Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132001) norbert1998 válasza Geresics (#131997) üzenetére


norbert1998
veterán

eBay-nek eBay, de gyári stílusú. Ez milyen lehet?
Nyolcad áron.

Mondjuk csúnyán néz ki az anyag, de vajon szar is? Nem hiányzik, hogy felállok a motoron és ez meg letörik.

Ez meg arra hasonlít, amit te is mutatsz.

[ Szerkesztve ]

(#132002) Topiccsendőr válasza Geresics (#131997) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jeezus, ez hogy nem er le neked kanyarban?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#132003) tboy93 válasza tboy93 (#131955) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jelentem jo a cucc, nem azott be a ma reggeli esozesben. Ilyen rovid tavra esoruha sem fog kelleni :C

(#132004) bajnokpityu válasza Xero (#131996) üzenetére


bajnokpityu
félisten

amúgy ki fotózott most ott? nem a bajna héreg közötti szakaszban, hanem odébb.
a kanyarfotósok nemigen, mert nincs a listában a tegnapi nap.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#132005) #56573440 válasza tboy93 (#132003) üzenetére


#56573440
törölt tag

Iiiigen, csak kell hozzá az is hogy ne legyen meleg, mert 16-20 foktól fölfele úgy belerohadok a membránba hogy öröm nézni még kint is ahol azért nem 50-el szüttyögök :D Folyamatosan kivenni meg betenni a nadrágba meg a kabátba nem egy nagy élvezet, úgyhogy én tavasztól őszig kb inkább bedobom az esőruhát a dobozba mint gyűjtsem a szaftot a bakancsba :D

Mondjuk az enyémnél elöl az összehúzó anyagdarab kb két napig bírta, aztán elszakadt (amit felpróbáltam pardiban konkrétan ott helyben a kezemben maradt ), és a gumipántokon is látszik hogy nem lesznek hosszú életűek sajnos :( Jövőre én biztos valami olyat nézek amibe tudok tenni rendes övet, csak túranadrágból nem igazán divat ez a megoldás

[ Szerkesztve ]

(#132006) tboy93 válasza #56573440 (#132005) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tavasztól őszig a motoros farmeromat hordom :))Ülés alatt meg elfér pont az esőruha alsó fele.

Ha elszakad megy vissza gariba. Azért 55k-ért ne essen már szét :U

[ Szerkesztve ]

(#132007) runner 125 válasza Topiccsendőr (#132002) üzenetére


runner 125
nagyúr

[link]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#132008) Geresics válasza norbert1998 (#132001) üzenetére


Geresics
addikt

mondom, én először Varadero FB csoportban, vagy fórumon keresnék, mert ott tuti találsz valós tapasztalatot is, és azzal elkerülheted, hogy olyat rendelj, ami nem passzol!

(#132002) persuader
Magas a motor építése! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#132009) Methionyl válasza tboy93 (#132006) üzenetére


Methionyl
senior tag

Itt is 2db helyen kell be gombolni a kabát végébe lévő gumis anyagba? Mert nekem 4-ből már az egyik szétfoszlott (pedig nem cserélgettem olyan sűrűn), de több idő lett volna visszavinni, mint megvarrni, így utóbbi lett. :)

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#132010) tboy93 válasza Methionyl (#132009) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nadrág és kabát is olyan, igen. Szerintem az összes mugen race cucc ugyan ilyen.

(#132011) #14787072 válasza #14787072 (#131917) üzenetére


#14787072
törölt tag

Tessék: kellett írnom a múltkor az Energica-ról, éppen most láttam egyet a 5. kerületben. Egy szép piros EVA Ribelle-t francia rendszámmal.

Élőben is nagyon igényesnek tűnik a gép, már csak 30 ezer eurot kell gyűjtenem rá. :DD

(#132012) #25954560 válasza Topiccsendőr (#131915) üzenetére


#25954560
törölt tag

eleg sok mindennek az az alapja h az ember altalaban nem hajlando engedni a megszokott luxusbol.
viszont sokkal gyakrabbi az, hogy oriasi mertekben skalazodnia kell a felkapott dolgoknak, mintsem h hatekonyabba tennek. igy tehat oriasi pazarlas aran van luxus hosszu ideig.

(#132013) Topiccsendőr válasza norbert1998 (#132001) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt szemre senki nem fogja megmondani. Csak azt, hogy semmilyen jovahagyassal nem rendelkezik, igy nemeto. ba nem is szallit, nagyon helyesen.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#132014) norbert1998


norbert1998
veterán

Lesz vezetéstechnikai tréning újra HUMDA által, ingyenes. Ezúttal autós. Ha esetleg érdekel valakit, én a kettes csoportba regisztráltam.

[link]

(#132015) norbert1998 válasza norbert1998 (#132014) üzenetére


norbert1998
veterán

És el is fogytak a helyek.

(#132016) goofy85


goofy85
kezdő

Sziasztok!
Null kilométeres újonc vagyok, kb 20 éve néha robogóztam, ha valamelyik haver kölcsönadta a gépét. Viszont kitaláltam, milyen jó lenne motorozni, de mivel régen szüleim nem támogatták, így szűz vagyon a témában. Hamarosan megyek a Safety Hungary bevezető tanfolyamára, majd elkezdem a jogsit.
Be kell szereznem kezdésnek pár cuccot és elvesztem a márkák közt. Tervben van, hogy elkezdem bejárni a motoros boltokat próbálgatni, vásárolni és kutakodás közben rátaláltam a Serpentize márkára. Tetszik az a pár cucc amit árulnak, de nem igazán találtam teszteket a ruhákról. Van itt köztetek valakinek tapasztalata velük?
Illetve mivel egy cb500x van kinézve motornak passzolna hozzá a scorpion adx-1 sisak stílusban. Van valakinek tapasztalata vele? Tudom a sisak ezer dologtól függ, de pl szélzaj mennyire van benne? Mivel se motor, se jogsi még, így nem tudom kipróbálni.

(#132017) dellfanboy válasza goofy85 (#132016) üzenetére


dellfanboy
senior tag

safety jo, menj terep treningre is
serpentize nekem kvara nem szimpi a brand es a kinalat se nyerte el a tetszesem. en hanyagolnam
megis kit erdekel hogy adott motorhoz passzol-e a sisak? :F marmint latom teged igen de ha vmi jottment azt irja egy forumon hogy nem passzol akkor nem veszel olyan sisakot?
sokkal fontosabb hogy jo legyen a meret+kenyelem, ha fel ora utan nyomja a burad akkor kvara nem fogsz tudni motorozni.
szelzaj meg nem sisakfuggo, arra van fuldugo ha annyira zavar, de mondjuk a szelzaj fugg a fejformadtol, hogy ulsz a motoron, mennyire vagy vedve stb..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#132018) goofy85 válasza dellfanboy (#132017) üzenetére


goofy85
kezdő

Nem a passzolásra értettem, az passzol és tetszik. Hanem valakinek van-e, próbálta, stb.

(#132019) Mentolka válasza goofy85 (#132016) üzenetére


Mentolka
senior tag

SZia,

Nekem olyan sisakom van. Sajnos, mióta a Schubert C3-at lecseréltem, kénytelen vagyok füldugót használni benne. Szerintem, zajos, viszont kényelmes, adják vele a pinlockot, a sild levehető, és ami nekem van, az színben passzol a ruhához (terepmintás).

(#132020) norbert1998


norbert1998
veterán

Hát, az univerzális lábtartó teljesen patika lett rá, 5000 forintért. Mintha gyári lett volna.

Meg félúton beszereztünk egy ilyet:

Lesz majd normális kép is, ígérem :D

Cagiva Mito, 1998-ból. Egész jó, de a lábszög nekem túl éles még, meg kell szokni.

[ Szerkesztve ]

(#132021) csongi válasza goofy85 (#132016) üzenetére


csongi
veterán

Ha nem tervezel évente 10000Km-eket letolni, akkor a közép ársávos termékekből is tudsz megfelelőt választani. Ha meg jönnek a Km.ek , akkor lesz tapasztalat merre érdemes elindulni.
A drágább rendszerint jobb minőség. Varrás anyaga stb.
A védelmet a fokozat úgy is megadja.
A túl drága hájpolt termék meg már felesleges, a tested nem lesz ellenállóbb egy 200ezeres kabátba.
A sisakok között pedig a felhajthatóak kevésbé védenek a pofára esésénél, nehezebbek, de nagy a komfort.
Aláöltözet adja az alapkomfortot.
Az jó ha előre előre nézegeted a motorokat. Csak előtt keress alkalmat, hogy kipróbálhasd.
Lehet a kiszemelt lesz amit meg sem veszel :D

(#132022) #56573440 válasza csongi (#132021) üzenetére


#56573440
törölt tag

Szerencsére safety hondás banda, van bent több x is amivel rutin előtt alap 1-en tud menni két napot, ott kiderul hogy fekszik :DDD

(#132023) goofy85 válasza #56573440 (#132022) üzenetére


goofy85
kezdő

Nem alap 1 lesz az, hanem bevezető. Bringázásból képzem át magam :)

@csongi közép ársáv alatt az ilyen 70-90k közti kabátokat érted?

(#132024) #56573440 válasza goofy85 (#132023) üzenetére


#56573440
törölt tag

Tudom, de rutin vizsga előtt még csinálsz egy alap 1-et is. Azon meg választható, én is azzal mentem :DD

(#132025) DJGABI válasza norbert1998 (#132020) üzenetére


DJGABI
addikt

fullgyári a fényezés? :DDD meg gondolom a szokásos, 50-esként hajtott? uhh régen nagyon kívánatos gép volt nekem is, de eléggé üzemórás, nem? ki van hegyezve rendesen

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#132026) vicces


vicces
addikt

Azért a scorpiont jó alaposan próbáld le. Nekem is az van. Elég gyakran reggelente úgy köszöntöm, hogy " te ipari hulladék". Még füldugóval is hangos. A szivacsok gyorsan kitágultak. Amikor vettem alig jött le a fejemről, most meg határeset ahogy tart pedig van pumpás funkció is benne. Nálam még működik, de valakinek itt a fórumon szinte egyből tönkrement.
Személy szerint semmiképpen nem ajánlom ezt a márkát. Lehet az enyém is megy az ebayre fel Inkább tegyél még egy picit az árához és nézegess abban az árkategoriában más nevesebb márkánál. :R

:)

(#132027) norbert1998 válasza DJGABI (#132025) üzenetére


norbert1998
veterán

Gondolhatod :D

Majd meglátjuk, mit lehet kihozni belőle. 230 pénzért szerintem nem volt rossz vétel.

(#132028) Xero válasza vicces (#132026) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezt azert finomitanam mint EXO-1400 carbon tulaj.

Teljesen jol tart, nem akar szetesni, kenyelmes. Nekem minimalis a tagulas, Shoei durvabb volt, pumpa is megy szepen. Nem a leghalkabb valoban, bar nem sok osszehasonlitasi alapom van csak Shoeik. Autopalya temponal nakeden kotelezo a fuldugo.

szerk: Mindezt ugy 7000km alatt.

[ Szerkesztve ]

(#132029) Topiccsendőr válasza DJGABI (#132025) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nincs kihegyezve, nem uzemoras. Azert rohadnak le hamar, mert senki soha nem tartotta karban.
A mai 125 osokhoz kepest eros, de egyaltalan nem a kihegyezett fajta. Az a 40 loeros 125 os, ahol 1000 km- kent dugattyut kell cserelned, mert az valoban uzemoras.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#132030) Topiccsendőr válasza norbert1998 (#132027) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha meg melleraksz egy szazast a vetelarhoz, nagyon jo motort lehet belole faragni, amihez nagyon sokaig nem kell nyulni. Bar kezbesito uzemmodban eleg sokaig huzza igy is.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#132031) etnies


etnies
senior tag

https://m.hvg.hu/itthon/20210928_Gyanusitott_mentos_mentoauto_motoros_baleset [link]

"A család ügyvédje szerint az áldozat nem száguldott, és a mentős okozta a balesetet, mert nem volt elég körültekintő."

Hmm.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#132032) Xero válasza etnies (#132031) üzenetére


Xero
nagyúr

1. Attol hogy most tanult sajnos meg huzhatta neki.
2. Edesanyja nem ult mogotte honnan tudja.
3. Video alapjan en is azt mondom, hogy tulhuzta neki ott.

Lehet, hogy jogilag tamadhato a mento soforje es elkerulheto lett volna az eset, de az en allaspontom szerint ezt sajnos a srac tultolta nagyon.

(#132033) etnies válasza Xero (#132032) üzenetére


etnies
senior tag

Én sem értek egyet a szülőkkel, szerintem bűnbakot keresnek, azt hiszik így könnyebb lesz. Nem lesz.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#132034) #31733248 válasza etnies (#132033) üzenetére


#31733248
törölt tag

A srác szerintem is gyorsan ment, de ettől még a kereszteződésbe behajtó mentős felelősségét is meg kell vizsgálni, elvégre mégiscsak meghalt egy ember, aki ráadásul zöld jelzésnél érkezett a kereszteződésbe. Igen, szerintem is gyorsan ment, de a videó alapján esélyes, hogy nem csak ő hibázott, hanem a mentős is.

(#132035) Mentolka


Mentolka
senior tag

A kamera felvétele alapján nagyon gyorsan ment a motoros (innen nézve, az tuti több volt 50-nél). A mentős nem sokat fékezett.
De én azért megnéznék más szögből felvett videót is az esetről.

(#132036) norbert1998 válasza etnies (#132033) üzenetére


norbert1998
veterán

Veled kell egyetértsek, s korábban is az volt a vélemény. Közelebb volt a srác a százhoz, mint az ötvenhez szerintem. A mentőstől meg nem várható el szerintem, hogy megálljon meg körbenézzen, meg elsőbbségért kuncsorogjon. Azért van a fényjelzés, a sziréna, és a fejemben, hogy ilyenkor minden körülmények között IS úgy kell tennem, hogy a lehető leggyorsabban mehessen tovább az olyen jelzést használó jármű. Perzse ez lehet, hogy a kresz-ben foglaltakkal nem esik egybe, de életszerűbb hozzáállásnak gondolom.

Persu: Annyit talán nem kell, illetve majd kiderül. Fő szempont a hátsó rugóstag szimering csere, olajat engedi, pattog nagyon a segge. Bontott futómű mind gatya szerintem, sport tagot lehetne venni 50-től eBay-en, újan. Lánc kell rá, powerszelep tisztítás esélyesen, mert 6 ezer alatt dadog és halott. Karbi tisztítás, meg azért azzal a fényezéssel sem ártana kezdeni valamit, emrt undorító. De ezen kívül egyben van.

(#132037) Topiccsendőr válasza norbert1998 (#132036) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hatso rugostagot el tudod vinni szakmuhelybe, nekem 20e volt 5 evvel ezelott. Azota biztos dragabb lett a javitas. Sajnos nem egyszeru szimering csere, ott tulnyomas van nitrogennel, hiaba nincs rajta kulso gaztartaly.
Ezeknel az oreg motoroknal ha megveszed, azonnal szet kell bontani, es felujitani mindent, ha azt akarod, hogy jo legyen. Erre ertettem ezt az osszeget. Tele vannak ganyolva. En nem lattam a motort, fogalmam sincs milyen, de tuti nincs egyben :D
Mindenesetre vegre vettel egy ertelmes 125 ost. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#132038) norbert1998 válasza Topiccsendőr (#132037) üzenetére


norbert1998
veterán

Öcsém vette :P

Szét lesz bontva teljesen, efelől semmi kétség. Nagyon patikára meg lesz csinálva, ha sokáig akarja használni.

(#132039) palfitom válasza etnies (#132031) üzenetére


palfitom
félisten

A videó alapján ez egyértelmű, hogy nem 50 volt, tehát a motoros gyorsan ment.
Valszeg a mentős is hibázott, de ez a bűnbak-keresés (az én kicsi fiam jó volt, nem ment gyorsan, stb.) a szülők részéről elég gáz.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#132040) #14787072 válasza palfitom (#132039) üzenetére


#14787072
törölt tag

Én nem ítélem el a szülőket azért, hogy gyászukban próbálnak felelőst találni. Egy gyerek elvesztése kb. feldolgozhatatlan tragédia a szülő részéről. Nagyon nehéz elfogadni, hogy a gyereked, akit az életednél is jobban szeretsz, 19 évesen meghal úgy, hogy ő is hibás volt. Amúgy már márciusban az eredeti cikkben is pedzegették, hogy a mentőautó sofőrje is felelős lehet. Függetlenül attól, hogy a srác "fénysebességgel" csapódott a mentőbe.

Én csak egy kameraállásból láttam az esetet, nem voltam ott, nem vagyok igazságügyi szakértő, majd kiderítik, ki és milyen arányban volt felelős a balesetért. A srácot ez már nem hozza vissza.

(#132041) palfitom válasza #14787072 (#132040) üzenetére


palfitom
félisten

Részben érthető, és szörnyű a tragédia, de ne legyenek már álszentek. Az a mentős is ember, ne akarják "gyilkosnak", felelőtlennek beállítani azzal, hogy az ő kicsi fiuk biztosan nem ment gyorsan, hiszen nem ültek mögötte, ráadásul a videóról lerí, hogy nem ment lassan a fiúcska.
Ahogy te is írod, "A srácot ez már nem hozza vissza.", de a mentős életét megnehezítheti rendesen.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#132042) #14787072 válasza palfitom (#132041) üzenetére


#14787072
törölt tag

Ebben egyetértünk.

(#132043) runner 125 válasza #14787072 (#132040) üzenetére


runner 125
nagyúr

A srác egyértelműen odaverte neki. Sajnálom szerencsétlent és a szüleit is, de a videóból ez műszaki szakértői képesítés nélkül is leszűrhető. Egy üresen 2 tonnás Transit csak úgy nem ugrik odébb 1,5-2 métert...
Lehet már épp kialudt a zöld, vagy sokat járt arra és mondjuk sejtette h rövid ideig van zöld (azt nem tudom h valójában így van-e, csak a lehetséges opciókat említem a felettébb magas sebesség miatt), de az nem vonható kétségbe, h ez a tempó közelebb volt a 100-hoz, mint az 50-hez.
De nyilván majd a szakértő kiszámolja, amire akár a videófelvétel is jó alap lehet. Egyszerűen az x idő alatt megtett méterből kijön a valós sebessége.

Egyébként volt már korábban is nem egy hasonló motorbaleset, mármint amikor bizonyítást nyert, h a megengedett 2x-esével ment a motoros, és többnyire ilyenkor meg tud fordulni a felelősség. Mert nem életszerű az, h városban arra számíts, h valaki közel 100-zal jön az 50 helyett.
De a mentő piros jelzésen áthajtása ugye totálisan boríthatja ezt az elméletet is. Hisz oké, h van fény és hangjelzésük, de meg kell győződniük minden "szabálytalan" áthajtásnál, h nem veszélyeztet-e senkit és megkapta-e az elsőbbséget a tilos ellenére.
Szóval érdekes egy szitu ez, de tény, születhet bármilyen ítélet, a srácot már nem hozza vissza és ezt bármennyire is szörnyű, a családnak is el kellene fogadnia. Ebben helyzetben szerintem nem lehet "elégtétel", ha a mentőst hozzák ki hibásnak és évekre lecsuknák, nem egy szándékos gyilkosság volt...

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#132044) csongi


csongi
veterán

A balesetek ez időzítés egybeesés következményei. Kb1-1,5mp az egybeesés.
Pont elegendő volt.

Az ügyvéd dolga, hogy védje a védence érdekeit.
A videó alapján sem nagy mutatvány megsaccolni a sebességét. A becsapódás után történt változás az autóba a motorba, az átadott energia mennyivel tolta el a járművet. A mentő fékútja stb. Ezekkel meghatározható elég pontosan a járművek sebessége. Ezt a szakértők sztem már megtették.
Itt már számba lehet venni, hogy milyen anyagi vonzata lehet a vizsgálatnak.
Az, hogy a mentős nem fékezett nem jelenti, hogy nem lassított.
Ez egy menekülő jogi út. A felelősség részt megosztani amennyire csak lehet.
Az okozott kár igen jelentős lehet.

Sajnálom a srácot, a szülőket. Ezt feldolgozni piszok nehéz, és lehet nem is fog sikerülni.
De mást hibáztatni ebbe a helyzetben, inkább elégtételnek tűnik csak, vagy túlzott anyagi teher csökkentése. De ez nem hozza vissza a gyermeket. Viszont megkeseríti egy másik család életét.
A motoros az életével fizetett. Amit hátra hagyott azt pedig a családját terheli. :(

A szülői állítás az adott pillanatra nem volt igaz. A szülőnek fogalma sincs milyen motoron ülni, és az adrenalin, élvezet milyen utasítást képes kihozni a vezérlő központunkból.
Az is lehet, feltolta az agyát egy autó egy sarokkal korábban aztán egy kövér gázt húzott.
Vagy kb kismillió ok lehet amiért ekkora tempóval érkezett meg.
RIP


(#132045) vlevi válasza csongi (#132044) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van egy olyan büntetőjogi fogalom, hogy megtévesztő sebesség. Lehet, hogy nem jól írom a megnevezést, de a lényeg az, hogy ha az adott útszakaszon a megengedett sebességet 2x-esen túllépve közlekedsz, akkor a többi közlekedő elvileg nem számíthat arra, hogy te ott annyi idő alatt odaérsz.
Nem tudom, hogy itt ez mérhető, bizonyítható-e, illetve, mentősökre ez alkalmazható lenne.
Ez itt azt jelentené, ha 1mp alatt 30 méternél többett tett meg a motoros, akkor jóval meghaladta a 100km/órát, amire akár alkalmazható is lehetne az előbbi fogalom.
Persze innen, 1db néhány másodperces videóból okoskodni szinte lehetetlen, mert nem tudjuk, hogy pl. a mentős mit csinált 1-2 másodperccel az ütközés előtt.

(#132046) DJGABI


DJGABI
addikt

[link]

hát nem tudom, haverok között okés ilyennel eldicsekedni, de egy országosan olvasott lapnál? persze, biztos jön a szöveg csak a sarki zöldéseghez ugrottak le...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#132047) palfitom válasza DJGABI (#132046) üzenetére


palfitom
félisten

nagyon ügyesek...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#132048) #14787072 válasza DJGABI (#132046) üzenetére


#14787072
törölt tag

"Senkiháziak kezében van a popszakma!"

(#132049) Somatom válasza vlevi (#132045) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem símán megállapítható. A kamera fps -e adott. A motoros a kamerának keresztben mozog, tehát két képkocka közötti távolságból elég pontosan megállapítható a motoros sebessége.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132050) csongi válasza DJGABI (#132046) üzenetére


csongi
veterán

Szánalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.