Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Onderon válasza xbenyax (#2349) üzenetére


Onderon
senior tag

kapcsolgasd még, hátha meg is találnak :D

(#2352) kali válasza xbenyax (#2349) üzenetére


kali
legenda

ha a rendőrségen esetlegesen feljelentést tettek az adott mobiltelefon eltulajdonítása miatt - és imei számot is tudtak prezentálni mellé -, és te a saját sim kártyádat tetted bele - ami névhez köthető -, akkor csak várd türelemmel a rendőrségi idézést! az, hogy itt leírtad, hogy függetlenítetted a készüléket, nem volt valami okos ötlet. ha nem készült rendőrségi feljelentés, akkor mákod van...

[ Szerkesztve ]

(#2353) xbenyax válasza Viktor0610 (#2350) üzenetére


xbenyax
csendes tag

Megfelelő hely? Használt telefonos? Hát én lennék annyira balfasz hogy elvesztem a telefonom(Ezt a Samsung-ot muterom találta a LILD-ös bevásárló kocsiba) szarnám le és nem tiltogatnám...

(#2354) niti válasza niti (#2310) üzenetére


niti
aktív tag

Na végre sikerült belépnem, de nem ám a My T-mobilon keresztül, hanem csak az ingyenes egyelnleglekérdezésbe. Ott megkérdezi a számom, majd küld egy sms-t, amivel be tudok lépni.
Majd ez fogad: [link]
Akkor most mi van??
A my T-mobil továbbra is azt közli velem, hogy az azonosítóm fel van függesztve.

Szerk.: rááldoztam ezt az 54 Ft-ot, és megtekintettem az egyenlegem. Arra keresem a választ, hogy a havidíjak már benne foglaltatnak ebben az összegben, vagy azt még rá kell számolni? Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#2355) Onderon válasza xbenyax (#2353) üzenetére


Onderon
senior tag

valszeg szolgáltatónál vette a telefont és mivel ugye simkártyával együtt hagyod el többnyire :) akkor amikor bemész a kártyát letiltatni, letiltják a telefont is. részletre vett telefont meg főleg.

(#2356) Nimrod válasza xbenyax (#2353) üzenetére


Nimrod
addikt

Ebben az esetben a megfelelő hely az áruház recepciója, de látom ezt felesleges körülírni, mert ezek alapján ha a bankkártyád hagynád el azt sem tiltanád le, a megtaláló biztos örül neki. :U

(#2357) lacc_


lacc_
csendes tag

Sziasztok!

Az létezik ,hogy domino csomagban Sony Ericssonból csak a w350-es kapható?
Mostanában nincs a helyzet magaslatán az oldal , ezért kérdezem. Köszi előre is :)

(#2358) russodeby


russodeby
csendes tag

Sziasztok! Mennyi gari van a SE W580i-re? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2359) Padló K.O válasza russodeby (#2358) üzenetére


Padló K.O
tag

2év,első évben teljeskörű garancia a készülékre és tartozékaira, második évben a készülékre teljes körű, a tartozékokra részleges garancia (akksi,töltő,stb)

(#2360) Padló K.O válasza niti (#2354) üzenetére


Padló K.O
tag

Amit ott látsz, az netto egyenleg, sem áfát, sem havidíjat, sem egyéb kiegészítő opció díját nem tartalmazza, csupán a nyers egyenleget....azaz ebből még a kedvezmény sincs levonva, ha pl lebeszélhető a díjcsomagot, vagy be van állítva sms csomag, perc csomag, stb....ezek még nincsenek levonva abból az összegből....

(#2361) russodeby válasza Padló K.O (#2359) üzenetére


russodeby
csendes tag

Köszönöm a válaszodat! :R

(#2362) niti válasza Padló K.O (#2360) üzenetére


niti
aktív tag

Köszi a választ! :R
Tehát akkor ezt még meg kell szorozni 1,25-tel, majd hozzáadni a havidíj árát, aztán ha követtem, hogy hány percet telefonáltam, akkor azt beszorozva a percdíjjal, majd az egészet kivonva a korábban megkapott összegből már meg is tudhatom az aktuális egyenlegemet. Fantasztikus! Pfff..... :U

[ Szerkesztve ]

(#2363) Padló K.O válasza niti (#2362) üzenetére


Padló K.O
tag

Hát nem nagyon tudod követni a perceidet, mert a telefon is másodperc alapon számlál, a számlázás meg percalapú... :F

(#2364) niti válasza Padló K.O (#2363) üzenetére


niti
aktív tag

Hát ez az... Strigulázni kell, vagy nem tudom. Majd kiderül minden számlazárás utan...

(#2365) gYaLo


gYaLo
őstag

Évek óta vagyunk a céggel T-Mobile osok,de a mostani árak nevettségesek...
Ami egyedi,az a díjtalan visszahívó Dominónál,jó ötletnek tartom :))
Vodafone árak :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2366) Nimrod


Nimrod
addikt

Lehetséges az, hogy egy bizonyos egyenleg alatt nem tudok telefonálni? :F

(#2367) nikole01


nikole01
csendes tag

Sziasztok!Azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy ha külföldi mobilról hívnak engem itthon,akkor nekem fizetnem kell a hívásfogadásáért?Én eddig úgy tudtam,hogy nem,de azt mondta nekem a telefonos ügyintéző,hogy 60,9 ft/perc! Megkérdeztem a környezetemben lévő okosabbakat,de állítják,hogy ha én Magyarországon tartózkodom,akkor nem kell fizetnem!Szóval,ha valaki tud, válaszoljon!Köszönöm!:-)

(#2368) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Valaki el tudná mondani hogy 1777-en keresztül miként tudom belőni a domino nap plusz díjcsomagot? :DDD

.

(#2369) blueye válasza Troy. (#2368) üzenetére


blueye
veterán

Ezt komolyan kérdezed?
Próbáltad?
amúgy ennyi:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/domino_utmutato/dijcsomaginfo

(#2370) blueye válasza nikole01 (#2367) üzenetére


blueye
veterán

Nem kell.

(#2371) Szabeszka válasza Nimrod (#2366) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Ha külföldről telefonálsz, akkor van egy bizonyos összeg, ami alatt nem enged telefonálni, asszem talán 1000 ft. Meg talán akkor, ha kevesebb pénzed van, mint amennyibe egy perc hívás kerül.

On the road again

(#2372) Nimrod válasza Szabeszka (#2371) üzenetére


Nimrod
addikt

50 Ft körül vagyok és azt mondja, hogy nem kezdeményezhetek hívást. Mobilt próbáltam hívni országon belül. :F

(#2373) Jadro válasza nikole01 (#2367) üzenetére


Jadro
veterán

A telefonos ügyintéző félreértett valamit vagy csak balfék. Miért kellene fizetned? Itthon vagy. A külföldi majd megfizeti a tarifát, hisz ő hívott külföldre.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2374) Szabeszka válasza Nimrod (#2372) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Mondjuk az elég fura. Nem tudom milyen Dominos csomagod van, mert a Domino, Domino SMS, Domino Egyenlítő esetén még ha hálózaton belül akarsz telefonálni, akkor is többe kerül, mint 50 ft. Esetleg még ez lehet a gond, más ötletem így hirtelen nincs. :F

On the road again

(#2375) Troy. válasza blueye (#2369) üzenetére


Troy.
addikt

Valójában komoly volt!
Félálomban felhívtam, nyomogattam a gombokat és sikerült belőni! :)

.

(#2376) nikole01 válasza Jadro (#2373) üzenetére


nikole01
csendes tag

igen,én is így tudtam!De felvilágosított,hogy ez nem így van!baromi kíváncsi voltam,hogy mit magyaráz és nagy nehezen megtaláltam!
http://www.t-mobile.hu/uzleti/tarifak/nemzetkozi_tarifak/roaming/uzleti_roaming_tarifak/vilagjaro_eu#

(#2377) C.Dávid válasza gYaLo (#2365) üzenetére


C.Dávid
tag

T-Mobile árak nekem:
havi díj 2000ftez teljes egészében lebeszélhető!
Hálon belül 14 ft
Hálon kívül 24 ft
Sms 20 ft
másodpercalapú számlázás.
Havi 20 sms ingyenes bármely hálózatba.
Munkatársakkal korlátlan ingyen beszélgetés!
THM nélküli mobiltelefon részletre vásárlás!
További előnyök: jobb lefedettség,Edge hálózat ügyfélbarát magatartás(amit a Vodánál nem igazán tapasztaltam 4 év alatt!)
Én ezekért váltottam át Vodárol,mert elismerték ezzel nem tudnak versenybe lépni :C

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#2378) niti


niti
aktív tag

Végre sikerült beszereznem a rég áhított w880-am, és gyorsan ki is próbáltam a Mobil tv-t. A hang jött rendesen, viszont a kép teljesen szét volt esve, nem láttam semmit az egészből. Vajon ez a készülék hibája, vagy a lefedettség nem volt az igazi? Aztán a youtube-ot is kipróbáltam, de ott se kép, se hang. Rábökök a videora, meg is nyitja, viszont nem indul el. Tudtok segíteni, mi ennek az oka? Köszi!

(#2379) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Van a T-nél olyan mobilinternet, ami nem két évre aláírós, még csak nem is havidíjas, hanem feltöltjük x összeggel, amit leinternetezhet a kedvezményezett?
Konkrétan ajándékba szánjuk. Köszi előre is.

(#2380) Nimrod válasza Szabeszka (#2374) üzenetére


Nimrod
addikt

Sima Dominó és most nézem, hogy 50 Ft-nál kezdődnek a hívásdíjak. :Y

Viszont maradt még 12 Ft a kártyán, ezt hogy tudnám nullázni? :U

(#2381) Nimrod válasza lesaux (#2379) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem úgy tűnik, hogy nincs ilyen, de reménykedjünk. :)

(#2382) Szabeszka válasza lesaux (#2379) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Legjobb tudomásom szerint a T-mobile-nál nincs, csak a Pannonnál.

On the road again

(#2383) Szabeszka válasza Nimrod (#2380) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Jó kérdés. :U
Esetleg próbálj internetet vagy wapot használni, mert az folyamatosan veszi le a pénzt. De lehet, hogy ott is marad vmennyi a végén.

On the road again

(#2384) Jadro válasza nikole01 (#2376) üzenetére


Jadro
veterán

Ezek a roaming díjak egyes országokban. Ez nem az amiről beszélünk. Ezek a díjak akkor érvényesek ha Te kint tartózkodsz valamelyik országban. De ha T-s kártyával T-s hálózaton hívást fogadsz akkor az ingyenes. Akárhonnan hívnak.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2385) lesaux válasza Szabeszka (#2382) üzenetére


lesaux
veterán

Oké, köszi, végül is az is jó. Nimrod: neked is. :)

(#2386) Joe bácsi válasza lesaux (#2385) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Van.
Domino net. Úgy működik, mint a sima dominos szám.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2387) megyeri válasza lesaux (#2379) üzenetére


megyeri
tag

10.000-ért Domino NET

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2388) micro


micro
addikt

Sziasztok,
Lehet valahogy T-s mobilinterneten keresztül okostelefonnal skype-ot használni?
Üdv, m

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2389) D@niel


D@niel
addikt

Hello. Vásárolni szeretnék egy Nokia E75 készüléket, ebben az árban:

Teljes ár 89 190 Ft
Kezdő részlet 19 170 Ft
Fennmaradó hátralék 70 020 Ft
Futamidő 12 hónap
Havi törlesztés 12 x 5 835 Ft

Most Dominós vagyok a T-nél és nemrég jött egy sms miszerint Aranykártyás lettem. Kérdésem az, hogy ezt a készülék vásárlásánál tudom-e kamatoztatni, ill. a havi törlesztésnek lebeszélhető-e valahány %-a? vagy ezen felűl van még egy minimális havidíg ami jön az 5835Ft-ra?
ill. azt írják, hogy minden előfizetéshez ajándék kedvezmény. Miféle kedvezmények ezek? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2390) Szabeszka válasza D@niel (#2389) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Akkor ha jól értem, most havidíjas előfizető leszel. A törlesztőrészletből nem tudsz lebeszlélni, arra rá fog jönni egy havidíj, amit te választasz ki.
Az aranykártyának az az előnye, hogy különböző kedvezményeket igénybe vehetsz, amit mások nem illetve vannak olyan díjcsomagok, amik csak aranykártyához érhetőek el.
Pontok gyüjtesz, amiket aztán beválthatsz, most még ezt a kedvezményt ennél a telefon vásárlásnál sajnos nem tudod igénybe venni.
A kedvezmények: 120 perc beszéd hálózaton belül vagy 100 sms, de ezek a telefon vásárlás résznél le vannak írva, ezt pontosan nem tudom fejből.

On the road again

(#2391) benyo


benyo
tag

sziasztok.
még dominoval nyomom, de szeretnék átmennei előfizusra. namármost nézegettem a médiamánia s díjcsomagot. a kérdésem az, hogy ha samu omniával szeretném ezt, akkor be kell tolni 29990-at és havi 4990ft? az nem tiszta, hogy itt is megmarad a havi 5830 ft törlesztő? vagy csak én keveredtem bele... :)

HAÉRTMIGO

(#2392) blueye válasza micro (#2388) üzenetére


blueye
veterán

Természetesen lehet.
(pl. Omniámon tökéletesen fut)

(#2393) micro válasza blueye (#2392) üzenetére


micro
addikt

Nokia 5800-val nem enged feljelentkezni. (Fring, Nimbuzz)
Nincs valami forgalomszures az uj internet elofizetesekre?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2394) blueye válasza micro (#2393) üzenetére


blueye
veterán

Skype-ot kérdeztél, arra válaszoltam, az nálam WM alapon jól megy.
Nem hiszem, hogy lenne szűrés.

(#2395) micro válasza blueye (#2394) üzenetére


micro
addikt

Mikor fizettel elo a mobilinternetre?
Nekem az a gyanum, hogy az uj szerzodoknel van szures. :(

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2396) ertz válasza benyo (#2391) üzenetére


ertz
aktív tag

Ha részletre veszel telefont, akkor helyben kifizeted a kezdőrészletet, majd havonta a részleteket+az előfizu díját.
Ezek közül csak az előfizud beszélhető le (ha olyan csomagot választassz).

(#2397) benyo válasza ertz (#2396) üzenetére


benyo
tag

köszi már asszem kibogoztuk...
most 9900+ 12x5840 az omnia basic
médiamánia s csomag esetén ember 9900-t befizet és utánna 4990+(5840x12)
:)
mondjuk az L-es csomagnál 29990 az első részlet és havi 10990...

HAÉRTMIGO

(#2398) blueye válasza micro (#2395) üzenetére


blueye
veterán

Régen.
De én meg azt nem hiszem, hogy ez számítana.

(#2399) runner 125


runner 125
nagyúr

Szeva all!

Egy kérdés;

5 és 10.000ft domino feltöltés esetén mennyi huf-tot' ad +ba? :U

Köszi.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2400) futukababa


futukababa
csendes tag

Azt szeretném kérdezni, hogy pár hete vettem GSM boltba egy Sony Ericsson C902-t ami nagy valószínűséggel a T-Mobilnál előfizus/részletre vett teló.
Tényleg letitlthatja a szolgáltató a telefont??
(Nem T-s kártyával használom) Köszi a segítséget
:C

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.