Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) dedike válasza meroly (#3897) üzenetére


dedike
addikt

Tőlem ezért biztos nem látnak egy fillért sem! :DDD

A My T-Mobileban mikor a netes számmal lépsz be, szintén kiírja az addigi egyenleged. Nekem 2GB-os, van, így amíg ott 20 ezer forintnál kisebb szám szerepel, rettentő nyugodt vagyok! ;)

Jó szerencsét!

(#3902) lindermen válasza lindermen (#3891) üzenetére


lindermen
aktív tag

Na bementem, a csajszinak vázoltam a helyzetet, és rettentő rendes volt, azonnal, kérdés nélkül mondta h akkor jóváíródik majd a köv számlán!!! Még szép! :C :)

(#3903) meroly válasza lindermen (#3879) üzenetére


meroly
veterán

NA akkor sikerült :C

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3904) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Nemtudja vki, hogy Acer S100 liquid teló elérhető lesz e Tnél?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3905) 1430 válasza Fire/SOUL/CD (#3900) üzenetére


1430
senior tag

Azért a poén kedvéért megtennéd, hogy elküldöd a -SZAMTILTAS szót SMS-ben a 1430-ra? Ugyis díjmentes lesz ez az SMS, és nagy bajt nem csinálsz vele! :DDD

Kíváncsi lennék, ezek után kód nélkül is küldöd e a számod. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3906) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Na várjá várjá :D

Most akkor hogy is van ez pontosan ez a +36os izé?
mert ma reggel simán kaptam még smst..bár lehet hogy az illetőnek úgy vagyok bennt a telójában, hogy +36...(mivel én hívtam elötte) lehet hogy ez számít?
akkor minden számot ami teló könyvben van, azt át kell írni mindet ami 06al kezdődik? +36ra? 06 eltűnik ? vagy írjon már valaki erre egy példát :DDD pl. +3630(70,20)1234567 ?

(#3907) meroly válasza PiciKenny (#3906) üzenetére


meroly
veterán

Igazából az egész arra vonatkozott, ha hálózaton belül a rövid hívószámmal hívtál eddig valakit. Tehát te 30-as vagy, a barátod is 30-as és úgy hívtad őt, hogy 1234567. Nagyon ritka amúgy az ilyen, mert általában mindenkinek vagy 0630 vagy +3630-al vannak elmentve a számai. A 0630 sem szűnik meg, de ha külföldről akarsz hazaszólni a barátodnak, akkor +3630-al kell, mert 0630-al nem fog működni.
Még egyszer röviden:
A telefonkönyvedben nézd át, van-e olyan személy, akinél nincs előhívó (0630 vagy +3630), azokhoz tegyél. Ennyi.

Impossible is nothing

(#3908) PiciKenny válasza meroly (#3907) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Jah értem :) köszi :R

(#3909) dedike válasza 1430 (#3905) üzenetére


dedike
addikt

Mintha nem tudnád a választ.... :R :P

PiciKenny:

S ha már teszel, akkor a +36-ot tedd! A mosónőkön kívül a mobilszolgáltatók, és a NHH is ezt javasolja... :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3910) meroly válasza PiciKenny (#3908) üzenetére


meroly
veterán

Nincsmit.
Én mondjuk szerettem a 7 számjegyes előhívót, mert könnyebb volt idegen számot zárcsázni meg nekem úgy tűnt ilyenkor gyorsabban kapcsol. De lehet én vagyok a hülye... mindegy ez megszűnt. :(

Impossible is nothing

(#3911) PiciKenny válasza dedike (#3909) üzenetére


PiciKenny
senior tag

:DDD

(#3912) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Szeretnék jelenlegi T-s előfizum(Relax 50) mellé netcsomagot(Net 100) rendelni.
A kérdésem az volna,hogy elég-e ez a csomag nekem?
Felhasználás:prohardver,illetve mobilarena látogatása(fórum,tesztek),klánháború napi szintű nézegetése,illetve a teló online forgalmának fedezése.Videót és nagyobb flash tartalmakat nem nyitogatnék meg.
A 100Mb-os csomagba beleférne mindez havi szinten? :F

Kösz a választ! :R

Üdv, Balázs

(#3913) kali válasza gooool (#3912) üzenetére


kali
legenda

100 mb nem valami sok... :(

(#3914) dedike válasza gooool (#3912) üzenetére


dedike
addikt

Nem járnál jobban a net500-al? :U Csak egy ezressel több, de ötszörös az adatmennyiség?
Vagy próbáld ki, meddig elég a 100-as csomag, s ha kevés, tudsz váltani! :K

Jó szerencsét!

(#3915) gooool válasza dedike (#3914) üzenetére


gooool
őstag

Sztem is az lesz,hogy kipróbálom,hogy meddig elég a 100Mb-os és ha nem elég,akkor átmegyek az 500-asra.
A 2 éves hűségnyilatkozat arra vonatkozik,hogy nem mondhatom vissza,nem arra,hogy nem is válthatok csomagot,ugye? :F

Üdv, Balázs

(#3916) dedike válasza gooool (#3915) üzenetére


dedike
addikt

Csomagot válthatsz, felfele semmi gond vele! Legalábbis nálam nem volt ilyen gond, mikor a 2-ből 10-et csináltam (ezek a volt aranykártyás díjcsomagok), de amikor visszafelé váltottam, akkor sem kötözködött velem az ügyintéző! ;)

Nemhiába a legjobb szolgáltató a T! :DDD

Jó szerencsét!

(#3917) gooool válasza dedike (#3916) üzenetére


gooool
őstag

Rendben,akkor elintézem az új teló érkeztével a netet is.
Már csak azt kéne eldönteni,hogy Nokia 5800 vagy 5630 legyen.Te melyiket választanád? :F

Üdv, Balázs

(#3918) ambrus14


ambrus14
tag

Sziasztok!
Egyik ismerősöm is rendelkezik mobilinternet előfizetéssel a t-mobilnál, 7Gb-os csomagja van, ami után ha lejárt az adott mennyiség akkor a netét lassítják. A probléma vele az, hogy napi 2-3 szor megszakad a kapcsolat másrészt minden hónapban belassítják a netét, amikor a naplója szerint még az egy gigát sem szokta elérni. Csak asztali számítógéppel használja folyamatosan, amennyire engedi neki a szolgáltató. Meggyőződésem nekem is, hogy nem használja el az adott mennyiséget mert csupán levelezésre és napi szinten max 2-3 oldalt látogat meg, letölteni nem tölt le semmit, max azt a pár csatolt állományt de azok is 1-2 megásak, ha lehetnek. Amikor belevágott a mobilnetbe /azon a környéken még nincs kiépítve a kábelesnet/ akkor 1Gb-os csomag elégnek bizonyult 2-3 hónapig. Azután egyik napról a másikra kapott olyan számlát, amin 30k-t számláztak le neki túllépésért. A naplója a fel és letöltött mennyiségeket összesen tartalmazta ami 780mb-t volt. Próbáltunk utánna járni a dolognak, fogyasztó védelem, részletes számla miegymás de nem tudtunk mit tenni. Az ekkora vállalatok ellen egy kisembernek esélye sincs bizonygatni vagy egyáltalán kérdőre vonni a nagy szolgáltató szavát, be kellett neki fizetni a pénzt ahhoz, hogy visszakapcsolják a netét, mert időközben ki is kapcsolták neki.Aztán csomagot váltott 3gb-osra. Megint túllépésel 10k-s számla... :((( Gondolhatjátok, hogy milyen állapotban lehetett amikor meglátta ezt. Magam is csodálkoztam a számlán mert nem értettem. :( A stickjéhez használt program naplója szerint össze-vissza 500mega forgalom. Befizette és ekkor választotta be azt a csomagot, ami most is van neki a 7gb-os, aminél túllépésnél nincs külön díj, csak lassítás. Rendszerint a hónap utolsó hetébe vagy 3-4 napjába be van neki állítva.

Ha megszakad a kapcsolata akkor vissza sem tud kapcsolódni a gép újraindítása nélkül.
Amikor van net akkor a legtöbb esetben a sebessége is elfogadható. Békéscsabán, nem messze a városközponttól van ez a jelenség. Mások is tapasztalnak hasonlóakat vagy csak nála lehet ilyen? :(((
Remélem mindent leírtam, hogy érthető legyen a jelenség.
Bocsi a hosszú hsz-ért, de eléggé tele van már a ..... a trével és szeretnénk végre pontot tenni az ügy végére. Ugyanezt most leírtam a mobilnetes témába is, ide azért hátha gyorsabban kapok választ, azt annyian nem látogatják

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#3919) PiciKenny válasza kali (#3913) üzenetére


PiciKenny
senior tag

EDGE-re koleszban msnre bőven jó :D

(#3920) gooool válasza PiciKenny (#3919) üzenetére


gooool
őstag

Hát igen végül is csak msn,klánháború(online stratégiai játék) és prohardver,mobilarena fórum olvasás az amire kéne,esetleg egy-két tesztet elolvasok itt,ha nagyon érdekel,am semmi más.a 100Mb-ba sztem belefér ez,de javítsatok ki ha tévedek.

Üdv, Balázs

(#3921) Killing válasza ambrus14 (#3918) üzenetére


Killing
addikt

Nem lehet hogy valami tevékenykedik a háttérben? Habár ez nem elképzelhető ekkora adatforgalom esetén...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3922) sifar válasza ambrus14 (#3918) üzenetére


sifar
csendes tag

A cégünknél több mint 20 mobilinternet van már 2 éve. Téves számlázást még nem tapasztaltunk. Persze ettől még az ismerősödnél lehet.
De valószínűbb, hogy rosszul becsüli meg az adatforgalmát.

A stick szoftvere nem véletlenül figyelmeztet, hogy a csatlakozási előzmények csak tendenciát jeleznek az adatforgalomra nézve.
A szoftver ugyanis, ha úgy kapcsolja ki az ember a számítógépet, hogy előtte nem kapcsolódott le a hálózatról, akkor az utolsó internetkapcsolat adatmennyiségét nem jegyzi meg. Azaz hiányozni fog az össz adatforgalomból.
Szerintem a megszakadt kapcsolat esetében hasonló történik. Ezek forgalma is elveszik a számlálóból.
Ebből fakadhat a T és az ismerősöd mérése közötti különbség.
És a T-é a valós szám.

(#3923) meroly válasza ambrus14 (#3918) üzenetére


meroly
veterán

Én is inkább a gépre gyanakszom. Nem lehet vírus vagy valami más?
Nekem sincs semmi gondom a 3gigás net csomaggal. Első hónapban megijedtem, mert picit neteztem és le is vágott edge-re. Aztán rájöttem hogy időarányosították a 3 GB-ot és mivel hónap végén vettem szinte semmi sem maradt, pár 10 MB....
Nézzetek utána inkább a gépnek és telepítsetek valami számlálót, mert a stick programja valóban nem pontos! (bár ekkora eltérés nem lehet....)

Impossible is nothing

(#3924) nuri válasza ambrus14 (#3918) üzenetére


nuri
aktív tag

Javaslom valami rendesebb forgalomfigyelő program használatát pl:
http://www.softperfect.com/products/networx/

(#3925) KoLa_2


KoLa_2
csendes tag

Sziasztok. Továbbra is szeretnék segítséget kérni. Témámat lezárták t-mobile mobiltv vel kapcsolatban. De mind kiderült nemsegített, mivel linkek mobiltv tv-csatorna stream linkek amik ebben topikban vannak már neműködnek. Szóval kérlek titeket ha valakinek van mobiltv előfizuja vagy médiamánia díjcsomagja akkor wnw apn segítségével nyissa meg a t-zones mobiltv oldalt és ott elérhető csatornák linkjeit küldje el (alapcsomag kb 7-10 csati van szó). Linkek formátuma: rtsp://xxxxxx/xxxxxxxxxxxxxxxxx/valami.sdp lesz. Köszönöm!

(#3926) PiciKenny válasza gooool (#3920) üzenetére


PiciKenny
senior tag

990 ft ért belefér

(#3927) ambrus14 válasza Killing (#3921) üzenetére


ambrus14
tag

Kaspersky Internet Security 2010 van fent a gépén és mellette spybot search and destroyt néha futatt. A kis szerint minden rendben van a géppel.
sifar: köszönöm a válaszodat, de erről senki sem tájékoztat bármerre jársz, csak annyit mondanak, hogy az amit a naplója mutat azt nem hajlandóak mérvadónak venni, de hogy miért arra senki nem ad választ! :(

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#3928) mukibuci válasza ambrus14 (#3927) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azért nem, mert csak tájékoztató jellegű információ, és nem tudják távolról kizárni a user error-t :) Külső mérő programot használjatok, és lehetőleg állítsátok is be, hogy számlazárástól számlazárásig mérjen, ne pedig hónap elejétől.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3929) kali válasza ambrus14 (#3927) üzenetére


kali
legenda

a háttérben is frissíthet oprendszer, alkalmazások...stb, bármi forgalmat generálhat - úgy, hogy a kis engedi!

(#3930) sifar válasza ambrus14 (#3927) üzenetére


sifar
csendes tag

csak annyit mondanak, hogy az amit a naplója mutat azt nem hajlandóak mérvadónak venni, de hogy miért arra senki nem ad választ!
Azért az ügyfélszolgálatosokra ne nagyok haragudj!
Ha nemcsak a hibajelenségeket és a megoldásukat kellene ismerniük, hanem a probléma teljes magyarázatát, akkora kézikönyvből kéne dolgozniuk, mint egy Boeing gépkönyve. :)
Én is véletlenül jöttem rá. Kezdetben naponta figyelni akartam a forgalmamat és persze úgy kapcsoltam ki a gépet, mint adsl-nél. Aztán másnap az előző napi forgalom mindig hiányzott. Aztán a tesztnél kibukott az ok. :C
Ezzel a módszerrel az ismerősöd is beazonosította volna a hibát.

(#3931) ambrus14 válasza kali (#3929) üzenetére


ambrus14
tag

A program egyik hónapban sem ír többet 1Gb --nál nem hiszem, hogy annyit frissíteni egyáltalán a bármely biztonsági rendszer vagy a windows.
Hogy lehet azt, hogyha azt általatok javasolt program más adatmenyiséget mutat mint a T-é bizonyítani? Az összes szolgáltatás otthon mérőórával felszerelik (víz, gáz villany) ,ennél pedig amit "adnak" arra nem lehet egyáltalán támaszkodni, nem tudom a fogyasztásom megbízhatóan mérni. Ha ő számlálójukat vesszük alapul arról engem nem tájékoztatnak.
Magam ellenőrizni nem tudom, ha pedig külső programot használok azt sem veszik mércének. Ki van szolgáltatva és annyit írnak rá amennyit akarnak. Ha látja az ember, hogy túlhasználta akkor nem netezik tovább mert tisztában van a következményekkel, nem dobná ki a pénzt az ablakon. Szerintem nekik kéne a mérést olyan programra bízni amit én itthon használok és egyezik a náluk használt számláló adataival. Tisztességtelennek tartom azt a magatartást amit megengednek maguknak. Nem hiszem, hogy csak ő lenne az egyetlen ilyen aki egyszerűen csak netezni szeretne, sőt a mobilinternet elérhető az ország legnagyobb részében ott is ahol nincs vezetékes. Szerintem a vidéki egyszerű családban is ilyen módon oldják meg az internetre való igény kielégítését más híján és nem egy olyan eset volt amikor váratlan hóközi befizetésről jön számla akár ennél akár más szolgáltatónál. :(((
A tisztességtelen üzleti magatartást szabályozni kéne. Az a pénz amit meg befizettetek az emberekkel azt már nem kapják vissza. :(((

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#3932) RaiDani válasza KoLa_2 (#3925) üzenetére


RaiDani
tag

Szia!
Én segítek , és küldök egy privit.

[ Szerkesztve ]

(#3933) mukibuci válasza ambrus14 (#3931) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A gázóra/villanyóra a szolgáltatódé, az felel a hitelesítésért, mellékesen az hardver. Egy, a felhasználó által telepített szoftvert soha senki se fog hitelesnek tekinteni, kb 3 kattintással úgy el lehet nyomkodni, hogy mindent mér, csak a pontos felhasznált adatmennyiséget nem.

Itt azr írják, hogy kapsz SMS-t, 50% ill 100%-nál, csomagtól függően.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3934) Riddle válasza mukibuci (#3933) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Nos, én mobilon keresztül (t-zones) használom, a Net 40 Mb -os csomagot, itt küldi (50% és 100 %) elérése esetén az SMS-t, csak megerősiteni tudom :K ;)

Remélem segíthettem :B

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3935) ambrus14 válasza mukibuci (#3933) üzenetére


ambrus14
tag

SMS-ben értesítést akkor kapott amikor arról értesítettek, hogy 3 nap van befizetésre vagy kikapcsolják. Természetesen nem állt úgy anyagilag, hogy be tudja fizetni ezért adig szünetelt a nete.
A 2 éves hűségnyilatkozat aláírásában benne van, hogy ameddig le nem jár addig az Ő tulajdonukat képezi! :((

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#3936) Riddle válasza ambrus14 (#3935) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Nem egyszerű a történet az biztos, valamint érthető a felháborodottságod !
Nekem ugyan ilyen net-em még nem volt, így nincs vele tapsztalatom, de ez akkor sem elintézési mód, hogy efektív csak Ők látják a "reális" adatforgalmat, ami alapján számláznak, jól lehet itt említésre került, hogy más adatforgalom mérő program létezik, de ezzel, csak saját magának tájékozódásul segíthet, mivel ugye ez sem hitelesített a T számára :U :K

Itt egy olyan megoldás kellene, hogy valamilyen úton, módon a Fogyasztóvédelemmel karöltve, egy hitelesített mérőszoftvert, amit a T biztosítana, illetve telepítene, ezzel használnálnád, ami efektív hiteles lenne (esetleg el lehetne érni, hogy ez a módszer, a T -re nézve kötelező legyen, így eljárni a jövőben, egyéb esetekben) :U :Y :K

Riddle

UI.: "A 2 éves hűségnyilatkozat aláírásában benne van, hogy ameddig le nem jár addig az Ő tulajdonukat képezi" - igen, én is így tudom, hogy az Ő tulajdonuk amíg... :U

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3937) kali válasza Riddle (#3936) üzenetére


kali
legenda

egyrészt ez mondhatni kivitelezhetetlen, másrészt szükségtelen, mivel minden esetben a szolgáltató által megállapított érték a mérvadó - nem a hasukra ütnek és úgy mérnek, hiteles kell, hogy legyen, és az is!
a lassítás más kérdés, ahhoz nem kell feltétlenül elérni a 7 gb forgalmat - de aki előfizet, az olvassa is el, hogy milyen feltételek...stb vonatkoznak adott előfizetésre... :U

(#3938) ambrus14


ambrus14
tag

Akkor itt nem csak az ismerősöm lehet felháborodva emiatt, hanem minden egyes hasonló szolgáltatás igénylő ember, aki találkozott már hasonló esettel. Ha utána néztek mennyi és mennyi gond van vele akkor ti is láthatjátok, hogy a helyzet kezelhetetlenné fajult már. Létre kéne hozni egy olyan törvényt ami ezt a forgalmat méri és azt akár bármely pillanatban lekérhessem. Gondolkodom rajta, hogy a történtekből írok egy cikket a logoutra. :U
Szerintetek lenne értelme?

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#3939) kali válasza ambrus14 (#3938) üzenetére


kali
legenda

én látatlanban mondom neked, hogy kevés előfizető találkozik ilyen problémával, és általában ott is a felhasználói oldalon van a gond, sőt...
tövényeket nem szoktak létrehozni!
most is van lehetőség a forgalom lekérésére!

(#3940) torogyuri


torogyuri
aktív tag

valahogy nem lehet beállítani hogy ha wapozni akarok akkor csak wap oldalakat jelenítsen meg és a web oldalakat ne?

(#3941) meroly válasza torogyuri (#3940) üzenetére


meroly
veterán

Ezt inkább a készüléket topikjában tedd fel, de szerintem nem lehet. Annyira összefolyt már a kettő...

Impossible is nothing

(#3942) tikshow válasza torogyuri (#3940) üzenetére


tikshow
addikt

oldal címe elé írd be, hogy mobile. vagy wap. vagy m.(pl. m.iwiw.hu, mobile.live.com, m.freemail.hu), de a konkrét oldalon is szétnézhetsz, hogy van-e mobiltartalom, de wap-ot már nem fogsz találni 100%

[ Szerkesztve ]

(#3943) meroly válasza tikshow (#3942) üzenetére


meroly
veterán

Az "m." csak a nagy T-estvér által üzemeltetett oldalaknál működik (pont amit felsoroltál, freemail, iwiw, stb).

Nagy T-estvér - ez de jó ;)

Impossible is nothing

(#3944) KBear


KBear
tag

Sziasztok,
a My T-Mobile belépéshez a telefonszámon kívül milyen jelszó szükséges? Nem az amit az előfizetésnél megadtam (5 számjegy)? Vagy ezt külön kell igényelni? És tényleg csak pofavizit árán működik? :(
KBL

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#3945) meroly válasza KBear (#3944) üzenetére


meroly
veterán

Hát, nekem ugyanaz az 5 számjegy amit megadtam, előfizus vagyok.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3946) ambrus14 válasza kali (#3939) üzenetére


ambrus14
tag

Ez egy pannonos mobilinternetes írás amire azért nem egy ember válaszolt. Másrészt a tv-ben is volt valamikor tavaly egyik műsorban ahol szintén a mobilinternetes csalások, átverések, megtévesztések álltak a középpontban. Szerintem nincs igazad abban, hogy kevés embert érint a dolog, nézz utána kérlek mielőtt kijelentesz ilyet! :K

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#3947) mukibuci válasza ambrus14 (#3946) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ebbe beleolvasva nem igazán látom h a ti problémátokhoz mi köze is van egy feltöltőkártyás dolognak...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3948) dedike válasza KBear (#3944) üzenetére


dedike
addikt

Kérdés mit szeretnél? Csak adott előfizetést, vagy folyószla szintű jelszót. Az elsőnél az az öt szám, amit szerződéskötéskor megadtál. A folyószla szintűhöz kell a pofavizit. (Kb. 5 másodperc az az idő, ami alatt megcsinálják. Azonosítás, mik legyenek a számok? köszönöm, készen vagyunk...) ;)

gooool: Nem tudom, ebben neked kell döntened! Hiszen Te tudod, mire kell a teló! Nekem N97em van, meg vagyok vele elégedve! :K

ambrus14: Több, mint két éve van mobilnetem. Soha semmi problémám nem volt vele számlázási oldalról, a másik jelenséget (újraindítás után megy), én is tapasztaltam, de csak régebben. (Nekem is van 50 és 100%-os sms!) :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3949) dedike válasza mukibuci (#3947) üzenetére


dedike
addikt

Rá ne jöjjön ottoyes, hogy Te hol portyázol!... :DD

Jó szerencsét!

(#3950) KBear válasza meroly (#3945) üzenetére


KBear
tag

Akkor lehet, hogy azért nem megy, mert flottás számlás vagyok? :F

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.