Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) emre válasza Czimby (#60949) üzenetére


emre
veterán

És azt nem írták hogy hány feltöltést bírnak amíg porrá nem ég a kocsi?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60952) Bogyó bá' válasza #79335424 (#60943) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem akartam beleszólni, de azt hiszem, ezt nagyon kár volt: Ő köztünk az egyetlen igazán tájékozott, hivatásos motorszerelő / versenyszerelő és versenyző, aki nem csak utána néz mindennek, hanem önzetlenül segíteni is szokott. Az más kérdés, hogy pár - önjelölt zseni, "mindenhez értő / jobban értő" - topiklakótól néha herótja van. Én (gépészmérnökként) is nagyon sokat tanulok tőle. Hiba volna őt innen elüldözni, mindannyian csak veszítünk ezzel! :(((

Nem akartam beleszólni, de muszáj volt.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60953) Ferdzsoo válasza Bogyó bá' (#60952) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Teljesen egyetértek.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60954) KoVee84 válasza Bogyó bá' (#60952) üzenetére


KoVee84
senior tag

+1 :R

(#60955) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#60952) üzenetére


-Mosquito-
őstag

"Hiba volna őt innen elüldözni, mindannyian csak veszítünk ezzel! :((("

Szerencsére szívósabb annál. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#60956) #79335424 válasza Bogyó bá' (#60952) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, de sztem a véleményeket érvekkel és ellenérvekkel kell alátámasztani, nem pedig bugyuta képekkel. Én igyekeztem érvelni és kaptam válaszként egy bárgyú fotót. Ha vki így reagál, arra nyílván én is "hangsúlyt" váltok. Én sem ma kezdtem a motorozást és a motorszerelést.
Sztem van itt olyan topiklakó, aki meg tudja mondani, hogy én szoktam -e másnak segíteni. De, még soha, senkinek sem linkeltem ilyen képet.

[ Szerkesztve ]

(#60957) polimorf válasza Bogyó bá' (#60952) üzenetére


polimorf
tag

Igaz és jogos beleszólás :R

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#60958) Topiccsendőr válasza #79335424 (#60943) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Micsoda nepharag, palotalazadas :D

Akkor most fogjuk elovenni a- tudod ki vagyok en- lemezt, ahelyett, hogy konkret, tudomanyos tenyeket hasznalnank ervkent. Meregessuk a fszunkat.
(bar nem ertem mi koze a hoterheleshez egy autovillamossaginak-mindegy is)
Ebben a topicban nincs homalykodas. (torekszunk ra legalabbis) Azt lehet mashol uzni. Nem akartalak megbantani akkor, amikor a gyertyakepeket irogattad, de most mar ugyis megtortent, igy leszarhato, ezek a gyertyakepes dolgok az ezerkettes ladak korszakaban megalltak a helyuket. Manapsag az autokon elrontjak a gazcseret h aradjon fustgaz az egesterben, vagy kipufogogazt vezetnek az egesterbe, h megelozzek a detonalast a szegenyites miatt. Amig a detonalas nem all fenn, minden uzemszeru. Aztan kapj a szivedhez ha feher a gyertya.
Es egy sor eljarast nem ismerek en sem.

Es most az automernok mutassa meg minden okosnak a diplomajat? Kicsit tobb penzuk van kiserletezni, fejleszteni. Majd egy forumon fogja kitalalni egy kamionos meg egy motorszerelo, hogy ezt hogy kellett volna csinalni igazabol.

Eletemben nem lattam uzemszeruen mukodo motornal hokaros dugattyut, es szelepet. Azaz amit te allitasz.
Mivel ez a szakma olyan h semmit nemnlehet kijelenti, ezert meggyozheto vagyok, de nem a fentebb emlitett ervekkel.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60959) Topiccsendőr válasza FIREBLADE78 (#60944) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Akkor te nem leszel a baratom. Annyira sajnalom.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60960) Topiccsendőr válasza #79335424 (#60956) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az a kep tartalmi ertekben tokeletesen egyensulyban van az eddig toled kapott ervekkel. Srry.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60961) Czimby


Czimby
addikt

Itt a tél derekán érdeklődnék, hogy kinek mi a véleménye az ABS-es motorokról :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60962) #79335424 válasza Topiccsendőr (#60958) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Akkor mivel? Esetleg linkeljek egy bárgyú képet? Az meggyőzne? Kétlem. De, akkor miből gondoltad, hogy engem meg tudsz győzni vele?

(#60963) polimorf válasza Czimby (#60961) üzenetére


polimorf
tag

Ez most komoly? :W :W :W

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#60964) Topiccsendőr válasza #79335424 (#60962) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Felismertem a helyzetet, h itt igazabol mesedelutan van.
Valamit mond egy ember, amit be kell harapni mindenfele tudomanyos hatter nelkul. Igazat bizonygatva, eddigi elert sikereit sorolja, de nem a tudomanyos hatteret a jelensegnek. (nagyon-nagyonsok ilyenben volt reszem)

Mintha csak egy oreg szaki muhelyebe csoppentem volna, aki mesel nekem az olajokrol, a szelephangokrol, es hogy szagrol megismeri a jo kevereku gumit, es ha visszakerdezek, h mi mitol van, kizavar, mert en nem ismerem el ot, mint alfahim, hiszen kerdezek, megkerdojelezem a tudasat.

Ilyen esetekben mindig vagy Mr Spockhoz, vagy Capt.Kirkhoz nyulok. Eddig bevalt...
Lehet inkabb a spockos kellett volna

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60965) #79335424 válasza Topiccsendőr (#60960) üzenetére


#79335424
törölt tag

Aki ilyen stílusban reagál, azt egyszerűen ignorálom és ennyi. Majd nem fogunk kommunikálni. Nem nagy ügy, volt már ilyen a világtörténlemben és sztem egyikünk sem fog a kardjába dőlni emiatt.
Egy topikban alfahímnek lenni számomra nem babér, úgyhogy tőlem nem kell féltened ezt a titulusod.

[ Szerkesztve ]

(#60966) canniball


canniball
nagyúr

Urak!
Nagy tisztelettel: ha kérhetem kerüljük a személyeskedést!
Úgy gondolom mindkettőtök jelenléte emeli a topik színvonalát, ne rontsátok el ezzel a dolgot!
Köszönöm/köszönjük! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#60967) FIREBLADE78 válasza Topiccsendőr (#60959) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Uh nee. Éppen bontom a 3. 100-as zsebkendőt. :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60968) #79335424 válasza canniball (#60966) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem trollkodni "jöttem". Részemről lezártam a témát.

(#60969) Yoshida válasza #79335424 (#60968) üzenetére


Yoshida
aktív tag

De ne zárjátok le a témát, hanem tessék megvitatni a műszaki oldalát. (Engem ezek szoktak érdekelni, sok dolgot megtudni belőlük, ahogy bogyó is mondja)

Ha jól értem, akkor szerinted a fehér gyertya nem jó, Persu szerint meg nincs vele baj.

Én józan paraszti ésszel arra gondolnék, hogy ha eléri a gyertya fehéren az előírt üzemidőt/km-t, akkor nem baj ha fehéren teszi ezt :)

Arról nem a gyertya tehet, ha kevesebb a benzin ami hűti a belső részeket esetleg. Asszem Totalcaron volt már erről cikk, hogy mennyire számít, vagy sem ez az extra hűtés, de persze nem emlékszem mi volt a végkimenetele.

(#60970) #79335424 válasza Yoshida (#60969) üzenetére


#79335424
törölt tag

A gyertya élettartama itt huszadrangú kérdés. Én a gyertyáról motordiagnosztikai eszközként írtam, aminek az állapotaiból lehet következtetni a motor esetleges működési rendellenességeire. Ha helyesen értelmeztem, akkor Persuader álláspontja az, hogy ez a "régi iskola" és az ott tanult összefüggések a modern technológiák használata miatt, ma már nem érvényesek. Azt hiszem, talán a vadászgépek fejlődése egy jó hasonlat. Régen úgy tartották, hogy az a jó gép, ami alapból olyan stabil, hogy szinte "magától repül" azért, hogy a pilótának minél kevesebb figyelmét kösse le a gép "uralása". A mai vadászgépek ezzel szemben annyira instabilak, hogy a számítógép segítsége nélkül a pilóta nem tudná levegőben tartani. Ettől képesek olyan manőverekre, amilyenekre egy stabil gépet nem lehetne rákényszeríteni. Vagyis, jött egy új technológia, ami alapjaiban írta át a "régi iskola" repülőgép építési és működési szabályait, összefüggéseit.

[ Szerkesztve ]

(#60971) Topiccsendőr válasza Yoshida (#60969) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

a tobbiek forduljanak el, a tema mar lezarodott, Stohl buci is mar jelezte a kezevel a nagy T-t.

ha a tapasztalataimra hagyatkozok egy feher gyertya sok mindent nem jelent. vagyis tul sok mindent jelent.
mivan ha lecsereled egy nagyobb hoertekure? nem lesz feher. akkor ez most nyujt barmi infot az egesterrol?

ezt a szelephangokhoz tudom hasonlitani. forduljunk egy kicsit a extremebb peldakhoz, a 2T hez. letfontossagu, hogy tudd, mi folyik az egesterben, epp ezert aki versenysportol, az allandoan nezegeti a gyertya szinet. mivel itt hatvanyozott a detonalas veszelye, egyreszt a megnovelt komresszioviszony masreszt az elszegenyites miatt. azaz a 2T akkor megy jol, ha el van szegenyitve, detonalas hatarig.
termeszetesen mindenfele teoriak szuletnek, hogy a gyertya melyik reszen milyen szin utalhat az alapjarati fuvoka meretere es egyeb tudomanytalan homalykodasok.
mindebben azert hisznek emberek, mert a detonalasszamlalo draga.

namarmost amit en tapasztaltam. kb 140es fofuvoka kell kb egy nyari napon a versenymotoromba. volt egy nap amikor 170 nel tartottam, mert meg mindig feher volt a gyertya. a motor mar fulladozott, teljesitmenye nagyon lecsokkent (dusuzem miatt). mindezt azert mert gyertya utan mentem. aznap egy masik olajjal mentem, Elf HTX 976 ost hasznaltam. amint lecsereltem Castrol A 747 re sotetebb lett a gyertya kisebb fuvokaval.
A nagymesterek persze megneztek a gyertyat az elf olajjal, na mit mondtak? valami nem stimmel. ez nem jo.
elhasznaltam rovid ido alatt 2 liter olajat az elfbol. nem lett hajtorudas semmi, nem ragadt meg a motor. 500 versenykm utan lehuztam a hengert, hogy megis mi tortent, a dugattyu palaston meg ott volt a molibden reteg, a hengeren a honolasnyomok tokeletesen latszodtak.
azota pont leszarom milyen szine van, azt nezem meddig tud kiforogni.

szoval. mivan ha a feher gyertyat lecsereled egy nagyobb hoertekure? nem lesz feher.

amikor egy feher gyertya valamire enged kovetkeztetni, az akkor van, ha aluminiumcseppecskek vannak az elektrodan. nagyon apro. akkor mar detonalas van. addig mi baj lenne barmivel is?

volt egy elugrott vezerlesu gs 500 as. szegenykeverekes uzemmodban ment, tulmelegedett. feher gyertya.
visszaraktuk a vezerlest, minden fasza. ugyanugy feher a gyertya.

visszaterve a karosanyag kibocsajtasra. hc, nox, co. mindegyik mindig van. ha elmesz egyik iranyba, dusitod, akkor ebbol novekedni fog valami, valami pedig csokkenni. ez nem ilyen egyszeru, hogy beszegenyitik mert akkor jo. nem. akkor is novekszik valami. ami nem mindegy, hogy a katalizator mit vesz ki.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60972) Topiccsendőr válasza #79335424 (#60970) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ez egy valoban gyonyoru analogia volt, de meg mindig nem rendelkezunk olyan informacioval, ami azt mutatna, hogy ez karos lenne barmire is.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60973) Czimby válasza Topiccsendőr (#60971) üzenetére


Czimby
addikt

Ha terepmotort kellene venned te mi mellett döntenél 2 vagy 4T?
Enduró, endúrókrossz.

Ahogy számolgattam a 4T többre jön ki, mert csak kicsivel többet megy el, de több az alkatrész hozzá...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60974) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

sajnos csak francia nyelven talaltam meg.
a lambda ertek 1 es az alatti, 0.95. azaz dus iranyban van! az NOx miatt.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60975) Topiccsendőr válasza Czimby (#60973) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

nekem 2T endurom van, igy mindenkepp 2T t vennek.
nalam exc 300 a vegso cel.
nagyon fugg attol, hogy milyen hasznalatra venned.
amire en hasznalom, az hogy elmegyunk tobb napos enduroturara, tokon paszulyon, patakon at, de krosszpalyara is felmereszkedunk. Erre a celra (szigoruan maganvelemeny) sztm egy dt 125 is megfelelt volna. nekem most a 200R es belpiacos verziom van, ezt tudtam olcson venni, egyebkent 125 ot akartam. teletankolva 107 kg, 34 lo. igazabol terepadottsagai jobbak, mint a nehezebb 4T-k nek, kiveve ha valami nagyonnagy hegyre megyunk fel. ott idealisabb az alacsonyfordulati nagy nyomatek. de megoldhato rutinnal.
drz400 es ttr 600 al mentunk, nem volt problema nalam. a ttr el ha eleses volt es elfolyt a karbi akkor volt rugdosas rendesen. az baromi faraszto egy lemotorozott nap utan a kukoricatabla kozepen.
koltsegek elegge km fuggok. lehet hogy egy nem kihegyezett 2T nel honolsz, dugattyut cserelsz tobbszor, de egyszer kell a hengerfejhez, szelepekhez hozzanyulni, kb ugyanott leszel.
szoval nehez megmondani melyik a koltseghatekonyabb.
ha nem elromlo hobbi endurot akarsz akkor vagy vashengeres kiskobos 125, vagy a regi leghuteses DR 350 szerusegek johetnek szoba, legalabbis szerintem.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60976) Czimby válasza Topiccsendőr (#60975) üzenetére


Czimby
addikt

Basszús, csak azért kérdeztem mert jó barátom most vett egy 2004-es EXC 300-at. :DD

Felmerültek a kérdések milyen keverék, gyertya, fúvóka? (1:35-40 jó lehet?)
Hajtóműbe gyár 30w ajánl, Motul,Castrol kereső 15w-50et, mi 10w-50re gondoltunk szerinted?

Érdemes lehet előre -1-et áttételezni? Vagy maradjon a gyári?
Fékbetétek is kopottak abból organikus vagy szinter lehet a jobb terepen? (Elvileg a szinter csak az eszi a tárcsát)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60978) Topiccsendőr válasza Czimby (#60976) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

hat a nagyjat a kerdeseidnek nem tudom megvalaszolni, csak ha nekem is lesz.

fuvokaval vigyazzatok. miert akarjatok cserelni?

keverekolajhoz. amiket en hasznaltam versenyhez:
Castrol A747, Elf HTX976, vagy legutoljara Motul 800 at 1:30 ba kevertem. Ezekkel soha semmi baj nem volt, es sokszor jart 13 000 nel a mutato. szemely szerint ezekben bizok.
a motul 710, 700 at illetve castrol power 1, yamalube jaso fd olajokat csak a dt 200 ba rakom, de azt csak akkor utom annyira, mint az apriliat, ha krosszpalyan vagyunk, vagy ha hulyeskedes van. ilyenkor leginkabb abba is 747 et toltenek, de tul suru az olajpumpanak, azt meg nem akarom kikotni, megis egy rendszamos utcai motor, nem fogok szarakodni a kevergetessel. meglatjuk, hogy lesz, e karos kovetkezmenye, bar hozzateszem, az aprilianak kozel 14:1 a kompresszioviszonya, a yamahanak meg 6,4:1. epp ezert orokeletuek meg ha 2T-k is.

a tobbinel a gyari eloirt dolgokat hasznalnam. hajtomuolajkent rakhattok bele 4T motorolajat, de ki tudja milyen lesz a kuplung tole, tehat megintcsak jobb lenne a gyari eloirt. a 10w es 15w kozott csak hidegen van különbseg, tokmindegy melyik megy bele. de hangsulyozom, inkabb gyari. en mar nem ertem a jeloleseket sem, hajtomuolajnal nem kene 30 nak lennie egyaltalan. nem onnan indul.

gyertya, megintcsak gyari eloirt hoertek.
attetelrol a cimborad erzesei dontsenek. betetet probalni kellene, megintcsak, tapasztalati uton lehet megvalaszolni a kerdest.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60979) Czimby válasza Topiccsendőr (#60978) üzenetére


Czimby
addikt

Azért került elő a fúvóka téma mert mert télen is használná a motort é sakkor elvileg eggyel kisebb fúvóka is elég lenne, állítólag.

Gondoltam a Motul és a Castrol olaj keresője csak tud valamit, meg elvileg ezek az olajok is adalékozva vannak a kuplungcsúszás ellen hiszen JASO MA-t teljesítik. Vagy ahol csak a hajtóművet kell kenni oda más kell?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60980) Topiccsendőr válasza Czimby (#60979) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

egyrészt a kuplungot keni, masreszt ep adalekot is kell tartalmaznia.
de nem mindegy milyen a viszkozitasa, milyen homersekleten, es a kuplungot mennyire engedi csuszni.
ez minden olajnal mas, epp ezert mashogy tud viselkedni nemelyik kuplung. epp ezert leginkabb a gyari ajanlast vennem mindenkepp.
vagy
kiserleteztek, hatha jo lesz.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60981) Czimby válasza Topiccsendőr (#60980) üzenetére


Czimby
addikt

Szedtem le manualt abban 0,7 liter Motorex Top Speed 4T 15W50 a gyári ajánlás. Tudnám a Louis oldalán miért 30w-van...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60982) Topiccsendőr válasza Czimby (#60981) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ha sikerult leszedned, akkor ott a fuvokazas tablazatnak is benne kell lennie, homerseklet, magassag alapjan

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60983) runner 125


runner 125
nagyúr

Lett egy másik VFR-em, a már meglévő 213db mellé. :))

02, 03

Kettőt vettem, az egyikből ha törik ha szakad valahogy fekete-fehér lesz.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#60984) vlevi válasza runner 125 (#60983) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az én polcom így néz ki:

flickr

[ Szerkesztve ]

(#60985) Bogyó bá' válasza runner 125 (#60983) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Parancsolj! :))

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60986) #79335424 válasza runner 125 (#60983) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha egyszer találok egy gyárit, akkor én is veszek ilyen kismotort. De, eddig csak "Jack Tellereset" láttam. Az meg nem kell. A kellékesnek miért pont egy 2003 -as Dyna Sportot kellett a ripacs alá raknia?

(#60987) tboldi válasza vlevi (#60984) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem csak egy ilyenem van (Red Baronos ajándék). :)

[ Szerkesztve ]

(#60988) HSM válasza vlevi (#60984) üzenetére


HSM
félisten

Nekem csak R1 van és GSXR750. :D

(#60989) runner 125 válasza vlevi (#60984) üzenetére


runner 125
nagyúr

Frankók, de ez mind 1:12 arányú, nem?

Nálam 1:18-cal kezdődött úgy 15 éve, így maradtam azoknál.
Igaz ez csak egy része, talán a fele, tavalyi kép, most gyorsba ezt találtam:

bogyo112

:)) Kár, h nem ilyen könnyen fog menni a gyakorlatban. Noh és ezen több lesz a fehér.

Somatom

Baromi sok HD van a Maisto-tól, mit is keresnél pontosan?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#60990) #79335424 válasza runner 125 (#60989) üzenetére


#79335424
törölt tag

WOW! :Y Szép gyűjtemény!

2003 -as Dyna Sportot (betűkód szerint FXDX) szeretnék. Létezik, csak minden bolt a Jack Telleres (Sons Of Anarchy) verziót rendeli, nem a gyárit (gondolom azért, mert inkább azt veszi a nép).

[ Szerkesztve ]

(#60991) Polemius


Polemius
aktív tag

NISHUA (NTX-2 vagy NRX-1) és Nexx (X.R2 ill. X.T1) sisakokról valakinek bármilyen tapasztalata, véleménye, infója, prekoncepciója?

(#60992) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nem akarok belerondítani a játékba, de valaki hétvégén egy kisebb karikát? :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60993) runner 125 válasza #79335424 (#60990) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kösz. 15 év termése.

Létezik.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#60994) mm89 válasza runner 125 (#60989) üzenetére


mm89
őstag

:Y :C szép!
A sárga sv650 - t egyből kiszúrtam :) 2007 utáni kawasaki z750 van?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#60995) vlevi válasza runner 125 (#60989) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, 1/12-es Tamiya makettek.

(#60996) Topiccsendőr válasza vlevi (#60995) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ezeket te raktad ossze/festetted/lakkoztad?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#60997) canniball válasza V.Stryker (#60992) üzenetére


canniball
nagyúr

Jó kis ónosesős gurulás, nem is kell annál jobb! :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#60998) vlevi válasza Topiccsendőr (#60996) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen. Ezeknek a maketteknek épp ez a lényege :K

(#60999) runner 125 válasza Topiccsendőr (#60996) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezek biztosan készen kapható darabok. :)
Tamiya gyönyörű, de mocskos drága. Nyilván a részletgazdagság az oka.

mod.
Mármint úgy értem h nem csupaszok. Összerakós, de színezettek a komponensek: [link]

mm89

Kösz.

Nekem csak 2004-es Z750 van és egy 2003-as Z1000. 2007 körüli Z750-ről nem tudok, Welly-ből van 2007-es Z1000.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#61000) Topiccsendőr válasza vlevi (#60998) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

eegen, pontosan tudom mi a lenyeg, nekem is van par, eppen egy nr 750 van bontatlanul a polcomon, es most szandekszom venni a panigalet.
csak racsodalkoztam, h eleg jol osszeraktad.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.