Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Onderon válasza Joe bácsi (#2250) üzenetére


Onderon
senior tag

no ez a baj

(#2252) Onderon válasza Onderon (#2249) üzenetére


Onderon
senior tag

megvan, a készülékbeállítós dokukban benne van, majd kipróbálom.

(#2253) Nimrod


Nimrod
addikt

Igazából utálom a T-t, inkább személyes tapasztalatok miatt, de már nagyon bosszant egy dolog, ami miatt lehet mégis hozzájuk kell mennem.
Ősidők óta Vodafone-os vagyok, de elég sokszor előjön az, hogy nincs térerőm, nem tudok telefonálni.
A T-seknek meg persze van, még ha minimális is sok esetben.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e rossz tapasztalat lefedettséggel kapcsolatban? Vannak-e vakfoltok, ahol a T hálózata sem érhető el?

(#2254) amosh válasza Onderon (#2252) üzenetére


amosh
csendes tag

Hát próbáltam a lent említett RealPlayeres megoldást, de sajnos winMobilon nem megy (vagy csak én nem tudtam életre leheni)

Parasite:
Ha sikerült valamit beállítanod akkor kérlek mindenképp tedd közkinccsé tapasztalataidat!

amosh

(#2255) Louro


Louro
őstag

Helyszín Aréna plaza. Avalon üzletben voltam. Egy tényleg vásárlóbarát nő volt a pult másik oldalán és nagyon segítőkész volt és nem nevetett ki, hogy nem értettem a percdíjakhoz meg úgy a T-s dolgokhoz. Segített és kiválasztottunk rendesen a Domino Aktívot. Még több számot is felkínált és majd aktíválta is az Aktív díjcsomagot. Aztán egy férfi is ott termet, gondolom üzletvezető, mert egyből valami fix előfizetésre akart rábeszélni, szerencsére nem erőszakosan, de ahogy most néztem, Annyival azért nem jobb.
A kiszolgálással és fogadtatással nagyon megvoltam elégedve, csak az a férfi nem kellett volna oda, hogy egyből marketingszöveget nyomjon az addig kedves eladó. Mindennel ellátott és adott rengeteg olvasnivalót is, hogy legyek képben a T ajánlataival....

Csak valamiért gondoltam megjegyzem.

Mess with the best / Die like the rest

(#2256) Joe bácsi válasza Nimrod (#2253) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Minden szolgáltatónak vannak. Bemész és megkérdezed. Mond nekik, h. a lefedettségi térképen nézzek meg, h. ott ahol 90%-ban telefonálni akarsz milyen a lefedettség.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2257) Itadakiman válasza g0dl (#2239) üzenetére


Itadakiman
csendes tag

g0dl:

A Domino Nettel azok az oldalak természetesen ingyen elérhetők díjcsomag választása nélkül. Ha 30 napon belül elhasználod a csomagodat, akkor automatikusan a forgalmi díjakon netezel tovább, DE lehetőséged van minden további nélkül új díjcsomag választására is. (csak legyen elegendő egyenleged a megfelelő csomag díjára)

Üdv,

Itadaki

UI.: Ezt 30 napon belül akár többször is végig lehet csinálni

(#2258) Zolás válasza Nimrod (#2253) üzenetére


Zolás
addikt

Habár kolléga elmondta hogy van lefedettségi térkép de sajnos pontatlan és használhatatlan. Az ország minden pontján rengetegszer elmegy a térerőm és még BP közelébe is nem egy olyan hely van ahol nincs . Viszont megnyugvásul elmondom hogy másnak sincs a legtöbb ilyen ponton szóval az hogy neked az adott fontos helyen nincs az balszerencse. Lesz rengeteg olyan hely ahol meg a Tmobilnak nincs és Vodának van. Lutri az egész.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2259) g0dl válasza Itadakiman (#2257) üzenetére


g0dl
addikt

Köszi a választ. Ez így korrektnek tűnik ( pannonhoz képest).

(#2260) sifar válasza Louro (#2255) üzenetére


sifar
csendes tag

Ha van 5 db olyan T-Mobos szám, amiket rendszeresen hívsz és legalább havi 40 percet (mindegy milyen bontásban), akkor aktiváld a Friends opciót.
Ezek hívására 50 % kedvezményt kapsz. És havonta 1 számot is cserélhetsz.
Dominósoknak ez egy nagyon jól kihasználható kedvezmény.

(#2261) Onderon válasza amosh (#2254) üzenetére


Onderon
senior tag

odáig jutottam, hogy semeddig :D a T-mobile Streaming beállítása csak annyiban különbözik a sima WAP GRPS-től, hogy nincs proxy (a pdf szerint). beállítottam, a streaming media-ban alapértelmezett kapcsolatnak is, de persze nem változott semmi. realplayerrel még nem próbáltam.

(#2262) C.Dávid


C.Dávid
tag

Üdv.Akinek Korházi Mátrix csomagja van kérem írja le PM-be a pontos díjszabását!

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2263) C.Dávid válasza C.Dávid (#2262) üzenetére


C.Dávid
tag

Már nem kell,ügyfélszolgálat megmondta.Érdekes amég Vodás voltam az ilyen flotta csomagokról soha nem kaphattam tájékoztatást.
T-Mobile jó pont :K

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2264) Nimrod válasza Zolás (#2258) üzenetére


Nimrod
addikt

Illetve tegyük hozzá, hogy ez készülékfüggő is, mert ilyenkor jön ki igazán az alsó kategóriás készülékek buktatója, de ez eléggé elhanyagolható szempont.

(#2265) blueye


blueye
veterán

Ez egy vicc, hogy MédiaMánia csomagra nem lehet váltani létező NET30 ill. NET80 esetén.
Sehol nincs leírva csak a 1430 mondta, amikor váltani akartam. Máj. 3-án még simán tudtam volna váltani, hűség megtartás mellett.

(#2266) XXX-TTT válasza blueye (#2265) üzenetére


XXX-TTT
csendes tag

Ha van NET30 vagy NET80 csomag, de már nincs rajta hűségnyilatkozat, akkor azt ki kell kapcsoltatni, és utána át lehet váltani a Média Mánia csomagra. De amennyiben van hűségidő a netes csomagon, akkor valóban nem lehet átváltani a Médiára.

(#2267) blueye válasza XXX-TTT (#2266) üzenetére


blueye
veterán

Pont ezt akartam írni.
DE értsd meg, hogy ez sehol sincs leírva, így megtévesztés.
Ráadásul máj. 3-án simán felajánlotta a 1430, hogy hűség mellett váltsak.

(#2268) Onderon válasza blueye (#2267) üzenetére


Onderon
senior tag

ha szó szerint, 100%-ban felajánlotta akkor hivatkozz a beszélgetésre és hallgassák vissza, ugyanis minden ami elhangzik az hivatalos ajánlattételnek minősül. nekem pár éve ezért járt net kedvezmény. felhívtam, csaj azt mondta megkaphatom persze, megkaptam a számlát, nem volt rajta, felhívtam őket, kérdőre vontam, kérdezték ki mondta hogy ez jár nekem, mondtam, pillanat egyeztetek egy vezetővel, megtörént és megkaptam utólag és visszamenőleg is. igaz ez t-home, de gondolom hasonlóan kell működniük.

[ Szerkesztve ]

(#2269) blueye válasza Onderon (#2268) üzenetére


blueye
veterán

Kösz.
Írtam e-mailt nekik, várom a választ, ha negatív, akkor hívom a 1430-at.

(#2270) Padló K.O válasza blueye (#2269) üzenetére


Padló K.O
tag

30nap a válaszadási határidő maximum, úgyhogy várj türelmesen

(#2271) Padló K.O válasza Onderon (#2268) üzenetére


Padló K.O
tag

De technikailag nem megoldható a csomagváltás, ha van hűségidős net csomag, mert nem engedi a rendszer...egy net start csomag aktiválnak ilyenkor....ha az ügyintéző rosszul is mondta, akkor sem tudják átváltani, esetleg más kompenzációt felajánlani méltányosságból, de ez sem biztos.....

(#2272) Eagl3


Eagl3
veterán

Üdv.!

Van egy előfizetésem, csomagot szeretnék váltani. Meg tudnátok mondani, hogy milyen telefonszámot kell hívnom?

(#2273) Padló K.O válasza Eagl3 (#2272) üzenetére


Padló K.O
tag

T-Mobile Ügyfélszolgálat - 1430, ingyenesen hívható az előfizetésedről :)

(#2274) Onderon válasza Padló K.O (#2271) üzenetére


Onderon
senior tag

nekem két internet előfizetést sikerült összehozniuk egy telefonszámra, senki nem értette hogyan, mert technikailag ez elképzelhetetlen (ők mondták). ment is a tanakodás hogy oldják meg, de csak sikerült. nem hinném, hogy bármi megoldhatatlan lenne, csak tudni kell megoldani. :)

(#2275) Padló K.O válasza Onderon (#2274) üzenetére


Padló K.O
tag

ez egy rendszerhiba miatt történhetett, néha előfordul....de ettől független nem lehetséges a média mániás netes cucc

(#2276) Eagl3 válasza Padló K.O (#2273) üzenetére


Eagl3
veterán

köszönöm

(#2277) g0dl


g0dl
addikt

Milyen beállításokkal lehet használni a t-mobile-os netet? (APN stb.)

Illetve hol vannak ezek leírva, sehol nem találom?

(#2278) Padló K.O válasza g0dl (#2277) üzenetére


Padló K.O
tag

Milyen telód van?

(#2279) g0dl válasza Padló K.O (#2278) üzenetére


g0dl
addikt

huawei e220 modem, amit a saját programjával használnék.
sms-t tudtam vele fogadni, úgyhogy a modemet jól látja sw

(#2280) Padló K.O válasza g0dl (#2279) üzenetére


Padló K.O
tag

apn: internet
IP-cím: 212.051.126.002.

(#2281) g0dl válasza Padló K.O (#2280) üzenetére


g0dl
addikt

Mi ez az IP cím? Nem dinamikus IP-t oszt?

(#2282) Padló K.O válasza g0dl (#2281) üzenetére


Padló K.O
tag

bocs, telefonok esetében kell ha wapozol.....sorry

(#2283) g0dl válasza Padló K.O (#2282) üzenetére


g0dl
addikt

Köszi, akkor csak APN-t kell megadni.
Még egyszer köszi

(#2284) Padló K.O válasza g0dl (#2283) üzenetére


Padló K.O
tag

nincs mit.....

(#2285) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Nos az elmúlt hónapok gyötrődése után megoldódott a problémám.

Először előfizetésem volt (társkártya) kb 5 évig. Utána megszűntettem, mivel nagyon nagy számláim keletkeztek, egyszerűen nem találtam meg a megfelelő díjcsomagot.

Már-már ott tartottam, hogy a szolgáltatót kezdtem el okolni, és megfordult a fejemben, hogy átmegyek egy másik szolgáltatóhoz.
Dominós lettem, és itt sem találtam a helyemet. Egészen addig, míg rá nem jöttem, mi a bajom: Lusta voltam átnézni a számomra megfelelő díjcsomagokat, kedvezményeket. Két héttel ezelőtt leültem, átolvastam mindent és nagyszerű megoldásokat találtam. Családbarát opciót igényeltem, és a legnagyobb sms csomagot. Így 6Ft- ért küldök hálózaton belül sms-t és ingyen beszélek azokkal, akik szintén benne vannak a családbarát kedvezményben. A díjcsomagom is tökéletes, mert ritkán telefonálok más hálózatba, inkább sms-t írok, így a Domino Aktív nevű díjcsomagomat Domino Nap-ra változtattam.
Azóta ismét meg vagyok elégedve a szolgáltatással. Havi 100 órát(!) beszélek 890Ft-os (Családbarát kedvezmény díja) havidíjért. Nagyon, nagyon megbántam, hogy lemondtam a régi társkártyás előfizetésemet, mert már az a szám is platinakártyás volt.

Ezt csak azért osztom meg veletek, mert érdemes előbb leülni és tényleg teljesen átnyálazni az egész díjszabást, mert nem mindig a szolgáltató a hibás.

Mindezt egy pár segítőkész léleknek köszönhetem, akik itt a fórumon világosítottak fel jónéhány fontos dologról. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2286) Nimrod


Nimrod
addikt

Dominó esetében a legkisebb feltöltés mennyi ideig érvényes? 3 hónap vagy itt is már egy év? Továbbá mekkora itt a legkisebb feltöltőkártya (3000, 3500, stb.)?

(#2287) #02683648 válasza Nimrod (#2286) üzenetére


#02683648
törölt tag

Tudtommal 3000 és egy év (automatánál és neten van ilyen, kártyából asszem a legkisebb 3500)

(#2288) niti


niti
aktív tag

Valaki volna olyan kedves, hogy elmondja, hogyan lehet egy ügyintézővel beszélni a 1430-on? Természetesen ha van más telefonszám, az sem baj, de megőrjít az automata.
Nem tudok díjcsomagot váltani, és nem tudom, mi az oka... :U Köszi előre is!
Szerk.: találtam még 2 telefonszámot, de mindkettőn ugyanaz a szöveg... VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

[ Szerkesztve ]

(#2289) Onderon válasza niti (#2288) üzenetére


Onderon
senior tag

nemtom, én ha végighallgatom a menüt, akkor legutoljára közli, hogy ügyintéző kapcsolása 0-s gomb :U

[ Szerkesztve ]

(#2290) Nimrod válasza #02683648 (#2287) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszi, ebben reménykedtem én is.

(#2291) lesaux


lesaux
veterán

A T-Mobile webshopban készülékvásárlásnál látok olyan kategóriát a Domino csomag és a Havidíjas előfizetés mellett, hogy Készülékváltással.
Ez mit jelent? Be kell vinnem a telefonomat? Akkor is, ha darabokban van, és nem nagyon működik? Az adatokat legalább megpróbálják átvarázsolni az újba?

(#2292) #02683648 válasza lesaux (#2291) üzenetére


#02683648
törölt tag

Azt hogy már meglévő előfizetésre hosszabbítasz hűséget.

(#2293) lesaux válasza #02683648 (#2292) üzenetére


lesaux
veterán

Az fasza, de akkor a készüléket nem kell bevinnem, csak hazaállítok egy újjal, amihez nem kapok SIM-kártyát, vagy hogy megy ez? Egy-két bővített mondatban kifejtenéd?

(#2294) #02683648 válasza lesaux (#2293) üzenetére


#02683648
törölt tag

A készüléket nem kell bevinni természetesen. Aláírsz plusz 2 évet a meglévő előfizetésre, cserébe a készülékváltási áron vehetsz egy új készüléket (a my-tmobile kiírja ha belépsz rajta). Attól is függ az ár, h mennyi kedvezményed van (pl. aranykártya pont, stb.)

PS. és új sim kártya nincs mert a régit használod tovább a meglévő efihez

[ Szerkesztve ]

(#2295) lesaux válasza #02683648 (#2294) üzenetére


lesaux
veterán

Oké, nagyon köszönöm, a My T-Mobile-ban már megnéztem, olcsó. Köszi még egyszer.

(#2296) niti válasza Onderon (#2289) üzenetére


niti
aktív tag

Most meghallgattam mégegyszer, mert gondoltam, hogy ennyire nem lehetek hülye, és tényleg. :) Nekem ilyet nem mond. A nyolcas az utolsó, aztán kezdi elölről. Na mindegy, valamelyik almenüben megtaláltam, segítettek is, úgyhogy minden frankó.
Viszont most meg a netes ügyfélszolgálatra nem enged be. Ez mindig ilyen nyögvenyelős a T-nél?

(#2297) lesaux válasza niti (#2296) üzenetére


lesaux
veterán

Ez mindig ilyen nyögvenyelős a T-nél?
Nem tudom, miről van szó, de a nagy T csoportból kiindulva igen, mindig, minden nyögvenyelős a T-nél. :D Tegnap amúgy a T-Mobile felületén vettem telefont házhozszállítással, bankkártyás fizetéssel. Természetesen a tranzakció sikertelennek bizonyult, mind a kétszer (ez mondjuk lehet az OTP hibája is -- két mamutcég ha összefog).

(#2298) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Külföldön (Egyesült királyság,London) a *102# kóddal az egyenlegem lekérése ingyenes?
Előre is köszi! :R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2299) niti válasza Killing (#2298) üzenetére


niti
aktív tag

Ezt nem tudom, majd megmondja valaki okosabb... De szerintem igen.
És vajon a My- T-n belül hogyan kerülhet 54 Ft-ba az egyenleglekérdezés, ha előtte ingyenesnek tüntetik fel? Egyébként is, milyen dolog ez, hogy számlás előfizetéssel nem tudhatod meg díjmentesen az egyenleged, vagy ha mégis, akkor igen nyakatekert módon? Dominóval meg *102# és kész... Már egy éve megvan ez az előfizetésem, de csak most kezdeném akítvan használni, viszont borzasztóan ellenszenves a T- mobil ilyenek miatt...
Persze a Pannon se jobb, a Vodát meg nem ismerem közelről, de nem hinném, hogy egyik is jobb lenne a másiknál :U

(#2300) Killing válasza niti (#2299) üzenetére


Killing
addikt

'Már egy éve megvan ez az előfizetésem, de csak most kezdeném akítvan használni, viszont borzasztóan ellenszenves a T- mobil ilyenek miatt...'
Miért ellenszenves?Miben nyilványítja meg?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.