Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) JamesHolden válasza syl5 (#3799) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

a régi készülék beszámítás a mai naptól (megint) megszűnt

(#3802) syl5 válasza JamesHolden (#3801) üzenetére


syl5
őstag

nem tudod meddig tartott ez az időszak? mikortól kezdődött?
meg legfőképp, hogy mikorra várható újra?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3803) JamesHolden válasza syl5 (#3802) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

nem tudom mennyi ideig tartott, sem hogy mikorra várható újra... :(

(#3804) Joe bácsi válasza Mawyx (#3800) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Honlapon fent van! :((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3805) KBear válasza 1430 (#3796) üzenetére


KBear
tag

No, akkor a díjcsomag lehet a ludas, most kötöttem flottás csomagot. Telefonon már kilőttem az átirányítást, ha az úgy kevés, akkor próbálkozom majd a hanghívásos lemondással.

Kali: Kipróbáltam nagybetűvel is, de akkor valszeg a fenti okból az is sikertelenre sikeredett.

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! :R
Üdv,
KBL.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#3806) dedike válasza syl5 (#3799) üzenetére


dedike
addikt

A készülékbeszámítás megszűnt. (December közepétől volt különben.)
Amennyiben regisztráltad magad a My T-Mobile-ba, akkor ott sok mindent meg tudsz nézni, többek között azt is hány kapcsolat pontod van, illetve készülékváltás esetén mennyiért tudod elvinni a készüléket a Webshopból.
Üzletben a már lejárt előfizetői szerződéseket(24hó) lehet könnyen upgradelni, a 18 és 24 hónap közöttiekhez valamilyen engedély kell a T-től. ;)
Igen, ebben az akcióban minden további nélkül igénybe lehetett venni egyszerre a kettőt, de csak egyösszegű fizetés esetén! ( Ekkor a részletfizetés nem játszott.) De ez mindig az aktuális akciótól függ!
Használt készülék beszámítás egyébként csak a webshopban volt!

Ha van még kérdésed készülékváltással kapcsolatban, nyugodtan tedd fel! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3807) Mawyx válasza Joe bácsi (#3804) üzenetére


Mawyx
senior tag

Melyik van fent a honlapon?
Az volt a kérdés lényege, hogy az ember belép egy telefonszámmal, kitölti a vásárlási lapot, beírja a becsületes nevét Prohardveres Mawyx, aztán.... Engem tavaly felhívott egy csóka, hogy a nevemre 2éven belül történt dominós vásárlás, így ez most nem fog menni, keressek egy rokont vagy vkit, aki 2éven belül nem vett cuccot oszt játszam el újra a vásárlási folyamatot. Most újra próbálkoznék a vásrlással, de az én számomhoz való jelszó elveszett. Azt nem tudom, hogy vásárlásnál a belépett telószámnak a tulaját keresték ki és nézték meg történt-e 2éven belül vásrlás vagy név alapján keresnek, beütik az adatbázisukba, hogy Prohardveres Mawyx és az alapján nézték történt-e vásárlás időn belül.
Mert ha név alapján, akkor belépek párom vagy bárki számával, kitöltöm a vásárló lapot a nevemre és nem lesz gond, attól hogy párom dominós telefonja mondjuk 1éves, de az én nevem alapján keresnek és látják, hogy az én telefonom 2.5éves.

Az meg látom, hogy a honlapon 24k dominóban, előfizu nélkül meg 33, de az volt a másik kérdés, hogy boltban mennyi dominóban. Ilyen-olyan akció, kedvezmény csak webshopon át él oké ezt is értem. Googleval meg tudtam keresni máshol mennyi a teló Tmob nélkül, ez is világos.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3808) megamurashy


megamurashy
csendes tag

szóval akkor senkinek nincs infója mivel lehejtne megkerülni az adatszámlálót? mint upcnél?

[ Szerkesztve ]

(#3809) Joe bácsi válasza Mawyx (#3807) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Akkor sem értem, h. mit nem találsz a neten!
Dominoban mennyi fent van a Tré honlapján, meg előfizuval mennyi!
Ezen mi nem világos???? :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3810) syl5 válasza dedike (#3806) üzenetére


syl5
őstag

fúú hát lenne még..
Nos leírom inkább mi a helyzet:
Február elején lejár az előfizetésem. Ez egy dupla előfizetés volt, tehát két előfizetés, két telefon. Van a két számhoz összesen kb. 2500 kapcsolat pontom. A két készülékből már csak egy van meg.
Most az lenne a célom, hogy minél olcsóbban, és minél jobb feltételekkel kapjak egy új telefont, ami a mostani k550-emmel egy szinten van, vagy jobb.
2 éves hűséget bevállalnám, web'n'walk-ot nem akarok.
Most a 6303 classic-ot néztem ki, vagy a Samsung s5230-at, de legjobb az s8000 vagy az Omnia 2 lenne.
Szal segítsetek kérlek, mert most már végképp nem tudom hogy kéne a legjobb ajánlatot összehozni.
Pl.:A nokia 6303 classic most webshop akcióba 4900 ft, két év hűséggel. Ehhez mindenképp új előfizetés, új telefonszám kell? Vagy maradhat a régi számom, és az új előfizetés nem egyenlő az új számmal? valamint írják, hogy hűségpontok beszámítása.Ha új szám kell, akkor hogy számítják be a másik számhoz tartozó pontjaimat?Vagy a pontok névhez kötődnek? Ebben az esetben hogy tudom jelezni webshop-on keresztül, hogy be szeretném számítattni?
Készülékváltási árat megnéztem..de úgy még drágábbak....vicc az egész...ugyanezen konstrukcióba a 6303 15900 ft..

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3811) kali válasza megamurashy (#3808) üzenetére


kali
legenda

itt sem kell kerülgetni, meg a upc esetében sem! állandóan ez a sumákolás... :(((
miért nem hívod fel mindjárt az ügyfélszolgálatot, és kérdezed meg ott? :U

(#3812) Mawyx válasza Joe bácsi (#3809) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem olvasod el mit írok? :W
Hogyx boltban menyiért adják face to face az nincs ott :W
Ez az ár csak a webshopra érvényes. Oké és mi van élőben?
De szarok erre a qrva telefonra már, veszek használtan függetlenül, mert máshogy nem tudok és használom pannonos kártyával inkább :W

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3813) kali válasza Mawyx (#3812) üzenetére


kali
legenda

ha nem jelenzkezel be, és úgy nézed meg a webshop által kiírt árakat, azok pontosan tükrözik az üzletek árát, mivel nincs eltérés - csak a webshop által rendelve még más kedvezmény(ek) is adott(ak) lehetnek, de ezek nem befolyásolják a fizetendő összeget, mivel más jellegű kedvezményekről van szó; 120 díjmentes perc, vagy 100 díjmentes sms és 50 díjmentes mms!
ha bejelentkezel a webshop felületére, akkor pontosan személyre szabott árat kapsz!

(#3814) 1430 válasza Mawyx (#3812) üzenetére


1430
senior tag


Feltételezem meg sem próbáltál lejjebb görgetni a WS oldalon, hogy lásd a konstrukciókat, ahol azt is kiírja, hogy 29.990 ft helyett 23.990 Ft Domino csomagban. De ha a WS ár annyira nem fontos, tekintsd át az akciós árlistát, ott csak Bolti ár szerepel.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3815) dedike válasza syl5 (#3810) üzenetére


dedike
addikt

Hátulról kezdem, mert ha elrontom, akkor még kezdhetem elölről... :B

Szóval. Azért drágábbak azok az árak, mivel még nem járt le a 24 hónapos hűségidőd.(kereken hatezer forinttal több, mint az új előfizetés vásárlásánál.) Azon a napon, mikor letelik a két éved, máris megszűnik ez a különbség, s még olcsóbb is lehet! Szerintem azt már mindenképpen várd meg, csak egy hónap! ;)

Az, hogy hány telefonod van meg, nem számít, gondolom most is két hívószám után fizetsz havi díjat, stb.

Nem! Nem kell feltétlenül új előfizetés! Maradhat a régi számod, ha akarod, de megveheted új előfizetéssel is. (Ebben neked kell döntened, mennyire fontos a régi szám.) A pontokat csak úgy tudják beszámítani, ha a meglevő előfizetésedhez vásárolsz társkártyás előfizetést, illetve ha a mostani számodat upgradeled.
A webshopban úgy tudod beszámíttatni, hogy vagy a meglevő előfizetésedhez veszel új készüléket (upgrade), vagy egy másik, de társkártyás előfizetést vásárolsz, vagy simán veszel egy teljesen vadi új készüléket számmal, mindennel, újabb egy vagy két év hűséggel! (Bár ez utóbbi nem tudom lehetőség-e a kapcsolatpontok beszámítására, ezt majd mások megmondják...)
A rendelés során ha van olyan pont, hogy "Kapcsolatpontok beszámítása", akkor ott tudod jelezni!

Sok sikert! ;)

Jó szerencsét!

(#3816) syl5 válasza dedike (#3815) üzenetére


syl5
őstag

köszi az infókat!

Közbe elkezdtem vásárolgatni a webshop-ba, persze nem mentem el a végső megrendelésig, és meg is lett egy-két kérdésemre a válasz.
pl.: hűségpontokat akkor számolják be, ha a jelenlegi számommal lépek be a my t-mobile-ba, és úgy vásárolok. Ezzel kapcsolatban lenne azonban kérdésem: két előfizetés van a nevemen, az egyik előfizuhoz 2000 kapcsolat pont, a másikhoz 500 kapcsolat pont. Amikor rendelem a telefont, akkor csak az egyiket engedi elszámoltatni, nem pedig mindkettőt. Mindkettő pont a nevemen van. Miért csak az egyiket engedi elszámoltatni? Meg lehet oldani, hogy az összeset beszámolják?

"A pontokat csak úgy tudják beszámítani, ha a meglevő előfizetésedhez vásárolsz társkártyás előfizetést, illetve ha a mostani számodat upgradeled."
ez mit jelent? Mi az hogy a mostani számomat upgradelem?
Én így gondolom:
tehát ugye arra már rájöttem, hogy a kapcsolat pontokat csak akkor számítják be, ha a jelenlegi számommal lépek be a my t-mobile-ba, és úgy rendelek.
Na most nem akarom megszívni, ez nagyon fontos lenne:
ugye most két előfizetés van a nevemem.
Ha be akarom számoltatni a pontokat, akkor erre két lehetőségem van:
- a jelenlegi számommal belépek, és egy új előfizetést vásárolok
- a jelenlegi számommal belépek, és készülékváltást csinálok
Most jön a lényeg: tehát, ha a jelenlegi számommal belépek, és egy új előfizetést(új számot) vásárolok, akkor ez egy társkártyás előfizetés lenne a meglévő előfizetéseimhez? Ez esetben le tudom mondani a jelenlegi két előfizetést, vagy áttehetem mindkettőt domino-ra?
Valamint, ha úgy döntök, hogy a jelenlegi számommal belépek, és készülékváltást csinálok(tehát marad a számom), akkor a hűségidő hosszabbodása csak erre az egy számra fog vonatkozni, és ez lenne a mostani szám upgradelése? És ez esetben a másik számot, és ahhoz tartozó előfizetést gondd nélkül lemondhatom, vagy áttehetem dominora?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3817) dedike válasza syl5 (#3816) üzenetére


dedike
addikt

Csak a legutolsó lépést hagyd ki, addig bármikor törölheted a megrendelést! :K

Upgrade: Készülékváltás, újabb 24 hónap hűségnyilatkozat aláírásával. A már meglévő előfizetésedhez új készüléket vásárolsz. Leghamarabb a szerződés megkötését követő 18 hónap múlva van rá lehetőséged, igazából 24 hónap után "éri meg". (Bár a megéri kategória sok mindentől függ.)

Ezek szerint nem kapcsolat prémiumkártyád van. Ez esetben át kell mozgatni a pontokat a kártyák között. Ez most nem tudom hogyan működik, mivel nekem csak egy prémiumkártyám van.(M-Telekom szintű) De gondolom a My T-Mobileban le van írva. :B

Most jön a lényeg: tehát, ha a jelenlegi számommal belépek, és egy új előfizetést(új számot) vásárolok, akkor ez egy társkártyás előfizetés lenne a meglévő előfizetéseimhez? Ez esetben le tudom mondani a jelenlegi két előfizetést, vagy áttehetem mindkettőt domino-ra?

Igen, így van! Azt az előfizetést, amihez a társkártyát vetted, nem hinném, hogy le tudod mondani! Szerintem itt kérdezz előbb a 1430-on! (Vagy 1430-tól) :K

Csak arra a számra vonatkozik az újabb 24 hónap, amit upgradelsz, a másikat nyugodtan visszaadhatod. Upgrade esetén úgyis megkérdezik, kéred-e a 12x10 perc lebeszélhetőséget biztosító Domino kártyát. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3818) (Bundás)


(Bundás)
addikt

A szolgáltató web'n'walk USB internete mindenkinek működik rendesen? Értem azt nem lassú, vagy ilyesmi? Notebook váltás történt karácsony előtt Win7 64bites rendszer keretében. Az USB-s eszközt persze nem ismerte fel, de a T-mobilnál csináltak vele valamit. Azóta van szolgáltatás, de pl. Firefox semmire se jó, IE-ben is meg-meg szakad a net (be kell zárni, majd újra indítani a programot, hogy legyen ismét internet).
Lehet mégse tudja kezelni a 64 bites oprendszer a kütyüt 100%-osan, vagy azóta is túl lenne terhelve a rendszer, esetleg plusz beállítások szükségesek (MSN pl. hotmail-es fiókkal kivág internet kapcsolat megszakadása címen, közbe van net, a javító konzol pedig alapértelmezett átjáró hibájával traktál)...

(#3819) syl5 válasza dedike (#3817) üzenetére


syl5
őstag

köszi újra!
Már csak az a kérdés, hogy hogy le tudom-e mondani a jelenlegi két előfizetésemet, ha társkártyás előfizetéssel veszek új telót?
Vagy, ha upgrade-elem az egyiket, akkor le tudom e mondani a kettőből az egyiket?

1430 & kali: látom ti vagytok a fő szakértők a T-mobile-os témákba. Kérlek segítsetek!
Leírom még egyszer a fő problémám:
Most két előfizetés van a nevemem.
Ha be akarom számoltatni a pontokat, akkor erre véleményem szerint két lehetőségem van:
- a jelenlegi számommal belépek a my-t-mobile-ba, és egy új előfizetést vásárolok
- a jelenlegi számommal belépek, és készülékváltást csinálok
Most jön a lényeg: tehát, ha a jelenlegi számommal belépek, és egy új előfizetést(új számot) vásárolok, akkor ez egy társkártyás előfizetés lenne a meglévő előfizetéseimhez. Ez esetben le tudom mondani a jelenlegi két előfizetést, vagy áttehetem mindkettőt domino-ra?
Valamint, ha úgy döntök, hogy a jelenlegi számommal belépek, és készülékváltást csinálok(tehát marad a számom), akkor a hűségidő hosszabbodása csak erre az egy számra fog vonatkozni? És ez esetben a másik számot, és ahhoz tartozó előfizetést gondd nélkül lemondhatom, vagy áttehetem dominora?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3820) kali válasza syl5 (#3819) üzenetére


kali
legenda

1430 majd bővít/kiegészít - ő a t-s dolgozó, én nem - de szerintem;
- új előfizetés (nem társkártya) esetén sima ügy; új előfizetés, új szám, a régi kettővel azt csinálsz, amit csak akarsz; lemondod/domino verzióra módosítod - ha más okból nincs korlát; hűség...stb!
- ha a jelenlegi egyik előfizetésedre megy a készülékváltás, akkor a hűség meghosszabbítása csak arra az adott számra vonatkozik, a másik lemondható/dominós verzióra módosítható - ha más okból nincs korlát; hűség...stb!
- ha társkártyát vásárolsz, akkor mint a neve is mutatja; az egy társkártya, valamihez tartozik - adott esetben egy fix (fő)előfizetéshez, így a társkártya feltétele a főkártya megléte, tehát a "főkártyát" nem lehet megszüntetni, sem domino verzióra változtatni - ellenkező esetben ugrik a társkártya is! ebben az esetben tehát marad a "főkártya" és a társkártya, a harmdik - jelenlegi második - előfizetés viszont lemondható/domino verzióra módosítható - ha más okból nincs korlát; hűség...stb!!

[ Szerkesztve ]

(#3821) csuf


csuf
tag

Üdv!
Érdeklődnék arról, hogy hogyan lehet utána nézni annak, hogy réges régen vásárolt és akkor elajándékozott Dominó előfizetés él-e még (ciki, már a számára sem emlékszem, 5-6 éve volt...). Szerződés a már rég nincs meg, így ügyfélszám vagy bármely más adat sem. Ezt gondolom csak személyesen valamelyik T-ügyfélszolgálaton lehetséges megtudni? Mi ennek a módja? Szeretném ezt az elvarratlan szálat lerendezni véglegesen :)) , átíratni esetleg arra aki használja, ha arra esetleg nem hajlandó a használó akkor letiltatni?!
A segítséget köszönöm előre is.
csuf
Ps. Nem vagyok "gonosz", nem akarok kitolni senkivel, még mielőtt valaki ezért "letol", egyszerűen rendezni szeretném a dolgot hivatalosan és véglegesen.

[ Szerkesztve ]

(#3822) syl5 válasza kali (#3820) üzenetére


syl5
őstag

köszi!

Akkor a készülékváltás az oké..

És hogy is van pontosan az a társkártya?
Ha belépek a jelenlegi számommal a my-t-mobile-ba, és veszek egy új előfizetéssel, egy új számmal egy telefont, és beszámítattom a kapcsolat pontjaimat, akkor ez társkártya lesz; vagy független lesz attól a számtól/előfizetéstől, aminek a kapcsolat pontjait beszámítattam, amivel beléptem a my-t-mobile-ba?
vagy csak akkor számít új előfizetésnek, ha regisztrálok az e-mail címemmel egy nem T-mobile ügyfél account-ot, és azzal veszem meg?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3823) dedike válasza kali (#3820) üzenetére


dedike
addikt

új előfizetés (nem társkártya) esetén sima ügy; új előfizetés, új szám, a régi kettővel azt csinálsz, amit csak akarsz; lemondod/domino verzióra módosítod - ha más okból nincs korlát; hűség...stb!

De akkor nem tudja a kapcsolatpontjait beváltani.. Vagy igen? :F

Látom egyformán tudjuk a dolgokat! :R

syl5:

Végül is a My T-Mobileban tudsz venni nem csak társkártyát, hanem új előfizetést is. S mikor letelnek a mostani hűségeid, azokat vissza tudod adni! (Persze akkor, ha a számok nem fontosak, és vállalod addig a három előfizetés havi díjait!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3824) kali válasza dedike (#3823) üzenetére


kali
legenda

végigzongoráztam a webshop lépéseit, és normál előfizetés, valamint társkártyás előfizetés esetén is beszámítja a kapcsolatpontokat! persze először vásárlás, pontok beszámítása, és csak később kell lemondani azon korábbi előfizetést, amiről a pontok levonásra kerültek!

syl5; amikor belépsz a webshop felületére, ott a készülék kiválasztása után tudod kiválasztani, hogy normál vagy társkártyás előfizetéssel veszed a telcsit!

[ Szerkesztve ]

(#3825) dedike válasza syl5 (#3822) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem azt döntsd el legelőször, hogy kell-e a régi számaid közül valamelyik, vagy sem! :K

1.) Ha igen, akkor várd ki azt az egy hónapot, és akkor vásárolj (upgrade) készüléket!

2.) Ha nem, akkor vegyél egy tök új előfizetést, akár részletre (mivel írtad, hogy akár Omnia2 is érdekelne), és a mostaniakat add vissza a hűségidő lejárta után! (Ezt csak üzletben (T-pont, ill. viszonteladó) tudod intézni, webes felületen nem.

(A kapcsolatpontjaidból meg veszel egy feltöltőkártyát, s megajándékozol vele valakit!)

veszek egy új előfizetéssel, egy új számmal egy telefont, és beszámíttatom a kapcsolat pontjaimat, akkor ez társkártya lesz; vagy független lesz attól a számtól/előfizetéstől, aminek a kapcsolat pontjait beszámíttattam, amivel beléptem a my-t-mobile-ba?

Ez attól függ, milyen díjcsomagot választasz hozzá. Ha társkártyást, akkor az, ha nem, akkor nem. :U

kali megelőzött! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3826) dedike válasza (Bundás) (#3818) üzenetére


dedike
addikt

Nekem tökéletesen működik XP Prof. és Vista alatt is! Nincs vele semmi bajom amikor megfelelő hálózatot talál... :)

csuf:

De miért annyira lényeges az? :U Különben elképzelésem sincs, ezt hogyan tudnád elintézni, így papírok, szám ismerete nélkül...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3827) syl5 válasza dedike (#3825) üzenetére


syl5
őstag

Na kiderült a végén a társkártya is, köszi kali, dedike!

Azért ez annyira jó, hogy nem nagyon hívják fel rá a figyelmet, hogy ha társkártyás díjcsomagot választasz, akkor jól megszívod, fizethetsz két előfizetést...

A hűségidő végét mindenképp megvárom.

Más:
ezek az üzleti díjcsomagok hogy működnek? van valami feltétele?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3828) csuf válasza dedike (#3826) üzenetére


csuf
tag

Üdv!
Nem olyan rég belefutott a kollégám egy "feltöltőkártyás" csalásba. Akkor elgondolkodtam azon, hogy egy ilyen réges-rég általam elfeledett Dominó feltöltőkártyás SIM is felhasználható lenne ilyenre. Akkoriban a így "cseréltünk" készüléket a családban. Le lett beszélve, egy régi készülékben hevert a fiókban a SIM. Néhány hét múlva egy akkori kollégám édesanyja súlyosan megbetegedett, odaadtuk neki a telefont és a le nem járt SIM-et, hogy az még hívható, tud kommunikálni az édesanyjával (nem vetette fel őket a pénz). Aztán a kolléga kilépett, én el is feledkeztem róla. A papírok szvsz költözéskor - sajnos több más irattal együtt amit pótólni kellett - elveszett dobozostól :( . Nem is jutott volna eszembe, ha nincs a fent említett eset. Egyszerűen rendezni szeretném a szituációt normálisan. Ha valaki még használja, akkor állom az átírás költségeit, bunkó módon nem akarok senit egy "elveszett-ellopott" SIM bejelentéssel kellemetlen helyzetbe hozni (ami számomra egyszerűbb lenne...). Ha nincs forgalomban akkor az ügy tárgytalan.
Valamint ezen kívűl nincs más kapcsolatom a T-mobillal, más szolgáltató hűséges előfizetője vagyok már nagyon rég.
csuf
Ps.: hány, meg hány ilyen "elfeledett" SIM lehet még az országban???

[ Szerkesztve ]

(#3829) kali válasza syl5 (#3827) üzenetére


kali
legenda

pedig bizonyos esetekben pont, hogy előnyösebb a társkártyás előfizetés, mint két külön előfizetés! társkártya esetén olcsóbb a havidíj, olcsóbb a mobilinternet...stb!
vagy te egy előfizetési díj ellenében két hívószámot, és két előfizetést vártál?

[ Szerkesztve ]

(#3830) syl5 válasza syl5 (#3827) üzenetére


syl5
őstag

most elkezdtem végigjátszani a "nem t-mobile ügyfél" accommal a készülék vásárlást...meglepődtem! itt is lehetett aranytárskártyás díjcsomagot választani... akkor most hogy van ez?
kali arra gondoltál, hogy amikor kiválasztod a telefont, aztán a színét, és utána jön a díjcsomag választás? itt ha aranytárskártyást választok, akkor társkártyás előfizu lesz? de akkor, hogy lehet az hogy akkor is lehet választani aranytárskártyás díjcsomagot, ha nem is vagyok T előfizető? :S

(#3829) kali: nem akarok két előfizetést, Isten ments! most csak azért van kettő, mert így volt anno két telefon olcsó, és az egyik páromnak ment, és csak a nevemen van az ő száma, a számlát ő fizeti, én meg az enyémet
"vagy te egy előfizetési díj ellenében két hívószámot, és két előfizetést vártál?"
Nem, most már csak egy előfizetést akarok! Épp ezért kérdezem ennyire, mert nem akarom bebukni,nehogy kettőt kelljen majd fizetni, holott csak egy kell már majd nekem

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3831) kali válasza syl5 (#3830) üzenetére


kali
legenda

próbáld meg végigvinni a lépéseket, szerintem akkor nem fogod tudni a végén megrendelni társkártyás előfizetéssel a mobiltelefont, ha nem jelentkezel be, vagy olyan előfizetésről jelentkezel be, amihez nem rendelhető társkártya!

(#3832) dedike válasza csuf (#3828) üzenetére


dedike
addikt

Értem! :K Végülis ebben igazad van! Nekem is van pár ilyen dominós baromságom... :U

Jó szerencsét!

(#3833) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Szervizes kérdés jön...

Nokia 5310 telefonomon minimális hiba keletkezett az előlapon (a piros csík, oldalt a gomboknál elvált) a telefon garanciális (még csak fél éves), ezt szeretném orvosoltatni. Erre van némi esély?

A másik kérdés szintén ehhez a telefonhoz kapcsolódik:
Ilyen készüléket láttam már fehér-ezüst borítással is. A T-szervizekben van arra lehetőség, hogy ilyenné átvarázsolják a készülékemet, mindamellett, hogy a garanciáját nem veszti el? :B

(#3834) bandus


bandus
veterán

sziasztok!

erről a családi kedvezmény dologról lenne egy kérdésem. most nagyon hirdetik nulla forintért a honlapon ezt a két nokia mobilt.
jól értelmezem,hogy ha veszek egy bármilyen előfizut, meg hozzá számonként 950ft-ért a kedvezményt (tehát mondjuk az eco díjcsomag 1850-ért, meg 950-ért a csk) akkor én azért 100 órát ingyé beszélhetek?

ami most van vodafonos családi kedvezményünk az kicsit gázos... csak anyuék nem jártak el elég körültekintően, így aztán megszívtuk. mert az csak 1000 perc erejéig ingyenes. ami elég is lenne. de így, hogy barátnőmnek is vettek egy előfizut, 2-3 órákat beszélünk naponta, és így erősen nem gazdaságos. szal ki kellene egészíteni egy ilyennel, ha ez tényleg úgy van ahogyan értelmezem.

köszi előre is a választ :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3835) 1430


1430
senior tag

Te jó ég... alig lehet már követni az írásaitokat... ;)

Legszívesebben nem is reagálnék, mert ebből is látszik, hogy fel kellene hívnod sly5 az ügyfélszolgálatot, ahol ezen pofonegyszerű kérdéseidre gond nélkül választ kapnál. ;)

Én más szempontból megközelítve, "újrakezdeném" az elején, bár alapvetően már érted a szituációt.

1.) Ha van két hívószámod, és lejár a hűség, azt csinálsz vele, amit akarsz, akár meg is szüntetheted.
2.) Ha készüléket cserélsz, akkor csak arra a számra indul újra a hűség, amelyiken váltasz, a másikkal továbbra is azt teszel, amit akarsz.
3.) Ha új előfizetéssel veszed meg a készüléket (pl. mert olcsóbb), akkor már 3 hívószámod lesz, de ha a másik kettőre lejár februárban a hűség, akkor azokkal még mindig azt teszel, amit akarsz.
4.) Mi a társkártya? A társkártya egy speciális (társkártya) díjcsomagban lévő hívószám (pl. AT Relax, AT Kaméleon), amihez minden esetben tartozik egy fő hívószám, mert ha nem, a rendszer automatikusan fő díjcsomagba dobja a társkártyát (pl. Relax, Kaméleon), illetve az arany szintű társkártyák automatikusan a fő kártyára gyűjtik a pontokat, amit a társkártya is felhasználhat. Tehát ha van 3 hívószámod Eco díjcsomagban, azok nem társkártyák, mindhárom ugyan olyan fő szám.

"Azért ez annyira jó, hogy nem nagyon hívják fel rá a figyelmet, hogy ha társkártyás díjcsomagot választasz, akkor jól megszívod, fizethetsz két előfizetést..."

Ha megszünteted a fő számot, akkor a társkártyás lesz fő szám, tehát nem kötelező két számot fenntartanod. Akinek nem egyértelmű, hogy a "társ"kártya egyedül nem létezhet... :P

5.) A WS le..., hogy milyen regisztrációval lépsz be, mindig ugyanazokat a díjcsomagokat ajánlja fel, majd a házhozszállítási csoport szépen összesimítja a dolgokat (megkeresik a főkártyának való számodat, ha nincs, közlik veled, hogy válassz egy új díjcsomagot).
6.) Pontbeváltás. Ha a két számod után egy számlát kapsz, simán össze lehet vonni a pontokat, ha telefonon rendelsz (ez gyakorlatilag ugyan úgy WS rendelés, csak az ügyintéző csinálja meg helyetted), akkor fél perc összevonni a pontokat, de ehhez telefonon kell rendelned (ugyanazokat a kedvezményeket kapod).
7.) Döntsd el, hogy új szám, vagy a régin készülékváltás. Ha az új szám mellett döntesz, már most megrendelheted, legfeljebb pár hétig 3 számod lesz, ami után a havidíjat fizeted. A lényeg, hogy a pontbeváltás (= rendelés) végéig (= míg át nem veszed az új készüléket) a régi számok aktívak legyenek. Ha a készülékváltás mellett döntesz, javaslom várd ki ezt a kis időt a hűség végéig.

Szerintem ha ennél bővebb információ kell, inkább telefonálj be az ügyfélszolgálatra. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3836) 1430 válasza csuf (#3828) üzenetére


1430
senior tag

Ha csak a személyes adataid vannak, és a tudakozó nem dobb ki eredményt név és cím alapján, akkor csak a személyes megoldás marad. Bemutatod a személyid, rákeresnek a nevedre, születési helyre és édesanyád nevére (ezek rendszerint állandó adatok :) ), és elkezdik diktálni a hívószámaidat. Ha valamelyik ismeretlen, hívd fel és tisztázd a helyzetet, és adott esetben jöhet a felhasználó rögzítés:
1. Együtt bementek ügyfélszolgálatra vagy
2. pótoltatod a szerződést és odaadod az "új tulajnak", aki egyedül is intézheti vagy
3. csak ő bemegy, bemutatja a SIM-et és 30 nap múlva végleges felhasználó lesz, erről pedig levélben értesítenek téged.

bandus
Tehát egy csoportot kell létrehozni, (2-3-4-5 számmal) és a csoporton belül mindenki 950 Ft havidíjat fizet pluszba a kedvezményért (ami legutóbb 2010.09.30-ig lett meghosszabbítva, egyébként már bő két éve hosszabbítgatják) és mindenki kap havi 100 órát, hogy a csoport többi tagját ingyen hívja (tehát egy szám összesen 100 órát kap, hogy a többi 1-2-3-4 számot ingyen hívja). Domino is bevonható, de annak a díját egy előfizetőnek kell átvállalni (tehát egy T-Mobile havidíjas mindenképp kell, ha T-Home számot bevontok, akkor is). T-Mobile havidíjas számokon a hívásátirányítási lehetőség korlátozódik mobil irányba (csak hangpostára és hívásértesítőre engedélyezett). Nagyjából ennyit kell tudni a Családbarát kedvezményről.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#3837) skiny83


skiny83
aktív tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel a kérdésemet ami a következő: Van egy usb-s mobil internet előfizum. Nem vagyok benne ezekben a dolgokban de feltünt hogy ennek a sim kártyának is van hívószáma. Oké kipróbáltam ha beteszem telcsibe akkor tudnak hívni de: ha én hívok valakit (ha tudok egyáltalán) akkor az milyen tarifa szerint vagy hogy müködik? Tovább görgetve a kérdést: mi van akkor ha történetesen egy iphone-ba teszem be. A mobil netemmel tudok netezni iphone-on? Illetve ha ezt szeretném akkor annak mi a menete?
köszi

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#3838) bandus válasza 1430 (#3836) üzenetére


bandus
veterán

köszi a részletes választ :R nekem igazából csak arra van szükségem, hogy barátnőmmel, a távolság miatt a lehető legolcsóbban kommunikálhassak. és jelnleg ez tűnik a legolcsóbbnak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3839) megyeri válasza skiny83 (#3837) üzenetére


megyeri
tag

Csak alig több, mint 50 HSZ-t kellett volna visszaolvasnod (#3779). ;)

iPhone-t illetően ha T-s kártyával megy, a mobilinternetessel is menni fog, és internetre ugyanazt a keretet használod, amit az USB eszközben is.

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#3840) csuf válasza 1430 (#3836) üzenetére


csuf
tag

Üdv!
Köszönöm a segítséget!
csuf

(#3841) dedike válasza 1430 (#3835) üzenetére


dedike
addikt

Milyen jó volt így egyben olvasni... :B

skiny83:

123 magyar forint percenként. ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3842) skiny83


skiny83
aktív tag

Megyeri: Köszönöm, és elnézést kérek! :B

Dedike: Neked szintúgy köszönöm, viszont az jó sok pénz egy percért akkor már inkább + egy domino kártya.

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#3843) dedike válasza skiny83 (#3842) üzenetére


dedike
addikt

:K

Jó szerencsét!

(#3844) syl5 válasza 1430 (#3835) üzenetére


syl5
őstag

Köszönöm a pontos, és bőséges információkat! Kali, és dedike persze nektek is!

Akkor tulképpen lényegtelen, hogy új előfizetést vásárolok, vagy a régit hosszabítom meg készülékváltással, vagy társkártyás előfizut veszek; nem fognak kitolni velem. Ez volt végül is a fő aggodalmam, mert azért valljuk, hogy a mai világban mindenhol lehúznak, ahol csak tudnak..

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3845) grafikus17


grafikus17
senior tag

Szeretném kiváltani a voda vitamax kedvenc szám szolgáltatást, mivel már csak 10 órát ad. Az elképzelés a következő lenne. Vennék egy mobil otthont előfizetéssel egy év hűséggel és megrendelném hozzá a család barát szolgáltatást. A kérdés csak az, hogy lehet-e bevonni olyan T-mobil számot, ami nem szerepel a hatályos Általános vagy Domino Díjszabásban szereplő díjcsomagok egyikében sem? A szám egy BM-es flotta csomag fő kártyája lenne, de mivel a plusz hozzá kérhető 3 kártya elfogyott, amin ingyen lehet beszélni, ezért gondoltam erre a megoldásra.

Xiaomi Redmi note 7

(#3846) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Hülye kérdés, de hogy veszem ki T honlapján a vásárlói kosárból a beletett termékemet? :B
Megnéztem készülékváltással mi mennyibe kerülne nekem, de míg az előző terméket nem távolítom el a kosárból addig a többi árát nem fogja nekem kiírni :(
Itt tartok most: [link] :F

(#3847) JamesHolden válasza JamesHolden (#3846) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

már tárgytalan :B

(#3848) CloakedWayne válasza Zolexx (#2584) üzenetére


CloakedWayne
tag

Nem tudod s60 on hogy kellene beállítani?
Előre is köszi.

(#3849) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!
Van egy MobilOtthon tarifás SIM-em (még a régi havidíj mentes), egy állandóan bekapcsolt készülékben (vész esetére családnak). Én hülye bent hagytam a tudakozóban és persze hogy hivogatnak, hogy nyertem paplant, meg étkészletet, ha elmegyek a termékbemutatóra, szóval ezek nem érdekelnek, a számot titkosítottam, de már késő. A lényeg, hogy felhívtam az ügyfélszolgáltatot mégis hogy tudnék számot cserélni, azt mondták 6000 Ft :Y
Megnéztem a weboldalt, ott meg azt írják hogy 6250 Ft-ért már választott hívószámom lehet.
Kezdek gyanakodni, hogy az ügyfélszolgálatos tévedett. Vagy én tévedek és tényleg 250 Ft lenne egy egyedi szám pluszban? Anno az állandó kártyámon egyszer cseréltettem, a választott tényleg annyi volt.Nade a sima számcsere is??? :F

Impossible is nothing

(#3850) 1430 válasza meroly (#3849) üzenetére


1430
senior tag

Nem tévedett az ügyintéző. Díjszabás 15. oldal.

grafikus17
Idézet a honlapról (2. bekezdés):
"A csoportba kizárólag olyan T-Mobile-os hívószám vonható be, amelyhez a hatályos Általános vagy Domino Díjszabásban szereplő díjcsomagok valamelyikét rendelték. A Családbarát kedvezmény a Domino Net termékhez nem igényelhető."

Tehát a válasz, hogy BM-es nem vonható be.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.