Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) kali válasza legiaap (#3350) üzenetére


kali
legenda

nekem működik rendesen!

(#3352) hoby36 válasza CsuRi101 (#3348) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszönöm!

A logikában semmi sem véletlen!

(#3353) legiaap válasza kali (#3351) üzenetére


legiaap
nagyúr

hm...akkor nem értem mi a gond
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3354) meroly válasza legiaap (#3353) üzenetére


meroly
veterán

Nálam ugyanazt a hibát írja ki :(

Más:
Valaki használ usb-s mobilnetet? Most szerződtem át, mert nettársban megérte, mindegy ez feljebb részletezve, de nagyon lassú a netem. Korábban pannon volt, soha semmi bajom nem volt vele, ment rendesen.
Viszont ez a T állandóan vagy UMTS-t vagy HSPA-t ír, a sebesség mégis 10-20 kbps csak. Valamikor aztán felgyorsul és felmegy akár 1 mbps-ra is, ami a normális.
Más is tapasztalt már ilyet? Az a szívás hogy aláírtam két év hűséget, pedig szívem szertin a pannont használnám, mert megbízhatóbb volt (igaz az csak 1GB ez meg 3).

Impossible is nothing

(#3355) dedike válasza meroly (#3354) üzenetére


dedike
addikt

Érdekes... Nálam is működik... :U

Jó szerencsét!

(#3356) meroly válasza dedike (#3355) üzenetére


meroly
veterán

Érdekes egyéként mert most teljesen gyors..... fogalmam sincs mitől lehet :O

Impossible is nothing

(#3357) Kloden


Kloden
senior tag

Légyszíves segítsetek eligazodni! Barátnőmnek kéne egy T-s mobil előfizetéssel. Neten kinéztük a Nokia 5630-at 3990,-Ft-ért 2 év hűséggel. [Link]
Na most a kérdésem az lenne, hogy ez a teló tényleg csak ennyibe kerül, és havi 3k-t kell érte fizetni?? Illetve ha igen, akkor lebeszélhető-e ez a 3k?
Nagyon nem vágom a témát sajna, soha nem volt előfizus telóm bocsi a láma kérdésért! :B

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#3358) hoby36 válasza Kloden (#3357) üzenetére


hoby36
senior tag

Nem beszélhető le.Az a havi részlet a telefonra.

A logikában semmi sem véletlen!

(#3359) mpepe20


mpepe20
tag

tegnap ellopták a telomat, próbáltam hivni a saját számomat, persze foglalt volt, mert beszélt rajta a tolvaj ezerrrel, hivom a nagy T testvért és adószámot meg mindenféle egyéb szart kért a letiltáshoz... amit persze rögtön nem tudtam megmondani....
közben persze ketyegett a számlám, amit a tolvaj csinált rá...

nem értem hogy miért nem elég egy név/cim/anyja neve/szigszám az azonosításhoz....

(#3360) mpepe20 válasza dedike (#3322) üzenetére


mpepe20
tag

ezekkel jól nem járhaCC,csak rosszul! :) itt ők járnak jól...

(#3361) kali válasza mpepe20 (#3359) üzenetére


kali
legenda

illik úgy keverni a bekérendő adatokat, hogy azokat egy okmányból - például személyi igazolvány - ne lehessen "bediktálni" - ez a te érdeked is!

(#3362) Padló K.O válasza mpepe20 (#3359) üzenetére


Padló K.O
tag

Ha tudtad volna az ügyféljelszót, akkor nem kellett volna ennyi adat, és nem ketyegett volna a számlád, mert egyből letiltották volna...remélem azóta már megváltoztattad irodában a jelszavad, hogy legközelebb tudjad.

(#3363) Padló K.O válasza Nordik (#3300) üzenetére


Padló K.O
tag

Ez így van, ahogy a többiek is írták!!! Hidd már el! Ha meg nem, akkor hívd a 1430at, várakozz, és kérdezd meg az ügyintézőtől.

(#3364) dedike válasza Padló K.O (#3363) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom, Ti melyik 1430-at szoktátok hívni.... :U

Én ott fél percnél többet soha nem várakoztam... :P

Jó szerencsét!

(#3365) Nordik


Nordik
őstag

Mit kell a telefonszám elé írni, hogy kapjak az SMS-ekről kézbesítési jelentést?

(#3366) Nordik válasza Nordik (#3365) üzenetére


Nordik
őstag

Közbe utánaolvastam néhány helyen és az elküldendő szöveg elé kell írni ezt: *a#
Majd egyszerre szóköz nélkül írni a szöveget. Kipróbálva, működik!
Iphone tulajoknak lehet megfelelő alternatíva. :)

(#3367) Padló K.O válasza dedike (#3364) üzenetére


Padló K.O
tag

Nem szoktam várakozni, és csak egy 1430 létezik :)
Csak azért írtam, hogy várakozz: ha esetleg több hívásuk van, akkor picit lehet hogy várni kell...ennyi! :))

(#3368) dedike válasza Padló K.O (#3367) üzenetére


dedike
addikt

Látod! Én tudom mikor kell telefonálni... ;)

Nordik: Nem egyszerűbb az sms beállításonál? :U ( Bár nem volt iPhone-omsoha...)

Jó szerencsét!

(#3369) szakipeet


szakipeet
csendes tag

Bocs, ha lett volna már a topicban, de nem találtam, a T-nél van mobilnetem, wnw stick V.-tel, de 10mp-enként ledobál az msn. Találkozott már valaki ezzel a problémával?

(#3370) meroly válasza szakipeet (#3369) üzenetére


meroly
veterán

Uhhh... nekem is V-ös stickem van és én sem vagyok teljesen megelégedve vele, lehet szériahiba???
Az én hsz-em itt.

Impossible is nothing

(#3371) szakipeet válasza meroly (#3370) üzenetére


szakipeet
csendes tag

Nemtom a stick hibája-e, a wnw manager státuszán látszik, hogy a weblapokat HSPA hálózaton húzza le, de a következő frissítés alkalmával átáll UMTS-re. Ilyenkor eldobja az msn-t. De ez programhiba lehet, mert pl a skype jól működik. Illetve a Mirandát használom alternatív programként, simán kezeli az msn rendszerét, de hiányzik belőle a videochat...
A szolgáltató is tud a problémáról, azt mondta a technikus, hogy nézzek utána a fórumokon, mert többen jelezték ezt, és állítólag van megoldás. Na, én még nem találtam meg...

(#3372) szakipeet


szakipeet
csendes tag

Itt már leírtam a problémát, de nincs válasz rá...
[link]

(#3373) meroly válasza szakipeet (#3371) üzenetére


meroly
veterán

Hülyeség mert a hálózatokat zökkenőmentesen kellene váltani, vagyis ilyenkor nem is hálózatot vált, csak sebességet. MSN-nek még GPRS is elég lenne. Az a baj ezekkel a 3G-s rendszerekkel, hogy túl sok a tévesztési hibarátája, cserébe mondjuk ha minden ok, tuti gyors. Én egyszer mértem 169 (!) Mbit/s-ot egy adsl sebességmérővel. Jó az pillanatnyi lehetett, de 2-3 között szokott lenni. A GPRS viszont atomstabil, hisz csak két állapotú jelet visz át, ott nagyon nehéz tévedni a kódolásban és dekódolásban.... viszont baromira lassú.... hát ez van.... azért ha megtudtál valamit szólj.

Impossible is nothing

(#3374) Nordik válasza dedike (#3368) üzenetére


Nordik
őstag

Szifonban nincs benne ez az alapvető funkció...ahogyan a karakterszámolás és a csökkentett karaktertámogatás sem. :((( Amióta megvan, egyedül ez zavar benne, bár SMS kezelő programokkal meglehet oldani, de jobb szeretem a gyárit használni.

(#3375) 1430


1430
senior tag

Na tessék...

Ismét egy okkal kevesebb, amiért a T-Mobile-t szapulni lehet 2010.01.01-től. ;]

A hívószámkijelzés szolgáltatás az alábbi díjcsomagokban díjmentes: Eco, Eco L, Eco XL, T-Mobile ikon 200, T-Mobile ikon 400, T-Mobile ikon 600, iWiW, Kaméleon, Kaméleon ZöldZóna, MédiaMánia S, MédiaMánia M, MédiaMánia L, MédiaMánia XL, Relax 100, Relax 250, Relax 500, Relax 1000, Mix, ZöldZóna, Társalgó M, MobilMester, MobilOtthon, MobilOtthon Prémium, Szervusz, Társalgó, Partner 1, Partner 2, Partner 3, Partner 4, Partner 5, Partner 6, Partner 7, Aranytárskártya Relax 50, Aranytárskártya Relax 125, Aranytárskártya Relax 250, Aranytárskártya Relax 500, Aranytárskártya Partner 2, Aranytárskártya Partner 3, Aranytárskártya Partner 4, Aranytárskártya Társalgó, Aranytárskártya Társalgó M, Aranytárskártya ZöldZóna M, Aranytárskártya Kaméleon, Aranytárskártya Kaméleon Zöldzóna, Aranytárskártya Szervusz, ZöldZóna M, Aranytárskártya ZöldZóna, Aranytárskártya Mobilinternet csomag 2GB, Aranytárskártya Mobilinternet csomag 10GB, Aranytárskártya Mobilinternet csomag RelaxNet M, Aranytárskártya Mobilinternet csomag RelaxNet XL, Mobilinternet csomag RelaxNet M, Mobilinternet csomag RelaxNet L, Mobilinternet csomag RelaxNet XL, Mobilinternet Csomag 30, Mobilinternet Csomag 50, Mobilinternet Csomag 80, Mobilinternet Csomag 3GB, Mobilinternet Csomag 5GB, Mobilinternet Csomag 8GB, Mobilinternet Csomag 15GB, BlackBerry Instant e-mail.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3376) kali válasza 1430 (#3375) üzenetére


kali
legenda

juhhééé! :C

(#3377) meroly válasza 1430 (#3375) üzenetére


meroly
veterán

MobilOtthonnál is? Hurrá!
De az durva hogy a többinél is fizetni kellett.....

Impossible is nothing

(#3378) Fecogame


Fecogame
veterán

Mostanában ( vagyis mióta a SIM-em megvan ) mindig kapok ilyen WAP-os SMS-eket mindenféle hülyeségről. Ezt hogyan lehet kikapcsolni? A telefonszám, amiről jön: +36308000777

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3379) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

t-mobilnál van valami flotta kedvezmény diákok részére?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3380) dedike válasza meroly (#3377) üzenetére


dedike
addikt

Több, mint tíz éve fizettem nekik ezt a havi 200 forintot, előfizetésenként...... :((

Jó szerencsét!

(#3381) joc-cod


joc-cod
tag

Ez a hivószám kijelzés mire értendő? Amikor én hívok, s kiírja a számom, vagy ha engem hívnak, s kiírja, hogy xy keres? Eddig ez nem volt ingyenes? :F

(#3382) ottoyes válasza 1430 (#3375) üzenetére


ottoyes
senior tag

...tényleg díjmentes lesz?Húúúúúú mekkora kaland...de csak a T-mobilnál.. ;] ...az a nagy szégyen,hogy eddig fizetni kellett érte..és a feltöltőkártyás divizióban mikor tünik el a 80.-,ill. 90.- Ft-os percdíj?Ja,tudom...csúcsidő az kell 2010.-ben is mert valamiből élni kell..csúcsidő..ehhehe kész röhej.. :DD

Ottoyes

(#3383) Nordik


Nordik
őstag

És ez, hogy díjmentes lesz, ez a meglévő előfizetésekre is vonatkozik?

(#3384) Nordik


Nordik
őstag

Jah meg ha részletfizetésre vettem készüléket, akkor befizethetem mondjuk a 7,8,9,10,11,12-edik havi részletet? Szóval az utolsó 6 számlát ami jönne. Ezzel azt akarom elérni, hogy fél év múlva már ne jöjjön nekem részletfizetési számla. :D

Elvileg elkészülnek a vásárláskor a számlák, szóval gondolom ez nem akadály, de azért bátorkodtam megkérdeni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3385) 1430 válasza ottoyes (#3382) üzenetére


1430
senior tag

Nocsak, átruccantunk a szomszéd topikba "fikázni". ;] Ez olyan "könnygázórás" HSZ volt. ;) De szerencsére itt is akadnak bérencek! :B

Tudod ez a pohár félig üres vagy félig teli kérdés. Nálam félig teli, azaz tudok örülni dolgoknak, és miután szerintem egy havi több millió Ft-os tételről mond le a Magyar Telekom, szerintem ez ilyen válságos időkben szinte már "nemes gesztusnak" számít. Jaj, de miért adok ilyen magas labdákat! ;]

Csűcsidő? Nézőpont kérdése. Te azt mondod, miért van csúcsidő, csucsidőben miért drágábbak a percdíjak? Én azt mondom, miért nincs csúcsidő, azaz este és hétvégén miért nem olcsobbak a percdíjak?

80-90 Ft-os percdíj. A Domino 7 díjcsomag ezer éve meglévő díjcsomag, azaz csupán annyi történt, hogy nem zárták le, míg például a Te szolgáltatód lezárta a korábbi (nem feltétlen drágább) feltöltős díjcsomagjait, és mellesleg a Pannon-nál is így szokás. Amennyire én emlékszem, egy évvel ezelőtt voltak többen is a Voda topikban, akik nem akartak megválni a csomagjuktól, de persze Sanyi és Robi nekik nem adott jutalmat...

Nem kötelező a Domino 7 díjcsomagot használni, mégis népszerű, mert a T-Perceket már Pénteken is használni lehet, ráadásul 2009. december 1-től a T-Percek a hálózaton belüli előfizetői számokon kívül már nem csak T-Home, hanem bármely belföldi vezetékes előfizetői irányba felhasználhatóak. Aki pedig csúcsidőben is intenzíven használná a számát, annak megéri a Domino 7 Extra.

A T-Mobile-nak rendkívül sok és szerteágazó szolgáltatása van, szerintem mindenki megtalálja a számára megfelelőt, és most kihúztak egy újabb tüskét (joc-cod: hívószámkijelzés = láthatod, ki hív), de hidd el, az elmúlt években egy kezemen meg tudom számolni, ki az, aki azért sírt, hogy ezért miért kell külön fizetnie. (Nordik: igen, meglévőnek is díjmentes lesz és befizetheted előre a készülék törlesztő részleteket)

Még annyit segíts kérlek, hogy a Vodafone-nál vannak a hívószámaid, de jól rémlik, hogy Mobilinternet terén átnyergeltél a T-Mobile-hoz? Mert talán most, hogy a hívószámkijelzés díjmentes, már megérhetné a többi számodat is áthozni. ;) Ha van már Mobilinternet előfizetésed, a WebShopból rendelt előfizetéses készüléket hamarabb megkapod, mint a Vodafone-tól (ahogy olvasom), ráadásul mi, telefonos ügyintézők a T-Mobile-nál is feladhatunk rendelést, a rendeléseket folyamatosan nyomon lehet követni neked is a "rendeléskövetés"-nél, de még a telefonos ügyintéző is gyönyörűen hozzáfér a rendelési adatokhoz, hogy tájékoztasson.

Talán még nem késő visszamondani a Voda rendelésed! ;]

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3386) dedike válasza 1430 (#3385) üzenetére


dedike
addikt

Tökéletesen egyetértek 1430-cal! ;) :K

Csak még annyit, hogy ha munkanap 13ig feladod a webshopos rendelésed, másnap délelőtt a kezedben van a telefon. (Ez nem fővárosi viszonylat, ott nem tudom melyek a határidő-pontok.) :B

Jó szerencsét!

(#3387) ottoyes válasza 1430 (#3385) üzenetére


ottoyes
senior tag

...nem fikázásnak szántam-igy utólag olvasva kicsit olyan valóban..ámbár ilyeneket kap tőlem a Voda is.. ;] -...de nehogymár hanyatba***am magam azért mert ingyenes lesz ez a szolgáltatás..röhaj.. :) A többire pedig...izé ja..hosszan tudnék csak firkálni full offban..ugyhogy felejtő..mindenesetre köszi,hogy olvasod a hsz-eimet. :) ...kérdésedre:Vodánál van netem...de csak ilyen kicsi csomi...csak telóhoz.Viszont az itthoni kábelnet mostanában elég gáz...tehát még lehetek T-mobile ügyfél ;]

Ottoyes

(#3388) 1430 válasza ottoyes (#3387) üzenetére


1430
senior tag

OK, nincs harag! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3389) Nordik válasza 1430 (#3385) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi. :R

Tehát akkor most befizetem lényegében jövő év júniustól érkező számlákat, akkor csak júniusig kapok majd számlát?

Azért szeretném így megoldani, mert iphonet vettem részletre és most biztosan lesz több pénzem amit erre fordíthatok és szeretném minél előbb letudni. De a nyártól következő hónapok még kérdésesek hogyan alakulnak és nemszeretnék akkor már ezzel foglalkozni.

(#3390) #02683648 válasza 1430 (#3375) üzenetére


#02683648
törölt tag

Helyes. Mondjuk objektív értelemben ez csak a többi szolgáltatóval e téren meglévő hátrány ledolgozását jelentette, de akkor is dícséretes.

Most már csak az a problémám, h a T miért nem tud a kombinált csomagjairól (amik netet, sms-t és beszédet is tartalmaznak) olyan számlainfó sms-t küldeni 1 díjért (azaz 1x56 Ft-ért) amiben leírja, h beszéd egyenleg ennyi, elhasznált sms annyi, elhasznált net amannyi. Ez is tipikusan olyan kérdés, mint a fenti hívószámkijelzés.

Ettől függetlenül várhatóan most már huzamosabb ideig T ügyfél leszek, főleg h nekem csak 2 szolgáltató közül lehet "választani" és azok közül a T a nyerő jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#3391) 1430 válasza #02683648 (#3390) üzenetére


1430
senior tag

November 1-től a MédiaMánia és Ikon díjcsomagoknál is működik az adatforgalmi értesítő SMS 80 illetve 100% után, de persze szigorúan tájékoztató jelleggel (azaz reklamáció alapját nem képezheti). Ha elérted a keretet, de nem jött értesítés, ellenőrizd van e adatforgalmi értesítő tiltásod. Az új My T-Mobile-ban nem találtam ezt a lehetőséget, de telefonon rá tudunk nézni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3392) Killing


Killing
addikt

Kaptam ma egy SMS-t.
Feladó:+49170123456
Szöveg: (...)(...)

Ennyi. Kinek vagyok olyan fontos hogy németországból keressen? :U Vagy valami átverés szaga van a dolognak? A K550-emen az üzenet ikon egy félbeszakított boríték. Jelent ez vmit? :F

1430: Te tudsz valamit róla?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3393) joc-cod


joc-cod
tag

1430: Köszi az infót. Dominós vagyok, s nem fizettem ezért eddig, de linket megnézve, tájékozódtam, hogy dominósoknak díjmentes..

Illetve lenne egy kérdésem. Elő vagyok fizetve egy Domino Net 40-es díjcsomagra. S előbb beleolvastam a kék színű szolgáltató topikjába, s olyat találtam, hogy 7kbyte-t kerekítik 10kbytera, meg hogy a 11kbyte már 20kbytenak számít. Nos akkor ha van ez a 40Mbyte-m, ez teljesen 1 kbyte alapú? Mert van nálam is, hogy 13kbyte-t használok egy alkalommal, s ha kerekítik, akkor ugye egyből több, s hiába számolja nekem a számláló mennyinél tartok.. :F Szóval itt nincs kerekítés ugye? 1kbyte az 1kbyte, a 11kbyte az 11kbyte igaz?
Kicsit fura a megfogalmazás elnézést, sose volt erősségem, de remélem érthető.

(#3394) 1430 válasza joc-cod (#3393) üzenetére


1430
senior tag

A T-Mobile-nál KB-os egységekben számol a rendszer és 10KB-os egységekben számláz, illetve esetedben vonja le a keretből a forgalmat a rendszer, azaz ha egy kapcsolódás során 1234 KB-ot forgalmazol, akkor 1240 KB-ot von le a 40MB-os keretedből a rendszer, továbbá ha a keret elfogyott, minden megkezdett 10KB-ért levon 2 Ft-ot az egyenlegedből.

Szóval ha kevés a keret 30 napra, utána minden MB 206 Ft-ba kerül, akkor már jobb, ha feljebb váltasz (azonnal, nem kell megvárna a 30. napot) a 100-as csomagra.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3395) joc-cod válasza 1430 (#3394) üzenetére


joc-cod
tag

Ahha. Akkor azért 40mbyte-ig nem szabad elmenni, mivel amit írtál példának ezek szerint itt is kerekítés van, s lehet, hogy a mostani 3125kbyte forgalmazás ami eddig történt csak több kapcsolódás során, ezért lehet, hogy már 3200kbyte ez valójában.. Vagy lehet, hogy nagyon hülyén gondolkodok.. :B

(#3396) Destin4tor válasza 1430 (#3375) üzenetére


Destin4tor
tag

elég sokat vártak vele...

the only easy day....was yesterday.

(#3397) kali válasza Destin4tor (#3396) üzenetére


kali
legenda

igen, a többi szolgáltató hamarabb beépítette a havidíja, hogy a látszat az legyen; nem kell külön fizetni érte... :DDD

(#3398) kali válasza kali (#3397) üzenetére


kali
legenda

akartam írni; a havidíjba építette be!

(#3399) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Évekig pannonos voltam(kártyás) de mióta elkezdtem gyanakodni,h nem egészen úgy veszik le a pénzt ahogy kéne,azóta t-mobile-os vagyok,itt legalább ingyen meg tudom nézni az egyenlegem és térerőben is jobb.

(#3400) Killing válasza Viktor89 (#3399) üzenetére


Killing
addikt

Térerőben mindenképp. :K
Tényleg, pannonál hogy lehet megnézni az egyenleget, és mennyiért?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.