Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61851) -Mosquito- válasza V.Stryker (#61849) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nézzél meg egy Euromotor árat pl Nolan meg a Bázisnál, Rider13 mennyi. :U Ezért tettem utána. Sisakot keresünk most ugye? :F

Kérdés meg ez volt.

És Bp környékén melyik üzletet ajánlanátok ahol minél több sisakot fel tudnék próbálni?
Válasz, majd Előtte nézzél szét hol/mit kínálnak.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61852) mm89 válasza Chal (#61822) üzenetére


mm89
őstag

Én ezzel totál egyetértek! :R Az a pcx még jól is néz ki!
Bár nem vagyok nagy robogó-rajongó, de ilyen városi szaladgálósnak én valami használt 200as 4T robeszt vennék, 2-300e pénzért. Még ha nagyobb baja is van, akkor is megáll 500ból papírokkal. Az újra meg nagyon kell vigyázni, ami ugye városi közlekedésben nem mindig megy.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61853) V.Stryker válasza -Mosquito- (#61851) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem is az euromotort emeltem ki. :B Meg nem is kötözködni akartam, csak nem értettem, hogy a bazismotor vagy a ridert, miért tartod drágának. A fokt-ot meg nem. :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61854) V.Stryker válasza AndrewTdi (#61850) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Elég régi tesztek, de ezt és ezt szerintem nézd át. Iránymutatásnak jó lehet.

Saját tapasztalatból, ha a csendesség is számít, akkor Caberg-et ne kerress, ebben az árkategóriában legalábbis.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61855) Ferdzsoo válasza V.Stryker (#61854) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szvsz. Nincs olyan sisak ami elég halk lenne ahhoz hogy ne kelljen füldugózni, ha meg már füldugózok akkor meg mindegy a sisak mennyire halk vagy hangos.
Én biztosan nem ez alapján vennék sisakot.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#61856) AndrewTdi válasza V.Stryker (#61854) üzenetére


AndrewTdi
addikt

a csendesség annyira nem szempont, mert Alpine füldugót használok. inkább a súly, az áramvonalasság és a kényelem az ami számít. Nomeg a 80K-s határ.

(#61857) V.Stryker válasza Ferdzsoo (#61855) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Persze, csak van úgy,hogy szaladgálsz a városba, zárt sisak fel - le , füldugó ki-be, nem életszerű. A Caberg Stunt meg 50 felett olyan zajos, hogy szó szerint megőrülsz.

Ahhoz képest a mostani, meg a régi R1-em főleg egy nyugalom szigete. :)

AndrewTdi: Figyelj. Nézz körül, hogy mik vannak, amik beleférnek és tetszenek, majd menj el és próbáld fel őket. Van olyan hely, hogy ha leteszed az árát, elviheted éles próbára is.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61858) Grillo válasza AndrewTdi (#61856) üzenetére


Grillo
senior tag

Ehe, a Nexus után minden csendes lesz. Mármint gyári kipufogóval. :DDD

(#61859) Ferdzsoo válasza V.Stryker (#61857) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Városba szerintem nem kell füldugó semmilyen körülmény között. Nálam a szélzaj ilyen 80-90 körül kezd megjelenni. Azalatt semmi.
Persze én most kizárólag zárt sisakról beszélek...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#61860) fattyu válasza Ferdzsoo (#61859) üzenetére


fattyu
veterán

Városba szerintem nem kell füldugó semmilyen körülmény között. Nálam a szélzaj ilyen 80-90 körül kezd megjelenni.

:D azt tudod hogy ennek a két halmaznak létezik metszete? :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#61861) -Mosquito- válasza V.Stryker (#61853) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Akkor most lemegyek pedagógusba. ;)
Most mit keresünk? Sisakot.
Rider13, Bázismotorban drágább ugyan az a sisak mint az Euromotornál? Iiiigen. :)

De ha Daytona csizmát keresnék a Foktban az olcsóbb sőt 10-20% akció is szokott lenni.

Tudod ahhoz képest, hogy a Rider, Bázismotor Louis termékeket is árulnak azt drágán is adják.
Mondok egy példát. Bázism. Vanucci cordura szett 145eft,Bécsi Louis 120eft. Én az utat 10eft-ból megjárom ha kelle.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61862) AndrewTdi válasza Grillo (#61858) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Na ez igaz. De a mostanin gyári kipuff van és egyelőre gyári is marad mert így is tetszik a hangja.

V.Stryker: igen. valószínű az lesz, hogy rászánok 1-2 napot és járom az üzleteket.

az alapelképzelés az volt, hogy nyitható bukót keresek 80Kig max. aztán páran szöget ütöttek a fejemben, hogy lehet, hogy a könnyű bukókkal jobban járnék naked motoron, még akkoris ha zártak. Ami meg könnyű, azzal megint sok a kompromisszum. pl nincs bennük napszemcsi. oké, lehet nélküle élni, de az előző sisakban mindig használtam, nem vettem fel külön szemcsit. plussz sötétített plexit vinni meg nem akarnék, bár ki tudja, lehet ez lesz a megoldás.
tanácstalan és bizonytalan vagyok... vagy talán mégsem. de nem tudom....

[ Szerkesztve ]

(#61863) mm89 válasza fattyu (#61860) üzenetére


mm89
őstag

:C
Füldugó
Én is csak hosszabb távon rakom be. Akkor viszont jól jön.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61864) Kolondrum


Kolondrum
félisten

persuader! Valóban, akármit veszek ha rendbe akarom tenni akkor igen igen sok száz ezer el tud menni mire lánc,gumik stb rendbe kerülnek.

(#61865) #79335424 válasza AndrewTdi (#61845) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak egy tipp. Beregelsz az Oszkárra, keresel egy bécsi, meg egy budapesti járatot, kimész a Louis -ba (Kagraner platz) és ott nagyon sok fajtát felpróbálhatsz. Meg, ha már ott vagy, akkor mást is olcsóbban megvehetsz, mint itthon. Esetleg érdemes túrát is szervezni rá. Nekem van egy kb. 15 éves kártyám, amire még a Louis -ban is vakarni szokták a fejüket, mert egy akcióban lett kiváltva és olyan kedvezményt tartalmaz, amilyet ma már nem nagyon adnak (ha jól emlékszem, akkor 20%).

(#61866) -Mosquito- válasza AndrewTdi (#61862) üzenetére


-Mosquito-
őstag

".. tanácstalan és bizonytalan vagyok... vagy talán mégsem. de nem tudom...."

Mint egy fürdős.. :D Meg van még a sisakod? Nézzél ki pár zárt- nyitott sisakot. Jobb idő lesz szépen elgurulsz a bótba, megnéz felpróbál jó/nem jó. Sajnos ez min. 1 napos történet lesz,ha van olyan amit akarsz. Ezt Te saját magad fogod tudni eldönteni.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61867) Something_


Something_
őstag

Áááááá, megjött az új hátizsákom. A 2014-ös Alpinestars Tech Aerom nem bírta a kiképzést, ezért visszautalták az árát és megrendeltem a 2015-ös verziót.
Ma meg is jött, balfék lehettem vagy nem tudom, nem nézhettem eléggé utána, de ez szarabb, mint a régebbi modell :D Ami azon jó volt, azt itt megváltoztatták.
A régin egy mozdulattal fel lehetett húzni az esővédő hálót és már vízálló is volt. Ennél az újnál pedig ki kell venni kompletten a hálót és 4 helyen (2 alul, 2 felül) kell egy műanyag szardarabot áthúzni egy aprót fülön :D Agyom eldobom.
A sisaktartót a régi modellnél 2 műanyag csattal kellett rögzíteni felül, itt az új modellnél szintén egy kis bzi műanyagot kell áthúzni egy kis fülön.

Áááá.

Szerk.:
a régi modellt egy mozdulattal ki lehetett oldani a bal oldali vállrésznél, ennél már ez sincs :-(

[ Szerkesztve ]

(#61868) Polemius válasza #79335424 (#61865) üzenetére


Polemius
aktív tag

Louisban ráadásul most igen jó árban lehet megcsípni utolsó darabokat. Kuponnal, miegymással akár eredeti árának feléért el lehet hozni. (Rendszeresen adnak 25-50€ kupont, most épp 20%-os kedvezményt.)

(#61869) canniball válasza polimorf (#61846) üzenetére


canniball
nagyúr

Ebből kiderül, hogy tini korodban nem headbangeltél eleget! :D
Komolyra fordítva: milyen sisakod van?

AndrewTdi!
Vagy lemaradtam vagy kezd egyre rövidebb lenni a memóriám: lecserélted a robogót?
Ami a sisakot illeti: nekem nakedhez van felnyitható és zárt sisakom is. A nyitható a mechanika miatt szélesebb így könnyebben belekap a szél (vagy ha úgy tetszik a zárt keskenyebb, avagy áramvonalasabb); a zártat kényelmesebbnek érzem pedig az sem üvegszálas és nem is sokkal könnyebb (a gyári adatok szerint 50-100gr). "Mekkora fejed" van?

fattyu!
Ne a saját tempódból indulj ki, az jóval az átlagmotorosé felett van. :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61870) AndrewTdi válasza -Mosquito- (#61866) üzenetére


AndrewTdi
addikt

:P nem fürdős. csak próbálom kimaxolni a lehetőségekhez mérten a választást. A régi bukóm már sajna nincs meg (van egy nyitott bukóm, azzal elég metál lenne elindulni bárhova is)

#61869) canniball asszem L-es fejem van. 59-60 volt az Airohm. A nexust tavaly év elején eladtam anyagi dolgok miatt, de hálistennek tegnap óta ismét kecsketulajdonos vagyok.

(#61871) canniball válasza AndrewTdi (#61870) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor nem nyert, nekem M-es.
Mi az új vas?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61872) AndrewTdi válasza canniball (#61871) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Egy Z1000-be bírtam beleszeretni.

(#61873) V.Stryker válasza -Mosquito- (#61861) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Aha... kiszámoltam, kereken 350-es euróval számolják az árat. :(((

Mentségemre szóljon, ami nekem kellett, az így is riderbe a legolcsóbb...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61874) #16741888


#16741888
törölt tag

Sziasztok,

4 eve nyuzom a K4 Gixxeremet, bar imadom de eljott a csere ideje. Baratnommel szeretnenk belevagni a 2-3-4 napos turakba es ehhez keresek valamilyen sporttura gepet.

Sajnos egyre inkabb kezdek elveszni 13 fajta tipusban gondolkodom.

Szempont lenne a ketten valo turazhatosag, az egyeduli fun faktor, es a viszonylag korrekt varosi hasznalat. Egy igazi mindenes kene 2-3 millio korul.

Mivel minden nap mast akarnek ezert gondoltam kikerem a Ti velemenyeteket is. :)

jeloltek, eleg szeles szortiment :D

Mt09 Tracert, FZ1 fejidomos, Suzi GSX1250FA, CBF1000, BMW1200S, vagy akar egy nagy enduro de ott felek a varosi hasznalattol.

Ilyesmi... szerintetek? :)

ugyanitt, total megkimelt 22k kmes tele extrazott patika Gixxi elado. :)

(#61875) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ha már bukó téma. Létezik olyan zárt bukó amiben van hely a hagyományos szemüveg szárának? Rider 13 oldalon láttam ilyen tulajdonságot,persze az adott bukónál ez nem volt elérhető. Kontak nálam nem játszik,nappal még elvagyok szemüveg nélkül de este már megérzem az 1 dioptriát

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61876) Polemius válasza #16741888 (#61874) üzenetére


Polemius
aktív tag

Nem jött még meg a kedve vezetni is a motort? Leteszi a jogsit, vesztek neki is egyet és máris kevesebb kompromisszumot kell kötni. :)

#61875 FIREBLADE78

Elég sok sisaknál gondoltak a szemüvegre/napszemüvegre. Érdemes komolyabb teszteket/review-ket nézegetni, vagy a gyártók oldalán, mert sok forgalmazónál siralmasan kevés infó van a termékekről. Szánalmas amikor gyakorlatilag 0 információval akarnak eladni bármit is (és nem csak motoros boltok).

(#61877) Bogyó bá' válasza #16741888 (#61874) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Most jelent meg az új Africa Twin. Nem izgi?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61878) FIREBLADE78 válasza Polemius (#61876) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Igaz nekem ilyen keret nélküli,gyengus szemüvegem van ami elég instabil. Lehet vennem kéne egy olcsó masszív szemüveget

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61879) canniball válasza AndrewTdi (#61872) üzenetére


canniball
nagyúr

Az kérem nem semmi! Gratula!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61880) #16741888 válasza Bogyó bá' (#61877) üzenetére


#16741888
törölt tag

Amugy neztem, de arban kilogna elegge... ult mar rajta valaki? eleg bivalynak tunik, de felcuccolva lenne 4 millio is... :(

(#61881) FIREBLADE78 válasza #16741888 (#61880) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Régi fjr?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61882) Polemius válasza FIREBLADE78 (#61878) üzenetére


Polemius
aktív tag

Kontaktlencse miért nem jó? Nem bírja a szemed?

(#61883) .mf válasza AndrewTdi (#61842) üzenetére


.mf
veterán

"Mennyire van értelme törekedni a minél kisebb súlyra?"

Ha versenyzel...
Amúgy 10% alatti különbségekről beszélünk a karbon esetében. 30-40k-s üvegszálas fölött a kényelmet, extra fícsöröket, kidolgozási minőséget és leginkább a nevet fizeted meg, védelemben már nem lesz egetrengető különbség.

Polimorf: az elég fura, rajtam naphosszakat volt a bukó, motoroztam reggeltől éjszakáig, nyakamra viszont nem nagyon panaszkodtam. Más lesz ott szerintem. Esetleg a plexi a sisakra tereli a szelet? Kamera a fejtetőn, vagy valami más, ami elrontja az aerodinamikát?
Vagy, ahogy tanult kollégám is mondja, keveset headbangelsz, menj koncertre gyúrni :DDD

Fireblade: elég sok sisakon hagynak helyet a szemüveg szárának, de ez még csak az egyenlet egyik oldala. Én pont a motorozás és sisakok miatt választottam titán-kereteset. Az acél előtte elhajlott többször is sisakban betételkor, kivételkor, vagy mozgástól, és volt, hogy útszéli visszahajlítgatás után kicsit furán láttam (mindkettő elég vastagon cilinderes). Csak sajnos az ilyen nem olcsó mulatság.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#61884) mm89 válasza AndrewTdi (#61872) üzenetére


mm89
őstag

:C :C

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#61885) runner 125 válasza AndrewTdi (#61872) üzenetére


runner 125
nagyúr

Grat itt is, bár én már telefonon is meggratuláltam.

Faxa nagyon, jön a jó idő és megyünk! :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#61886) Bogyó bá' válasza runner 125 (#61885) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Január, február, itt a nyár! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61887) canniball válasza Bogyó bá' (#61886) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem úgy néz ki sajna. Pár napja még azt ígérték a jósok hogy ma 13 fok és napsütés lesz, ehelyett kb. 10 fok sincs és szemerkél az eső... :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61888) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#61886) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én elvileg már holnap előveszem így két hét állás után. :) Bár a főnököm valamiért rohadtul makacskodik,hogy menjek velük kocsival. Amihez túl sok kedvem nincs... inkább saját ktg-en motor.

A bluetooth headsettel kapcsolatban megvilágosodtam, hogy idén még tuti nem tudunk menni nagy túrákra a párommal, még talán teljes naposra sem a gyerekek miatt, így bluetooth-os headset felesleges kiadás lenne.
Viszont nekem fontos lenne a telefonálás, illetve a zene hallgatás... ezért úgy döntöttem kemény 1500 forintot ebbe beleinvesztálok. :)

Illetve egy ilyen kínai, occó, esővédőt csizmára is berendelek, bár félek,hogy pár váltás után elszakad. De ennyit tesztnek is megér.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61889) KoVee84 válasza AndrewTdi (#61872) üzenetére


KoVee84
senior tag

legszebb színösszeállítás, bár azt az utángyártott hasidomot én személy szerint nagyon nem lájkolom... A kicsi gyári kétoldali szvsz sokkal szebb! De a motor nagyon pöpec, ha eladtam a ninját én is vissza szeretnék valamikor ülni egy 2011-12-es Z 1000-re

[ Szerkesztve ]

(#61890) -Mosquito- válasza AndrewTdi (#61870) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Tudom, hogy nem egyszerű kiválasztani a megfelelőt. Kölcsön bukó estleg arra a napra míg elmész megvenni a sajátot? Mondjuk ezzel a motorral így talán még egy dobozt sem tudsz elhozni. Ez autós story lesz. Grat itt is!

PumPi:

Jó lenne szűkíteni a kört mert ez igy elég tág. Új AT-n ültem, pöpec gép. Alap 4.1M ez az rajta inkább 4.8-5M.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61891) AndrewTdi válasza -Mosquito- (#61890) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Köszönöm. jaja, doboz necc, mindenképpen autóval megyek majd bukóért. de kaptam hozzá ajiba egy eredeti kawa tanktáskát, bár abba se fér el a doboz.
A héten megcsináltatom rajta a 12ezres szervízt meg átiratom és menetkész lesz.
Kellemeset csalódtam a kötelezőben is. 1 évre 13K, és még csak B1 be voltam tavaly.

(#61892) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#61888) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én meg nem tudom, mit csináljak headset ügyében: nekem csak a navihoz (esetleg telefonáláshoz) kellene, valamilyen BT-s. A madzagost tuti ez első alkalommal elszakítanám. Utassal nem megyek, sőt csoportban is alig, így az intercom funkció számomra fölösleges. Ha lesz pénzem, lehet benevezek majd a Lidl-esre (persze ha az idén lesz egyáltalán). :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61893) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#61892) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Tavaly Ronsonėt nem vetted meg?

Andrew:

Hűtővíz,fékfolyadék,teleszkóp olaj mikor volt cserélve? Azt is ledobnám, így tiszta lappal indul móka.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61894) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#61893) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Végülis nem: pénzem sem maradt rá (akkortájt vettem a markolatfűtést, amit viszont nem bántam meg), valamint a közel egy évet töltetlenül (?) állt akkuja miatt sem mertem belevágni. Mondjuk most a cordura ruha ismét kigenézott alólam rendesen... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61895) FIREBLADE78 válasza .mf (#61883) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem. Anno próbáltuk berakni de az sem sikerült és törte is. Macerás. Titán? Mennyi volt? Hol vetted?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61896) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

X-lite 702 gt jó bukósisaknak mondható? Látom,hogy karbon kevlár,van benne szemüvegnek hely, habár erre kíváncsi vagyok :)
Ár 102k

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61897) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#61894) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Valahol még mindig lehet kapni a 3 év garis polcon lévő 1 éves cuccot. Nyugalmi állapotban több hónapot is készenlétben van.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61898) Something_


Something_
őstag

Látom bukósisak a téma. Ha kifogytam az XR1100-asomat, akkor lehet még csalni valahogy nagyobb arcpárnával vagy mindenképpen beszívtam és csere?

(#61899) Grillo válasza V.Stryker (#61888) üzenetére


Grillo
senior tag

Majd számolj már be a headsetről kérlek, ha alapnak jó, akkor szerzek egyet én is.

(#61900) .mf


.mf
veterán

Találtam egy olyan motort, amit keresek, de külföldi papíros... Meg van pár egyéb fura dolog is, pl. 98-as létére "csak 18k km" (persze, én meg a Télapó), és bár 98-asnak mondja, látom, hogy a 95-97-es modellév, nem a 98-as újabb futóműve... szóval azt számolgatom, hogy érdemes-e egyáltalán elmenni megnézni, vagy csípőből ejthetem.

Külföldi papíros vs lejárt papíros vs érvényes ha jól értem így nézne ki?
A motor 1998-as (elvileg), 349 ccm-es, ahol a számításhoz ezek az adatok kellettek

1. Adás-vételi (mind)
2. Adás-vételi hiteles fordítása (k, ~6500)
3. Származás ellenőrzés (k, 10900)
4. Forgalomba helyezéshez külföldi és/vagy lejárt papíros esetén
4/a.) k: Honosítás, ha a külföldi papírok még érvényesek: 8000
4/b.) k: Egyedi forgalomba helyezés, ha már nem: 22800 + 4360 műszaki
4/c.) l: műszaki 4360
5. Regadó (k, tfh 16 év és 349 ccm: ~15000)
6. Eredetiség-vizsga (mind, <500ccm 15500)
7. Átírás: vagyonszerzés, forgalmi, törzsköny - mind, 18 év, 349 ccm: 18600
8. Rendszám + matrica: k, ~6k
9. Biztosítás (mind, változó)

Tehát a költségek:
érvényes papíros: 34100 + bizt
lejárt papíros: 38460 + bizt
külföldi érvényes papíros: 80500 + bizt
külföldi lejárt papíros: 99660 + bizt

Kihagytam valamit?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.