Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) runner 125 válasza futukababa (#2400) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha nem fizeti az előző tulaj a törlesztőjét könnyen megeshet bizony. :K

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2402) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Sziasztok. Én is azok közé tartozok kik szeretnének Mobil Tv-t nézni windows mobile-s független telefonon. Persze eddig nem sikerült, addig eljutottam hogy már nem azt írja ki, hogy nincsen előfizetésem a szolgáltatásra, hanem, hogy nem támogatott készülék.
Neten találtam egy két hasznos dolgot amitől már! megnyilik a windows media player és el is kezdené tölteni, de mégse valami hibát ír. nektek hátha sikerülne.

Pár pl. böngészöbe kell beírni ha már minden jól van beállítva, úgy mint nekem.

rtsp://212.51.91.163/mobiletv_free/fix.tv.sdp

rtsp://212.51.91.163/mobiletv_free/echo_tv.sdp

rtsp://212.51.125.18/rtpencoder/danubiusz.sdp

rtsp://212.51.125.18/rtpencoder/slager.sdp

Ezek ingyenesek tv- rádió.
Namost ha ezekkel mennének, akkor valószínű fizetőssel is. Csak ilyen linkek kellenénk hozzájuk. :)

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2403) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Na én meg amiatt kereslek fel titeket ismét, mert szeretnék a telefonomhoz egy új akkumulátort venni a T-mobil honlapon keresztül.
A belépés sikerül is, de úgy szeretném venni a tartozékot, hogy a KAP pontjaimat beszámíttassam. Ehhez szükség van egy háromjegyű jelszóra is, (ha jól emlékszem kártyajelszó, vagy KAP kártyajelszó?) és ez az a pont ahol elakadok.
Sajnos nem emlékszem ilyen jelszóra, a kártyát pedig nem tudom hová tettem.

Hogy lehetne megtudni, hogy mi a jelszó a pontjaim beváltásához?

(#2404) CsuRi101 válasza szmutkolaci (#2403) üzenetére


CsuRi101
tag

szia!ha a tel.számhoz tartozó jelszót tudod, akkor a 1430-on egy perc alatt gyártanak Neked új kártyajelszót,vagy személyesen t-pontban beválthatod a pontokat..

(#2405) szmutkolaci válasza CsuRi101 (#2404) üzenetére


szmutkolaci
tag

Okés, köszönöm szépen a fontos információt!

(#2406) runner 125 válasza runner 125 (#2399) üzenetére


runner 125
nagyúr

Senki?! :O

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2407) ertz


ertz
aktív tag

Sziasztok!
Van valakinek híre (a tűz közeléből) arról, hogy a ''régi'' iPhone 3G-k ára nálunk is a felére csökken-e az új iPhone 3GS-k megjelenésével vagy már esetleg korábban is?
(Amcsiban már a mai naptól esett a felére az áruk, persze egy másik szolgáltatónál)

(#2408) Joe bácsi válasza ertz (#2407) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Tuti, h. nem fogják hozzád vágni féláron.

runner 125: A t-mobile honlap megmondja meg a 1430 is. :))

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2409) blueye


blueye
veterán

Ha vki nem tudná:

Nyári horvátországi roaming-kedvezmény

- 30 % kedvezmény a horvátországi T-Mobile Croatia hálózatából indított, valamint ott fogadott hívás és az elküldött SMS díjából
- Kedvezményes tarifa 2009. augusztus 31-ig

(#2410) csibor


csibor
őstag

Körülbelül mi az eljárás,ha már van 2 céges előfizetésünk,de gondolkodunk flottás előfizetésben 6-10 db számban.Foglalkoznak egyáltalán ilyen kis darabszámban ilyen előfizetésekkel?

(#2411) Onderon válasza Zolexx (#2402) üzenetére


Onderon
senior tag

a fixtv nem, de az echotv-s link működik nálam, tudtam nézni, elég tré minőség, de ment.

(#2412) Zolexx válasza Onderon (#2411) üzenetére


Zolexx
aktív tag

windows mobile-n?

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2413) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Illetve én is kiprobáltam, és azzal a beállitással ami van, azzal tényleg megy. Szóval már csak meg kéne tudni annak a 13 csatornának a címét ahonnan jön maga az adás, és nem lenne olyan, hogy nem támogatott készülék-et ír az oldal, így át lehet ugrani ezt a pontot. :C :R :))

Szóval akinek bejön rendesen a mobil tv meg tudná nézni ezeket a címeket???

NAGYON sokat segítenétek vele.

Windows Mobile-n szerintem adás közbe a tulajdonságok alatt lehetne megnézni, nokiáknál talán a real playernél is valahogyan igy, többi telónál ki kelle probálni.

Nagyon megköszönnénk itt egy páran, akiknek ilyen készülékei vannak. :R :R
Példa egy címre: rtsp://212.51.91.163/mobiletv_free/echo_tv.sdp -ilyenek kellenének

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2414) Gabesz984 válasza Zolexx (#2413) üzenetére


Gabesz984
tag

Szia! Megnézed, hogy működik-e? Ha ok akkor ha hazaértem küldöm a többit is. rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/rtlklub.sdp

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#2415) Zolexx válasza Gabesz984 (#2414) üzenetére


Zolexx
aktív tag

MÜKÖDIK, müködik müködik:) thx man! jöhet a többi:) :C :R

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2416) Joe bácsi válasza csibor (#2410) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Igen foglalkoznak. A többit a 1430 megmondja.
Hihetetlen, h. sokan nem tudják a saját szolgáltatójuk elérhetőségeit használni. :W :(((

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2417) Gabesz984 válasza Zolexx (#2415) üzenetére


Gabesz984
tag

ok. Itt a többi is :)

rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/m1.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/m2.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/mtv_hungary.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/national_geographic.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/4_csatorna_storytv.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/tv6.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/viva.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/magyar_atv.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/duna_televizio.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/eurosport.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/eurosport2.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/hir_tv.sdp
rtsp://212.51.91.163/mobiletv_basic/jetix.sdp

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#2418) Zolexx válasza Gabesz984 (#2417) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Thx komolyan! isten vagy:) :R :K

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2419) Gabesz984 válasza Zolexx (#2418) üzenetére


Gabesz984
tag

Nincs mit :D

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#2420) Zolexx válasza Gabesz984 (#2419) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Amúgy nálad is elég rossz a képminőség?

[ Szerkesztve ]

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2421) #02683648


#02683648
törölt tag

Üdv,

H vki olvas rendszeresen magyar macian oldalakat/blogokat (handrás, stb.), és vhol van info h mikor, mennyiért lesz a magyar ténél Iphone 3GS, akkor plz linkelje be ide. előre is thx.

(#2422) Onderon válasza Gabesz984 (#2419) üzenetére


Onderon
senior tag

:DD :DDD :C :R youre the man :D

(#2423) Zolexx válasza #02683648 (#2421) üzenetére


Zolexx
aktív tag

tessék

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#2424) csibor válasza Joe bácsi (#2416) üzenetére


csibor
őstag

Talán mert a cég,és én nem ugyanaz,nekem semmi közöm a tré mobilhoz,csak céges szinten felmerült hogy a dolgozok is igényelhetnének előfizetést,és én nézek utána.Tehát nem kéne általánosítani :(

(#2425) doddencs


doddencs
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék készülékváltással venni új mobilt, amibe majd szeretném beváltatni a pontjaimat is. T-Mobile oldalon sajnos nem tudok bejelentkezni ( elfelejtettem a jelszót.. :DDD ), az lenne a kérdésem, h. a pontok beszámításánál van-e vmi fix módszer?

Ki tudom-e számolni, h. ha tegyük fel van 15e pontom, akkor az mennyit venne le a kiszemelt N95 árából? :) Csak mert majd úgy szeretnék bemenni egy t-pontba, h. már tisztában vagyok, mi mennyi, és mit akarok.

Választ előre is köszönöm.

üdv:
doddencs

(#2426) kali válasza doddencs (#2425) üzenetére


kali
legenda

pontbeváltás & pontbeváltás

[ Szerkesztve ]

(#2427) Gabesz984 válasza Zolexx (#2420) üzenetére


Gabesz984
tag

Hát határeset. 6650-es Nokian nézem. Ezen a kis kijelzőn még elmegy. Az a bajom csak, hogy ahol nincs HSPDA ott sokszor akad.

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#2428) RexpecT


RexpecT
addikt

Annak van valami akadálya,hogy eladjam a részletre vásárolt T-Mobile-os telefonomat?
(Még vagy 8 hónapi részlet van hátra).

[ Szerkesztve ]

(#2429) Nimrod


Nimrod
addikt

T-s Domino Nap-ot bármikor lehet venni, vagy valami alap SIM-kártya kell és ügyfélszolgálaton keresztül módosíttatni a csomagot?

(#2430) gaborba81 válasza runner 125 (#2399) üzenetére


gaborba81
tag

Hali!
5+500Ft
10+1000Ft

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#2431) Joe bácsi válasza RexpecT (#2428) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nincs. De neked küldök a csekket havonta, h. perkálj a Té felé.

Nimrod: Ha Domino simet veszel, akkor a Domino díjcsomaggal veszed meg. 1777-en vagy a személyes üf-on mikor veszed átállíttatod Napra.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2432) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Helló!

Azt szeretném megtudni, hogy dominós extra jó telefonszámot hogyan lehet szerezni? Vagy lehet-e egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#2433) Joe bácsi válasza szmutkolaci (#2432) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Lehet. Bemész 1 T-Pontba és kérsz egy domino simet és valami egyszerű számút. Ha nincs raktárban olyan akkor megmondod, h. neked ez és ez a hívószám kell. Írnak mailben egy kérvényt, h. megkaphatod-e azt a számot, nem foglalt-e. Pár nap múlva írnak vissza. Az ügyf.-os meg felhív téged, h. tájékoztasson.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2434) szmutkolaci válasza Joe bácsi (#2433) üzenetére


szmutkolaci
tag

Egyébként ennek a procedúrának van-e valamilyen anyagi vonzata?

(#2435) zoo8800


zoo8800
veterán

Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy a web-n-walk stickemet nem tudom Win7 alatt működésre bírni. XP alatt működik. Win7 alatt azt írja ki, hogy a "rádió ki van kapcsolva"

Nincs semmi kompatíbilis firmware?

Köszi

rip and tear, until it is done

(#2436) RexpecT válasza Joe bácsi (#2431) üzenetére


RexpecT
addikt

Persze azzal nincs is gond.Köszi a segítséget :R .

(#2437) Joe bácsi válasza szmutkolaci (#2434) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem 4 rugó lesz a domino sim, hanem több. Ha tényleg túl extra könnyű számot akarsz.

zoo8800: a neten a "barátoddal" keress új sw-t a stickre. Amúgy www. v. anélkül options......... Keresd ezt!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2438) zoo8800 válasza Joe bácsi (#2437) üzenetére


zoo8800
veterán

köszi a tippet, de ezt már próbáltam. A Vistáig bezárólag találtam, Win7-re már nem.

rip and tear, until it is done

(#2439) kali válasza zoo8800 (#2438) üzenetére


kali
legenda

vista vagy xp kompatibilis módban telepítve/futtatva?

(#2440) zoo8800 válasza kali (#2439) üzenetére


zoo8800
veterán

Win7 alatt el se indul a program, ha bedugom a sticket, csak úgy, ha a meglévő programot kézzel, könyvtárból indítom.
XP alatt jó, tehát gondolom XP komp. módban van telepítve, erre nem emlékszem

rip and tear, until it is done

(#2441) #02683648 válasza szmutkolaci (#2432) üzenetére


#02683648
törölt tag

Csomó jó számot találomra kiadnak, én már kaptam ABC-DEDE formátumú dominós számot t-nél, sőt pannonnál ABC-BCBC formátumú előfizetéses számot is.
Érdemes még körülnézni aukciós oldalakon, lehet h olcsóbban megúszod, mint ha külön kérnél rendelésre számot a szolgáltatótól. Vagy elmész egy t-pontba, és zsákbamacska, hátha kijön vmi jó.

(#2442) szmutkolaci válasza #02683648 (#2441) üzenetére


szmutkolaci
tag

Joe bácsi Köszönöm a hasznos információt!

dhr Próbáltam már keresni, de valahogy mintha pont most nem lenne olyan nagyon jó szám. Itt a PH-n van egy pár tag, aki hirdet, fel is hívtam, de némelyik elég borsos ár.

(#2443) Nimrod válasza Joe bácsi (#2431) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszi az infót! :R

A laptopos ajánlatról kinek mi a véleménye? Megéri?
Egyik nap útközben hallottam usereket beszélgetni róla, de egyértelmű user error volt, szóval az nem viszonyítási alap.

(#2444) kali válasza zoo8800 (#2440) üzenetére


kali
legenda

próbáld meg az alábbi módon; a telepítőre (*.exe) jobb klikk -> tulajdonságok -> kompatibilitás -> futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban; windows vista (service pack 2) -> alkalmaz -> ok!
vagy a fentiek szerint, de windows xp (service pack 3) módban!
ezt követően a telepítés; jobb klikk -> futtatás rendszergazdaként!
miután feltelepítetted, ha simán (illetve rendszergazdaként) nem indul - vagy nem működik -, akkor az alkalmazás indítását is próbáld ki a fent leírt vista és xp kompatibilis módokban! jobb klikk az alkalmazás ikonjára, a többi a fent leírtak alapján.

[ Szerkesztve ]

(#2445) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!

We and Walk Stick-et használok és ma reggel kb. 09:00-tól délután 15:00-ig nem volt net.
Se a gépemen, se a telefonomon. Ez ilyen országos nem volt net dolog volt?
Tud erről valaki valamit?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2446) kali válasza legiaap (#2445) üzenetére


kali
legenda

többször neteztem telcsin napközben - az általad írt intervallumon belül is - és ment rendesen, nem volt probléma!

(#2447) legiaap válasza kali (#2446) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez amúgy Telkiben (Pesttől kb. 25 km-re) történt velem. 3G itt folyamatosan volt és nagyon jó is volt a térerő, még sem tudtam netezni. Kicsit érdekes volt, hogy térerő volt, csak net nem volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2448) zoo8800 válasza kali (#2444) üzenetére


zoo8800
veterán

itt a megoldás :D

rip and tear, until it is done

(#2449) zoo8800


zoo8800
veterán

belehúzott a magenta :D
Budaörs a helyszín

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#2450) g0dl


g0dl
addikt

Arról lehet tudni valamit, hogy miként fejleszti a HSDPA hálózatát a t-mobile?
Egészen pontosan a Balaton környéki fejlesztések érdekelnének (pannonos beltéri lefedettség pl. van). Szerintem sokan használnak nyaraláskor mobil netet, így nekik a turisták által látogatott helyek érdekesek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.