Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Joe bácsi válasza kali (#2550) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hűségidőn belül nem lehet lefelé váltani.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2552) kali válasza Joe bácsi (#2551) üzenetére


kali
legenda

nem is volt hűségem! régebben volt a 80 mb-os csomagra - amikor a telcsit vettem -, azon hűségen belül váltottam fel 5 gb-ra, de azóta már régen lejárt a hűség a 80 mb-ra is...

[ Szerkesztve ]

(#2553) Joe bácsi válasza kali (#2552) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Akkor viszont válthatsz.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2554) kali válasza Joe bácsi (#2553) üzenetére


kali
legenda

már megtörtént! mellesleg nagyobb mobilnetes csomagra nem is vállalnék be hűséget, ahhoz túl gyakran változnak az árak, és néha még egy - két jó akció is becsúszik...

(#2555) szállitó


szállitó
senior tag

üdv kérdésem a broadband stick és a web n walk stick közt mi a külömbség???

(#2556) C.Dávid


C.Dávid
tag

Net80ról nem engedtek váltani se net 100-ra se net 500-ra,mert NEM!!az adatmennyiség számít,hanem,a havidíj mértéke!Ezért én inkább ezt választottam :)

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2557) szállitó válasza C.Dávid (#2556) üzenetére


szállitó
senior tag

mi is. tegnap vettünk egy relaxnet L 1évre 0ft os w'n w stick 5 el 0ft ért 3hónapra 3100ft a többi 6200 folyamatosan néztem 4Mb/s le és 1Mb/s deletti volt a sávszél

(#2558) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
A T-mobile-nál roaming használatáshoz kell valamit aktiválni, hogy tudd használnia a telót külföldödn?
Dominónál tudom van valami kód.
De az előfizusoknál???

Xiaomi Redmi note 7

(#2559) Joe bácsi válasza grafikus17 (#2558) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem!

C.Dávid: Miért nem engedték? Ez hol van leírva, h. mik a kizáró okok, h. nem válthatsz net 100-ra???

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2560) C.Dávid válasza Joe bácsi (#2559) üzenetére


C.Dávid
tag

Arra hivatkoztak,hogy nem a felhasználható adatforgalom számít,hanem amennyit fizetsz az!!

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2561) 1430 válasza C.Dávid (#2560) üzenetére


1430
senior tag

Mert ezek szerint a Net80-ra van hűséged, aminek a havidíja már 2070 Ft, míg a Net 100MB 990 Ft, a Net 500MB pedig 1990 Ft. Tehát csak magasabb havidíjasra válthatsz. Azért azt illet volna beleírnod a hozzászólásodba, hogy hűséged van a Net 80-ra...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#2562) Killing


Killing
addikt

Emelkedtek a roaming tarifák! :W
Megyek ki Angliába:
Kapom az SMS-t:Hívásindítás az EU-ba és MO-ra:127,2 Ft.
Visszafele:Hívásindítás az EU-ba és MO-ra:151,4 Ft. :W

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2563) Joe bácsi válasza 1430 (#2561) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ekkor sz@rt! :W Akkor a net 500-ra sem válthat. :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2564) C.Dávid válasza 1430 (#2561) üzenetére


C.Dávid
tag

Ez így van,de én vállaltam volna akár 2!!!év hűséget a Net500 ra!

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2565) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Vettem 2008.03.28-án egy K550i-t 1 év hűséggel és 1 év garanciával.
Pár napja pixelhibák jelentkeztek,és egyre csak nagyobbodik.Most kb 10 mm-s csík van ami elég zavaró,de napról napra nagyobb.Olvastam a szerződésben hogy további 1 év korlátozott jótállást is vállalnak rá.Ez a hiba beleszámít a korlátozott jótállásba? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2566) C.Dávid válasza Killing (#2565) üzenetére


C.Dávid
tag

A telefonra,ha jól tudom 2 év teljes garancia van,csak a tartozékokra van 1 év!

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2567) kali válasza Killing (#2565) üzenetére


kali
legenda

mivel 2005. szeptember 01. után vásárolt se készülékről van szó; link

(#2568) Loretto


Loretto
veterán

Sziasztok!

Mivel nem tudom eldönteni, hogy szolgáltató vagy készülékbeállítási gond ide írok.
Szóval tegnap előfizetésre váltott új szám, ECO díjcsomag Samsung U900. Ma próbából küldettem egy MMS-t, de a mellékletet nem érem el, csak egy netcím van meg egy jelszó. Ez normális?

Soirée...

(#2569) Jadro válasza Loretto (#2568) üzenetére


Jadro
veterán

Régebben volt olyasmi hogy az ügyfélszolgálaton kellett beállíttatni hogy lejöjjön a telefonra az MMS. Már csak halványan dereng hogy én is csináltam ilyet anno és azóta minden oké. Egy próbát megér.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2570) Loretto válasza Jadro (#2569) üzenetére


Loretto
veterán

1430-on meg tudják? Régebben anno még küldtek ilyenkor valami tesztüzenetet, hogy tényleg működik-e. Na egy picit fötröm a világhálót.

Azért köszönöm!

9:40: kaptam a T-től MMS-t, azóta jónak tűnik minden.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#2571) Killing


Killing
addikt

C.Dávid,kali:Igen,átvették a telefont,10-05 nap múlva kész is van.És még képesek voltak helyette adni egy szar W200i-t! :Y Most jöhet a 10 perces MMS küldés... :(((

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2572) Killing válasza grafikus17 (#2558) üzenetére


Killing
addikt

T-mobile előfizetésnél automatikus,semmi baj nem lesz.
Dominónál aktiválás:*104#
Deaktiválás:*105#

Feljebb pedig én már kitárgyaltam a témát ha még érdekel valami. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2573) adam_


adam_
senior tag

Amikor elsőnek aktiválok egy Domino SIM-et a telefonomba, akkor azon mennyi összeg található amit hívásra/sms küldésre... használhatok? Valamint ebben a "csomagban" mi az egyenleg lekérdezésének a módja?

(#2574) Joe bácsi válasza adam_ (#2573) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az ügyf. megmondja. Személyes v. telós.
Kb. 3 perc alatt választ kapsz telón.
990 huf. *102#

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2575) adam_ válasza Joe bácsi (#2574) üzenetére


adam_
senior tag

Azt írja egyenlege 0 Ft, pedig senkit nem hívtam még, és a Domino SIM kártya csomagján pedig az áll, hogy " A Domino SIM csomag 12 x 10 perc mobilhasználati lehetőséget biztosít. " :U

(#2576) p1k1 válasza adam_ (#2575) üzenetére


p1k1
csendes tag

Igaz én nem értek annyira hozzá,de szvsz ezt a 12x10(havi 10 perc) percet kaptad a sim kártyával,amit hálózaton belül lebeszélhetsz és az egyenleged ezért 0.

[ Szerkesztve ]

A számítógépem megver sakkban,de kick-boxban én vagyok a jobb!

(#2577) Joe bácsi válasza adam_ (#2575) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Azt nem írtad, h. 12*10 perces kari.
De ezt is megmondja az ügyf.
Csak 10 perc beszélgetési lehetőséget kapsz havonta egy éven keresztül. Lóvét nem!
Bármely belföldi mobilt hívhatsz vele. A 10 percet nem fogja kiírni a *102#. A 1777-en le tudod hallgatni, h. mennyi van még.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2578) ALI_G


ALI_G
veterán

üdv.

fateromnak kellene egy jobb csomag. Most eco-ban van és szerintem lehetne jobb is, de nem ismerem eléggé a csomagokat.
4-7k szokott lenni a havi számlája, de 5 minimum. 3-4 órát beszél ebből és úgy, hogy szinte csak csúcs időben (90%).
Hálózaton belül 50 perc a csúcsidő, hálózaton kívül 70 perc, a többi időt 2 után beszéli össze-vissza. A hálózaton kívüli része ugyebár a sok, mert az 40 ft/perc környékén van.
sms kb. 10 db/hó,vagy annyi se.
Mit lehetne csinálni, hogy kevesebb legyen a számlája?

Valahogy a szolgáltatónál lehet olyat csinálni, hogy ne lehessen véletlen se netezni a telójával?

(#2579) moldvan


moldvan
csendes tag

VALAKI legyen kedves és ossza már meg velem a tudást, hogy ha MédiaMánia csomagom van, amiben van ingyen Mobil TV is, akkor azt a HTC TOUCH DIAMOND készülékemen, hogy a fenébe tudom beállítani és nézni?

Ha a wap címre kattintok amit küldenek, akkor a demo csatornák sem mennek, nem hogy a rendes (ahova egyébként azt írja ki, hogy nincs előfizetésem, pedig van), de a Demo csatornáknál annyit ír, hogy ezen a készüléken nem megy a történet... :/

Aki segít, annak előre is köszönöm!

(#2580) #02683648 válasza moldvan (#2579) üzenetére


#02683648
törölt tag

A 2415 és 2417. sz. hozzászólásban vannak a linkek, azt kellene vmi programmal megnyitni a gépeden ami lejátssza (streaming media játszó, vagy mittudomain)

(#2581) moldvan válasza #02683648 (#2580) üzenetére


moldvan
csendes tag

megnézem, köszi.

(#2582) moldvan válasza moldvan (#2581) üzenetére


moldvan
csendes tag

Egyelőre nekem nem akar működni úgy sem.... :( :(

(#2583) ALI_G


ALI_G
veterán

(#2584) Zolexx válasza moldvan (#2582) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Szia!

Nekem ezekkel a beállításokkal sikerült:)

A HTC beállítás (és minden Win Mobilra igaz) a következő:
T-Mobile NET GPRS kapcsolat létrehozása:
Csinálsz egy uj "modem" beállitást
Adjon nevet a modemnek: T-Mobile WAP GPRS
Válassza ki a modemet: Cellular line (GPRS , 3G)
Adja meg az APN-t: internet
Jelszó nem szükséges!
A proxy setting-nél: (Advenced)
Adja meg a szerver IP címét és portját a HTTP és WAP részére !
HTTP 212.51.126.2 : 80
WAP 212.51.126.2 : 9201

(Ezekkel a beállításokkal, nem azt fogja kiírni hogy nem rendelkezel mobil tv előfizetéssel, ill 3g, hsdpa készülékkel, hanem már választhatsz csatornát, namost ugye ezek után azt írja hogy nem támogatott készülék.)

Erre azt találtam ki, hogy közvetlen a csatorna címét írom a böngészőbe és woálá, már megy is.

(Teszem hozzá hogy kiprobáltam a sima net gprs beállításokkal, és igy is megy a tv, ha címről érem el. Nem tudom minek ez az egész hacuka elötte igazából. Én most sima net beállítással használom)

Adások:

rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/m1.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/m2.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/rtlklub.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/mtv_hungary.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/national_geographic.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/4_csatorna_storytv.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/tv6.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/viva.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/magyar_atv.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/duna_televizio.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/eurosport.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/eurosport2.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/hir_tv.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/jetix.sdp

Böngészőbe a telefonon bepötyögöd és már nézheted is:)

Ezek után mennie kell mindenképpen. akár a sima címek beírásával is. Mentsed a címeket kedvencek közé és még a netre se kell csatlakoznod, egyből a mobil tv-re mész.

Ha ezek után se megy, akkor hivd a 1430-at, hogy ellenőrizzék le, hogy tényleg be van e kapcsolva a mobil-tv, mert lehet olyat is csinálni hogy nem kapcsoltatod be, ha ugyse alkalmas rá a készüléket például, pl anyumnak így van. kérdezz rányugodtan.

Üdv. Zolexx

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2585) moldvan válasza Zolexx (#2584) üzenetére


moldvan
csendes tag

JUJJ!!! KÖSZI SZÉPEN, ha hazaérek már állítom is befele hátha sikerül!!

"Ha ezek után se megy, akkor hivd a 1430-at, hogy ellenőrizzék le, hogy tényleg be van e kapcsolva a mobil-tv"

Valahol azt olvastam, hogy T-Mobile, a nem náluk vásárolt, vagy az ő listájukban nem lévő készülékekre nem engedi a mobil tv-t, ezért nem megy alapból, ha pl a wap címről akarod indítani, akkor most ennek mi az igazságtartalma?
Hiába tudja a készülék, és hiába van élő előfizud... g*cek és nem engedik....

kiváncsi leszek, ahogy hazaértem már próbálom is...

Mondjuk még annyi, hogy ezeket a csatornákat a 2417-es post alapján már megpróbáltam beírni a böngészőbe, de akkor meg a streaming videonál annyit írt ki, hogy hibás cím, vagy cím nem található...már nem tudom pontosan....

De megpróbálom ezt a modemes beállítást előtte, hátha úgy átjut rajta...

[ Szerkesztve ]

(#2586) Zolexx válasza moldvan (#2585) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Én se náluk vásároltam, hanem gsm-nél és a listájukon sincsen fent.

De szerintem ezekkel a beállításokkal mennie kéne, segítettem már igy egy két embernek. Volt HTC HD-s is, és igy sikerült. Szerintem ha tényleg aktív a Mobil tv, és be van állítva az internet, mennie kell a címekkel. :)

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2587) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Dominó Napnál hogy lehet megnézni hogy hány T-percem maradt?
Ingyenes ez a szolgáltatás,(már ha van ilyen)?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2588) XXX-TTT válasza Killing (#2587) üzenetére


XXX-TTT
csendes tag

Minden domino díjcsomag esetében ez a t-percek lekérdezésének menete: fel kell hívni a 1777-et (ingyenes automata szám), 1-3-8-3 menüpont.
Itt bemondja az automata, hogy mennyi van még a T-Perceidből.

(#2589) moldvan válasza Zolexx (#2584) üzenetére


moldvan
csendes tag

Fasza! Működik a sima net beállításokkal is külön a címeket bepötyögve! Annyi, hogy nem operából kell elindítanom, hanem IE--ből..... Zsír. Köszi!

(#2590) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

hogy lehet,hogy most van egy olyan 30as szám,amire eddig tudtam visszahívás kérőt küldeni..és tegnap óta arra a számra nem tudok?

(#2591) Joe bácsi válasza Borify Péter (#2590) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Úgy,h. elhasználtad a havi 20 db-ot.
De a 1430 azonnal és bérmentve megmondja. :))

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2592) XXX-TTT válasza Borify Péter (#2590) üzenetére


XXX-TTT
csendes tag

És sajna, ha így van, akkor már többet arra a számra nem tudsz híváskérőt küldeni, örök tiltás került rá....és ő sem tud feléd küldeni ha dominos....IJ!

(#2593) 1430 válasza Borify Péter (#2590) üzenetére


1430
senior tag

Vagy ha felhívnád a 1430-at, akkor pontosabb választ kapnál, mint itt...

Már nem 20, hanem 50 a limit, és nem havi, hanem napi.
Ha túllépted, akkor csak Te nem tudsz neki küldeni, de ő azért még tud majd neked küldeni (ha dominos).
Az is lehet, hogy a másik fél letiltotta, hogy őt ne zaklassák ilyenekkel, vagy számhordozott, stb...

Részlete a honlapon is olvashatóak, ha már ennyire nem akarsz telefonálni az ügyfélszolgálatra...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#2594) Borify Péter válasza 1430 (#2593) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

köszi:)
hát le nem tíltott:)
azt nem tudom,hogy túlléptem e..
de még ma sem tudok rá:S
nah megkérdem:)

(#2595) Killing


Killing
addikt

Hy!
T-mobile-nál nincs valami hasonló netes csomag?Dominó-hoz kéne,teleón netezni occsóé'.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2596) SEFAN84 válasza Killing (#2595) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Ennél csak jobb csomagok vannak a T-Mobile-ál!
Net100 990ft
Net500 1990ft
Ha tulléped a keretet,akkor sincs túlszámlázás,csak a sávszélt veszik vissza 128Kbit/sec-re ami 16Kbyte/sec!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2597) 1430 válasza SEFAN84 (#2596) üzenetére


1430
senior tag

Komolyan mondom, hogy már szánalmas, mennyire félretájékoztatjátok egymást... :(

1. Killing azt kérdezte, DOMINO-hoz!!! A 100-as és az 500-as csomag csak előfizetőknek van (promóciósan). Dominonál marad a Net 30.
2. Ha túlléped a 100-as csomagot, akkor 2, az 500-as csomag túllépésénél 1 Ft/10 KB. Amit te írtál, az a RelaxNet csomagokra érvényes (ami ismét csak előfizetéssel érhető el).

Killing: Megpróbáltad megnézni a honlapon? Mert ha a Pannonét megnézted, de a T-Mobile honlapra rá se mentél, meg is éremled a félretájékoztatást a lustaságodért. ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#2598) Killing válasza SEFAN84 (#2596) üzenetére


Killing
addikt

Van egy K550i-m,Dominó csomagban,tehát nem Dominó netről beszélek (ami nem használható telefonban telefonálásra).
Dominó Nap díjcsomagban vagyok,csak alkalmi netezésre kéne,e-mail PH! és híroldalak böngészése,még akár 20 mega is elég lenne.
Teheát tömören:
A K550i-men szeretnék netezni.De olyan csomag kell ami nem csak előfizetéses telefonra van,hanem Dominósra is. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2599) Killing válasza 1430 (#2597) üzenetére


Killing
addikt

Előfizettem a Net30-at,megy,Opera minit letöltöttem.Kösz az infót! :R
Ebben van adatforgalmi értesítő? :F
Meglehet nézni hány megánál járok?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2600) RexpecT


RexpecT
addikt

Eco díjcsomagban mennyibe kerül a külföldre(Horvátország) küldött sms?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.