Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Feriikee


Feriikee
csendes tag

Lehet,h hülye a kérdés, de az összes boltban lehet az összes telót kapni? :F

Laissez les bons temps rouler.

(#3702) Riddle válasza Joe bácsi (#3694) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Oké értem, egyébként én sem ma lettem Dominós, akkor még Westel volt ;] , de ezen nem fogunk összeveszni ;] ;)

Riddle ;)

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3703) kali válasza Feriikee (#3701) üzenetére


kali
legenda

nem mindig...

(#3704) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Helló!
Van egy Sony W595-ös, T-mobil-os, és le van benne tiltva a flash háttér. Haveromank ugyanilyen telója van csak vodásba, neki van flash háttere. Ha függetlenitve lenne a teló akkor előjönne ebbe is a flash? Vagy ha szoftvert frissitenék?

(#3705) dedike válasza jokerman7 (#3687) üzenetére


dedike
addikt

Üzletben nem, csak a webshopban van ez az akció! :U

Rocko 007:

Tökéletesen látod a helyzetet! Mi a kérdés? Készülékváltás, használt mobil és Kapcsolat pontok beszámításával! ;) Szerintem.

Feriikee:

Általában igen, ha nincs egy-két nap alatt beszerzik neked! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3706) dedike válasza kali (#3698) üzenetére


dedike
addikt

Szandisas csak egy év hűséggel vette anno a telefont.... ;)

Upgrade pedig tudtommal 18 hónap után van, ami ugye csak két év aláírása után lehetséges... pontosabban az egy éves hűséges telefonoknál csak a lejárat után lehet újabb hűséget vállalni, illetve visszaadni előfizetést, és esetlegesen úgy jobb helyzetbe (értsd: olcsóbban megúszni) kerülni.. :B

Jó szerencsét!

(#3707) Rocko007 válasza dedike (#3705) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Én is pont erre a konstrukcióra gondoltam. Használt mobil címen egy régi t-s telefont is beadhatok? (üzemképes)

(#3708) Joe bácsi válasza Rocko007 (#3707) üzenetére


Joe bácsi
őstag

NEM!!!
Fentebb leírtam már egyszer!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3709) szandisas


szandisas
senior tag

Köszi a segítséget mindenkinek!

Még egy kérdésem lenne: azt hol tudom megnézni, hogy mikor jár le a hűségem? Online ügyfélszolgálatban nem találtam. Telefonálni egyelőre nem akarok az ügyfélszolgálatnak :)

aláírás

(#3710) simii16 válasza Riddle (#3692) üzenetére


simii16
aktív tag

Szia!
Ne haragudj, csak most vettem észre, hogy írtál. Köszi szépen a segítséget! :R

(#3711) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
van 5 előfizum a t-mobilenál. egyiken lejárt a hűségidő, ellenben nem aranykártyás a szám. én ugy gondoltam hogy ilyen esetben is lehet ujabb 2 év aláirásával készüléket venni,de az ügyfélszolgálat azt mondta hogy mindenképp aranykártya kell hozzá.
hogy van ez?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3712) kali válasza dedike (#3706) üzenetére


kali
legenda

ezért is nem neki írtam, amit... :)

(#3713) dedike válasza Rocko007 (#3707) üzenetére


dedike
addikt

Bármilyen telefont, amin az IMEI szám azonosítható! :K

szandisas: Három eset lehetséges. Vagy megnézed az előfizetői szerződésed, vagy vagy bemész egy T-s üzletbe (T-pont, hivatalos viszonteladó), vagy 1430! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3714) dedike válasza madmike (#3711) üzenetére


dedike
addikt

Csak és kizárólag aranykártya jogosultság esetén tudod az előfizetést upgradelni. Add vissza azt az előfizetést, amin nincs hűség, és vedd meg úgy a kiszemelt telefont! Lehet, még jobban is jársz! ;)

(Ha pedig fonotos a szám, akkor csinálj belőle hamar aranykártyást, bár ennek elég súlyos az anyagi vonzata. Mérlegelj, melyik éri meg jobban!) :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3715) szandisas válasza dedike (#3713) üzenetére


szandisas
senior tag

1430 megvolt, 2X hívtam őket, nem vették fel, 6 percembe került. A szerződést szerintem aznap elhagytam. Akkor marad a bolt. Köszi :R

aláírás

(#3716) dedike válasza szandisas (#3715) üzenetére


dedike
addikt

Miért nem kerestél egy "0"-s gombot? ;)

(Valamelyik menüben... ) :)

Jó szerencsét!

(#3717) madmike válasza dedike (#3714) üzenetére


madmike
őstag

mi kell ahhoz hogy aranykártyás legyen egy szám? nekem minimálisal több a számlám mint fateromnak (ö használja azt a számot) de én mégis aranykártyás vagyok. söt barátnöm is az. csak sajna ezeken van még hűség....

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3718) kali válasza madmike (#3717) üzenetére


kali
legenda

(#3719) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdésem lenne azokhoz, akiknek van T-Home-os netjük vagy TV-jük.
Nálatok is olyan későn kézbesítik a számlákat?
Most hívtam fel a 1412-őt, hogy merre van a novemberi számlám, hisz már eléggé benn vagyunk decemberben és még nem kaptam semmit sem.
Erre azt mondja a csaj, hogy most kerül kiszámlázásra és majd januárban kapom meg.
Az ezelőtti számlára is 2 hónapot vártunk míg megjött.
Fura... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3720) dedike válasza legiaap (#3719) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem ezen ne problémázz! ;)

madmike:

A kali által adott link legvégén van a kiszámítás módja. Viszont minden havi számlán szerepel, illetve a My T-Mobile oldalon is tájékozódhatsz arról, melyik kártya jogosult arany, vagy platina szintre! (Ez utóbbin a következő szinthez szükséges pontokat is megtalálod!) :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3721) madmike válasza dedike (#3720) üzenetére


madmike
őstag

ha jol sejtem akkor az utolso 6honap pontjait adják össze és az alapján lehet vki aranykártyás.
az én esetem annyiban különleges,hogy lehetek ugyan aranykártyás,de a pontjaim nem gyűlnek.ez egy honvédségi dijcsomag .lehet hogy holnap benézek egy T-mobileba,hátha nem kell nekem aranykártyásnak lenni,mert eddig akárhányszor cseréltem készüléket (legalább 5 alkalom) még egyszer sem mondták azt, hogy nem aranykártyás az adott szám. Ez az elsö,de most ugyebár telefonon illetve webshopban probálkoztam.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3722) legiaap válasza dedike (#3720) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csak nem szeretném tudod, hogy egyszer meg kiküldenek 2 vagy 3 havi számát egyszerre és akkor majd csak lesek... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3723) Killing


Killing
addikt

De rendes a T-mobile, most kívántak boldog karácsonyt, és boldog újévet SMS-ben. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3724) Joe bácsi válasza szandisas (#3715) üzenetére


Joe bácsi
őstag

1430 INGYEN van!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3725) dedike válasza madmike (#3721) üzenetére


dedike
addikt

Átokkölke! Hát ezt nem mondtad! :P

legiaap:

Mondjuk ebben igazad van! De biztosan adnának olyankor részletfizetést... :K

Killing:

Tényleg! Most, hogy így mondod! :D

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3726) 1430 válasza legiaap (#3722) üzenetére


1430
senior tag

Nekem ma jött meg Távszámlán a T-Home számlám. Ha nincs szükséged papír alapú számlára, érdemes lehet neked is beregisztrálnod! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3727) madmike válasza madmike (#3721) üzenetére


madmike
őstag

nem kellett aranykártya,megvehettem a telót :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3728) Joe bácsi válasza 1430 (#3726) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Engem folyamatosan nem engedett be a jó jelszóval és megszüntettem a francba. :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3729) Egorov


Egorov
aktív tag

Ma van 2009. Dec. 24. Elvileg ma már van 10 percünk ingyen. :K Remélem nem kamuztak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3730) Killing válasza Egorov (#3729) üzenetére


Killing
addikt

És hol lehet megnézni hogy mennyi maradt? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3731) Egorov válasza Killing (#3730) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na erre még nem jöttem rá, mert nekem a *102# re nem ír ki csak annyit, hogy egyenlege 15HUF :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3732) Killing válasza Egorov (#3731) üzenetére


Killing
addikt

És ahogy látom már a 1430-nál is kivették a menüpontokból. :U
Biztos bíztak benne hogy karácsonyra stoppert kérünk. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3733) Egorov válasza Killing (#3732) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ez előfordulhat. :) Régen volt olyan, hogy percenként pittyogott a telefon, ha beszéltem. Azt a telefonban kell beállítani, mert sehol nem találom vagy pedig 1777, esetleg valami más trükk? Így legalább tudnám, hogy mennyit beszélek.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3734) kali válasza Egorov (#3733) üzenetére


kali
legenda

a telefonban kell beállítani - már amelyik telefon tudja...

(#3735) 1430 válasza Killing (#3730) üzenetére


1430
senior tag

Ha Domino-s vagy és december 7-én már aktív volt a számod, akkor a 1777/1/1/6. Az utolsó pontban nem vagyok biztos, hallgasd meg az automatát.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3736) kali válasza 1430 (#3735) üzenetére


kali
legenda

az utolsó is stimmel! :K

(#3737) dedike válasza 1430 (#3735) üzenetére


dedike
addikt

és ha postpaid? :U

igaz, akkor tök mindegy... :R

Jó szerencsét!

(#3738) szandisas válasza Joe bácsi (#3724) üzenetére


szandisas
senior tag

akkor is elvett pár percet az életemből :) Köszi amúgy, mostmár hivogatni fogom őket :R

aláírás

(#3739) Killing válasza 1430 (#3735) üzenetére


Killing
addikt

Ez az köszi! :R
A számlázása másodperc vagy perc alapú?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3740) 1430 válasza Killing (#3739) üzenetére


1430
senior tag

Idézet a sajtóközleményből:
"...és a saját díjcsomagja szerinti számlázási egységgel beszélheti le."
Tehát ha neked perc alapú a tarifád, akkor ez is perc alapon fog menni. ;)

dedike:
Havidíjasoknak utólag írja jóvá a számlázási rendszer, külön nem lekérdezhető.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3741) dedike


dedike
addikt

Jó szerencsét!

(#3742) Riddle


Riddle
tag

Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek !!! :B

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#3743) Onderon válasza 1430 (#3740) üzenetére


Onderon
senior tag

és én, aki külföldön vagyok, viszont aznap rohadtul nem tudtak sem elérni, sem én nem tudtam telefonálni, engem ki és mikor kárpótol? :(

(#3744) dedike válasza Onderon (#3743) üzenetére


dedike
addikt

Gyere haza, beszéld le, és utazz vissza... ha ennyire fontos az a cca. 3-400 forint! :P

Jó szerencsét!

(#3745) Padló K.O válasza Onderon (#3743) üzenetére


Padló K.O
tag

Így jártál...

(#3746) Newyorker


Newyorker
addikt

Hogy tudom lekérni az aktuális számlaegyenlegem sms-ben?

köszönöm

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#3747) kali válasza Newyorker (#3746) üzenetére


kali
legenda

(#3748) Onderon válasza dedike (#3744) üzenetére


Onderon
senior tag

arra próbáltam utalni mennyire nevetségesen piti ez az egész ügy :DDD

(#3749) kali válasza Onderon (#3748) üzenetére


kali
legenda

nyugi, lebeszéltem helyetted! :K pont december 7-én aktiváltattam egy domino sim kártyát, és arra is megkaptam a 10 perc ingyenes beszélgetést, pedig az a kártya/hívószám a december 4-én történt problémák idején még nem jelenthetett nekem gondot/hátrányt... :P

(#3750) dedike válasza Onderon (#3748) üzenetére


dedike
addikt

így már oké... :R

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.