Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Ricardo válasza Sátán44 (#3598) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi. Holnap szerintem én is intézem velük a dolgomat. Kell az a fránya értesítés a nem fogadott hívásokról.

(#3602) grafikus17


grafikus17
senior tag

Érdeklődni szeretnék, hogy céges flotta csomaghoz, ha már elfogyott a 4 kártya, lehet-e családbarát kedvezménnyel még egy kártyát bevonni az ingyen beszélgetésbe, két kártya között?

Xiaomi Redmi note 7

(#3603) #02683648


#02683648
törölt tag

Bonzsur,

Én arról érdeklődnék, h ha 09.15-én kötöttem előfizetést a T-nél (egy korábbi dominót váltottam át), akkor legkorábban mikor vagyok jogosult aranykártyára, ha a szükséges pontok megvannak (havi átlag ~60-80 pont íródik jóvá mindig)?

(#3604) kali válasza #02683648 (#3603) üzenetére


kali
legenda

(#3605) PHM


PHM
addikt

Üdv!
Elkélne egy kis segítség az emelt díjas szolgáltatások letiltásához.
Egyszerűen nem tudom átverekedni magam az automata rendszeren...
Egy előfizetéses készülékről volna szó.
Előre is köszönöm: PHM

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3606) p1k1 válasza simii16 (#3581) üzenetére


p1k1
csendes tag

a T-mobile webshopjában rendeljétek meg,vagy hívd az ügyfélszolgálatot és rendeld meg ott a telefont.Ezeknél csak az 5 számjegyű kódodra lesz szükség.

A számítógépem megver sakkban,de kick-boxban én vagyok a jobb!

(#3607) mr.benelli


mr.benelli
csendes tag

Helló!
T-mobile-os vagyok, szeretnék egy új telót vásárolni kb. 50 ezerig, de a nokia N79-ek elfogytak :(.

Jó zenehallgatás(fülesbe mindenképp, de hangfalon sem ártana),jó kamera,gyorsaság, szép kijelző, más nem is igazán számít.
valakinek valami ötlet? :))

előre is köszi szépen!
D.

honor fan

(#3608) Lenry


Lenry
félisten

Pannontól szeretnék T-hez számot hordozni. végigböngésztem a T-Mobile kapcsolódó oldalait, de sehol nem írják, hogy ez pénzbe kerül-e?
van egy ilyen, hogy az új SIM kártyát kiszállítják házhoz, de ennek sem írják az árát.

tud valaki valamit erről?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3609) plus44 válasza mr.benelli (#3607) üzenetére


plus44
veterán

Nokia 5310, vagy 5610.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3610) mizu_


mizu_
tag

Sziasztok!

Az normális, hogy egy modemmel vásárolt Relaxnet M-es SIM kártyát ha átrakok egy telefonba, akkor tudok vele hívást indítani és fogadni?
Ha igen akkor a percdíjakról tudtok valamit, mert T honlapján nincs erről semmi.

(#3611) #02683648 válasza Lenry (#3608) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ha veszel telefont is, tuti nem kerül. Maga a számhordozás ingyenes.
Viszont csak sim kártya esetén a T elvileg kérne belépési díjat (810 Ft ha van hűség, 4000-valamennyi ha nincs hűség), de én pl. egy netes dominó kártyát váltottam át előfizetésesre, és semmit nem kértek (pedig elvileg ez is új előfizetésnek számít)
Szóval nem tudom, ezzel kapcsolatban mi van. Ld: [link]

Ha feltöltősre hordozod át, akkor annyit fizetsz, mintha egy új domino egységcsomagot vennél.

(#3612) #02683648 válasza mizu_ (#3610) üzenetére


#02683648
törölt tag

A régi (nem relaxnet) mobilnetes kártyákból tudok kiindulni, amik a kiváló Szervusz díjcsomag percdíjaival működtek, azaz KDRÁGA (100+ Ft). Ld: [link]

(#3613) Lenry válasza #02683648 (#3611) üzenetére


Lenry
félisten

telefont nem akarok és feltöltősre szeretném

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3614) meroly válasza mizu_ (#3610) üzenetére


meroly
veterán

Én is megpróbáltam a relaxnetes számom felhívni, de úgy hogy a modemben volt, és kicsengett. Meg is lepődtem, azt hittem ez csak adatforgalomra van beállítva, hívást nem lehet rajta, de úgy látszik mégis.

Impossible is nothing

(#3615) #02683648 válasza Lenry (#3613) üzenetére


#02683648
törölt tag

Akkor annyi mintha új dominós lennél (asszem 4000 Ft a kártya amiből 2700 lebeszélhető). A webshopon keresztül 2800 Ft ugyanez, de nem tudom, h számhordozással kérhető e. [link]

(#3616) Riddle


Riddle
tag

Üdv Mindenkinek !

Figyelmetekbe ajánlom, eme Fontos változást, amely mind a 3 mobilhálózatot érinti, mivel egy Új Kormány Rendelet értelmében, a számhordozhatóság miatt muszály átírni a számokat 2009. Január 15. -ig !!!

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/tarcsazzon_36
http://www.vodafone.hu/egyeni/postpaid/tarcsazzelohivot
http://www.pannon.hu/egyeni/ugyfelszolgalat/11szamjegy/

Riddle ;)

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3617) mdk01


mdk01
addikt

Hali!

Akinek mobilinternete van írja már meg legyen szíves, hogy neki működik e normálisan a netje, mert nálam xar mostanába.
80%-100%-os jelerősség és nem jönnek be az oldalak---->"a kiszolgáló nem található"
Ha lecsatlakozok, majd újra felcsatlakozok akkor működik kb. 5percig és utána semmi.
Azóta xarakodik kb. amióta volt a T-mobilnál ez a rendszerprobléma.

Amúgy egy Lenovo T500-asba van bent a SIM, de a T-s modemmel is ezt csinálja.

Köszönöm
Üdv.

(#3618) mdk01 válasza Riddle (#3616) üzenetére


mdk01
addikt

Szerintem 2010, de köszönjük az információt.:)

Üdv.

(#3619) Riddle válasza mdk01 (#3618) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Elnézést az elírásért, igen, máris Helyesbítek: 2010. Január. 15. ;]

Riddle

UI. : Nagyon Szívesen ;] :B

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3620) meroly válasza Riddle (#3616) üzenetére


meroly
veterán

Köszönjük. Még a médiából is majd úgyis halljuk egy pár ezerszer.

mdk01:
Nekem eleinte volt ilyen, abban a fél hónapban amikor a szerződést kötöttem, de most már hibátlan, bejön minden oldal és megmondom őszintén mértem már vele ADSL sebességmérővel 161Mbit/s-ot. Na ez valami nagyon véletlen lehetett, de megy, ez tény.
Hát reklamálj, a leállás miatti reklamációk kezelésére úgyis dolgoznak az ügyfélszolgálaton 1000L ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3621) meroly válasza mdk01 (#3617) üzenetére


meroly
veterán

kétszer ment....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3622) mdk01 válasza meroly (#3620) üzenetére


mdk01
addikt

Hát nekem ez az előfizetésem már 1 éves és nem igazán volt ilyen gondom.
Nekem eddig a rekordom egy 54mb-os fájl letöltése 3mp alatt. Ebből 48mb-ot töltött le 1mp alatt.;)
AMúgy nem ritka a 3-4-500kb/sec ami persze kezdeti letöltés aztán visszamegy 200kb/sec.
Ebből a szempontból teljesen elégedett vagyok, meg a lefedettséggel is.

Melyik számon lehet reklamálni?
Egyelőre nem baxtatom őket, de belehúzhatnának.

Köszi
Üdv.

(#3623) meroly válasza mdk01 (#3622) üzenetére


meroly
veterán

Relaxnettel a 1430-on reklamálhatsz.
A helyes mértékegység meg kB ;]
A 3-4-500 kb/sec elég kevés lenne :DDD

Impossible is nothing

(#3624) mdk01 válasza meroly (#3623) üzenetére


mdk01
addikt

Igaz, rosszul írtam.:)
Bár ha már belemerültünk akkor nem KB ?;]

Üdv.

(#3625) meroly válasza mdk01 (#3624) üzenetére


meroly
veterán

A kilo kis 'k' :P

Impossible is nothing

(#3626) mdk01 válasza meroly (#3625) üzenetére


mdk01
addikt

Hát nem tudom én úgy tanultam, lehet rosszul.

Ez szerint is ugy van.

Viszont ez szerint meg nem

A srácok pedig elég érdekes eszmefuttatást végeztek itt

Aminek a lényege ez:

> > erről jut eszembe, hogy elkezdhetnénk figyelni a
> > KB (1000) és a KiB (1024) közti különbségre annak ellenére, hogy sok
> > szoftvernek még az eredetijében is a helyes helyett a szokvány és
> > helytelen KB szerepel 1024 esetén.

> Szerintem nem szabad a KB-ot KiB-ra lefordítani, mert az 1 KB 1000
> byte-ot jelent angolul is, magyarul is. Lehet, hogy valóban olyan
> értelemben szerepel. Programhibát pedig nem ezen a szinten kell
> javítani.

sok fájlkezelő programot fordítottam, a KiB-et alig látom, azt viszont
rengetegszer, hogy 1024 B értelmben használják és az az érzésem, hogy a
magyar honosító köztudatban sincs még benne a KiB lehetősége, csak arra
igyekeztem utalni, hogy tudjunk a KB-KiB párról és a magyarításban a
megfelelőt használjuk, s persze dobjunk az eredetire egy foltot.

Ezek után én már nem mondok semmit és ember legyen a talpán aki tudja az igazat.:)

(#3627) mdk01 válasza meroly (#3623) üzenetére


mdk01
addikt

Nagy nehezen megtaláltam a melyik eldugott menüpont alatt található az ügyintéző és megbeszéltük. Hát nem egyszerű.:U

Köszi

(#3628) meroly válasza mdk01 (#3626) üzenetére


meroly
veterán

Nemtom, én mindkét linkedben kis 'k'-t látok.
De nem fogunk összeveszni ezen :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3629) Micuir_M


Micuir_M
tag

Van a T-nél olyan Domino (időszakos díj nélküli!) tarifa, amellyel max. 20 Ft-ért telefonálhatok hálón belül csúcsidőben? Én nem találtam, de hátha valaki tud ilyet...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#3630) meroly válasza Micuir_M (#3629) üzenetére


meroly
veterán

Nincs, akkor mindenki azt választaná. Én flottában beszélek hálózaton belül 8-10 Ft körül. A publikus előfizetés 20 Ft körül mozog, domino meg 30. De ez így éri meg a szolgáltatónak.....

Impossible is nothing

(#3631) könnygázóra válasza meroly (#3630) üzenetére


könnygázóra
tag

A publikus előfizetés 20 Ft körül mozog, domino meg 30. De ez így éri meg a szolgáltatónak.

Megéri nekik 10 Ft-ért is másodperc alapon. Addig, amíg el tudják hitetni
az emberekkel, hogy csak ilyen drágán működik a dolog, addig ennyi is fog
maradni a díj. Na persze meg kell a sok oktondi ügyfél, aki használja is
ennyiért...

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#3632) dedike válasza könnygázóra (#3631) üzenetére


dedike
addikt

Már ne haragudj, de ha ennyi, és szüksége van a telefonra valamilyen okból, akkor mit tegyen? Menjen busszal, vazze? :W

Egyébként hit és üzlet két, egymástól teljesen különböző fogalom... :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3633) lazlo8


lazlo8
tag

sziasztok!
lenne egy gyors kérdésem. adva van egy t mobile-os előfizetésem. 2éves hűség volt rajta már lejárt. szeretném ha a szám megmaradna egy dominos-ra átteni. ez lehetséges? mit kell tennem ezért? be kell mennem egy tpontba

(#3634) meroly válasza könnygázóra (#3631) üzenetére


meroly
veterán

Az egy másik kérdés, hogy a szolgáltatónak 1-2 forintba kerül egy perc beszélgetésünk, de hát nekik is meg kell élni valamiből.....

Impossible is nothing

(#3635) #02683648 válasza meroly (#3634) üzenetére


#02683648
törölt tag

Legalábbis hálón belül, hk-n még hozzájön az interconnect díj.

(#3636) picibh


picibh
csendes tag

Sziasztok! Remélem jó helyre írok,és keresgéltem,de nem találtam a választ a kérdésemre.(nem kizárt,hogy bamba vagyok:D)Tehát,hogyha nekem mix díjcsomagom lesz,ha lement a 2800ft,és feltöltöm kártyával,az a számlán látszani fog hogy hányszor mennyivel stb?:) köszönöm előre is.

(#3637) Micuir_M válasza meroly (#3630) üzenetére


Micuir_M
tag

Sajnálom.

Ebből is látszik, hogy a T nagyon jól tudja a marketinget, mert egy csomó embert meg tud győzni arról, hogy ott a legjobb a szolgáltatás, pedig máshol sokkal olcsóbb és kb. ugyanolyan a színvonal.

Dehát nem gondolkodunk...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#3638) Riddle válasza Micuir_M (#3629) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Sajnos nincs :U

Egy részleges megoldás "létezik", nem ismerem a telefonálási szokásaidat, ezért inkább leírom: Amennyiben Aranykártyás T-Mobile -os Vagy, aktiválni tudsz egy kedvezményt ez ugyan időszaki díjas, de 100 % -ban lebeszélhető, 1250 Ft -ért, 60 perc erejéig 20 Ft os a percdíjad ;] :U

Sajnos egyéb nincs, mert az időszaki díjas, (Domino Aktív - 30 napra 490 FT - 26 csúscidő, és 16 Ft csúcsidőn kívül, ezek hálón belül értendőek)

Riddle :K

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3639) könnygázóra válasza #02683648 (#3635) üzenetére


könnygázóra
tag

Legalábbis hálón belül, hk-n még hozzájön az interconnect díj.

Naiv vagy. Amit kifizet a szolgáltató interconnect címén a másiknak, azt
be is szedi tőle a fogadott hívásokért. Magyarán nullán van. Ennek ellenére
Neked beadják, hogy húúúú mekkora költség az az interconnect díj.
Gondolj csak bele: ha 1.000 Ft lenne egy perc interconnect díj, akkor
is lehet 10 Ft-ért adni a percet a fogyasztónak, ha kb. ugyanannyi
a kimenő összhívása a szolgáltatónak, mint a bejövő.

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#3640) Riddle válasza picibh (#3636) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Valóban jó a kérdés, és jogos, úgy tudom *102# - ingyenes egyenleginfó -val, mivel részben előfizetéses, részben számlás a díjcsomag, egy köztes állapot, de érdeklődj utánna a 1430 -on is én így emlékszem, remélem segítettem :U :F

Riddle ;)

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3641) meroly válasza Micuir_M (#3637) üzenetére


meroly
veterán

Félreértés ne essék én csak a céges telefon és a hozzá köthető flotta társkártyák miatt használok T-t. Míg nem kaptam a cégnél, vodás voltam....
De úgy vagyok vele, hogy telefon nélkül úgyse lehet meglenni, így bármennyibe is kerül, muszáj, olyan mint az elektromos áram.....

Impossible is nothing

(#3642) picibh válasza Riddle (#3640) üzenetére


picibh
csendes tag

Köszönöm:) De én konkrétan arra gondolok,hogyha én feltöltöm a kártyám, az a hóvégi számlán ott lesz e?!:)

(#3643) Riddle válasza picibh (#3642) üzenetére


Riddle
tag

Szia !

Nagyon szívesen, nos megkérdeztem, egy kedves T-Mobilos ügyfélszolis ismerősömet, és igen, a folyószámlán megjelenik a havidíj, ami lebeszélhető (első hónapban ez részarányosan számlázódik, illetve használható fel), és a Domino feltöltés is, valamint jól emlékeztem a *102# -el (ingyenesen) is le lehet kérdezni, de ezzel, csak a feltöltött egyenleget tudod :K

Riddle ;)

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3644) #02683648 válasza könnygázóra (#3639) üzenetére


#02683648
törölt tag

Abban az esetben, ha feltételezzük, h a kimenő és a bejövő percek száma kb egyensúlyban van.

Amúgy nem vitatom, h a magyar távközlési piac egyik leggyengébb szegmense a mobilpiac, mind a verseny intenzitása, mind az árszínvonal, és még egy sor szempont alapján, de akkor sem tartom reálisnak a Németországgal ill. UK-val való összevetést.

(#3645) picibh válasza Riddle (#3643) üzenetére


picibh
csendes tag

Köszööönöm:) még egy kérdés:$ mit jelent hogy részarányos az első hónapba? holnap szállitják elvileg a telefont,és nem tudom,hogy lesz akkor a zárás..:) utána hagylak :$ezerköszi:)

(#3646) mdk01 válasza picibh (#3645) üzenetére


mdk01
addikt

AZ azt jelenti hogy ha pl 24.-én vásároltál vmi olyat ami havi fix havidíjas pl. mobilinternet akkor nem számlázzák ki az egész hónapra eső összeget hanem a havi összeget elosztják az adott hónapban található napok számával és beszorozzák a szerződés kötése és a hónap utolsó napja közti napok számával.
Tehát ha mindez márciusban történik és az összeg 2000Ft akkor fenti esetben neked (2000/31)x7=451 forintot kell fizetned.

Ez a lényeg.

Üdv.

(#3647) picibh válasza mdk01 (#3646) üzenetére


picibh
csendes tag

nagyon szépen köszönöm!:)

(#3648) Riddle válasza picibh (#3645) üzenetére


Riddle
tag

Szia !

Igen, pontosan ez a lényege, jól mondja Mdk01 ;]

Tehát, ha holnap szállítják, és aktiv a SIM, akkor 17.-étől - 31-éig (15 nap), tehát a hónap fele, vagyis félhavi-t fog kiszámlázni (2860 FT /2), de ennyit is beszélhetsz csak le, tehát ezután fel kell töltened (Karácsony, Szilveszter -re is gondolva) :U :K

Riddle ;)

UI.: Szívesen, és Kellemes Ünnepeket Kívánok :B

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3649) picibh válasza Riddle (#3648) üzenetére


picibh
csendes tag

Ismét csak köszönni tudom:) :R

Viszont kívánok kellemes ünnepeket:$:)

[ Szerkesztve ]

(#3650) 1430 válasza picibh (#3642) üzenetére


1430
senior tag

Én annyival egészíteném ki az itt leírtakat, hogy a normál számládban csak a 2860 Ft-os MIX keret felhasználás jelenik meg + az esetleges kiegészítő szolgáltatások (SMS csomag, Net csomag, T-Percek, stb). Ha feltöltöd az egyenleged, arról nem kapsz számlát, csak az elköltésről. Vagyis ha feltöltesz 3000-ret, és ebből 1000-ret elköltesz, akkor kapni fogsz egy másik, úgynevezett univerzális számlát is, amiben az elköltött 1000 Ft lesz, és a csekk helyén ott lesz, hogy NEM BEFIZETENDŐ. Természetesen a megmaradt összeget (a példámban 2000 Ft) a következő hónapokra is tovább viheted, ha megint költesz belőle (mert elhasználod a MIX keretet), akkor megint 2 számlát kapsz. Ha nem költesz belőle (mert belefértél a MIX keretbe), akkor csak a normál számlát kapod.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.