésző, MMS, E-mail, Könyvjelzőt tudsz itt kérni.
Úgy működik, hogy megadod a telefonszámodat, kapsz sms-ben egy jelszót, azzal tudsz belépni. Belépés után kiválasztod azt, amelyik beállításra van szükséged és utána sms formájában elküldik a telefonodra azt.
De egyébként teljesen normálisan le van írva minden az oldalon, hogy mit-hogyan kell csinálni, de majd úgyis rájössz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2084) #41635072 válasza szmutkolaci (#2083) üzenetére


#41635072
törölt tag

"Az Ön telefonját nem tudtuk azonosítani. Kérjük, ellenőrizze, hogy jól adta-e meg a számokat, vagy hívja az Ügyfélszolgálatunkat!"
És már többször megnéztem, hogy jót-e írtam. :(

(#2085) szmutkolaci válasza #41635072 (#2084) üzenetére


szmutkolaci
tag

Na ilyen hibával még sosem találkoztam. :F
Ügyfélszolgálat. Jobbat nem tudok javasolni.

(#2086) OrangeBud válasza #41635072 (#2084) üzenetére


OrangeBud
tag

ugyfelszolgalat tuti segit. altalaban a samsungoknal fordul elo tudtommal , olyankor egy hasonlo tipus beallitasait kuldik.

[ Szerkesztve ]

(#2087) funkygee


funkygee
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy a web'n'walk stickemet nem tudom a notebookon működésre bírni. Biztos, hogy jó, mert az asztali gépre simán felment, ráadásul az eredeti sticken lévő driverekkel, és működik is. A notira most raktam új wint, ugyanaz a menet, de egyszerűen egyik drivert nem akarja telepíteni, "Hardvert nem lehet elindítani". Többször próbáltam eltávolítani az eszközkezelőből, újra megtalálja, de mindíg ugyanaz a hiba :((( . Ráadásul ugyanaz a win van az asztalin is mint a notimon. Mi lehet a baja? Valami XP folyamt nem fut aminek kéne, vagy mi fene? A W'n'Walk manager "eszköz nem található" feliratot ír ki folyamatosan. Nincs több ötletem már. ELég barokk, hogy pont a notin nem tudom használni.Letöltöttem a T honlapról a mobility manager 5.1-et , azzal sem megy, ugyanaz.
Ráadásul minden egyéb usb kütyü is működik azon a porton rendesen.
:O

(#2088) grafikus17


grafikus17
senior tag

T. mobile akció ápr.1-től. :D :D vajon nem csak tréfa??
A legtöbb készülék már elérhető Domino csomagban is!!!!!!!!!!!!!
[link]

Xiaomi Redmi note 7

(#2089) Steven


Steven
addikt

Van otthon T-s netes előfizum meg t-mobilos előfizetésem nettel... és most van náluk a dupla net kedvezmény..[link]
Bemegyek vígan , hogy akkor rám is él e ez a kedvezmény? Erre egy elképesztőn bunkó eladó közli velem , közbe szembe röhög, hogy nem mivel csak akkor érvényes ha az otthoni előfizetésem mellé veszek egy 3.!!!!!! netes előfizetést egy éves hűséggel .. Logikus 2 . mellé vegyek egy 3.at és mit csináljak ba#&@Äeg? cserélgessem a kártyát?:D

Ezek se normálisak!

Amúgy az eladót se értettem mit röhög , annyira okos volt ,hogy végül mivel ő sem tudta ,hogy miről van szó , elment segítségért..... GRAT! :C (hozzá tenném szerencsére, azért nem mindegyik paraszt ,de ez most az volt: :K )

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2090) #41635072 válasza OrangeBud (#2086) üzenetére


#41635072
törölt tag

Esetleg létezik valami leírás manuális beállításhoz?
(Nokia N78-ról van szó amúgy)

(#2091) OrangeBud válasza #41635072 (#2090) üzenetére


OrangeBud
tag

Szolgaltatokent valtoznak a beallitasok. ugyhogy T-mobil honlapjan kutass vagy a jolbevalt ugyfelszolgalat :R

(#2092) kali válasza #41635072 (#2090) üzenetére


kali
legenda

itt is lehetésges; link
de az említett telcsinél működnie kellene a varázslónak, amivel minde automatikusan beállítható!

(#2093) BlackBird98 válasza Viktor0610 (#2069) üzenetére


BlackBird98
csendes tag

A samsung L700-nál legalábbis nálam #102# a lekérés ingyenes változata.Viktor0610 neked DOMINO kártyás mobilod van? :U

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#2094) #41635072 válasza kali (#2092) üzenetére


#41635072
törölt tag

Most vettem észre, hogy a telefon meg tudja keresni ezeket. :D
Lenne két kérdésem: a webnwalk miben különbözik a waptól? (ilyen útvoalat is talált)
A másik, hogy talált még egy streaming nevű csomagot. Az mire jó? :R

(#2095) kali válasza #41635072 (#2094) üzenetére


kali
legenda

web'n'walk; link
streaming; a realplayer használatával, streaming kapcsolattal szoktam online videókat nézni!

(#2096) BlackBird98 válasza kali (#2095) üzenetére


BlackBird98
csendes tag

A webnwalk és a wap szintén a mobiltelefonokon használt internet elnevezései.Én legalábbbis úgy láttam hogy a pannon a wap-ot használja és a t-mobile legtöbbször a webnwalkot. :U

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#2097) kali válasza BlackBird98 (#2096) üzenetére


kali
legenda

akkor próbálj csak meg wap kapcsolat mellett 3g (3.5g) sebességgel netezni... :)
sajnos van olyan szolgáltató (szerencsére nem a t-m... az), ahol a wap és a net összemosódni látszik néha, pedig ha szigorúan vesszük, akkor jelentős eltérések vannak, még a mobiltelefonon történő használat esetében is!
mellesleg a web'n'walk egy összetett dolog; a telefonokon látszólag csak egy hálózati kapcsolat neve - mint a t-mobile net, t-mobile wap...stb -, amely kapcsolat segítségével netezel - az arra alkalmas mobiltelefonokon -, és utóbbi a lényeg! ha csak egy olyan szolgáltatás lenne, mint a wap, akkor minden telefon képes lenne kezelni, de mivel speciális - és összetett - dolog, így csak a web'n'walk képes mobiltelefonok segítségével lehet igénybe venni!
(bár ez igaz volt régen a wap esetében is, az első szériás mobiltelefonok nem voltak wap képes készülékek)
a w'n'w amolyan speciális szolgáltatás féle, egy kapcsolati típus is egyben, és egy portál is kapcsolódik hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2098) #41635072 válasza kali (#2095) üzenetére


#41635072
törölt tag

És a streaming árak nem ugyanazok, mint a sima netes adatforgalmi tarifák?

(#2099) kali válasza #41635072 (#2098) üzenetére


kali
legenda

de, kivétel; mobil tv

(#2100) #41635072


#41635072
törölt tag

Úgy nem elhet netezni, hogy semilyen mobilnet csomagra nem fizetek elő?
Ha lehet, valaki nem tudja véletlenül a díját? :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.