Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Fulmi válasza kali (#3150) üzenetére


Fulmi
senior tag

grat :) az szep.

(#3152) #41635072 válasza Killing (#3072) üzenetére


#41635072
törölt tag

Én nem így tudom XD.
Képeket miért is tenném magasra?

(#3153) Enjoy


Enjoy
addikt

Bár előző kérdésemre kaptam választ, bepróbálkozok egy másik kérdéssel is... hátha

MédiaMánia S csomag ugyebár tartalmaz 500MB net forgalmat.
Kapok a T-Mobiletől SMS visszajelzést, amennyiben elhasználom az adatforgalom felét és végül az egészet?

► més que un club ◄

(#3154) legiaap válasza Enjoy (#3153) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én eddig nem kaptam sms-t pedig már elértem a felét.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3155) Enjoy válasza legiaap (#3154) üzenetére


Enjoy
addikt

Shit, pedig nagyon hasznos lenne.
MédiaMánia S-ed van ? vagy ikon csomagod?

► més que un club ◄

(#3156) legiaap válasza Enjoy (#3155) üzenetére


legiaap
nagyúr

Media Mania S

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3157) Enjoy válasza legiaap (#3156) üzenetére


Enjoy
addikt

Neked elég szokott lenni az 500MB, vagy azért sikerül néha átlépni? (főleg, hogy nem jelez a Tré)

► més que un club ◄

(#3158) Padló K.O válasza Enjoy (#3157) üzenetére


Padló K.O
tag

Azért nem jelez, mert ha Média Mániába vagy, ott nem megy az adatforgalmi értesítő sms.
Minden más díjcsomag esetén meg megy....

(#3159) Enjoy válasza Padló K.O (#3158) üzenetére


Enjoy
addikt

Vazze, és ezt hogy találhatta ki a T, hogy mindenhol van, csak MédiaMániában nincs? :W

► més que un club ◄

(#3160) legiaap válasza Enjoy (#3157) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem lépem túl, mert feltettem az Omniámra adatforgalom mérőt (Spb Wireless Monitor).
Beállítottam, hogy sipákoljon még nekem időben, nehogy túllépjem.
Amúgy meg nem töltök, nem youtubézok, és így nem lépem túl.
Csak simán netezgetek, fórumogatok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3161) #02683648 válasza Enjoy (#3159) üzenetére


#02683648
törölt tag

Mondjuk konkrétan az 500 megz-t tuti nem fogom túllépni egyhamar (s5230-al nehéz is lenne), de az pl. dühítő, h arról nem képes akár fizetősen is (de _egy_ sms-ben 56 Ft-ért) a rendszer tájékoztatást adni, h a médiamániás forint egyenlegemből mennyit használtam el, vagy legalább, h "hálón kívüli beszélgetés ennyi, hálón belüli beszélgetés annyi perc".
Az már nem érdekel, h pénzért van, csak legalább legyen. De nincs. Ez is egy a T sok, valószínűleg az őskőkorból megmaradt vicces húzása közül, mint pl. a sok díjcsomaghoz még ma is külön havidíjért kérhető hívószámkijelzés.

Mindegy, attól még nem megyek máshová, de sok ilyen ROFL kategóriás dolog van ami apróság ugyan, de egyik térségbeli T-Mo-t sem jellemzi (lehet azzal jönni h az angol meg a német T így meg úgy, de ha vmi baromság, pl. ikon díjcsomag SMS-ei csak hálózaton belül használhatók el, van a magyar T-nél de nincs a horvát T-nél, az LOL)

(#3162) Enjoy


Enjoy
addikt

Mindegyik csomagban van zsidóság :( (már elnézést a kifejezésért)

Éppen a MédiaMánia S és az Ikon200 között gondolkozok, de nehéz a választás.
Ikon200-nál ugye pont ez az SMS zavar, ha nem T-be küldök azt szép áron (35Ft-ért darabját) kiszámlázzák pluszba az 5000-en kívül. Meg drágább is jóval a percdíj, amennyiben túllépnél a határt.. MédiaMánia S pedig fele akkora adatforgalmat enged, viszont olcsóbb az sms ill. percdíj. Valamint bárhova küldhetek 50sms-t... szóval nehéz a döntés

► més que un club ◄

(#3163) legiaap válasza Enjoy (#3162) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nincs tökéletes díjcsomag.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3164) adam_


adam_
senior tag

Mix díjcsomagban vagyok a T-Mobile-nál, és előbb kértem le az egyenlegem, ami a következő jelenleg:

Aktuális Mix egyenleg* (brutto): 698 Ft
Telefonálásra fordítható összeg: 936 Ft

Kérdezném, hogy ha még szemmel láthatóan van pénz a telefonomon, akkor miért nem enged se SMS-t írni, se telefonálni, mivel mindig bemondja, hogy "Ön az adott irányba nem kezdeményezhet hívást", pedig 20-as, 30-as, és 70-es számok hívását is végig próbáltam, sikertelenül. Az SMS-re meg kiírja, hogy nem lehetséges az elküldése. Most akkor mi van?! :U

(#3165) adam_ válasza adam_ (#3164) üzenetére


adam_
senior tag

Érdekes, most meg jó. Akkor múltkor mi volt az a bökkenő, azt nem tudom. :U

(#3166) legiaap válasza adam_ (#3165) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem meg múltkor a Mobil TV nem ment, pedig rá egy napra meg működött...vannak azért hibák a rendszerben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3167) Tom1939


Tom1939
őstag

Sziasztok!

Nemsokára veszek egy okostelefont, mellyel internetezni is szeretnék. Elovasgattam egy pár száz hozzászólást és a t honlapját.

Jól láttom, hogyha előfizetek egy médiamánia s plusz egy aranykártyás relaxnet m-re, akkor havi 7 ezerért 1,5 giga lesz az adatkorlátom (tehát 500 plusz 1 giga) és túlforgalmazás esetén lassítanak és nem kell fizetnem? Az ötezret pedig lebeszélhetem, de minden plusz sms és tv az alapon felül plusz fizetős (nem leforgalmazható az ötezerből)?

Azt is jól láttom hogy ez október végéig van így, utána új csomagok jönnek (mobilinternet)?

Lehet tudni valamit az új mobilinternet csomagokról?

Köszönöm a válaszokat.

(#3168) 1430 válasza Tom1939 (#3167) üzenetére


1430
senior tag

Ez így nem igazán működik, mert csak egy díjcsomagod lehet (legalábbis egy SIM-en). Válassz, hogy MédiaMánia S csomagot vagy Aranytárskártya RelaxNet M csomagot akarsz e (utóbbit csak akkor, ha van másik, legalább aranykártyás számod, ami fő szám lehet)!

MédiaMánia csomagokhoz csak gigás net csomagokat rendelhetsz pluszba, és előbb a csomagot, majd a MM keretet használhatod fel. Viszont ha RelaxNet szolgáltatást kérsz hozzá, akkor a RelaxNet keret átlépése után hiába van még MM díjcsomag adatkereted, akkor is lekorlátozzák a sebességed.

A havidíj terhére először a beszélgetés kerül jóváírásra, ha marad még, és többet SMS-ezel, mint ami a csomaggal jár, akkor a további SMS-eket a maradék havidíj terhére jóváírják. Az adatforgalmi és Mobil TV túlforgalmazást mindenképpen ki kell fizetni a havidíjon felül. Értelem szerűen RelaxNet csomagnál ez 0 Ft.

Az új net csomagokról bizonyára lesz közlemény az ÁSZF változásoknál október végén, de leglésőbb nov. 1-től a honlapon.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3169) Tom1939 válasza 1430 (#3168) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm szépen a választ!

Valahol sejtettem, hogy az aranykártyás csomagot nem lehet mellérendelni semminek. A t-pontban mást mondtak, de szerintem te jobban értesz hozzá mint a fiatal hölgy aki ezt mondta.

Tehát ha jól értem médiamánia s plusz relaxnet m és akkor lesz 3 giga az adatforgalom korlát és utána lassítás? Ez már együtt 9 ezer havonta, nem igazán éri meg.

Egy aranykártyás médimánia csomag kellene, mely forgalomkorlát után csak lassít nem fizetet :) Ez ugye tökéletes lenne, tehát ilyen nem lesz (valamiből profit is kell gondolom).

Kiváncsi vagyok az új netes csomagokra, az omnia pro amit venni akarok addig úgysem lesz meg amíg ezek a régiek vannak.

(#3170) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap óta T-Home-os netem van. Telefon és net. Telefont nem használunk ezért csak alapdíja van és van maga a netdíj.
A szerződésen van egy csomó dolog, amiről szeretnék kérdezni.
Internet-hozzáférés:
Itt van egy bejelentkezési azonosítóm és egy jelszóm.
Ez mire jó?
Email hozzáférés:
Itt is van egy bejelentkezési azonosító és egy jelszó
Hogy tudom elérni az emailom?
Webtárhely hozzáférés:
Itt is ugyanazok vannak.
Ez mire való?
voip bejelentkezési azonosító mire való?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3171) Fulmi


Fulmi
senior tag

kerdesem az lenne, hogy miert kell elofizetoatirasnal havidijas elofizetesnel 6000 + afa dijat fizetni, mig dominosoknal 0 forintot ugyanezert a muveletert?

nem ertem a logikat... mivel kb. 3 perc havidijasrol dominosra attetetni a kartyat aztan ujra vissza meg 3 es sporolt a joember(pl. en) 7 500 forintot.

kerem, legyen szives valaki felvilagositani. :R

(#3172) Fulmi válasza legiaap (#3170) üzenetére


Fulmi
senior tag

szia!

a) ha adsl neted van, akkor az internet hozzaferes ahhoz kell, hogy csatlakozni tudj az internetre.

b) e-mail postafiokodba itt tudsz belepni a megadott adatok felhasznalasaval: [link]

c) webtarhely = FTP tarhely, szoval kulonbozo adatokat tudsz feltolteni, amelyeket majd megoszthatsz masokkal, 50 megara korlatozva (kepek, dokumentumok, zenek, stb.). itt tudsz belepni erre az oldalra

egyebkent, mindketto gyorsabban elerheto, ha belepsz a my T-homeba a t-home.hu jobb oldalan az MT azonositoddal es a titkos jelszoddal. :)

(#3173) legiaap válasza Fulmi (#3172) üzenetére


legiaap
nagyúr

ADSL-es netem van, de mikor bekapcsolom a gépem, nekem nem kéri a felhasználó nevem és jelszóm. Egyből van netem...vagy lehet a szerelő ezt már beállította valahol és ezt csak egyszer kellett beállítani és többször nem kéri ezért nem találkozok én vele?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3174) Fulmi válasza legiaap (#3173) üzenetére


Fulmi
senior tag

igen, akkor beallitotta. :) de legalabb most mar tudod, hogy mire is kell hasznalni.

(#3175) legiaap válasza Fulmi (#3174) üzenetére


legiaap
nagyúr

köszi

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3176) 1430 válasza Fulmi (#3171) üzenetére


1430
senior tag

A Domino Felhasználó rögzítésekor a Domino előfizető jogai nem szünnek meg. Tehát ha van egy Domino számom (én vagyok a Domino Előfizető), amihez Téged rögzítenek (Te leszel a Domino Felhasználó) és összeveszünk, akkor bemegyek egy T-Pontba, és megszüntetem a számod egyenlegestűl, mindenestűl. Ez nem igazi átírás. Ez akkor tudatosult bennem igazán, mikor egy ügyfélnél a Domino Előfizető rendszeresen SIM kártyát cseréltetett, és a Felhasználó betelefonált, mit tehetne, mert ha most ő is bemegy kérni már megint egy új SIM-et (akkor még csak 3000 Ft volt, ma már 4000 Ft), akkor az Előfizető is megteszi újra. Én azt javasoltam neki, hogy a kártyacserét követően váltson előfizetésre.

Ha havidíjasból Dominora váltotok (feltéve, hogy nincs hűség), akkor annak 2700 Ft-os díja van (ez lebeszélhető lesz a Dominon) és az esetleges arany/platina szint nullázódik. Utána rögzítenek, mint Felhasználót, az díjmentes. A Dominoból havidíjasra váltást követően a 2700 Ft-ot az első számlából jóváírják majd (tehát nem vész el), de ha nem vállalsz hűséget, akkor 5000 Ft a belépési díj, míg 1 év hűséggel 810 Ft. Természetesen az egykori Domino Előfizető így már semmibe nem tud beleszólni a hívószámodon, de ez a művelet nem 6 perc, illetve hűség vállalása esetén 810 Ft (a 2700 végül is "leforgalmazható"), ha nem vállalsz hűséget, akkor 5000 Ft. Ráadásul ha eleve hűség van a hívószámon, akkor az egész tárgytalan (a kötbér gondolom több lenne, mint 6000 Ft). Jut eszembe, az előfizető/számlafizető módosítás bruttó 6000 Ft, tehát az ÁFA-át tartalmazza, és az esetleges arany/platina kedvezmény jogosultsági szint is megmarad.

És persze a hitelképességi vizsgálatról se feledkezzünk meg, amit átíráskor (különösen ha nincs még előfizetésed) vagy Dominoról havidíjasra váltáskor ugyan úgy elvégeznek.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3177) Fulmi válasza 1430 (#3176) üzenetére


Fulmi
senior tag

Koszi a valaszt. Eleg erdekes azonban, tobb dolgot is mashogy tudtam, mashogy tortent.

Az alap cel az volt, hogy anyukam neverol az en nevemre keruljon at a telefonszam, mert at szerettem volna hordozni a szamot vodafone flottaba valo belepes miatt. Namarmost a kiemelt ugyfeles flottaba nem lephet be barki, csak az aki jogosult ra. Anyukam nem az, en igen. Ha jol tudom, a szamhordozasnal ugyebar a fogado telefonos tarsasag csak arra a nevre kotheti meg az uj elofizetest, amilyen nevhez tartozik a szam. Ergo valamit kell csinalni, hogy az en nevemen legyen es ne anyukamen.

Az ugyfelszolgalaton az emberunk azt mondta, hogy 6 000 + afa, akkor egy szepet hazudott vagy csak nem tudta, ebben az esetben meg huzzon el egy T-s tanfolyamra, ahol megtanitjatok neki...

A Dominorol havidijasra valtast epp szeptember elejen csinaltuk meg. ECO dijcsomagba leptunk be, ami husegmentes es belepesi dijat sem kellett fizetni, ugyhogy ezt a reszet az irasodnak egyaltalan nem ertem. Aztan persze lehet, hogy azota valtozott sok minden. :)

Ugyhogy nem tudom mi lesz a megoldas, de hogy en nem fogok 6 000 Ft-ot fizetni egy nev es szig szam atirasa miatt az is biztos. :D

(#3178) legiaap válasza Fulmi (#3174) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még egy alap kérdés, amire nem tudom a választ.
Hova írta be azt a jelszót, amiről az előbb beszéltünk?
Nem voltam itt, mikor megcsinálta a netet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3179) Fulmi válasza legiaap (#3178) üzenetére


Fulmi
senior tag

Ket variacio lehetseges:

a) ha van routered: a bongeszobe be kell irni a router ip cimet, altalaban 192.168.1.1, belepni a router webes feluletebe es ott a WAN beallitasoknal a PPPoE-nel kell megadni a felhasznalo nevet es jelszot, igy a router automatikusan kapcsolodva marad, ha bomlik a kapcsolat, akkor o automatikusan kapcsolodik egy beallitott uresjaratot kovetoen, amirol te nem szerzel tudomast.

b) ha nincs routered: windows-ban a halozati kapcsolatoknal kell lennie egy olyan kapcsolatnak, amelyet az emberke nevezett el es oda beirta azt a parost, amit te is megkaptal es gondolom beallitotta, hogy ha internetre akar menni valamelyik program, akkor automatikusan csatlakozzon.

Ha jol tudom ez a ket megoldas lehetseges. :)

(#3180) legiaap válasza Fulmi (#3179) üzenetére


legiaap
nagyúr

köszi
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3181) #02683648 válasza 1430 (#3176) üzenetére


#02683648
törölt tag

Nekem volt egy Domino NET simkártyám, aminek a hívószáma könnyű volt, ezért akartam azt átrakatni előfizetésesre (hagyományosra, nem NET előfizetésre), a kártyát anno még 08.12.26-án aktiváltam, az előfizetésesre átírás 09.09.15-én történt, semmiféle hűséget nem kellett aláírnom, sem fizetnem semennyit, és hitelképességi vizsgálat sem történt. Most lehet h az adott T viszonteladó cseszte el, mert az általad leírt lett volna a követendő eljárás, de szerencsére minden hasonló macerát megúsztam.

(#3182) beci


beci
őstag

Üdv.
A cégemnél a dolgozók kedvezményes előfizetést vásárolhatnak(5db/fő max),elég jó percdijjakkal.Érdeklődnék,hogy részletre való készülék vásárlás igy is lehetséges?Sajnos 1hétig nem dolgozom,igy az illetékest nem tudom megkérdezni,de furdalja az oldalam,mert kacsingatok egy drágább teló felé.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3183) lazlo8


lazlo8
tag

családbarát kedvezményben be van vonva 1 előfizetés 2 domino a havi elszámolásnál.
az egyik dominos pesti cimen másik vidékin van ( elofizetés vidéki meg a másik domino.s is)
a pesti dominosal felhivtam ex barátnőmet (tudom nem kellett volna) ez a tétel meg fog jelenni a havi elszámolásnál ha részletes hiváslistát kér az vidéki előfizetés?
a domino-s telok közt a családbaráton kivul nincs kapcsolat kul névre szolnak más cimre még a családnév se egyezik
tehát részleted doomino hiváslistát kap e az elofizetés,???

(#3184) Fulmi


Fulmi
senior tag

valaki segitsen nekem legyen szives. mobil netet szeretnek kb januarig, erthetoen huseg nelkul, de azert 3, 5 GB adatforgalommal. ha lehet minel olcsobban kellene kihozni. :)

koszi!

(#3185) XSiGma


XSiGma
aktív tag

sziasztok elvesztett előfizetéses telefon esetében van lehetőség új sim-et kérni?

(#3186) #02683648 válasza XSiGma (#3185) üzenetére


#02683648
törölt tag

Igen, de gondolom pénzbe kerül. Ráadásul ha hűség van az előfizetésre, x napon (asszem 14) belül pótolni kell, különben ki kell pengetni a hűség felbontásának árát (x*10000 Ft nagyságrend). De előtte le kell tiltani a régi simkártyát (1430-on keresztül), a telefont pedig külön lehet letiltatni személyesen, ha lopás volt, jegyzőkönyv bemutatása esetén.

(#3187) mdk01


mdk01
addikt

Hali!

Van egy kis történtem ami velem fordult el nem oly rég.
Gondoltam leírom mert van egy olyan mondás hogy a rossz hír gyorsabban terjed mint a jó és ezt próbálom erősíteni.

Szóval régóta előfizető vagyok a t-mobilnál és idővel meguntam a postára szaladgálni csekket feladni. Gondoltam csinálok a bankomnál egy csoportos beszedést ami sokkal kényelmesebb megoldás és mivel van netbankárom minden pénzmozgásomat látom ezért nagy baj nem érhet.
Meg is csináltam Júniusban a csoportos beszedési megbízást. Júliusban frankón működött levonták a pénzt amit kellett.
Viszont az Augusztusi telefonszámlám mellé jött egy 260Ft-os terhelés a számlámra amivel nem nagyon foglalkoztam és betudtam az ügyintézésnek amiért átváltottam csoportos beszedési megbízásra.Bár már furcsálltam hogy akkor miért nem az első(Június)beszedésnél jelentkezett ez az összeg.
Mind1 nem foglalkoztam vele mert ennyi pénzért nem érdemes 1-2 órát elcseszni az ügyfélszolgálaton.
Következő hónap Szeptember, ismét jelentkezett a havi számlámon kívül a 260Ft-os terhelés.
Na mondom itt már lépni kell, mert ez kezd bűzleni. Bementem a t-mobilhoz személyesen és megkérdeztem a csajt hogy most akkor mi van. Azt mondja nem tudja mi ez a pénz ők nem szoktak ilyen összeget semmiért felszámolni. Azt mondja biztos a bankom terhelt meg mert átmentem beszedési megbízásra. Erre mutatom a telefonom ahol az SMS-ben a szöveg áll hogy a bankszámlámon a csoportos beszedést teljesített a bank a t-mobil felé(260FT).
Mondom ezt a terhelést a T-mobil kérte és a bankom teljesítette, mert ugye mikor a limitet beállítom a megbízásnál azt nem lehet beállítani hogy hány terhelést teljesítsen a bank.Tehát akár 20x 5000,- ot is teljesít ha nem lépek közbe. Viszont ez egy más téma.
Vissza kanyarodva a témához a csaj néz értetlenül és nem tudja ezt hova tenni. Gondoltam szegény , most jól megkavartam.
Mondom jó hagyjuk, mert látom így nem megyünk semmire gondoltam hozok egy hivatalosabb papírt a beszedésről, mint a telefonomba lévő SMS.
Elmentem a bankba kértem egy bankszámlakivonatot az ügyintézőtől amit aláírt az ügyintéző és annak főnöke.
Másnap visszamentem a T-mobilhoz és oda raktam a csaj orra elé a papírt.
Nézegette egy darabig és elismerte hogy valóban a T-mobil terhelte meg a bankszámlámat.
Mondom szuper akkor végre elkezdhetünk intézkedni.
Lefénymásolta a rájuk vonatkozó részt a bankszámlakivonatról. Azt mondta hogy ír egy levelet a bp.-i könyvelésnek gépen(vmi belső hálózatuk van) és 30nap múlva levélben értesítenek arról hogy mi az a 260Ft. Csodálkoztam a hogy minek oda 30 nap de mondom legyen úgy sem tudok ellene tenni semmit. Csaj megírta mondom neki akkor most kérnék egy nyomtatott példányt arról amit begépelt. Hát azt nem lehet mert egy olyan a rendszer amiből nem lehet nyomtani bla...bla..
Hm-ögtem egy sort mondom ám legyen remélem ennyire megbízhatunk egymásban.
Végülis volt eredménye a dolognak mert Októberben már nem szedték be tőlem a 260Ft-ot, de a helyzet az hogy a 30nap is letelt és nem jött semmilyen levél Bp.-ről.
Na ezért akartam nyomtatott példányt kérni hogy legyen nálam is nyoma hogy bent volt reklamálni.
Most ott tartok hogy megint bemegyek hozzájuk és megkérdezem mi van a 2x260Ft-ommal mert itt már nem a pénzről van szó hanem az elvekről.
Bakszámlakivonatom még megvan amivel reklamáltam viszont a reklamálásról nincs papírom.

Ezt csak azért írom mert ki tudja hány emberrel csinálják még ezt meg és így havonta milliókhoz jutnak hozzá. Csoportos beszedésen keresztül simán megcsinálja, hogy ha nincs SMS értesítés kérve és csak akkor eszmél fel az ember mikor a kivonatot hónap közepén kézbe kapja. Ráadásul amilyen a magyar látja hogy ok nélkül vonnak tőle x Ft-ot de nem foglalkozik vele mert "nicns idő bemenni reklamálni" vagy "úgyis csak olyan kevés" és ezt használják ki. Először nálam is bejött de a második már nem.

Üdv.

ui.:Amúgy lehet a csaj is jól tudta miről van szó csak arra volt kíváncsi mennyire vagyok kitartó.

(#3188) Padló K.O válasza mdk01 (#3187) üzenetére


Padló K.O
tag

Nem lehet, hogy az nem normál számlád volt, hanem univerzális számla??? Pl mobillottó, vagy parkolás??? Vagy ilyet nem szoktál? Mert ez az univerzális számla külön készül, más a befizetési határideje is...

(#3189) 1430 válasza Fulmi (#3177) üzenetére


1430
senior tag

Hát ha elhordozzátok, akkor tényleg egyszerűbb Domino-ra tenni, felhasználóként rögzíteni téged, és kikérni a számhordozási nyilatkozatot, majd átballagni a Voda üzletbe és szerződést kötni. Csak arra figyeljetek, hogy az átváltás 2700 Ft-os díját az időablak kezdetéig (pár nap) beszéljétek le, mert utána elvész a maradék egyenleg.

Ideiglenes használatra javaslom a Domino megoldást (MB Stick IV. illetve csak a WS-ban USB Stick 7.2 és díjak okt. 31-ig).

XSIGma:
4000 Ft a SIM pótlás, addig is érdemes letiltani, ahogy dhr is írta.

mdk01:
A számlázást már hívtad? (munkanapokon 8-16:30/péntek 15:40) 1430/1/3/5/4
Elvégre ebben ők lennének a legilletékesebbek. Minden esetre ha a havi számládon kívül vonta le a T a bankszámládról a 260 Ft-ot, akkor arról külön számlát kellett volna kapnod. Jött ilyen? Például Mobil Vásárlási (Univerzális) számla? (Lottó, Parkolás, stb.)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3190) mdk01 válasza Padló K.O (#3188) üzenetére


mdk01
addikt

Nem lehet, hogy az nem normál számlád volt, hanem univerzális számla???

Ezt nem értem.

Amúgy nem szoktam se mobillottózni(azt sem tudom mi az) sem parkolni telefonnal.
Meg sztem azokat a normál számlához csapnák hozzá egy külön tételként feltüntetve a számlán.

Üdv.

(#3191) mdk01 válasza 1430 (#3189) üzenetére


mdk01
addikt

Nem szeretem telefonon intézni az ilyen dolgokat, mert ha netalántán fel is veszi vki a telefont az még kapcsol 3 helyre és persze az utolsó kapcsolásnál megszakad vagy nem veszik fel
Jobb személyesen ott nem tudnak csak úgy lerázni, bár egy próbát megér köszi.

Igen külön vonta mint azt írtam is, de számla nem jött külön ezt is furcsálltam.

Üdv.

(#3192) XSiGma


XSiGma
aktív tag

koszonet a valaszokert.udv

(#3193) #02683648 válasza mdk01 (#3187) üzenetére


#02683648
törölt tag

A csoportos beszedési egy agyhalál, én még 1 banknál sem láttam hibátlanul működni, pedig 1999 óta csak pénzintézetekkel volt dolgom (az O betűvel kezdődő társaság nem sorolandó e fogalomkörbe). Nekem távszámlával megy a számla kiegyenlítése a T-nél, küld egy e-mailt, belogolok az oldalra, megnézem mennyi, ha oké, bankkártyával rögtön ki is fizetem. Nincs téves terhelés, utólagos reklamáció, etc. Tudtommal semmi pénzbe nem kerül, tőlem legalábbis nem vontak eddig érte.

(#3194) Fulmi válasza 1430 (#3189) üzenetére


Fulmi
senior tag

Koszi a segitseget!!! Azonban kicsit megbuheraljuk ezt a flottas dolgot es anyamat leptetjuk be, aztan majd ott, ingyenesen atiratjuk az en nevemre. Azt a par napot kibirja a flotta, hogy nem az en nevemen van...

Remelem ezek a mobilnet arak nem nagyon emelkednek okt. 31-e utan, mert az eleg nagy szivatas lenn... ugyebar nincs szerzodes, szoval ha nagyon magasra emelik, akkor vagy hasznaljuk es fizetunk tobbet vagy nem es akkor nem fizetunk tobbet, de net sem lesz.

(#3195) CsuRi101 válasza lazlo8 (#3183) üzenetére


CsuRi101
tag

Nem kap.

(#3196) Nordik


Nordik
őstag

Van egy 1 éves előfizetésem (ECO), ugyebár ebből van hátra még 1 év. Vásárolhatok erre az előfizetésre Iphone-t? Kötbért kellene fizetnem?

Legjobb lenne ha a díjcsomag maradna és részletre elvihetném.

(#3197) PEPE85


PEPE85
senior tag

Sziasztok

Relax M 3GB-os díjcsomagnál a számlazárás (itt most arra gondolok, hogy mikor indul újra a 3GB mérése) minden hónap utolsó napján vagy az aktiválás napja a forduló nap?

Watch 4k movies with Netflix :)

(#3198) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdés a következő lenne: Ha szeretnék venni előfizetéssel iPhone 3Gs-t, de a mostani Media Mania S díjcsomagot meg akarom tartani, akkor mennyiért juthatok a készülékhez?
A T-Mobilos oldalon csak annyit látok, hogy Ikon díjcsomaggal vihető el, vagy Dominósan.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3199) megyeri válasza legiaap (#3198) üzenetére


megyeri
tag

Pedig ez is rajta van az oldalon. (alul a linkek között)

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#3200) legiaap válasza megyeri (#3199) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ó köszi!
Figyelmetlen voltam.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.