Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) cettlee válasza cettlee (#2950) üzenetére


cettlee
őstag

ugye van eza +316 - xxxx-xxxx dolog is. melyik a jó?

(#2952) Killing válasza cettlee (#2951) üzenetére


Killing
addikt

A roamingot nem kell aktiválni, ez tuti. Azt hogy a 0-át el kell-e hagyni nem tudom, de szerintem nem. Próbáld ki. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2953) Olcsi


Olcsi
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem webshop-ból egy samsung s5230-at még tegnap este, a rendelés végén azt írták, hogy ma (azaz szept. 16-án) legyek elérhető telefonon szinte egész nap, hogy a t-mobile-os munkatárs fel tudja velem venni a kapcsolatot, ha ez megtörténik, akkor péntekre várható a szállítás.
Na most ez nem történt meg, nem hívtak a t-mobile-tól. Ilyenkor mi a tényállás? Mi lehet az oka ennek?

Köszönöm előre is!

(#2954) dbalazs80


dbalazs80
tag

Sziasztok!

Tegnap úgy döntöttem, hogy bemegyekaz Aréná Plazaba, a T-mbilehoz, hogy megkérdezzem, van-e Iphone 3GS 32GB fekete.
Volt.
Hihetetlen,kellemes meglepetés.

Szolgálatóváltással szerettem volna megvenni új előfizetőként 2 év hüséggel, 12 havi részletre IKON200-as csomaggal, ahogy az minden T-Mobile-es tájékoztatóban szerepel.

Az ügyintéző hölgy (mint később kiderült boltvezető is) közölte, hogy abban a konstrukcióban NEM adható el a készülék.
A lehetőségem az, hogy 2 éves hüségnyilatkozattal IKON200-al kifizetem a 125900 forintos készülékárat, és ezen felül még plusz 80000 forint kötbért!
Mondanom sem kell, hogy picit feljebb ment a vérnyomásom, de nem kiabáltam, nem húztam fel magam, semmi.
Azért kicsit érdeklődtem, mások más T-pontban simán hozzájutottak az általam kívánt konstrukcióval a készülékhez kötbér fizetése nélkül.
Udvariasan mondtam, hogy azért ez így nem járja, ha egyszer meg van hírdetve valahogy,akkor azt úgy is kell adni.
A hölgy csak kötötte az ebet a karóhoz, és közölte vezetői utasítás, hogy csak kaucióval és részletfizetés nélkül lehet megvásárolni a készüléket.
No itt adtam fel további kommunikációt vele, kértem a vásárlók könyvét, leírtam a dolgot, plusz megy a levél a fogyasztóvédelem felé is.
(plusz pár olvasottabb helyre is fel fog kerülni történet)

Nevetséges, hogy két évre írjak alá, és akkor 206000 forintot azonnal otthagyva vihetem a készüléket, ha ezt a T komolyan gondolja, akkor szerintem kicsit el vannak tájolva az itthoni viszonyokat illetően. (azaz annyiért, amennyiért sufni GSM-nél simán veszek függetlent gari nélkül feltörve, és még marad is a fent említett összegből)

Ezek után hiába van meg a kialakult véleményem, hogy a kategóriában az Iphone a legjobb választás nem fogok ilyen készüléket addig vásárolni, amíg csak a T-nél kapható, azaz soha, marad majd egy másik szolgáltató és egy Androidos készülék.

(#2955) Olcsi válasza dbalazs80 (#2954) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nekem is volt kb 1 éve hasonló tapasztalatom. Azt hiszem egy 30-35ezer Ft-os készüléket szerettem volna megvásárolni szintén két éves előfizetéssel (most nem tudom pontosan, hogy részletfizetéssel-e, vagy sem...). Mindenesetre tőlem is kértek volna, ha jól emlékszem 30ezer Ft-os kauciót, amit persze a következő számlák alkalmával jóvá írnak majd.
Én sem kértem ebből a szolgáltatásból, most webshopból rendeltem egy készüléket, kíváncsi vagyok, hogy engedélyezik-e.
Mindenesetre eléggé érthetetlen számomra, hogy hogyan van arcuk elkérni több pénzt egy leendő, havidíjas ügyféltől. Újabban az az érzésem, hogy az előfizetőket rohadtul nem becsülik meg a szolgáltatók.

(#2956) #02683648


#02683648
törölt tag

Üdv,

A következő 2 kérdésem lenne:

- Most van egy sima előfizetésem Médiamánia S csomaggal, hűség nincs rajta. A T-Mo boltban ahol kötöttem, azt mondták, h ezt 6e Ft megfizetése mellett később átirathatom cégre. Kérdés, h ez esetben maradhat e a MM csomag, vagy kötelező vmi üzleti csomagra áttérni? (boltban azt mondták h maradhat)
- A szóban forgó cégnek van ilyen újfajta T-csoportos platinakártyája a T-Home vonal révén (ott vagyunk előfizetők x ideje üzleti net+telefonra). Igaz, h ebben az esetben majd ha a cégre átiratott előfizetésre (amire sose volt telefon véve) akarok venni egy telefont 2 év hűségre, akkor nem kell kauciót fizetni? (boltban szintén azt mondták h igen)

Valószínűleg h ha ott mondták akkor úgy van, de gondoltam rákérdezek biztos ami biztos. Volt már h T-mo bolt, ügyfélszolgálat, és itteni T-s emberek 3 különböző dolgot mondtak...

(#2957) Fulmi


Fulmi
senior tag

melyik havidijas elofizetes masodperc alapu? mert ez nem igazan meno igy, hogy percenkent fizetunk :(

(#2958) Padló K.O válasza Fulmi (#2957) üzenetére


Padló K.O
tag

Lakossági csomagban nincs másodperc alapú

(#2959) Olcsi válasza Olcsi (#2953) üzenetére


Olcsi
senior tag

Kedden érkezik a webshopbol rendelt telefon... A rendeléstől számított 72 órán belül felhív egy ügyintéző, aki kérdéseket tesz fel, majd ha ugy ítéli meg, elindítja a szerződést, szállítást, stb.
Igy kb 4-5 munkanapon belül érkezik a várva várt telefon. :) Most

(#2960) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Dominónál hogy megy ez az Arany/Platina kártyás dolog? Mikor lehetek Platina/Arany kártyás? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2961) icecave válasza Olcsi (#2955) üzenetére


icecave
nagyúr

Sajnos megvan az oka, hogy miért nem becsülik meg az új előfizetőket... Hány és hány letiltott készülékkel találkozik az ember, amiket mind a számla nem fizetése miatt tiltottak le..

(#2962) Fulmi válasza Padló K.O (#2958) üzenetére


Fulmi
senior tag

uzletiben gondolom van, mi a feltetele, hogy olyat kothessek nagyjabol?

(#2963) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok

lenne egy kérdésem, hátha volt már valakinek hasonló igénye :)
2db domino sim -et szeretnék venni úgy, hogy csak az utolsó számjegy térjen el (régebben ez a vodánál nem volt probléma, igaz csak a sokadik boltban találtam ilyet), de t-mobile -nál azt az infót kaptam, hogy ilyet nem lehet, csak úgy, hogy az első 3 számjegy azonos. most ez tényleg így lehet, vagy kérdezzem másik boltban? :F

üdv

(#2964) Killing válasza #35104512 (#2963) üzenetére


Killing
addikt

Hát, elég nehéz lesz, és nagyon drága, ha egyáltalán lehet, de ha emlékeim nem csalnak akkor kivitelezhető.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2965) #35104512 válasza Killing (#2964) üzenetére


#35104512
törölt tag

pár éve már a vodánál vettem így sim -et, kb a 7-8 -adik boltban volt 2 kártya egymást követő hívószámmal, kemény 3000Ft -ba került a 2db :D
nem lenne szükségem egyedi, könnyen megjegyezhető számokra, csak egymás után legyenek...

(#2966) Killing válasza #35104512 (#2965) üzenetére


Killing
addikt

Ha szerencséd lesz találhatsz. De erre kevés esély van manapság, ennyi mobil eladás mellett. Az eladó csak felkap egyet, aztán viszi is a vásárlónak, nem nézi hogy sorban osztja-e a számokat. De az is lehet hogy csak úgy találsz hogy az egyik dominó, a másik meg előfizus.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2967) Olcsi válasza icecave (#2961) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na azért emiatt nem fogok sajnálni egyetlen szolgáltatót sem. Nincsenek olyan helyzetben,hogy ezt tegyem. Még mindig ők diktálnak, és nem az emberek pénztárcája a mérce. Persze,nyilván meg kell fizettetni egy-egy szolgáltatást, de nem erről van szó.
A másik dolog,ami ezzel kapcsolatban eszembe jutott az,hogy még mindig sokkal-sokkal több a rendes számlafizető,mint a letiltott előfizető. Amiatt a kvázi elenyésző mennyiségű letiltott miatt meg nehogy mar szívjon az is,akinek nem kéne. Mit szólnál,ha a munkahelyeden lenne egy ember,aki lóg egész nap,semmit nem csinál,és az ő fizetése mellett a másik 10 aktívan dolgozo ember fizetését lecsökkentenék? Igazságosnak találnád? Kicsit sarkított példa,de nagyjából szerintem korrekt...

(#2968) #02683648


#02683648
törölt tag

#2956-ra senki?

(#2969) Misi1979


Misi1979
őstag

üdv! Lehet rossz helyre címzem kérdésemet, ám mégis megkérdem: ha veszek használtan, akár itt a hardveraprón egy lg arena-t, van esélyem rá, hogy később letiltja a T? Mivel -gondolom- a legtöbb eladó készülék részletfizetéses..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#2970) GGGBR


GGGBR
tag

enyje, enyje...

A Nemzeti Nyomozó Iroda kiterjesztette a Magyar Telekom Nyrt.-nél a márciusban ismeretlen tettes ellen indított, hűtlen kezeléssel kapcsolatos nyomozását - közölte a társaság.

A vállalat márciusban számolt be először arról, hogy az NNI a Magyar Telekom-csoport tagjai által kötött bizonyos szerződések és egyéb ügyek kapcsán eljárást indított.

A rendőrség szeptember 21-én értesítette arról a cég vezetőit, hogy nyomozását kiterjesztették a munkavállalók személyes adataival a belső független vizsgálat keretében történt esetleges visszaélés vizsgálatára.

Az NNI a nyomozás eredményeképpen az általa vizsgált kifizetésekkel kapcsolatban bizonyos személyek ellen büntetőjogi szankciókat célzó vádemelést javasolhat az ügyészségnek.

A Magyar Telekom a 2008. évről szóló jelentésében a macedón tanácsadói szerződésekkel kapcsolatban azt közölte, hogy 6 szerződést vizsgálnak független elemzők. Az ezekkel összefüggő költségek tavaly 5,4 milliárd forintot tettek ki.

A Magyar Telekom már 2006 februárjában megbízta az amerikai White and Case jogi irodát két, összesen 8 millió euró értékű tanácsadási szerződés kivizsgálásával, ezeket a távközlési cég két montenegrói érdekeltsége kötötte.

Ennek előzményeként a PricewaterhouseCoopers könyvvizsgálói nem írták alá a Magyar Telekom 2005-ös pénzügyi beszámolóját, "a gyanús montenegrói tranzakciók miatt". A belső vizsgálatot a cég macedóniai érdekeltségeinek hasonló ügyleteire is kiterjesztették.

Ezekben az ügyekben több vizsgálat is folyik, s a cég közleménye szerint a hatóságok büntető- vagy polgári jogi szankciókat alkalmazhatnak, beleértve a pénzbüntetést is, illetve további változtatásokat kezdeményezhetnek a cégcsoport üzleti tevékenységével és megfelelőségi programjával kapcsolatban.

I LOVE THIS GAME

(#2971) GGGBR válasza Killing (#2960) üzenetére


GGGBR
tag

itt mindent megtalálsz:[link]

I LOVE THIS GAME

(#2972) #02683648


#02683648
törölt tag

Médiamánia csomagom van a T-nél. Az hiú ábránd h van olyan számlainformáció (ötvenvalahány ftért), ami mondjuk SMS-ben elküldi, v bemondja, h "számlaegyenleg ennyi, sms felhasználás ennyi, adatforgalom ennyi"? Mert ötven féle bontásban már megtaláltam telefonon, interneten, wapon is, de gyanítom, h az annyiszor 56 forint lenne ahányszor mondjuk megnézem az SMS forgalom, adat forgalom, beszéd forgalom menüpontot (azaz így kapcsiból 3x56 forint). A néhai vodás előfizetésem ezt tudta (az multimédia csomag volt, hasonló mint a MM)

#2970: East is East. Ilyen a Balkán.... :N

(#2973) Olcsi


Olcsi
senior tag

Két különálló médiamánia díjcsomaggal rendelkező előfizetéshez lehet olyan szolgáltatást igényelni, amivel a felek havidíj ellenében ingyen tudnak beszélni? :F

(#2974) CsuRi101 válasza Olcsi (#2973) üzenetére


CsuRi101
tag

családbarát kedvezményt nézted már?

(#2975) Olcsi válasza CsuRi101 (#2974) üzenetére


Olcsi
senior tag

Köszi, meg is néztem, viszont a 1430-on nem találom a menüpontját, webshopban meg azt írja, hogy csak domino-hoz lehet megrendelni... Akkor most hogy is van ez?

(#2976) kali válasza Olcsi (#2975) üzenetére


kali
legenda

Családbarát kedvezmény -> Havidíjas díjcsomagokhoz -> MédiaMánia díjcsomagok

de az ügyfélszolgálat felhívása, és a segítségükkel történő aktiválás esetlegesen nem egyszerűbb?

(#2977) Olcsi válasza kali (#2976) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát ez igen érdekes...belemegyek, hogy családbarát kedvezmény -> havidíjas -> kiválasztom a díjcsomagomat (médiamánia S) -> erre előjön a díjcsomag leírása. De hogy felajánlja, hogy megrendelhetném a családbarát kedvezményt, azt nem teszi.
Próbálkoztam úgy is, hogy családbarát kedv. -> megrendelés -> havidíjas -> erre azt írja a táblázat, hogy a dominohoz rendelhető csak (ott van csak pipa)... :F

(#2978) kali válasza Olcsi (#2977) üzenetére


kali
legenda

nem is azért linkeltem, hogy ott megrendelhető, csak szemléltetni akartam, hogy az általad említett csomaghoz is aktiválható a családbarát kedvezmény!
1430 -> 1 (de akár más nyelven is) -> 0 :)

[ Szerkesztve ]

(#2979) Olcsi válasza kali (#2978) üzenetére


Olcsi
senior tag

Értem én, hogy nem megrendelhető, csak azt nem, hogy mi a fészkes fenéért nem???
Csak nem akartam szarakodni az ügyfélszolgálattal, meg az automatával. De egyébként addig tudom én is, hogy magyar nyelv. :U

(#2980) blueye


blueye
veterán

Mi a különbség a T-Mobile web'n'walk USB stick 7.2 és a Mobile Broadband Stick IV között?
Mindkettő 9990 HUF Dominó csomagban. Melyiket vegyem inkább?

(#2981) blueye


blueye
veterán

Lehet, hogy meg is tudom válaszolni? :)
A T-Mobile web'n'walk USB stick 7.2, mint a neve is mutatja ezt tudja:
HSDPA le- és feltöltés 7,2 Mbps / 384 kbps
Míg a másik "csak" 3,6 Mbps / 384 kbps

Ezen kívül van vkinek tapasztalata ezekkel a modemekkel?

(#2982) CsuRi101 válasza Olcsi (#2979) üzenetére


CsuRi101
tag

Konkrétan kell hozzá a telefonszám és a jelszó, amit az önkiszolgálón csak egy számhoz tudsz megadni (hiszen avval lépsz be). A másik számot így nem tudod beazonosítani, magyarul nem is tudod megrendelni a szolgáltatást. Dominónál csak meglévő csoporthoz tudsz csatlakozni, így ott engedi a megrendelést, hiszen a csoport beazonosítása és a dominós számé elég a megrendeléshez. gondolom én.

(#2983) Olcsi válasza CsuRi101 (#2982) üzenetére


Olcsi
senior tag

Köszönöm, végülis megrendeltem telefonos ügyfélszolgálaton keresztül... :R Valóban meg kellett adni egy csoportszintű jelszót az aktiváláshoz...

[ Szerkesztve ]

(#2984) blueye


blueye
veterán

Mire lehet most a webshopban beváltani a pontokat? Nem szolgáltatásra gondolok, a telefonok, tartozékok mellett nem látok "Kártyát", ami jelezné, hogy arra lehet beváltani pontokat.

(#2985) lazlo8


lazlo8
tag

Lenne egy T-s családbarát kedvezményes kérdésem
vettem egy uj előfizut mix) rögtön a boltban aktiváltattam a családbarát kedvezményt is és beirattam egy dominos (900ft ugye?) Nahmost a domino-s fel tudja hivni az uj előfizetéses számomat ingyen de én ha felhivom a dominos-t az biza pénzbe kerül.. miért van ez?
családbarát kedvezményben nem oda visza ingyen hivhatok? v csak 1 irányba? ha 1irányba akkor h lehet h a dominos hivhat ingyen nem a előfizus?
help me!

(#2986) CsuRi101 válasza lazlo8 (#2985) üzenetére


CsuRi101
tag

honnan gondolod, hogy a mixes nem ingyen hív?egyenleginfó vagy más??

(#2987) lazlo8 válasza CsuRi101 (#2986) üzenetére


lazlo8
tag

igen *102#

(#2988) kali válasza lazlo8 (#2985) üzenetére


kali
legenda

pedig csoporton belül oda<->vissza ingyenes!
más lesz ott a gond...

[ Szerkesztve ]

(#2989) #02683648


#02683648
törölt tag

Még1x megpróbálom megkérdezni:
hogy lehetne legolcsóbban megtudni, h a Médiamánia csomag Ft, SMS és adat keretéből még mennyi van vissza? Csak egymás után 3 számlainfó smsel?

(#2990) Padló K.O válasza #02683648 (#2989) üzenetére


Padló K.O
tag

Igen, úgy ahogy írtad...nincs más lehetőség....

(#2991) nbs86


nbs86
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy relaxnet-es t-mobile net forgalmi korlát elérés után a korlátozással mennyire használható a net illetve mennyire korlátozódik le (elvileg 128 kbps)?

nbs86

(#2992) SEFAN84 válasza nbs86 (#2991) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Sajåt tapasztalat.Kb a 128kbit/s valos.Ennèl jobban nem korlåtoznak.Meg PC-N is viszonylag jòl lehet hasznålni

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2993) nbs86 válasza SEFAN84 (#2992) üzenetére


nbs86
csendes tag

Köszönöm a választ!

nbs86

(#2994) skrabi válasza #02683648 (#2989) üzenetére


skrabi
senior tag

www.t-mobile.hu oldalon bejelentkezel, ott megleeht nézni, hogy mennyi-t használtál eddig (asszem regisztrálni is kell!)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#2995) #02683648 válasza skrabi (#2994) üzenetére


#02683648
törölt tag

Csak az a gond, h a My Tmobile szerint 0.00 az egyenlegem, az 56 Ftos izé szerint meg 1990 (utóbbi a reális, a törthavi díjon felül kb)
Az önkiszolgáló üfsz-re meg nem enged bejelentkezni azzal a jelszóval ami eddig volt (egy régóta meglévő netes dominót tetettem át előfizetésessé, mert jó száma volt :) ), tehát van az 5 számjegyű kód, amit nem fogad el, és emlékezetem szerint az előfizetés kötésénél nem kérték h adjak meg másikat.

(#2996) REDeath


REDeath
őstag

Sziasztok!

Melyik a legolcsóbb előfizetés?jópár éve djuice díjcsomagban vagyok 25/sms meg 49/hivas csúcsidőben bármely hálózatba, 25 délután 4 után.

Nem telefonáltam eddig túl sokat, szal jó is volt, de egyre inkább havonta több mint 1000, netán 1500 körül elbeszélgetek smszgetek és gondoltam jobban megérné alami ilyen minimal előfizetés. T-mobilnál ami ilyen havidíj körül van és full lebeszélhető, annak nem valami fényesek a percdíjai.
Webldalnak lehet hinni? Vagy boltban személyesen mindig van vmi újdonság/okosság?
(vagy max 1500-as havidíjjal ne akarjak jó percdíjakat? :) )

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2997) SEFAN84 válasza REDeath (#2996) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

itt vannak a Dominós,előfizus tarifák!Válogass kedvedre :)
Előfizusba ez a legolcsóbb.
Dominósba talán ez
:)

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#2998) lazlo8


lazlo8
tag

Megoldodott a mix-es családbarát problémám!
szeretnék egy uj domino-s számot is bevonni a családbarát kedvezményes csomagba ezt hol tehetem meg? ugye nem csak személyesen t pontba? interneten?telefonos ugyfélszolgálaton?hol nézhetek ennek utána?
illetve mi a procedura hogyha ezt a számot belevonom és pl 3 honap után kiveszem akkor mien pénzt kell kifizetnem? meg 1 általán lehetséges hogy kivegyem? a számot a csoportbol
előre is kössz

(#2999) Joe bácsi válasza lazlo8 (#2998) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Te akkor viheted be egy T-Pontban, ha a Te neveden van. Ha másén, akkor neki kell ott lennie és annak akinek a csoportjába bele akarja tenni a számát.
Nem kell semmit fizetni, ha pl. egy hét után is lemondja.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3000) Padló K.O válasza lazlo8 (#2998) üzenetére


Padló K.O
tag

Ha azt a dominot akarod még bevonni a családbarátba, akkor kérdezd meg hogy hozott - e már létre jelszót a 1777-en, mert ha igen, és tudja, és elárulja neked, akkor be tudod vonni a 1430 operátoron keresztül :). Az nem igaz, hogy nem kell fizetni, pl ha egy hétig használja, akkor részarányos a díja (a 950ft)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.