Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) WillyX válasza kali (#2800) üzenetére


WillyX
tag

A tré mennyi garanciát ad rá? Mert a gyár 2 évet.

(#2802) kali válasza WillyX (#2801) üzenetére


kali
legenda

sokadszor is leírom; t-s garlevél = nokia garlevél
a t-mobile is pont annyi garanciát ad egy készülékre, mint a gyártó - nokia esetében 2 évet!
ha egészen pontosak akarunk lenni, akkor a gyártó adja rá a garanciát, a szolgáltató csak amolyan szerződéses közvetítő, aki rendelkezik bizonyos szervizes háttérrel, apróbb javításokat elvégez/elvégezhet, de komolyabb hiba/probléma esetén a szolgáltató szervize is a nokia központi szervizébe küldi vissza javításra a telcsit!

(#2803) zoli62 válasza kali (#2800) üzenetére


zoli62
addikt

Van egy mennyiségi megállapodás a javításokra a T-Mobile és a Nokia között? Egyébként még garancialevelet sem kaptam, csak számlát.

(#2804) Auratech


Auratech
őstag

tmobolos pöcökkel netezek és a múlt hónapban rosszalkodtam.
Egy hétig csak edge-re állítottak, vagy mondjul pellengérre. Erre büntiből direkte nem fizettem be a számlát, amíg vissza nem állították a sebességet. Aztán befizettem. Akkor meg kaptam ezt a papírt.
Azért olyan édesek:D

Korlátlan szerződésem van, nem bírnak mit csinálni. Amúgy is el vannak foglalva a feltört ipponokkal.

Auratech Field Recording

(#2805) dedike válasza Joe bácsi (#2771) üzenetére


dedike
addikt

Killing szaktársnak tökéletesen igaza van, Te pedig ezek szerint nem véletlenül "csak" voltál T-s ügyfélszolgálatos... :O

Jó szerencsét!

(#2806) vtechun válasza Auratech (#2804) üzenetére


vtechun
veterán

Ez is valami? :D Én távszámlára kapom a számlát, megkerestem már az én kiemelkedő forgalmamat tartalmazót :)

(#2807) Joe bácsi válasza dedike (#2805) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az a lényeg,h. a "kedves" kolléga rosszul fogalmazott!!!
Bárki hülyét nem vesznek fel Tésnek és én a kevés fizu és a sok gyökér ember miatt hagytam ott a céget.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2808) 1010


1010
őstag

30mb adatforgalom mennyire elég?
pik pakk elmegy?
ebayen akarom figyelni a liciteket,meg a programmal ráküldeni a tétet

(#2809) kali válasza 1010 (#2808) üzenetére


kali
legenda

még mobiltelcsin is elég kevés...

zoli62; sima nyomtatott t-s garlevelet elvileg kellett, hogy kapjál.

[ Szerkesztve ]

(#2810) #41635072 válasza 1010 (#2808) üzenetére


#41635072
törölt tag

Kb arra jó, hogy minden nap elolvastd a PH-s és az SG-s híreket + msn-ezz.
(Pl)

(#2811) zoli62 válasza kali (#2809) üzenetére


zoli62
addikt

Nem laptam. Sőt a számlán még az IMEI sem volt rajta.

(#2812) kali válasza zoli62 (#2811) üzenetére


kali
legenda

az érdekes... t-s üzletben vásároltad, vagy viszonteladónál?

(#2813) zoli62 válasza kali (#2812) üzenetére


zoli62
addikt

T-Pontban. Én egyébként ugyanazt a kék papíros Nokia garancialevelet hiányolom, amilyet a Pannon is ad készülékeladáskor.

(#2814) kali válasza zoli62 (#2813) üzenetére


kali
legenda

az elmúlt 12 évben ~ 18 mobiltelefont vettem eddig a t-től (és elődeitől; westel, westel900), és amennyire emlékszem, sosem kaptam eredeti garlevelet, de nyomtatottat mindig!

(#2815) zoli62 válasza kali (#2814) üzenetére


zoli62
addikt

Már a jó múltkor is külön vissza kellett mennem a garlevélért, amikor egy hordozható telefont vettem. Amúgy szerintem maradna ez ki, ha eredeti gyári garlevéllel árulnák, és nem a sajátjukkal kéne bűvészkedniük.

(#2816) ALJ


ALJ
csendes tag

Sziasztok!
Ma szerettem volna igénybe venni a duplanet kedvezményt (van T-Home előfizetésem is), de végül lemondtam róla, mert kiderült, hogy csak új (adat) SIM kártyával lehet igényelni, így értelmezik az új mobilos internet (pl. Relaxnet M) előfizetést. Szerintem a reklámokból, tájékoztatókból nem egyértelmű, hogy mi számít új mobilinternet előfizetésnek. Ha van egy havidíjas (pl. Kaméleon) előfizetésem (SIM kártyám), amin nincs adatcsomagra hűségnyilatkozatom, miért nem számít új internet előfizetésnek ha rendelek rá (akár hűség nyilatkozattal is) egy adatcsomagot, mért kell nekem ehhez még egy új SIM kártyát is kérnem (kezelnem). (Tavaly például új előfizetésként kezelték azt, amikor a Net 80-ra írtam alá egyéves hűségnyilatkozatot meglévő SIM kártyára.) Főleg telefonon (Omnia), vagy a telefont használva notebookon használtam a mobil internetet. Mi ebben a pláne a T-mobilnak, hogy ilyen zavaros, félrevezető megfogalmazásokkal kekeckedik? Szeretnék, ha a kényelmetlen cserélgetést (tudniillik a telefon és a notebook stick között) úgy kerülném el, hogy két mobilinternet előfizetést is fenntartok? Miért nem képesek egyértelmű ajánlatokat tenni: pl. kedves márkahű előfizetőnk ezt a kedvezményt csak új SIM kártyával tudja igénybe venni.
Mi a véleményetek?

(#2817) ertz válasza ALJ (#2816) üzenetére


ertz
aktív tag

Ez érdekes.
A T-Mobile oldalán ez van:
'Megrendelhető 'Meglévő havidíjas díjcsomag mellé
vagy különállóan új SIM kártyával (pl. modemhez)''

:Y :Y :Y

(#2818) ALJ válasza ertz (#2817) üzenetére


ALJ
csendes tag

Igen megrendelhető, de a kedvezményt (2000 Ft) csak akkor adják (ügyintézők szerint), ha a Relaxnetet külön kártyán veszem igénybe.

(#2819) ertz válasza ALJ (#2818) üzenetére


ertz
aktív tag

Hű de ki van ez találva, hogy nekik jó legyen...

(#2820) zoli62 válasza ertz (#2819) üzenetére


zoli62
addikt

Naná, ez nekiik újab előfizetés. :)

(#2821) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Tudom,hogy nem egészen ennek a Topic-nak a tárgya,de itt szakértő emberek sokasága van!
Na szóval van a T-Mobile-nál korlátlan net csomagom és ezt szeretném PC-n használni mobilon keresztül!USB-vel összekötve!
Milyen beállításokat kell megcsinálnom,hogy működjön!
Természetesen USB-n keresztül!
Válaszokat előre is köszönöm!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2822) SEFAN84 válasza SEFAN84 (#2821) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Sikerűlt :))

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2823) grafikus17


grafikus17
senior tag

Erről a telórol tud valaki valamit?

T-Mobile Vairy Touch

Domino csomagban 21990 Ft-ért vásárolható meg az érintőkijelzős, kamerás, FM-rádiós T-Mobile Vairy Touch.
Nincs fenn a honlapon semmilyen technikai adat.
[link]
youtube

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#2824) Louro


Louro
őstag

Sziasztok,

64bites Win7 RC7100 beta-m van magyarosítva.
Hogyan lehet alatta a T-mobilos web'n'walk sticket használni? Mert én feltelepítettem és azután a programja azt írja, hogy nem található az eszköz, pedig sajátgépben is ott van a stick. Eszközkezelőben se ismeretlen eszközként jelenik meg.

Mess with the best / Die like the rest

(#2825) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok ! Ez egy most megjelent új akció !

Sajna a plakát nagy ,de megígértem pár kolegának felrakom ide. Az ár a másik oldalon van de amúgy 5680 Ft lesz.

[link]

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2826) vtechun válasza Louro (#2824) üzenetére


vtechun
veterán

nekem alapból leszedte hozzá a win7 a drivert, de amúgy is talált google a orvat tmobil oldalan hozza szoftvert meg korabban

(#2827) ertz válasza jozefgucci1 (#2825) üzenetére


ertz
aktív tag

Szia!
És konkrétan mi köze ennek a T-Mobilehoz, vagy a mobiltelefonáláshoz? Zéró!
Jobb lett volna ida: [link]

(#2828) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Azt szeretném kérdezni,hogy normális sebesség 40Kbyte/sec feltöltési sebességnek T-Mobile HSDPA hálózaton?
Nekem egy picit kevésnek tűnik :F

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2829) vtechun válasza SEFAN84 (#2828) üzenetére


vtechun
veterán

modemfüggő, ha olyan a modemed akkor annyi. pl. az egyik
fajta wnw stick, ami nem tamogatja a hsupa-t az ennyit tud, durvan 351 kbit/s -t mertem szinte mindig.

(#2830) SEFAN84 válasza vtechun (#2829) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Telefon a modemem :) SE C905
Most néztem utána sajnos a C905 nem támogatja a HSUPA-t tehát normális ez a sebesség :)

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2831) vtechun válasza SEFAN84 (#2830) üzenetére


vtechun
veterán

jaja, én is pont olyan wnw sticket szoptam be, de most a htc dreamem 2 MBitig tamogatja de ezel sem vettem meg eszre hogy hasznalja..

(#2832) SEFAN84 válasza vtechun (#2831) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Végülis bőven elég ez nekem.Eddig a T-Home-os nettel stabilan csak 18Kbyte/sec-el tudtam feltölteni :DD
Ahhoz képest ez bőven jó nekem

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2833) jozefgucci1 válasza ertz (#2827) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jogos ! Eltévesztettem így korán reggel .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2834) Killing válasza 1010 (#2808) üzenetére


Killing
addikt

Nekem volt, PH! meg hírolvasástól 2 hét alatt kifingott..
3 GB az már valami, még youtube vidire is elég Opera minivel mobilra.
A gépen netezésről ne is beszéljünk, egy normál weoldal 1-1,5 Mb...

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2835) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan kell aktiválni a t-mobil-os sim kártyát?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2836) Killing válasza Prof01 (#2835) üzenetére


Killing
addikt

[link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2837) Prof01 válasza Killing (#2836) üzenetére


Prof01
veterán

:R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2838) proof88


proof88
addikt

Üdv!

Nem tudom, hogy jó helyen kérdezek-e...
Nem igazán van tapasztalatom külföldi mobilozásban, hogyan is működik ez az egész.
Jövő héten külföldön leszek. Ha jól tudom, akkor ott kapcsolódik majd a telefon egy ottani hálózathoz. Horvátországban is van T-Mobile, ahogy látom. 288 ft-os percdíjjal tudok haza telefonálni, Domino csomagom van. Ez így igaz, ahogy leírtam, ugye? Ehhez semmit sem kell tennem, ez így működik alapból, ugye?

A másik kérdés mobil internettel kapcsolatos. Van egy előfizetéses mobil netes csomag, szintén T-Mobile. Laptophoz, usb stick-kel. A kérdésem, hogy ezt lehet-e használni külföldön, mert valahogy szeretnék netezni külföldön is és a T oldalán nem találok külföldre vonatkozó infókat mobilnetről?

(#2839) Killing válasza proof88 (#2838) üzenetére


Killing
addikt

*104#-et üsd be és küldés. Ezzel aktiválod a roamingot és már tudsz is külföldről telefonálni. A külföldi netezést meg nem ajánlom mert százezres nagyságrendű lesz a számla. Gondolj bele: Az indexet külföldön letölteni 3000-5000 Ft...
A mobilnettel nem kell csinálni semmit ha előfizetéses.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2840) proof88 válasza Killing (#2839) üzenetére


proof88
addikt

Az indexet külföldön letölteni 3000-5000 Ft... :Y
"A mobilnettel nem kell csinálni semmit ha előfizetéses." - ez azt jelenti, hogy aktiválni nem kell külön, így érted?

szerk.: akkor jobban járok, ha van wifi-elérés a szálláson vagy netkávézó? Igazából nem szeretnék sokat netezni, csak néhány apró dolog miatt, mint pl. email és kis fórum...

[ Szerkesztve ]

(#2841) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok
HTC HD ,domino aktiv 8Gigas csomaggal par napja hasznalom eddig 2x hasznaltam minden gond nelkul modemkent a laptoppal tobb mint 1 oraig ment rajta vpn-tol kezdve minden. ezek ejszaka voltak. napkozben meg sosem sikerult 3-4 weboldalnal tobbet megnezni a laptopon ha modemkent hasznalom a telefont. a telefonon megy minden meg nem volt gond de mar kiakaszto 3 weboldalankent ujra konnektalni. ugfsz azt mondja minden ok a telfon a hibas de nekem ket erzesem van. vagy tul foglalt a halo napkozben vagy valami beallitas nem ok a tlefonon. Hova erdemes fordulni ha ugyfelszolgalattal semmire nem megyek?hol van szakerto szerviz? ja es mar ejszakankent is kezdi aszakadozast.

Eladó: GTS450

(#2842) Killing válasza proof88 (#2840) üzenetére


Killing
addikt

Igen, a net az magától kapcsolódik majd az ottani hálózathoz, nem kell vele csinálni semmit. A netnél vigyázz, mert két szolgálató van amit választhatsz: T-mobile HR és a VIPNET. (99% hogy a T-mobile-hoz fog csatlakozni). Az átverés ott van hogy a T-mobile hálózatban 100kb 144 forint (mivel preferált hálózat), addig a VIPNET hálózatában 100kb 391 forint. Ha a T-hez csatlakozik semmi gond, de ha a másikhoz akkor állítsd a hálózatválasztást kézire, és válaszd ki a T-mobile hálózatát. Még annyit hogy a T-nél van 3G, a VIPNETNÉL nincs.

Pénzről annyit hogy: 1mb a T hálózatában: 1476 Ft
A VIPNET hálózatásban 1mb: 4003 Ft és egy index címlap 1-1,5 Mb. Tehát így gondold meg, de te tudod, én csak tanácsokat adok.
Tehát 67 mb-ot letöltessz (T-nél) és már 100000 forint felett a számla.

Tehát jobban jársz ha keresel WI-FI-t még akkor is ha fizetős. De 2 óra fórumozással is elmegy 40 mega simán, vagy még több is ha aktív vagy nagyon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2843) Killing válasza qqzs (#2841) üzenetére


Killing
addikt

Vidd be az üzletbe, végső esetben mutasd meg nekik a hibát. Miyen telefonod van?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2844) proof88 válasza Killing (#2842) üzenetére


proof88
addikt

most már csak azt nem értem, hogy... elvileg mivel előfizetéses, talán 3 gigás a csomag, fejből nem tudom, mert nem is az enyém, de akkor nem úgy kéne ott is lennie, hogy csak 3 giga átlépése után lesz 100kb 144 ft???
vagy mindenképp ez van?

gondolom ha ottani előfizető lennék, akkor olcsóbb lenne...

[ Szerkesztve ]

(#2845) Killing válasza proof88 (#2844) üzenetére


Killing
addikt

A 3 GB csak belföldi használatra érvényes. Ha átvált a horvát hálózatra, nem a 3 GB-ból fogy, hanem egyből a magasabb (fent említett) árakat számlázzák. Szerinted miért írják azt hogy ilyen-meg olyan bazi nagy számlát kapnak a határmentén élők a szándékolatlan roaming miatt? Egy letenyei ügyfél 1000000 forintos számlát kapott mert véletlen roamingolt mobilnettel (Horvát hálózaton roamingolt, szándékolatlanul!). Tehát összefoglalva: A csomagban foglalt adatmennyiség nem érvényes külföldi használatra, amint átáll másik hálózatra, roaming díjszabással számlázódik, ami rohadt drága. Értelemszerűen a külföldön leforgalmazott adat nem vonódik le a 3 GB-ból (ha ez a csomag van, de mindegyiknél így van) ha hazajössz ugyan onnan használhatod el a forgalmi keretet, mielőtt elmentél. (tehát ha maradt 2,8 GB-od és külföldön leforgalmaztál 200 MB-ot (ha milliárdos vagy :DDD ) akkor nem 2,6 GB-ból kezdi itthon levonni, hanem 2,8 GB-ból. Remélem érthető. :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2846) proof88 válasza Killing (#2845) üzenetére


proof88
addikt

érthető, köszi! :) csak nem vagyok képben, azért vagyok ennyire értetlen! :D

(#2847) Killing válasza proof88 (#2846) üzenetére


Killing
addikt

Ugye hogy most már nem fogsz netezni? :D
Látnál engem az XP-s totyikban. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2848) proof88 válasza Killing (#2847) üzenetére


proof88
addikt

max. ha valahol bemakkolunk egy wifi hotspotot occsóér' :D

(#2849) Freeman2 válasza proof88 (#2848) üzenetére


Freeman2
tag

Üdv!
Van egy T-mobile sim kártáym ami nincs zsé,de szeretnék visszahívó sms-t küldeni.A probléma két számra nem enged küldeni(Ami fontos lenne)a többi harmincasra igen!Lehetséges,hogy tulléptem valamilyen korlátot és tiltott és mivel oldható ez fel?

Half Life Story!

(#2850) zoli62


zoli62
addikt

T-Mobile Nokia N97 telefonokon hiányzik a szoftverfrissítés alkalmazás?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.