Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) #41635072 válasza kali (#3047) üzenetére


#41635072
törölt tag

Szerintem csak rosszul van beállítva a böngésződ. :U
2. Nem vagyok netfüggő. :D
safranek50: De nekem csak mobilra kell, otthon ott csücsül a 8M-ás ADSL.

[ Szerkesztve ]

(#3052) kali válasza #41635072 (#3051) üzenetére


kali
legenda

jól van beállítva, viszont más típusú telcsi, más böngésző, és aránylag sokat netezek! :)
és nekem is csak mobilra kell - illetve néha notihoz, ha vidékre utazok vagy ilyesmi -, a lakásban 30/3 fiber power van... :)

(#3053) Killing válasza kali (#3052) üzenetére


Killing
addikt

Ha már ilyen neted van otthon akkor vegyél egy Wi-Fi routert.
Jó torrentezést. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3054) #41635072 válasza kali (#3052) üzenetére


#41635072
törölt tag

Opera mini rengeteget spórol az alap nokia böngészőhöz pl. (Tapasztalat)
Olyan 80%-kal.

(#3055) kali válasza Killing (#3053) üzenetére


kali
legenda

van wifi router, a lakásban a notikat - azzal - használom a kábeles nettel!
otthon a telcsin nem nagyon netezek, de gyakran utazok, akkor viszont kell a telcsire a t-mobile net!
a torrentet rühellem...

Tel Elek; ha átlag 500 - 600 mb forgalmam van havonta a mobilnettel, akkor az oprera 80%-os spórolása mellett sem jönnék ki 10 mb adatforgalomból, legalább 100 - 120 mb akkor is lenne a forgalmam!
mellesleg a 3 gb-os csomagba belefér, sőt...

(#3056) #41635072 válasza kali (#3055) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem mondtam, hogy válts, nekem jó, hiszen nem kell 80Mb-os vagy nagyobb csomagra előfizetnem.

(#3057) kali válasza #41635072 (#3056) üzenetére


kali
legenda

nem is a váltáson van a hangsúly, csak csodálkozok, hogy miként/mire elég mostanság normális mobilon történő netezéshez 10 mb adatforgalom...
meg málam néha azért problémát jelentene, ha pont nem vagyok otthon, és gyorsan meg kell néznem egy e-mail akár több mb méretű melléklete ként küldött képet...stb!
igaz, mindenkinél mások a netezési szokások, nincs is ezzel semmi baj!

(#3058) Killing válasza kali (#3057) üzenetére


Killing
addikt

Elárulom a megfejtést:
7-8 index címlap megnyitására.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3059) dedike válasza Killing (#3058) üzenetére


dedike
addikt

...vagy kilenc T-mobile kezdőlap betöltésére... :DD Ha már erre vagyunk... :P

Jó szerencsét!

(#3060) legiaap válasza dedike (#3046) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jelentem tudok tv-t nézni... :C
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és valami 212.5akárhány.valamit kellett beírnom két helyre is és működik a dolog.
Szuper

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3061) dussy válasza kali (#3057) üzenetére


dussy
őstag

A MédiaMánia csomagokat nézted már? ;)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#3062) #41635072 válasza kali (#3057) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nah épp ezaz, hogy az opera nem tpbb megás kéként tölti le, mert úgysem veszed hasznát...
Killing: Vagy 30 oldal megnyitására naponta.

[ Szerkesztve ]

(#3063) dedike válasza legiaap (#3060) üzenetére


dedike
addikt

Akkor ennek örülök! :K

Hiába, a tudás... :DD

Jó szerencsét!

(#3064) Killing válasza #41635072 (#3062) üzenetére


Killing
addikt

10 mega 30 oldalra? Kötve hiszem. Mértem mennyi idő alatt megy el 10 mega... pár hsz.- aztán astala vista... :U
De csak a pontosság kedvéért, én nem Opera Miniről, hanem desktop netezésről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3065) #41635072 válasza Killing (#3064) üzenetére


#41635072
törölt tag

Most te miről beszélsz?
Itt mobilról volt szó eddig, kb minden második hsz-ben ott volt, hogy opera mini.
Ott meg egy ph-s fórum közepes minőséggel is 20kb.

(#3066) dussy válasza #41635072 (#3065) üzenetére


dussy
őstag

Lehet nem mobilnézetre van állítva akkor lehet 200kB is. :B

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#3067) Godimodi


Godimodi
tag

Üdv.Bocsi ez lehet egy amatőr kérdés lesz.Vettünk egy Samsung S5230as telót.És a widgetek közt van egy csomó jó cumó,ami szerintem fizetős.(facebook,youtube stb).Akkor a Google maps is fizetős ugye?

Előre is köszi.

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#3068) Killing válasza #41635072 (#3065) üzenetére


Killing
addikt

Nekem magas minődégen 150-200 kb.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3069) Robyka


Robyka
aktív tag

Sziasztok.

Most másodikán lejárt a kártyám, de nem töltöttem rá, egyenleg 0 forint lett, és ha hívnak azt mondja hogy kivan kapcsolva a forgalomból.
Most akkor buktam a számomat mindent?

(#3070) #41635072 válasza dussy (#3066) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem kell mobilnézetre állítani, csak nem magas minőségen kel lennie mindennek, amit úgysem látsz mobilon. :D
Killing: Ne tedd magasra. Amúgy nálam még ott sincs annyi csak 120...

A lényeg, hogy ésszel sok mindenre elég a 30MB és húzok vissza a Pannonhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3071) Nordik


Nordik
őstag

Hogyan van a hűségpontok beszámítása?

Ha van például 2-3ezer pontom, akkor az ugyanennyi jó magyar forint kedvezményt jelent mondjuk készülékvásárlásnál?

Illetve elveszhetnek a hűségpontok azért mert nem mindig vannak időbe a számlák befizetve? Vagy egy számlanemfizetés miatti egyirányusításnál? Persze később rendezve lettek a számlák.

(#3072) Killing válasza #41635072 (#3070) üzenetére


Killing
addikt

Ott csak 20 mb van. :P
Képeket is tedd magasra.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3073) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdésem a következő lenne:
Szerintetek a My T-mobile oldalon az aktuális egyenleg az pontos értéket mutat?
Csak azért, mert nálam most 922 Ft-ot ír.
Pontosan Okt. 1-jén léptem át Media Mania díjcsomagba, azóta 25 percet telefonáltam. Csak T-Mobilost hívtam, ami 26 Ft/perc tarifájú.
25x26 pedig nem 922... :F
Sms-t küldtem, de 50 sms ingyen van minden hónapban.
Szóval nem értem mi a bibi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3074) Woid


Woid
tag

Üdv!

Lehet nem jó topicban kérdem...
A Domino-s Mobilinternet 5 GB csomaggal, lehet torrentezni,
vagy le van tiltva ez a T-nél? Gondolom Dominóban nincs tiltva,
mint a vodánál sincs tiltva ugye, de azért megkérdezem.

Köszi a válaszokat.

(#3075) erdoke válasza legiaap (#3073) üzenetére


erdoke
titán

A kedvezményeket utólag írják jóvá. Tehát percek + SMS + net lehet a 922 Ft.

(#3074) Woid
Szerintem nincs tiltva, az 5 GB-on belül rendezkedhetsz.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3076) kali válasza dussy (#3061) üzenetére


kali
legenda

néztem - és az ügyfélszolgálat is szokta ajánlgatni -, de nem jön be, mivel a mobil tv nem kell, sms nem kell - na jó, van hogy elküldök kettőt vagy hármat havonta -, szóval nem az én igényeimnek van kialakítva...

Tel Elek; gyakran a mobilra is teljes felbontással kell letöltenem az említett több mb méretű képeket, mivel nem csak megnézem, hanem bt kapcsolaton tovább is kell küldenem noti(k)ra - eredeti méretben!

(#3077) Woid válasza erdoke (#3075) üzenetére


Woid
tag

Most nézem, hogy 0,1 Ft / 10 kB túlforgalmazási díj van ha lemegy az 5G...
Dominoban is. Ez rossz hír végülis.
A voda pl. simán lelövi ha lefogy az 5G.

(#3078) legiaap válasza erdoke (#3075) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jó ezt tudni.
Köszi!
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3079) erdoke válasza legiaap (#3078) üzenetére


erdoke
titán

A havi számlán is így küldik a számokat. Először összeadják az előfizetések és a felhasznált szolgáltatások díjait, majd a végén (esetleg a szekciók végén külön-külön) levonják azt, amit tartalmaz az előfizetésed. Online is a végén vonják le, hiszen közben díjcsomagot válthatsz, szolgáltatásokat rendelhetsz vagy mondhatsz le, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#3080) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Üdv totyik lakók.
T-sat lavóros szolgáltatásnál lehet-e 3 TV módot kérni?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3081) CallaoW válasza Dízeles (#3080) üzenetére


CallaoW
tag

Amennyiben megveszed a 2.és a 3. sat - boxot,(14990 illetve 19990),akkor igen.

(#3082) Dízeles válasza CallaoW (#3081) üzenetére


Dízeles
aktív tag

CallaoW kösz.Valami olcsóbb megoldás nincs?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3083) Padló K.O válasza Robyka (#3069) üzenetére


Padló K.O
tag

Nem buktad el a számodat, mert ilyenkor még van 90napod arra, hogy rátölts az egyenlegedre, és újra tudod használni a kártyádat 365napig, ha pl egy 3500ft-os feltöltést csinálsz :). Ha lekéred az egyenleged: *102# hívásindító, akkor ott lesz egy dátum, és az az a dátum amíg még rá tudsz tölteni....

(#3084) Padló K.O válasza Dízeles (#3082) üzenetére


Padló K.O
tag

Mit értessz olcsó alatt? A Sat TV a legolcsóbb a havidíjat tekintve...ingyen nincs semmi!

(#3085) Dízeles válasza Padló K.O (#3084) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Hát a "14990 illetve 19990" nem ép ócsó :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3086) Padló K.O válasza Dízeles (#3085) üzenetére


Padló K.O
tag

Igen, ez egy egyszeri nagyobb kiadás, de hosszabb távon jobb. Mert régen úgy volt, hogy a 2.vevőegység bérleti díja 550ft, a 3.vevő bérleti díja havonta 750ft....

(#3087) Dízeles válasza Padló K.O (#3086) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Értem.Tudnál elérhetőséget írni tsat oldalról tarifákról?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3088) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Hali!

Ma szeretnék mobil netet venni, de láma vok hozzá. 1 GB mire elég manapság? Mert ha kutatok valami után, megnyitok xy oldalt, tele flashel( persze letiltható, de az nem az igazi ), stb. Leginkább mail, fórum, néha 1-2 trailer megnézésére, kisebb( ~10-20 megás ) file-ok letöltéséhez kellene.

A Relax M + aranytárskariban elvihető 0 FT-os modemekből melyiket ajánljátok? Gondolom mindegyik gagyi, de mégis?

Köszi!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3089) legiaap


legiaap
nagyúr

Egy alap kérdésem lenne:
Átléptem a Media Mania díjcsomagba, aminek a havidíja 4.990 Ft.
Ebben már ugye benn van az áfa?

Csak azért kérdem, mert a párom is előfizetéses.
Ő Eco díjcsomagban van, plussz még hozzácsapják a 950 Ft-os családbarát kedvezményt, meg a mobil netem árát (5.990 Ft) és mindezek mellé odaírtak neki megint 3250 Ft-os Áfát, ami nem derül ki a számlából, hogy minek az Áfája. Most kicsit tartok tőle, hogy nekem is számláznak majd.
De ő mire fel kaphatott áfát?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3090) safranek50 válasza ]Phobos[ (#3088) üzenetére


safranek50
csendes tag

Manófüttyre. Itt az egyém, korlátLAN, átadó. Havi 5990. és nyomod gond nélkül.

(#3091) Padló K.O válasza Dízeles (#3087) üzenetére


Padló K.O
tag

http://www.t-home.hu/lakossagi/tv/sat_tv

Van más szolgáltatásod is? T-Home vonal, vagy internet? Mert akkor az áraknál az vonatkozik rád, ahol a T-Home Dupla szót látod....

(#3092) CsuRi101 válasza legiaap (#3089) üzenetére


CsuRi101
tag

ezek bruttó árak. a számlában minden tétel mellett ott van, hogy az adott összegre mennyi az áfa, tehát abban netto árak és áfa is szerepel.

(#3093) Dízeles válasza Padló K.O (#3091) üzenetére


Dízeles
aktív tag

T-Home vonal, vagy internet is van bár a vonalas telefon be sincs dugva ,de csak igy lehet net :W .Nem kábelen jön a net hanem telefon vonalon .Így lehet valamit okoskodni?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3094) ]Phobos[ válasza safranek50 (#3090) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Hát ha fizeted, akkor viszem is ;] Amúgy meg mindenki addig nyújtózkodik, ameddig a takarója ér :((

Érdemi választ azonban nem kaptam emberek,

MIRE ELÉG 1 GB MANAPSÁG?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3096) AMD Power


AMD Power
titán

Mobilinternetben tényleg a T-Mobile a legjobb? A barátnőmnek nemsokára lejár a Vodás előfizuja. 5500Ft-t (korlátlan) fizet egy hónapban. Nem töltöget le vagy ilyesmi. Csak e-mail , weboldalak , néha egy kis you tube megy a gépen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3097) blueye válasza Dízeles (#3093) üzenetére


blueye
veterán

Már régóta vannak tel. előfizetés nélküli "meztelen" ADSL előfizetések.
Nézz el ide:
www.szelessav.hu

(#3098) Joe bácsi válasza ]Phobos[ (#3094) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mikor a Trénél dolgoztam, ott is mindig jöttek ilyen gy..ér kérdésekkel, h. ez meg az mire elég!!! Ezt SENKI NEM tudja megmondani!!! A puding próbája az evés!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3099) club1 válasza ]Phobos[ (#3094) üzenetére


club1
veterán

Egy napra kiesett a vezetékes szolgáltatóm, elővettem a 3G modemet, lelőttem minden letöltést (torrent kliens, meg ilyen olyan letöltő programok) a gépemen, és csak a munkámhoz tartozó dolgokra használtam a netet. Ezek normál és webmail, mstsc, Ultra VNC illetve volt böngészés is. A 8 óra alatt 135 MB volt a forgalom. Egy-egy csicsásabb weblap akár 2-3MB forgalmat is tud generálni (képekkel, mindennel). Tehát 1GB 4-500 ilyen látogatásra elegendő. Az üzleti emaileim átlagosan 0.5 MB-ot nyomnak (igen, sok mellékletet kapok), ebből tehát 2000-ret tudnék 1GB-al egy hónapban fogadni. A magán emailjeim átlagosan csak 15 KB-osak, tehát ebből kb. 60000 levélre elegendő az 1 GB.
Remélem, tudtam segíteni...

(#3100) kali válasza AMD Power (#3096) üzenetére


kali
legenda

valamelyik relaxnet előfizetés megfelelő lehet (link), mert elvileg van ugyan korlát (3 gb, 7 gb...stb), de ha azt átléped, akkor sincs túlforgalmazási díj, csak lassítják esetlegesen a netet, de használhatod tovább, amennyit csak akarod!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.