Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) megyeri válasza g0dl (#2450) üzenetére


megyeri
tag

Nézd meg nagyjából, vagy kérdezd meg utca+házszám szinten a 1430-on.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2452) g0dl válasza megyeri (#2451) üzenetére


g0dl
addikt

Azt tudom, hogy most mi van, azt kérdezem, hogy várható-e fejlesztés.

(#2453) Joe bácsi válasza g0dl (#2452) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ha jósok lennénk, akkor már rég trilliomosok lennénk. :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2454) g0dl válasza Joe bácsi (#2453) üzenetére


g0dl
addikt

Gondolom a fejlesztéseket TERVEZIK, és nem csak úgy találomra szórják a tornyokat. A tervekről pedig lehet tudomása annak, aki közel van a tűzhöz (sőt "normális" esetben ez nem kéne nagy titok legyen, hanem dicsekedniük kéne vele)

(#2455) kali válasza g0dl (#2452) üzenetére


kali
legenda

igen, minden bizonnyal várható! hogy mikor? hát majd valamikor...

#2454; dicsekvés helyett;
- üzletpolitika
- titokvédelmi szabályzat

(#2456) doddencs


doddencs
senior tag

a régebbi sim kártyákra van vmi cserelehetőség?

Meg mintha olvastam volna még vmit, h. a réági sim kártyák némely új mobillal nem is működnek igazán. De ez lehet hülyeség. :) minden esetre nekem kb egy 10 éves domino sim kártyám van.. :)

(#2457) kali válasza doddencs (#2456) üzenetére


kali
legenda

nem hülyeség, amikor anno az n95 telcsit rendeltem a t-től, külön felhívtak emiatt, hogy régebbi sim kártyával nem működik - rendesen -, ha probléma adódna, vigyem be a sim kártyát, és ingyen kicserélik! igaz, nagyon régi előfizetőjük vagyok, de a sim kártyát már cseréltem időközben, ezért nem volt gond, most nem kellett cseréltetnem.

(#2458) doddencs válasza kali (#2457) üzenetére


doddencs
senior tag

Mégiscsak jól rémlett, csak neten most meg nem találtam semmit.

Na akkor, ha nem szólnának, rákérdezek. :) Bár hát mikor beteszi a kártyámat, fel kell neki tűnnie.

(#2459) C.Dávid


C.Dávid
tag

Üdv tudtok olyan net rádiókat,amelyet hasonlóképpen lehet hallgatni,mint ami a Web N' Walk oldalon van?
C905-öm van,elvileg online video,rádió streamelést ismer,de Wi-Fi-vel az istenért sem sikerül!Mobilnettel megy!

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2460) biker


biker
nagyúr

web'n'walk stick gondom van, mégpedig nem a sebesség, az elég (2-3mbit) de a ping ultraszar

átlag 770ms (index)

ezáltal egy direkt kis forgalmúra írt oldal is akadozik, mert 1mp a válaszidő :(

ötlet?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2461) biker


biker
nagyúr

ja, és az hsdpa modemmel mérve, hősök terénél.

3g mobillal haraztiban 180-220ms a ping ugyanarra a serverre

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2462) premete válasza biker (#2461) üzenetére


premete
veterán

Nekem a velencei-hegységben a ping120-150 között ingadozik, le 3, fel 0,3 Mbit átlagosan.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#2463) Nimrod


Nimrod
addikt

A Soroksári úton lévő Tesco-nál se keressen már senki T üzletet. Tegnap úgy láttam, hogy megszűnt, csak Voda és Pannon van.

[ Szerkesztve ]

(#2464) kali válasza doddencs (#2458) üzenetére


kali
legenda

ha jól emlékszem, talán 2000 őszén cseréltem sim kártyát, az már ment az n95 telcsiben! amit 1997 tavaszán kaptam, az tutira nem ment volna...

(#2465) doddencs válasza kali (#2464) üzenetére


doddencs
senior tag

gond nélkül kicserélték. :)

(#2466) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Megyek Londonba jövő hét vasárnap.T-mobile Dominó Nap csomagban vagyok.Kiutazás előtt hány nappal kell roamingolni a telót?A *104# kódsoron kívül kell valamit beütni,aktiválni,stb..?Valamilyen fontos/egyéb megjegyzésetek van hogy mit kell csinálni még?
Előre is THX! :R

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2467) tiv61us válasza Killing (#2466) üzenetére


tiv61us
őstag

hat eloszor is ha csomagban vagy, valahogy bontsd ki magad
utana roamingolhatsz ha annyira szeretsz

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#2468) Killing válasza tiv61us (#2467) üzenetére


Killing
addikt

Látom,ma különösen vicces kedvedben vagy. :U
Én viszont nem.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2469) FireShadow


FireShadow
senior tag

ha nekem havi 400 perc lebeszélhető (ikon400 csomag) és online belépve ezt látom:
Aktuális egyenleg: 8 785.00 Ft
adott hó 21-edikén akkor ez mit jelent? fix 9900 a havidij, es szeretném tudni hogy a percekben hol állok.. ha ennyit még nem beszéltem ehónapban, akkor mi ez a szám?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2470) biker válasza Killing (#2466) üzenetére


biker
nagyúr

én reptéren elküldöm, felszálláskor telo ki, leszálláskor telo be, és él a roaming.
visszatéréskor meg ki

nem kell napokkal előre

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2471) biker válasza FireShadow (#2469) üzenetére


biker
nagyúr

ott van a lap alján, mi ez a szám

*Az információ az adott hónapban, illetve azt megelőzően keletkezett, de a korábbi havi számlákban ki nem számlázott telefonhasználat (hívások, adatforgalom, SMS, MMS) összegét tartalmazza az általános forgalmi adó nélkül. Nem foglalja magába a rendszeres havidíjakat, az esetleges törlesztéseket, illetve jóváírásokat.

vagyis nem tartalmazza díjcsomag kedvezményeket sem
majd utólag levonják a perceket, smseket, gprs-t, stb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2472) Killing válasza biker (#2470) üzenetére


Killing
addikt

:R
De írják,hogy SMS-t kapok a roaming aktiválásáról.Na én már kipróbáltam,*104# be aztán 'Kis türelmet' felirat jelenik meg,majd kiírja (úgy mint mikor a *102#-el lekérdzed az egyenleged,és kiírja hogy mennyi van rajta),csak itt ezt írja ki: hogy 'A roaming szolgáltatást aktiváltuk,hívásátirányításait átmenetileg töröltük.'Semmi 'igazi' SMS nem jön.Nálad is így van?Ezek szerint él a telómon a roaming? :F
mod:Remélem ez T-mobilos tapasztalat volt és nem Vodás/Pannonos. :)
Van még kérdésem: :)
Engem (London,Nagy-britanniába megyek) tudnak itthonról úgy hívni hogy 0630... vagy úgy kell +3630...?
Azt tudom hogy nekem +3630-ként kell hívni.A Nemzetközi (Nem direktes hívásindítást vágom hogy hogy kell).

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2473) FireShadow válasza Killing (#2472) üzenetére


FireShadow
senior tag

én ugy szoktam ahogy voip/sip-nél 00 36 (30) és a 7számjegy

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2474) Killing válasza FireShadow (#2473) üzenetére


Killing
addikt

De itthonról-külföldre vagy külföldről-itthonra hívsz így?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2475) FireShadow válasza biker (#2471) üzenetére


FireShadow
senior tag

de akkor számomra ez nem túl érdekes infó mert megnéztem a multhavi számlámat és megtaláltam ezt a részletes számla utsó lapján: "havi használati díjak áfa nélkül" címszó alatt, és abban tényleg minden kutyafüle bennevan..

azért nem túl hasznos infó, mert: oké tudom hogy x sms-t küdtem, x percet telefonáltam de ök azt ugyis perc alapon nézik, szóval amit a telón látok az nem a legpontosabb de reméltem hogy ebböl a számból következtethetek erre, de nemigazán mert ott van a gprs calls, ami a részletes számla legalább 3-4 oldalát kitette és 10kbyteos egységekben nézik és szerintem elég furcsa módszer.
És az is benne van ugye ebben a nettó egyenlegben, és ahhoz hogy tudjam hogy a beszéd hivásokkal hogy állok, ki kéne vonni az smsek árát meg a netet (=tudni kéne hogy mennyi az adatforgalmam).. és azt csak MB-ra pontosan látom és a lifetime összeget, resetelni nem szeretném.. jáhájj :D

na majd kitalálok valamit..
a részletesebb, számla elötti, alkalmanként fizetős egyenleginfó az miket tartalmaz? ott számolgatás nélkül is látom az adott hónap beszédhivásainak perc alapu összegét?

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2476) FireShadow válasza Killing (#2474) üzenetére


FireShadow
senior tag

ha külföldön vagyok és itthonra telefonálok akkor igy inditanám a hivást, ez a nemzetközi formátum. de a roaminghoz nem értek és nem is akarok, volt olyanhoz szerencsém hogy elküldtem egy kódot és csörgött a telefon, felvettem és akkor kapcsolatk ahhoz akit hivtam, de ott is ilyen formátumban volt. a 00 helyett a + is jó szerintem.

és ha külföldöt hivom akkor pláne a 00-s verziót használom, de külföldöt csak voip/sip módon hivom és ott is ez a standard :)

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2477) biker válasza Killing (#2472) üzenetére


biker
nagyúr

ezt az sms-t kell kapd.
téged tudnak +36 vag 0036-al hívni
0630 az belföldi hívás

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2478) biker válasza FireShadow (#2475) üzenetére


biker
nagyúr

ez mindenkinek baja, de T- lesz@rja
ikon400-nál kb 10-12000ft egyenlegig fér bele.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2479) Killing válasza biker (#2477) üzenetére


Killing
addikt

Tehát nem az igazi SMS-t? :)
Így tutira vehetem hogy nincs roaming tiltás a telefonomon?(Habár eddig nem volt letiltva sem a számom,semmi bajom nem volt eddig a T-vel az egy év pár hónap alatt,csak az hogy letiltattam egy emelt díjas számot.)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2480) biker válasza Killing (#2479) üzenetére


biker
nagyúr

nem, csak rendszerüzenet, mint bepötyögős feltöltésnél.

ha a mobilon van ikon hozzá, akkor megjelenik ekkor a roaming ikon külföldön, egy háromszög

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2481) Killing válasza biker (#2480) üzenetére


Killing
addikt

Eddig még nem észeltem,de a kijezőn szembeötlő lesz hogy roaming környezetben vagyok. :D
K550i-n van ilyen ikon?Ígérem nem fárasztalak tovább. :R :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2482) biker válasza Killing (#2481) üzenetére


biker
nagyúr

nem tudom, de kézikönyvben benne van :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2483) Killing válasza biker (#2482) üzenetére


Killing
addikt

És igen még egy kérdés:
Ezt az ON topicban is feltettem,de nem jött rá,számomra kielégítő válasz.
Itthon Inviteles vezetékes telefonunk van (Szeged,62-es körzet).Megyek ki Angliába egy hét múlva.A T-műveknél vagyok Dominó csomagban,külföldről úgy kell a vezetékesünket hívni hogy 00(vagy +)3662....Ki is próbáltam,mobilról vezetékesre ment is a hívás,csörgött a telefon.De engem hogy kell vezetékesről hívni? Próbáltam úgy hogy 00(itt + jelet nem tudtam beírni)3630.....De így nem csörgött a telefonom.Most akkor mi van?Ha engem vezetékesről úgy hívnak hogy 0630... akkor gondolom kint az én telefonom meg sem csörren.Vagy igen? PLS help,erre nem találtam jobb topikot. :(

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2484) philoxenia válasza Killing (#2483) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha be van kapcsolva a roaming akkor simán tunak hívni, mintha itthon lennél, csak a hívásfogadásért is fizetsz, nem is annyira keveset.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2485) Killing válasza philoxenia (#2484) üzenetére


Killing
addikt

Kösz.Tehát vezetékesről is 0630..... :R
Szvsz már nem annyira drága,de még mindig jobb mint a Maritime,ON air,és az Üzbegisztáni hívások ára. :D
127 Ft.-/perc a hívó félnek és 60 Ft.- a fogadó félnek.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2486) Zolexx válasza Gabesz984 (#2417) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Légyszike még leírnád így rtsp-be, 2 rádióadót. A Slágert és a Danubius-t. köszi
Ezek ingyenesek? mert azt irja forgalmi dijmentes. (gondolom ingyenesakk)

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2487) megyeri válasza FireShadow (#2475) üzenetére


megyeri
tag

54 Ft/alkalom díj ellenében lekérdezheted a percszámodar is, csak küld az "R" betűt a 1730-ra.

Killing:
Abból kellene kiindulnod, hogy egyik mobilszolgáltató sem várja el, hogy a hívó fél tudja, ha egy ügyfele külföldön van, tehát bárki (még a vezetékes számok is) ugyan úgy tud téged felhívni Magyarországról, mintha itthon lennél. Még arra figyelj, hogy az egyenleged 1125 Ft felett legyen, és ha nem megy a hívásindítás nemzetközi formátumban, használd a *101*+36...# formátumot.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2488) Killing válasza megyeri (#2487) üzenetére


Killing
addikt

Köszi. :R
Egyenleggel nem lesz gond,és ha nem Roaming Direkt partnerhez kapcsolódik,akkor a Roaming Direkt partner hálózatát fogom kézzel kiválasztani. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2489) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
T-mobile Dominó Aktív csomagban vagyok,hogy lehet megnézni hogy van-e roaming tiltás a telefonomon?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2490) #02683648 válasza Killing (#2489) üzenetére


#02683648
törölt tag

My T-mobile szerintem megmondja (weben).

(#2491) Killing válasza #02683648 (#2490) üzenetére


Killing
addikt

Dominó jelszót két,amit nem tudok. :(

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2492) #02683648 válasza Killing (#2491) üzenetére


#02683648
törölt tag

Akkor szerintem személyes üfsz lesz belőle, mert telefonon is kérnék a jelszót mielőtt ügyet tudsz intézni.

(#2493) Killing válasza #02683648 (#2492) üzenetére


Killing
addikt

Bementem,nem volt rajta roaming tiltás,csak *104#-et kellett elküldeni. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2494) Killing


Killing
addikt

Valaki tudja mikor lesznek roaming díj csökkentések?Mennyivel fognak csökkenni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2495) Timyyy


Timyyy
őstag

Mennyi időbe telik amíg aktiválják a roamingot? Másfél hét van nyaralásig, és kellene. :)

(#2496) Joe bácsi válasza Timyyy (#2495) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Azonnal és te aktiválod.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2497) Killing válasza Timyyy (#2495) üzenetére


Killing
addikt

Most tárgyaltam,ez ügyben az ügyfélszolgálattal.Folyamatosan is be lehet kapcsolva,de azonnal működik.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2498) #02683648 válasza Killing (#2494) üzenetére


#02683648
törölt tag

A beszéd az nem tudom, h változik e, de az SMS küldés EU-n belül július 1-től a vodánál és a pannonnál is 38,90, akkor gondolom a T-nél is.

(#2499) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Időközben ismét egy kérdéssel bombáználak Titeket:

Van jónéhány ezer pontom a platinakártyámon, ezt szeretném felhasználni a közeljövőben egy Domino csomagos Nokia 5310 XpressMusic-ra. Láttam T-mobil oldalán, hogy a sima, hangszórók nélküli verzió már csak néhány helyen érhető el. Hogyan lehet megtudni azt, hogy melyik boltban van még ilyen készülék?

Valamint még egy kérdésem lenne:

Ha a platinakártya pontjaimat szeretném beváltani, és a pontok illetve a kártya egy cég nevén van, amelynek nem én vagyok az aláírója, akkor mit kell vigyek ahhoz, hogy a pontokat fel tudjam használni egy ilyen vásárlás esetén?

[ Szerkesztve ]

(#2500) CsuRi101 válasza szmutkolaci (#2499) üzenetére


CsuRi101
tag

Dominó csomagot nem lehet pontokból vásárolni sajnos... :(

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.