Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) dellfanboy válasza FIREBLADE78 (#49985) üzenetére


dellfanboy
senior tag

kg-ba egyezünk bár én kicsit magasabb vagyok
nekem azt mondták a spidi-k szűkebbek szóval 50-es okés is lehet.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#50002) Outlander válasza FIREBLADE78 (#49998) üzenetére


Outlander
őstag

5 kg-ra jut egy ló...
Az egy erősebb autó.. 150-200 ló körüli autónak felel meg... :U

Az átlag lóerő autóban, jó ha 100 ló az 1-1,3 tonnához, mégis lehet vele előzgetni (is).

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#50003) Ferdzsoo válasza Daywalker (#49984) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ebben nagyon igazad van! De kizárólag egyenes úton... :K
Kanyarban a cbf is mindenre elég volt...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#50004) Daywalker válasza canniball (#49995) üzenetére


Daywalker
addikt

Az a baj, hogy ezt csak akkor érzed, amikor látod, hogy tiszta az út. De közúton mész, ahol lehetnek meglepetések, én pedig nem csontoznám ki a helyedben. Ha nem vagy ilyen bevállalós (vagy leszarod, ha megdöglesz - ezt nevezhetjük bátorságnak?:D) akkor ezen nehéz lesz változtatni, és nem is kell feltétlenül. Térden fordulni nem közúton kell. Előzésnél meg rúgd vissza kettőt aztán go...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50005) V.Stryker válasza -Mike- (#49981) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Kettőkor tudok érte menni. Természetesen, a sz@r idő ellenére, motorral. ;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50006) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#50005) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nono! Csak hazafelé jöhetsz motorral, oda tolnod kell! ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50007) -Mike- válasza V.Stryker (#50005) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem mondod, hogy 8 nap alatt kész lett. Bemegyek a kormányablakba és nagy verekedést fogok rendezni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50008) V.Stryker válasza -Mike- (#50007) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Neked ez az OkmányApp - mit ír? ha azt,hgoy gyártás alatt van, akkor az 2-3 nap, utána írja majd zöld pipa mellett, hogy elküldték oda ahová kérted. Én a központiba kértem és ma lett zöld pipás. Felhívtam őket olyan tíz fele, a központi okmányirodát és mondták,hogy látják,hogy épp úton van vele a futár, délben érkezik és kettő után már menjek nyugodtan.

De írtam is,hogy az egyetlen gyorsítási lehetőség ha a központi okányirodába kéred, mert oda minden nap viszik, máshová csak heti egyszer. Tehát ha a tied is ma lett kész,de pl. tegnap volt szállítás oda ahová kérted, akkor várás van jövő hétig....

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50009) -Mike- válasza V.Stryker (#50008) üzenetére


-Mike-
addikt

...feldolgozása folyamatban van.

De még semmilyen zöld pipa nyomot nem látok. Igen tudtam, hogy a központi ocsmányirodában gyorsabbak, de hogy ennyire. Mindegy, remélem oda felé úton igazoltatni fognak. ;]
Én okmányirodába kértem, minden héten csütörtökön van oda szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#50010) User64476


User64476
őstag

Sziasztok! Bemutatkozásként egy NC750Xel mászkálok, DCTs, komoly extrája a "kézigáz" vagyis az a kis nyelves bigyó amire elég rátenyerelni és mész. Vasárnap állok a cimbimmel egy lámpánál, ő bal előrébb mint én, a sáv balra kanyarodó. Mondom neki, hogy ez nem az a kereszteződés, irány a következő, oké. Elém fordul, nézi az egyenesen menőt, és is ráfordulok, majd elkezdem húzni a féket erre majd kiugrik alólam a paripa, minél jobban húzom, a féket annál jobban megindul, jól nekimentem szétvertem a sípcsontom meg persze a gépet is kiborítottam az útra. Az utca népe remekül szórakozott. Beakadt a kesztyűm, kabátom találkozása a kézigáz bigyóba, és ahogy a fékért nyúltam húzni kezdte. Kuplung nem lévén igazi parádés szerencsétlenkedést láthattak a nézelődők.

Kell valakinek egy ilyen abszolúte nem balesetveszélyes bigyula? Szívesen odaajándékozom :D

(#50011) mm89 válasza User64476 (#50010) üzenetére


mm89
őstag

Én is kaptam olyan barátnőmtől (neki ajánlotta az előadó, mert valami motoros ajándékot akart venni és ez állítólag jó).
Mentem vele kb 500métert és mondtam, hogy ezt felejtsük el... Nem is értem hogy lehet ezt nyugodt szívvel ajánlani... Visszavittük, beszámították felnicsíkba :D Még az is hasznosabb!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#50012) V.Stryker válasza -Mike- (#50009) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A feldolgozás folyamatban után nekem még volt a "kiállítása folyamatban". :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50013) fattyu válasza FIREBLADE78 (#49998) üzenetére


fattyu
veterán

jajj már nem kell a hülyeség.

ezzel az erővel a 1.5 tonnás 1.6 benzin százpár lovas autók se tudnak megmozdulni se ugye?

Közlekedni szerintem 30-40 ló elég motorra. szélesen vigyorogni kell sokkkal több.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#50014) User64476 válasza mm89 (#50011) üzenetére


User64476
őstag

Eddig nekem nem volt vele gondom, pályázni remek (gondoltam eddig), de most erősen rezeg a kuka fedele, ráadásul fogalmam nem volt, hogy mi a fene történik. Életemben egyszer ugrott ki alólam valami így, egy nagyon leszakadt Yamaha Jog amit rám akart melegíteni valami futár, felakadt a gáz és estem vele egy jó nagyot a keramitos udvaron. Még szerencse, hogy nem kezdett el vitázni, bepróbálkozott hogy mit bénázok, de láthatta jól, hogy fékeztem és csak egyre jobban ment a robi...

(#50015) mm89 válasza User64476 (#50014) üzenetére


mm89
őstag

Gondolom a pályázás alatt az autópályát érted :)
Egyébként erről beszélünk, ugye?:

Onroados cikkben sem ért el valami nagy sikert. De biztos van aki szereti.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#50016) -Mike- válasza V.Stryker (#50012) üzenetére


-Mike-
addikt

Ne szomoríts el.

(#50017) V.Stryker válasza -Mike- (#50016) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem szomorítalak el, bár megértelek. Viszont matekolni te is tudsz. Ma péntek van és nem értesítettek. Ahová kérted, oda csütörtökönként viszik, tehát legközelebb és minden valószínűség szerint jövő héten pénteken veheted át,de ha rámenősködsz, mint én, akkor valószínűleg csütörtök délután is.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50018) -Mosquito- válasza mm89 (#50015) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Motorja és pilótája válogatja hogy kell-e neki ez. Érdekes de a Ktm 1190 Adv-n gyárilag van. Nekem is van.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50019) -Mike- válasza V.Stryker (#50017) üzenetére


-Mike-
addikt

Lemaradhatott a smiley, bocs, mindent tudok, most jött meg a sport dob a motorra, szerinted ha ma felszerelem rá, nem próbálom ki? ;] A jogsi meg majd jön jövő héten vagy azután, bár jobb lenne jövő héten mert jövő hétvégén megyek Hungaroringre motofestre, van foglalt időpontom is a pályára.

[ Szerkesztve ]

(#50020) V.Stryker válasza -Mike- (#50019) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Bőrszerkód is van? :) A pályázáshoz kell ha jól olvastam.

Én holnap dobom vissza a sport pukkancsot. Jogsi nélkül nem kisértettem a sorsot. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50021) -Mike- válasza V.Stryker (#50020) üzenetére


-Mike-
addikt

Van mindenem, plasztik kártyát kivéve. :)

(#50022) User64476 válasza mm89 (#50015) üzenetére


User64476
őstag

Igen, ez a csendes gyilkos. :)

szerk: Persze az autópályát...

[ Szerkesztve ]

(#50023) KoVee84 válasza -Mike- (#50021) üzenetére


KoVee84
senior tag

Pedig a jogsid számát is kérni fogják az tuti!

(#50024) DigitXT válasza User64476 (#50014) üzenetére


DigitXT
félisten

Robis esethez passzoló elmebeteg videó.:DDD

(#50025) Burt1793 válasza -Mike- (#50021) üzenetére


Burt1793
veterán

Mikor voltál leadni a vizsgaigazolást?

(#50005) V.Stryker: Örülök, hogy ilyen gyorsan megkaptad, bár szerintem mindegy ez a pár nap. Szerintem mindenki motorral megy a jogsijáért. :D

(#50026) canniball válasza Daywalker (#50004) üzenetére


canniball
nagyúr

A bátorság és a lapon fordulás is messze áll tőlem, a lábtartó sem ért még le soha; mivel a hátsó gumim kissé kockás (lehet smirglivel majd kiigazítom :D ), kezdő is vagyok és a beláthatatlan kanyarokat sem szeretem ezért "fenntartásokkal" döntöm a gépet.
A "közúti veszélyek" meg valóban adottak, pár napja majdnem sikerült telibevernem hátulról a havert amikor egy kanyar után hirtelen ott termett egy stop táblás kereszteződés. :B
Előzésnél pedig természetesen visszaváltok, csak ha hosszabb a manőver jó lenne ha közben nem kéne a(z előzés közbeni fel)váltással molyolni; de persze ez is "benne van a pakliban".

Baskiria!
Felvétel nem készült véletlenül? :DDD

V.Stryker!
Nen minden pályán előírás a bőrszerkó; de persze ettől még ajánlott.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50027) User64476 válasza DigitXT (#50024) üzenetére


User64476
őstag

Igen ismerem ezeket a vidókat, egyszer kétszer megfordultam a pc boltjukban is még sok sok éve amikor indult, de amikor bejött a főnök úgy beszélt az alkalmazottakkal mint egy darab fekáliával, és erről az üvöltöző jópofaságról mindig az jut eszembe, hogy erőltetett, mert a hapsi csak egy nagy bunkó. De biztos csak rossz napja volt... Mondjuk kértem tőle javítási ajánlatot is egy DR250re és korrekt árat mondott látatlanban.

(#50028) DigitXT válasza User64476 (#50027) üzenetére


DigitXT
félisten

Én csak a beakadó gázhoz linkeltem.:B (Az üvöltöző bunkót nem minősíteném.:DDD)

(#50029) zoltanz válasza Xaels (#49996) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez szép, nagyobb lökettérfogat csak a hamg miatt tetszik.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#50030) Daywalker válasza canniball (#50026) üzenetére


Daywalker
addikt

Tudod van az a szólás, hogy "a hiányzó lóerőket bátorsággal pótolom" :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50031) canniball válasza Daywalker (#50030) üzenetére


canniball
nagyúr

No majd ha nyeregbe pattanok mondogatom magamnak. :DD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50032) V.Stryker válasza canniball (#50026) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De most irtak a felhivasban, hogy kotelezo. Felvezeto kornelnem.

Na most már legalisan!!!! :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50033) canniball válasza V.Stryker (#50032) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem azt írtam hogy nem mindig, hanem hogy nem minden pályán kötelező. ;) A pályázók majd talán megírják hogy hol igen hol nem.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50034) Daywalker válasza V.Stryker (#50032) üzenetére


Daywalker
addikt

Hringen kötelező, kivéve ha felvezető motorossal való vonulás van (pl. motofesten azokban a csoportokban, akik karikáznak kezdőként). Talán a nyílt napon a totál kezdő kétórás csoportban is lehet menni protektoros cordurában, mert ott is van felvezető motor, de amúgy ott alap a bőr mindig. Pringet nem tudom, szerintem ott is, kakucs-kecsó-ering oda jó a cordura.
Amúgy meg motofestre menjen akinek két anyja van. Tömegnyomor lesz, egy normális kört nem lehet majd menni. Egy szaros 40 percért (amiből kb. 20-at lehet kibírni ha úgy tolod ahogy bírod) meg nem megyek ki. Több idő fel- és lepakolni.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50035) -Mosquito- válasza Daywalker (#50034) üzenetére


-Mosquito-
őstag

0 szabad hely.. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50036) Daywalker válasza -Mosquito- (#50035) üzenetére


Daywalker
addikt

Áh, most már persze, de az elején még full szabad volt mind, azóta se néztem rá. Hringre nem állok készen, majd júliusban. Tegnap is voltam gyakorolni Kakucson. Ketten voltunk az egész pályán. A vége felé jött még kettő de nem zavartak sok vizet.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50037) -Mosquito- válasza Daywalker (#50036) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Tegnap még 4-6 szabad hely volt. Felvezetős bohóckodásra én sem lennék kíváncsi. :) Jó sokan voltatok,legközelebb hét közepén fogok kinezni.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50038) Daywalker válasza -Mosquito- (#50037) üzenetére


Daywalker
addikt

Tegnap a reggeli szar idő miatt ijedtek be sokan szerintem. És büfé sem volt:D Meg szeles volt az idő az elején, meg kicsit poros a pálya, de így is sikerült 4 mp-et javulni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50039) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, akkor a délutáni események:

Elmegyek a jogsiért, sorra kerülök, nézi a csaj. Azt kérdi, kaptam-e sms-t. Mondom nem, de telefonon mondták, hogy kettő után jöhetek. Áááá, akkor nem tudja ideadni, valószínűleg tényleg itt van, de nincs feldolgozva, még nem érvényes, jöjjek vissza holnap vagy akár vasárnap. Hát mondom, ne haragudj, nem jövök vissza, most szeretném. De nem, jöjjek vissza. Mondom, de nem tudok visszajönni. (Azt mégse mondhattam,hogy jogsi nélkül jöttem, de vissza már jól esne azzal menni. :) ) Mondom neki, hogy ha várnék, akkor van esély? Hát nem tudja, majd ha lemegy a sor, meglátjuk. Leültem, kb. 10 perc alatt lement a sor. A 10 dobozból elvett egyet, pont abban volt az enyém és már intéztük is... Egy kis erőszakosság és +10 perc csak kellett, hogy ma meglegyen. :DDD De megvan és ez a fontos.

A fentieken felbuzdulva, mondom megyek egy karikát. Elindultam Soroksár, Törökszentmiklós, Csepel, Kispest. Hát rohadt sz@r volt. :W Kocsisorok, sehol egy kanyar, a térdvédő b.szata a lábam :W - nadrág alá vettem fel az Asesso-t - , fáj a seggem, minden bajom van. :W Nem gondoltam,hogy ilyen rossz lesz az első "gumi nélkül". :DDD
Volt hogy olyat eszetlenkedtem visszaváltogatva, hogy mikor oda kellett húzni, akkor kidobta vagy nem akarta bevenni egyszer a sebességet. Lámpánál nem tudtam később eggyest kapcsolni...csúsztatva kettesből szerencsére nem volt gond. Nem tudom a motor hülyéskedett-e vagy a vége fele már én fáradtam bele.

Adjatok tanácsot, hogy merre induljak Dél-Pestről motorozni, ilyen 2-3 órás körre gondoltam kezdésnek. :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50040) Daywalker válasza V.Stryker (#50039) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha nem veszi be az egyest állva, akkor lökd meg egy kicsit előre a motort, egyből be fogja venni. De a legjobb, ha visszaváltogatsz miközben megállsz. A kidobálás viszont baj...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50041) V.Stryker válasza Daywalker (#50040) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Egyszer dobta ki vagy nem vette be vagy mit tudom én...valami nem volt ott tiszta...lámpánál mindig pattogtatom vissza, aztán itt pont 1-2 körül lehettem és szerintem nem vette be...se előtte se utána nem csinált ilyet. Egyenlőre betudom bénázásnak.

Egyébként a kuplung tökre fent fog...akarom mondani a motor akkor indul meg, mikor már majdnem teljesen kiengedtem a kart. Ez most jó vagy rossz?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50042) Burt1793 válasza V.Stryker (#50041) üzenetére


Burt1793
veterán

Miért nem lassítás közben váltasz vissza? Persze nem kell egyesbe rakni 30nál, de 10 km/h alatt menet közben érdemes egyest kapcsolni, mint az autónál. Ha a kuplung fent fog, de még magas fordulaton se csúszik, amikor nincs behúzva, akkor nincs gáz és úgy kényelmesebb is, mert nem kell tövig behúzni váltásnál, gyorsabb lehet a procedúra. :) De biztos lehet állítani rajta, hidraulikus?

(#50043) Laraxior válasza V.Stryker (#50041) üzenetére


Laraxior
titán

Hát nem tudom, az a kuplungkar nem az én kezemre van kitalálva, épphogy a középső ujjammal elérem, jóformán csak az az egy ujj kopik a kesztyűn eléggé látványosan :DDD Lassan ki fog lyukadni, szerintem bazi távol van a kormánytól, megjegyezném, nincsen nagy lapátkezem... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50044) V.Stryker válasza Burt1793 (#50042) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lassítás közben váltogatok, ha piros a lámpa...motorfékezek...vissza egyet, fel a kuplung....még mindig piros...vissza egyet, fel a kuplung...motorfék.... sárga...nagy gáz, fel három...húzod a gáz, fel a négybe vigyorogva. :DDD

Laraxior: Nekem sincs kis kezem és nekem is messze van. Szerintem lazábbra kell állítani a csavarnál, a kuplung karnál és talán úgy könnyebb.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50045) Laraxior válasza V.Stryker (#50044) üzenetére


Laraxior
titán

6ból visszavágod egy kuplunggal 3-ba mindjárt nem kell a féket használni :D

Csak óvatosan mindenesetre, könnyen jön a baj, főleg így az elején. Első 1000km alatt pl lámpánál nem gurultam előre, előzni sem előztem, a max sebességem sem volt sosem több a megengedettnél.
De én sosem ültem motoron, ez az első. :B 3 hét múlva megyünk a Balatonra, jó kis út lesz, Debrecen-Alsóörs, meg egy kis kóválygás Pesten.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50046) Xaels


Xaels
félisten

Hát első körben patt helyzetben vagyok. Most nézegetem a magánkézben levő choppereket. VN750-ről van valakinek negatív élménye/tapasztalata? [link] Tudom öreg motor ez is, de ami 2000 utáni azok mind túl drágák. Vicces, hogy egy chopper még kétszer olyan idősen is többe fáj mint egy SV például... :o

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50047) V.Stryker válasza Laraxior (#50045) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Áááá, én egy állat vagyok hozzád képest, bár ugye pesti. ma is a rakpart meg a város félig full dugós volt...mint az állat mentem a sorok között. Az én sorom áll, a szembejövő tömve de halad....ki a felezőre, néhol még az index se és nyomás előre. Nekem nincs idegem beállni a sorba. :DDD Volt olyan, hogy az ember nem húzódott le, mert bámulta a csajokat és nem volt hely elmenni mellette, le is dudáltam. :DDD Egyedül országúton, ahol mentünk 90-et és láttam,hogy nagy a sor, ott nem előztem, mert nem láttam értelmét, hogy két autóval előbb legyek és ugyanúgy nem haladnék. De ahogy beértünk a városba, ott lámpánál már mindenhol előre mentem, nem vagyok szégyenlős. :DDD

Xaels: Mikor mocikat néztem, akkor ez nekem is feltűnt, hogy a régebbi chopperek drágábbak. Hiába, az a sok csillogó króm... :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50048) Anulu79


Anulu79
addikt

Nekem egy ismerősöm azt mondta, hogy a chopperek annyira nem kényelmesek főleg hosszú távon. Ez igaz lehet vagy ez csak egyéni sajátosság lehet, hogy kinek milyen a szervezete? A túrák tényleg jobbak lehetnek vagy mindegy végül is? :)

(#50049) Bogyó bá' válasza Anulu79 (#50048) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A csoppereket jellemzően a saját tulajdonosai teszik anti-ergonomikussá, a mindenféle hekkelt kormányokkal és előretolt lábtartókkal. :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50050) Xaels válasza Anulu79 (#50048) üzenetére


Xaels
félisten

Ez attól függ... Nekem például a Virago ezerszer kényelmesebb volt mint most az Eliminator, vagy a CBF500 amin tanultam. De az SV650S sem nyerte el a tetszésem amikor próbáltam. ember válogatja milyen pózban kényelmes neki ülni. A leginkább kényelmetlenséget okozó dolog a szél lehet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.