Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Ez a huszonegyedik század...szép. Kiesik 3 órára a szolgáltatás, és mindenki be van parázva, mint az állat.
Perrel fenyegető levelek és felháborodott felhasználók. Hisz tényleg...nem lehet kibírni egy fél napig telefon nélkül:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#3452) bLaCkDoGoNe válasza CarajoEsp (#3451) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Biztosan sokan vannak, akik ki tudják bírni a néhány órás leállást, de valószínűleg nem kevesen vannak azok is, akiknek szükséges a telefon a mindennapi munkához (hogy mást ne mondjak, pl. a gyorsfutárok).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3453) tope válasza CarajoEsp (#3451) üzenetére


tope
addikt

Tudod a céges dolgokat intézd el úgy, hogy nem tudod mikor fogod, főként úgy hogy tegnapra kell elintézni. (csak 1 példa)

(#3454) joey04 válasza bepe79 (#3440) üzenetére


joey04
titán

nálam továbbra sem okés, átraktam egy másik mobilba is a kártyám, persze tudom hogy nem azzal van a baj, de hátha azzal is, de semmi. mobilnet megy hibátlanul.
egyébként nekem már tegnap éjfél előtt egy kicsivel 2x eldobta a hívást, a második után már no service üzenet volt. kb fél1kor

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3455) Destin4tor


Destin4tor
tag

majdnem a telefonom látta a kárát a szolgáltató bugjának....

the only easy day....was yesterday.

(#3456) luciferk válasza CarajoEsp (#3451) üzenetére


luciferk
senior tag

Gratula ez 1 nagyon értelmes hozzászólás volt :C ;]

(#3457) Dany007


Dany007
veterán

Hajrá Trémobil :D Szolgálj rá a nevedre :D
Amúgy a céges telefonom 30-as. Így örülök, talán kevesebb ügyfél hivogat majd...
Viszont b.nőm is 30-as őt már nem tudtam elérni fél 11 kor... most sikerült... Én meg 70es vagyok szal... Ennyit a tréfől...

Hja, amúgy ki lehet bírni fél napig telefon nélkül, csak kérdés mekkora veszteséggel... Főként a cégekre gondolok, nem a pistikére, aki nem tud matekóra alatt smsezni...

[ Szerkesztve ]

(#3458) CarajoEsp válasza Dany007 (#3457) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Persze van olyan, akinek kára származik belőle és akármennyire is cinikus volt a hozzászólásom, velük egyetértek ez gáz.
Csak annyi empátia legyen már az emberekben, hogy azt mondja, hogy "Oké van ilyen, mindenhol előfordulhatnak problémák"

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#3459) qwerty123 válasza CarajoEsp (#3458) üzenetére


qwerty123
tag

Bezzeg, ha egy nap késéssel fizeted a számlát, akkor a T simán kikapcsolhatja a telefonod.

(#3460) Dany007 válasza CarajoEsp (#3458) üzenetére


Dany007
veterán

Ja persze. Mondom, ki lehet bírni.
Engem például úgy szivatott meg ez a dolog ma, hogy b.nőmet nem tudtam elérni. Mivel az övé is, és a cégese is 30-as így egyiket se tudtam... Aztán már kezdtem mindenféle rosszra gondolni ;]

(#3461) ottoyes válasza CarajoEsp (#3451) üzenetére


ottoyes
senior tag

...persze...ki lehet birni teló nélkül is...de ez egy szolgáltatás,amiért fizetsz.Fordított esetben a szolgáltatónak tedd fel a kérdést:nem birod ki a havidíj nélkül? :P :)

Ottoyes

(#3462) Lala6 válasza CarajoEsp (#3458) üzenetére


Lala6
őstag

Persze kilehet bírni telefon nélkül, mint ahogy internet nélkül, tv nélkül, áram nélkül, fűtés nélkül....

(#3463) CarajoEsp válasza Lala6 (#3462) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Azt kell mondjam ki lehet. Legalábbis ilyen keretek között. Persze, ha több napos kiesésről lenne szó, mehet a panasz, de örök emlék marad amikor 2008-ban a legnagyobb vihar kellős közepén a fickó a buszon mellettem felhívta az Elmüt, hogyha a villámok miatt elmegy otthon a szolgáltatása, akkor visszakéri az egy napra eső díjat és szolgáltatót vált.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#3464) qwerty123 válasza CarajoEsp (#3451) üzenetére


qwerty123
tag

Idézet:

Segítség!

Beragadtam a liftbe és nem működik a t-mobilom.
Még jó hogy a laptopom nálam van.
Ha a liftszerelő olvassa ezt az üzenetet, jöjjön és segítsen!
A segélykérő gomb is egy t-mobilos számot akar tárcsázni. Fasza.
Egyébként a t-mobil irodaház 5-6 emelete között vagyok.

Ha így járnék, akkor én is rohadt pipa lennék! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3465) tope válasza qwerty123 (#3464) üzenetére


tope
addikt

Oda volt írva alá, hogy ez nem igaz, csak kitalált történés

(#3466) ottoyes


ottoyes
senior tag

...szivesen fikáznám most itt a T-mobile-t(1430-nak ajánlva.. :) ) de nemteszem..technikai gáz,biszti nem így akarták.Ez van,minden szolgáltatóval előfordulhatna..és csak a T-nél fordul elő.. ;] :) sorry ;)

Ottoyes

(#3467) SPF


SPF
senior tag

Kecskeméten kb. 20 perce újra működik.

(#3468) kali válasza ottoyes (#3466) üzenetére


kali
legenda

majd szilveszterkor - főként éjfél tájékán - is gondolj erre, amikor a voda meg a pan hálózatáról túlterheltség miatt nem lehet hívni/írni a rokonoknak/barátoknak/ismerősöknek, hogy boldog új évet kívánj, a t-sek meg vígan csevegnek majd melletted a telcsijükön... :P

(#3469) Coyote2000 válasza raczger (#3446) üzenetére


Coyote2000
őstag

a vodafone marketingese lecsapta a magaslabdát :DDD

Amugy en szivesen eltoltenek egy mobilmentes hetveget, mint a regi szep idokben, 10 evvel ezelott... mindket telefonom ceges, ugyhogy karteritest nem latnek belole (esetleg a ceg, de az durva szamla lenne), de elveznem a csendet es nyugalmat... drukkolok nekik hogy ne tudjak megcsinalni hetfoig :)

(#3470) ottoyes válasza kali (#3468) üzenetére


ottoyes
senior tag

...vigan csevegnek,mert a T nem frissít szoftot szilveszterkor.. :)

Ottoyes

(#3471) kali válasza ottoyes (#3470) üzenetére


kali
legenda

még szép, hogy akkor nem... :)

[ Szerkesztve ]

(#3472) localhost


localhost
Közösségépítő

Csak annyit mondanék: T-OFFLINE! :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3473) ottoyes válasza localhost (#3472) üzenetére


ottoyes
senior tag

...húúú...milyen kegyetlen vagy.. ;] :D

Ottoyes

(#3474) joey04


joey04
titán

Váratlan szoftverprobléma okozta a hívásfogadási gondokat a Telekom mobilhálózatában (2009.12.04.)

A mai napon délelőtt a Magyar Telekom mobil-előfizetéssel rendelkező ügyfelei jelentős részének hálózaton belüli hívásai sikertelenek voltak, az előfizetők azt tapasztalták, hogy a hívott fél nem elérhető, ki van kapcsolva vagy a hangposta jelentkezik.

Az elsősorban a hálózaton belüli hívásindításokat érintő, és a jelzett időtartamban fennálló zavart egy éjszakai, előre tervezett munka során keletkezett váratlan szoftverprobléma okozta. Ennek észlelését követően a rendszerszállítóval közösen még éjjel azonnal megkezdődött a hibaelhárítás, amelynek eredményeként a szolgáltatás fokozatosan áll helyre.

A Magyar Telekom ezúton is köszöni ügyfelei megértését és türelmét. A probléma elhárításával kapcsolatban a szolgáltató természetesen további tájékoztatással szolgál majd.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3475) Ricardo válasza joey04 (#3474) üzenetére


Ricardo
félisten

"A T-csoporton belül idén már volt [3] egy hasonló probléma, amikor áprilisban Németországban állt le négy órára a teljes szolgáltatás szerverhiba miatt, és 39,1 millió előfizető maradt vonal nélkül. A német T-Mobile később ingyenes sms-küldési lehetőséggel próbálta nyugtatni a kedélyeket."

Itt is lesz valami hasonló vagy simán benyögik hogy "így jártatok"?

(#3476) GGGBR válasza kali (#3468) üzenetére


GGGBR
tag

messze van még szilveszter...

[ Szerkesztve ]

I LOVE THIS GAME

(#3477) Ricardo válasza tope (#3453) üzenetére


Ricardo
félisten

Pláne pénteken. :U

(#3478) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Hello!
Nem igazán tudom értelmezni a T-mobile készüléklistájából, hogy most az iPhone (16gb) 24 havis hűséggel, internet előfizetés nélkül mennyibe kerül?
Előre is köszi.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#3479) Landsmann válasza ottoyes (#3466) üzenetére


Landsmann
addikt

Én azért nem vagyok annyira biztos benne, hogy valóban az az oka a hibának mint amit elmondtak. Ugynais 23:30-tól a Neophone is padlót fogott, egészen déleőtt oylan 10-ig, pedig nekik aztán semmi közül a T-hez, hiszen az Invitelé. Körülbelül 1 órával ezelőtt is volt egy kis offline mód a Neóval is, meg net sem volt. Ugynakkor teljesen használhatatlan a Dunakanyar Holdingos vezetékes is, aminek szintén nincs köze a T-hez. A Neophone és a Dunaknyaros is IP alapú, tehát ha van net, akkor azok mennek. Hát nem mentek, illetve nem mennek azok sem. Szóval szerintem valami nagyobb gubanc van itt, minthogy scak a T-MObile-t érintené.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#3480) biker válasza joey04 (#3474) üzenetére


biker
nagyúr

szakadjon már le a T- a hívásfogadási gondról, INDÍTANI sem lehet!
Hálózat nem elérhető, visszadobja a vonalat, menet közben megszakad, ha mégis tudsz hívni.

hazug gennyládák

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3481) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Komolyan mondom, nevetséges a tré. Legnagyobbnak reklámozzák magukat, de beszart a hálójuk. Szerintem ezzel pár ügyfelet veszteni fognak. Hihetetlen, ezt büntetni kéne.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3482) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Nekem minden tökéletesen működik a 9.kerből.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#3483) Coyote2000 válasza Seraph 16 (#3478) üzenetére


Coyote2000
őstag

3GS 16 GB = 119K

Tudom, mert jovo heten veszek, de vacillalok 32GB-on (144k). Lehet kamatmentes reszletfizetessel is, ajanlom figyelmedbe.

Persze ez a leggazabb konstrukcio: minel magasabb a mostani havidijad, minel dragabb csomagra irsz ala, annal olcsobb a telcsi. En pl Partner 3 csomagban vagyok, de mivel a havidijam 1600 HUF, ezert beszoptam, a telefont 118 vagy 144k-ert hozhatom el.

[ Szerkesztve ]

(#3484) Coyote2000 válasza Sztbeni (#3481) üzenetére


Coyote2000
őstag

nyugi gyerekek.
eveken at hibamentesen mukodik a bonyolult halozatuk es rendszeruk, egyszer beszarik es megy a qrvaanyazas? A legnagyobb buntetes nekik a forgalomkieses lesz igy is. Elhiszem hogy mindenki mobilfuggo lett (en is), de kicsit orulnek egy csendes hetvegenek :))

Nem akarom vedeni a tremobilt, mert nem erdemli meg, viszont meltanyolom az amugy kivalo szolgaltatasukat. En pl nem mennek a pannonhoz vagy vodahoz, mert Gocsej sziveben a mai napig szar a tererejuk (2009 van, jo reggelt!!!) Igy aztan kenytelen vagyok a tremobilt ertekelni... pedig a vodanak es pannonnak tenyleg a qrvaanyjat a terero miatt, szivesen elofizettem volna naluk is ha ez nem lenne.

Ja, es nem reklamozzak magukat a legnagyobbnak. Azok, es kesz.

(#3485) Seraph 16 válasza Coyote2000 (#3483) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ezek alapján 80k aranykártyás partner 3-mas csomagban, nem?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#3486) Ricardo válasza Coyote2000 (#3484) üzenetére


Ricardo
félisten

Minden szolgáltatónak vannak "vak foltjai" . Igaz amennyire tudom a T-nek van a legkevesebb. PL Lothárd az egyik.

(#3487) luciferk


luciferk
senior tag

http://www.technet.hu/telefon/20091204/berking_sulyos_hiba_a_t-mobile_halozataban/

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3488) ludsimon válasza Coyote2000 (#3484) üzenetére


ludsimon
veterán

Tudod, bolhából elefántot... :W

Én se értem mit kell itt túllihegni ezt a dolgot.
Megtörtént, kész.
Ez bárhol előfordulhat, nem csak MO-on.

undefined

(#3489) Coyote2000 válasza Seraph 16 (#3485) üzenetére


Coyote2000
őstag

igen, tortenetesen be is mentem 80k-val a boltba. Utkozben vidaman futyoresztem, mondogatva hogy de fasza, 1600-at fizetek havonta, abbol minden lebeszelheto, 3G meg ugyse kell mert mindenhol WLAN van, tok olcson lesz ajfonom...

Aztan elarultak nekem, hogy jaaaaa, az nem uuugy vaaaan. Mivel egyedi konstrukciom van az elofizetesben, megnezik a havidijamat: ha 2000 HUF vagy kevesebb, akkor az utolso kategoriaba esek, ha tobb, akkor eggyel feljebb, stb.

Ezt az apro reszletet elfelejtettek kozolni. Mutattak egy tablazatot errol, de azt mondtak, azt a papirt nem adhatjak ki, megmutatniuk se lett volna szabad. Ez am a mocskos szemet szar aprobetus huzas!!! De lattuk mar korabban a Vodanal is...

(#3490) Coyote2000 válasza Ricardo (#3486) üzenetére


Coyote2000
őstag

ha a vodanak vagy pannonnak lenne kis esze, berleti szerzodest kotnenek a tornyokra, legalabb addig, amig elnyerik az ugyfeleket (par evre). Voda vegulis nem tett semmit, a pannon meg epitett egy masik tornyot olyan helyre, ahol max par szaz embert szolgal ki a dombsag miatt... Okos huzas, ehhez nem kell mernoknek lenni.

(#3491) ludsimon válasza Coyote2000 (#3490) üzenetére


ludsimon
veterán

Lehet, hogy nem lehet, vagy nem akarják bérbe adni...

undefined

(#3492) Sztbeni válasza Coyote2000 (#3484) üzenetére


Sztbeni
őstag

Azért sok a fehér folt. A Bakonyban a Tré egy nagy kaki.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3493) ludsimon válasza Sztbeni (#3492) üzenetére


ludsimon
veterán

Fantasztikus!
Felsorolnád, hogy mennyi "fehér folt" van a vetélytársak oldalánál?
A T még mindig jobb tőlük...

Szerinted Magyarországon kívül hány ország van, ahol vannak még fehér foltok?
MINDENHOL VAN!

Tökéletes nincs!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3494) Ricardo válasza Coyote2000 (#3489) üzenetére


Ricardo
félisten

Olcsón Iphone-t :DD Ne legyél naív. Vagy a készülékért hagysz ott egy raklap pénzt vagy a havidíjért. Persze azt lebeszélheted meg sms, mail, netcsomag sőt még a reggeli kávéfőzés díja is benne van, és már nem is a készülékért fizetsz. :DDD
mindegy. ez minden topicban off volt és véget nem érő vitába ment át. Csak azért írtam, hogy legközelebb ne dőlj be a maszlagnak.

(#3495) Coyote2000 válasza Sztbeni (#3492) üzenetére


Coyote2000
őstag

Na igen... eloszor ertheto volt, hogy nincsenek lefedve a hegysegek, dombsagok, es egyertelmu volt, hogy a prioritast a nagyobb telepulesek elvezik. De konyorgom, azota eltelt 15 ev... megerne egy kulon topikot a feher foltok begyujtese.

De ahogy ludsimon is irja (es Einstein is mondta) minden relativ. A T-re lehet a legkevesbe panaszkodni.

[ Szerkesztve ]

(#3496) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ez jó:

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3497) Sztbeni válasza Coyote2000 (#3495) üzenetére


Sztbeni
őstag

Van topik a foltoknak.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3498) Coyote2000 válasza Ricardo (#3494) üzenetére


Coyote2000
őstag

en nem csinalok belole vitat, az alapossagom ellenere naiv is voltam, igy jartam.
Persze attol meg megveszem az a k*rva telefont, mert luzer vagyok, de ott sarkon fordultam es otthagytam oket a f*szba, mert jolesett :DDD meg mert nem volt nalam a hitelkartyam vagy plusz 60 rugo KP :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3499) Coyote2000 válasza Sztbeni (#3497) üzenetére


Coyote2000
őstag

ime egy folt [link] ;]

(#3500) Seraph 16 válasza Coyote2000 (#3489) üzenetére


Seraph 16
őstag

pfff... :W
Nekem is hasonló egyedi konstrukcióm van 2k alatt, így még a 3G 8gb sem jön ki 80-ból. Az, hogy ilyen papírt nem mutatnak meg, meg tévesen kommunikálnak, az elvileg jogsértő (sztem). Akkor marad a G2 touch, az sem sokkal lehet rosszabb.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.