Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) meroly válasza 1430 (#3850) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm. A választott hívószámnál akkor gondolom összeadódik a két tétel, tehát az 12e körül van.

Impossible is nothing

(#3852) dedike


dedike
addikt

Ha elárulná nekem VALAKI mikor lesz MDA Vario V a T-nél, igen boldog lennék... :DD

Már mióta várom.. (nov 18.), hiszen a legfrisebb készülékkatalógusban "új" címszóval van... :O és jól mutatna az N97 mellett :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3853) SPF


SPF
senior tag

2003 tavaszi, még westeles sim kártyát valóban nem cserélik ki ingyen, vagy csak akit megkérdeztem az tudta rosszul? Szerinte csak a 2002 vagy 2003 előtti kártyákat cserélik ingyen.

(#3854) kali válasza SPF (#3853) üzenetére


kali
legenda

pont a héten cseréltettem ki az első sim kártyámat, amikor meglátta rajta az ügyintéző hölgyike a westel 900 feliratot, nem is nézett már semmit, csak cserélte - természetesen ingyér! :) igaz, az bőven 2002 előtti volt... :K

[ Szerkesztve ]

(#3855) SPF válasza kali (#3854) üzenetére


SPF
senior tag

Ezek szerint akkor tényleg csak a 2003 tavasz (?) előtti kártyákat cserélik csak ingyen... Amúgy van valami negatív dolog, ha ~7 éves kártyát használok, és nem pár hónapost?

(#3856) kali válasza SPF (#3855) üzenetére


kali
legenda

azt nem mondtam, csak azt, hogy a 10+ éves sim kártyát már ránézésre cserélték - ingyen -, végig sem hagyták mondani, hogy miért akarom cserélni! :K
szerintem alapvetően csak a memória (tárolható számok mennyisége...stb), valamint a specifikus szolgáltatós számok szempontjából van eltérés, továbbá esetlegesen néhány újabb szolgáltatást nem tud kezelni a nagyon régi sim kártya...

[ Szerkesztve ]

(#3857) dedike


dedike
addikt

Nah szép... ilyen westel900-a kapcsolat simkártyám nekem is van... :DDD Gondoltam már rá, hogy ki kellene cserélni, de már úgy megszoktam...meg amennyit látom... :U

Jó szerencsét!

(#3858) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Hotmail-es fiókkal MSN-ezik valaki USB-s nettel? Win7 mellett XP-n is kivág vele a program megszakadt Internet kapcsolat ürügyén... Kábeles nettel megy rendesen, ki érti ezt. :F

(#3859) dedike válasza (Bundás) (#3858) üzenetére


dedike
addikt

Nekem XP-n simán megy a hotmailes MSN az USB-s stickkel! A Vistán még nem MSN-eztem USB modemmel... :N

Jó szerencsét!

(#3860) meroly válasza (Bundás) (#3858) üzenetére


meroly
veterán

Nekem is megy XP-n.
De mintha olvastam volna már ilyenről ezen a fórumon korábban....

Megvan: itt olvastam.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3861) zoli62


zoli62
addikt

Az miért lehet, hogy a My T-Mobile-ban több napja nem frissül a Relaxnet M előfizetésem netto egyenlege?

(#3862) meroly válasza zoli62 (#3861) üzenetére


meroly
veterán

Az nekem sose frissült. Azt mondták, amíg nem lépem túl az előírt keretet, addig nem is fogja kiírni. Túllépni meg ugye nem tudom, mert a RelaxNet pont nem olyan tarifa....
Miért akarod látni?

Impossible is nothing

(#3863) zoli62 válasza meroly (#3862) üzenetére


zoli62
addikt

Csak tájékoztató jelleggel. Régebben emlékeim szerint látható volt az egyenleg.

(#3864) SEFAN84 válasza zoli62 (#3863) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Mivel nincs túlforgalmazási díj(havi fix összeget fizetsz)így nem értelek,minek (mit)kéne látni a Relaxnet M-nél?

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#3865) dedike válasza dedike (#3852) üzenetére


dedike
addikt

Mától...T-Mobile MDA Vario V :DD

Jó szerencsét!

(#3866) (Bundás) válasza meroly (#3860) üzenetére


(Bundás)
addikt

Hm, köszi! Akkor valami alternatív MSN lesz a megoldás, vagy talán egy régi verziója, mivel az ismerősnek nem volt gondja XP-s gépen ezzel régebben!

(#3867) meroly válasza (Bundás) (#3866) üzenetére


meroly
veterán

Az a baj az msn-el, hogy csak nagyon régit tudsz felrakni, mert szinte mindegyik felismeri, hogy van frissítés és telepíteni akarja a live-ot, anélkül el sem indul... :(

Impossible is nothing

(#3868) (Bundás) válasza meroly (#3867) üzenetére


(Bundás)
addikt

Elvileg van megoldás. ;)

(#3869) SPF


SPF
senior tag

Etalon díjcsomagban vagyok, 30 másodperces számlázásban. Át szeretném tetetni magam 1 másodperces számlázásra, ezt csak személyesen tudom?

(#3870) meroly válasza SPF (#3869) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem kérdezz rá azért az ügyfélszolgálatra..... elolvastam az etalonra vonatkozó részt az üsz-ben de nem találtam arra vonatkozót se hogy váltogatni lehetne, csak hogy: Megrendeléskor Ön döntheti el, melyik számlázási egységet választja

Impossible is nothing

(#3871) taxy88


taxy88
aktív tag

Ma a hódmezővásárhelyi T-mobile üzletben nem volt semmiféle szolgáltatás.Azt mondták az üzletben hogy országosan összeomlott a rendszerük.
Erről tud valaki valamit?

(#3872) meroly válasza taxy88 (#3871) üzenetére


meroly
veterán

A belső számlázási rendszerül omolhatott csak össze, mert a twitter oldalukon sincs semmi fontos. Ez minket nem érintett, csak annyiban, hogy nem tudtunk max ügyet intézni, ahogy te is írtad.

Impossible is nothing

(#3873) SPF válasza meroly (#3870) üzenetére


SPF
senior tag

1430 már privátban válaszolt. Köszi Neked is.

(#3874) lindermen


lindermen
aktív tag

Most párhuzamosan ment 2 hívószámom november óta. Előtte a régin médiamániás voltam, mikor megvettem az újat, azt direkt médiamánia díjcsomaggal kértem, a régit meg átrakattam ECO-ba, mert azt csak mostanáig használtam a hűség végéig, a napokban lemondtam. Kijött a számlám decemberről, és az ECO-s számhoz hozzácsaptak egy alap mobil tv-t kétezerért, amit én 1. nem kértem, 2. nem használtam ki. Szerintetek?? Reklamálhatok?

[ Szerkesztve ]

(#3875) kali válasza lindermen (#3874) üzenetére


kali
legenda

reklamálni mindig lehet!

(#3876) meroly válasza lindermen (#3874) üzenetére


meroly
veterán

Ja reklamálj, aztán ha nem történik semmi, hagyd a francba. Felmondtad már, nem? Ha nincs szerződés számlát se kell fizetni ;)

Impossible is nothing

(#3877) lindermen válasza meroly (#3876) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszi srácok
erre gondoltam én is, de az a baj 1 számlán van a 2!

[ Szerkesztve ]

(#3878) meroly válasza lindermen (#3877) üzenetére


meroly
veterán

Hát az ECO alapból nem tartalmaz TV-t, úgyhogy véletlenül került beállításra. Szerintem pozitívan bírálják el a reklamációd.

Impossible is nothing

(#3879) lindermen válasza meroly (#3878) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszi!, bár csak Te lennél a T-mobile Meroly :) , akkor már le is zártuk volna az ügyet :DDD

(#3880) 1430 válasza lindermen (#3874) üzenetére


1430
senior tag

Hát... Ha a My T-Mobile-ban váltottál, a díjcsomagváltás előtt van egy jó hosszú leírás, hogy mire kell figyelned, aztán tudsz továbblépni. Itt egy egész bekezdés szól arról, hogy ha van Mobil TV-d és kiváltasz a MédiaMániából, akkor előbb le kell mondani a Mobil TV-t.

Már most mondom, hogy ha most kapcsoltad ki a Mobil TV-t, akkor januárra még kiszámlázódik, mert féltörthavi a számlázás (bekapcsoláskor részarányos, kikapcsoláskor teljeshavi).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3881) Enjoy


Enjoy
addikt

Sziasztok!

Még tavaly kaptam SMS-t T-Mobile-tól, hogy kapok ajándékba 10percet a leállásuk végett.
De az már nem rémlik, hogy mikor, mert töröltem az SMS-t.
Gondoltam rákérdezek, most jutott eszembe T-Mobile reklám alatt.

► més que un club ◄

(#3882) kali válasza Enjoy (#3881) üzenetére


kali
legenda

2009. december 24-én 00 órától 2009. december 31-én 24 óráig lehetett lebeszélni...

(#3883) Enjoy válasza kali (#3882) üzenetére


Enjoy
addikt

Végülis sikerült lebeszélni akarva-akaratlanul is :)
Köszi

► més que un club ◄

(#3884) meroly válasza lindermen (#3879) üzenetére


meroly
veterán

Hát nekem elég lenne ha az igazgatója lennék ;)

Ja nekem is lenne egy kérdésem. Tavaly november végén kötöttem mobilnetet nettárs vagy mi a francban, aláírtam két év hűséget a modem miatt, meg volt valami akció, hogy 3 hónapig 0 Ft lesz. Múlt hónapra (mámint november utolsó pár napjára) kijött egy 56 Ft-os csekk, ez nem is baj, befizettem, mert kevés, de úgy tűnik akkor még sincs ingyen az az első három hónap, nehogy nekem decemberre is küldjenek......

Impossible is nothing

(#3885) SPF


SPF
senior tag

Azt lehet tudni, hogy a T-Mobile tervezi-e árulni a Nokia 5530-at?

(#3886) Joe bácsi válasza SPF (#3885) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Esetleg az e heti 5-ös lottó számok nem kellenének? ;]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3887) SPF válasza Joe bácsi (#3886) üzenetére


SPF
senior tag

De, kellenének. :)

(#3888) meroly válasza SPF (#3887) üzenetére


meroly
veterán

Azok nekem is ;]

Impossible is nothing

(#3889) pnagy7


pnagy7
aktív tag

Hello mindenki, a minap kaptam egy sms-t a t-mobil-tól.
"Tisztelt ügyfelünk! Január 16tól megszűnik a 7 számjegyes tárcsázás lehetősége. Kérjük további információért látogasson el honlapunkra! Üdvözlettel T-Mobile."
Tudja valaki hogy ez mit jelent?

Mr. Hóember

(#3890) kali válasza pnagy7 (#3889) üzenetére


kali
legenda

és ellátogattál a szolgáltató honlapjára? link

(#3891) lindermen válasza 1430 (#3880) üzenetére


lindermen
aktív tag

Nem, az ügyintéző váltotta át az üzletben :U
Az egész hívószámot lemondtam, nem csak a mobil tv-t, (bocsi ezt lehet kihagytam), hát remélem meg tudom beszélni velük h nekem ehhez sok közöm nem volt.
Azért köszi!

(#3892) pnagy7 válasza kali (#3890) üzenetére


pnagy7
aktív tag

ok, de ez mit jelent ha hívok valakit akkor elé be kell írnom a +36-ot is?
pl. +36301234567?
vagy csak simán 06301234567?
Köszi a segítséget.

Mr. Hóember

(#3893) nakrisz válasza meroly (#3888) üzenetére


nakrisz
csendes tag

1,2,3,4,5... és így tovább a pozitív egész számok egészen 90-ig. Arról nem volt szó, hogy a nyerőszámok kellenek... :)

(#3894) dedike válasza pnagy7 (#3892) üzenetére


dedike
addikt

Mind a két formátum tökéletes. A +36301234567 és a 06301234567 is! ;)

Jó szerencsét!

(#3895) pnagy7 válasza dedike (#3894) üzenetére


pnagy7
aktív tag

köszönöm a segítséget! :K

Mr. Hóember

(#3896) 1430 válasza meroly (#3884) üzenetére


1430
senior tag

És megpróbáltad átnézni azt a pár sort, ami egy Mobilinternetes számnál van a számlában, hogy mire számlázták ki? ;)

Például megpróbáltad lekérdezni a "G" betűvel a 1730-ról (SMS-ben) az adatforgalmad? Mert ez speciel 56 Ft/alkalom. Na? Eltaláltam úgy, hogy nem is látom a számládat? ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3897) meroly válasza 1430 (#3896) üzenetére


meroly
veterán

Hú vazze'! Ez eszembe se jutott :U
Bár nem emlékszem hogy lekérdeztem volna, de ez az új mytmobile vagy micsoda, ahova be lehet lépni elég csalóka. Egy-két kattintás és máris fizetős szolgáltatást kap az ember :K
Ám legyen, 56 Ft nem a világ, bár ha mindenkitől beszednek 56 Ft-ot, akkor szép kis januári bevételük lesz. SMS-ben tuti nem kérdeztem le, mert stick-ben van a sim, nem szoktam nézni az üzeneteket, de az oldalra felléptem és ott nincs garancia mit műveltem.
Köszönöm :R

Te egyébként T-nél dolgozol hogy a nicked is az ügyfélszolgálat száma?

Impossible is nothing

(#3898) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A +36 helyettesíthető marad továbbra is 0036-al?
Egy régebbi/kis tudású mobilról van szó (ami a célnak tökéletesen megfelel) amiben nem lehet szabályozni a saját szám küldést normálisan. Az egyetlen módszer, hogy akinek küldje a saját számot, annak a telefonszáma elé beírogattam a *31#-et. Most viszont ha +36 bekerül a számba, akkor már nem engedi beírni a *31#-et.

(a 06 előhívó kizárva!)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3899) 1430 válasza Fire/SOUL/CD (#3898) üzenetére


1430
senior tag

Ezek szerint a telefonod a hálózati beállítást használja, ami az lehet, hogy nem küldöd a számod a hívó felé, mert központilag le van tiltva. Old fel a tiltást egy egyszerű SMS-sel (1430-ra küld a -SZAMTILTAS tartalmat), és akkor már az lesz az alapértelmezett, hogy küldöd a számod, és nem kell trükközni a GSM kóddal, legfeljebb, ha nem akarod küldeni a hívó felé a számod (#31#).

Mellesleg működni fog a 0036 is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3900) Fire/SOUL/CD válasza 1430 (#3899) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nincs központilag letiltva. A telefon kőkorszaki ebből a szempontból(Sony Ericsson J220)
Ha bepötyögöm a telszámot, akkor van egy erre alkalmas gombocska, amit megnyomva a megjelenő menüből kiválasztható, hogy küldjem a saját számot avagy ne. DE, ha telefonkönyvéből indítom a hívást, akkor hiába nyomkodom a fent említett gombocskát, mert a megjelenő menüből ez esetben hiányzik a saját szám küldése/rejtése menüpont. :W
Na ezért kellett beírogatnom a számok elé a *31#-et(már akik felé küldeni akarom a számot, nem mindenkinek)

De a lényeg az hogy "Mellesleg működni fog a 0036"
Ez megoldja a problémámat, ez a fontos. Köszönöm a válaszod! :R

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.