Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61351) .mf válasza Topiccsendőr (#61346) üzenetére


.mf
veterán

"Hat, a kinalat most nagyon gyer, ennyiert 4T be csak nagyonregi vasakba vaghatod a fejszed."

Zsír, ez az én formám :))
November óta nézem, dec. még gyérebb volt...
Ígyis-úgyis viszonylag régi vas lesz, mert ez a kategória elég foghíjasan volt mindig is. A DR350, WR400F és XR400-nak űgy látom nincs valódi utódja, a legközelebb még a DRZ-400 áll, a többi már hegyezettebb, karbantartás-igényesebb, kevésbé elnyűhetetlen. Értemén, hogy a motorsport hajtja előre az iparágat, de nekem nem egy versenyenduro kell :U Chopperekbe, cruiserekbe sem az aktuális versenymotorok blokkjait építik bele, minek minden modellbe 5-szelepes blokk és csupa titán alkatrészek?

De még ezek a régiek is olyan árakon mennek, hogy basszus. A Ninját 10 éves korában 600-ért vettem, igaz alkalmi vétel volt, a többi hasonló korú inkább 700 volt. Nem volt közben óriási infláció. Most meg csak pislogok, hogy a 10 éves sportgépeket mennyiért kínálják, 850-től, de inkább milla fölött... :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#61352) -Mosquito- válasza polimorf (#61349) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Tiéd karbis a 700-as meg injektoros. Amit linkeltél az a szélesebb dobozfedeles.
Mondjak valamit még a mocidról? :)

mf:

Crf 450? Ismi vett egy 10 éves, 5,3ekm, 600eft. Állapota kb szalon volt.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61353) vlevi


vlevi
nagyúr

Idézet következik a hegedűs a háztetőn című musicalből :
Ha én egyszer gazdag lennék.
[link]

(#61354) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#61352) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Biztos crf volt? Az krosszmotor, uzemoras, nem km es.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61355) Topiccsendőr válasza .mf (#61351) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem csak a te formad.
Ket eve - talan lassan harom - ugyanezt eljatszottuk.
Ugyanezt az arkategoriat neztuk, kb ugyanerre hasznaltuk volna. A haverom 4T iranyba ment, semmit nem talaltunk neki. Drz 400 nal kotott ki vegul. Sztm nagyon jol jart vele, az egy jo motor. En maradtam a szerenyebb koltsegvetesnel, es dt 125 ot nezegettem. Sajnos az ertelmes darabok 300 tol kezdodtek ! Hozzateszem a zsirzogombokat soha nem hasznaltak, a teloolajat doha nem csereltek le, a nyakcsapagy sosem volt utanahuzva egyik motoron sem. Siralom. Ugyhogy vettem 100e ert egy uzemkeptelen dt 200 at. Kb 300-350ben van papirokkal egyutt. Viszont nagyon megerte. Tudom mi van a motorban, stb. Emlitettem, h sokkal jobb terepkepessegu, mint a drz. Nagyon beragott erre haverom es lecserelte egy ttr 600 ra. Az egy sokkal stabilabb gep, a tereppel nem is volt gond onnantol. Mivel egymasnak adogattuk a motort, ezert nagyon megtetszett neki is a 2T, ugyhogy jelenleg tele a toke a rugdosassal, es o is vmi 2T-t akar. :)
Sztm nezegesd az lc4 eket, az xt 600 okat, tehst nagyobb hengerurtartalmu gepeket is, hogy legyen valasztasod, mert valamiben kompromusszumot kell koss.
Vagy hozzunk be kintrol valami normalis oreg elnyuhetetlent picit dragabban, de kevesebb felkeszitesi penzbol kijohetsz :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61356) #79335424 válasza AndrewTdi (#61328) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem egy régebbi típusú Airoh Mathisse -om van. Szeretem. Persze, nem egy speed sisak. 140 körüli tempót szoktam utazni a HD -val. Arra jó. Itthon pl. az RMC forgalmazza.

(#61357) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#61354) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Hmm most,hogy mondod. :F Ezen volt műszerfal/fejidomban lámpa//Km óra/össz km számláló de mind ez egyben. Keverem a CRE enduro 450F-el?, 9Lityis tankja van.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61358) runner 125 válasza -Mosquito- (#61357) üzenetére


runner 125
nagyúr

CRF-ből van X verzió, azt pont ilyen. Lámpás, önindítós. Picit gyengébb is, mint az R, más a vezérműtengely, illetve a futómű hangolása. Ez egy enduro.
De 600k-ért 3x ilyet állíts kérlek ide 5k km-rel. :P
A megkímélt, gyári, tényleg nem szétrúgott darabok 8-900-ért mennek rendszámmal.

Decembereben én is elmélekdtem rajta, h kellene valamilyen enduro télre, akkor utánuk olvasgattam, pontosan ezeket néztem én is, de rájöttem h úgysincs most rá időm, szóval teljesen felesleges.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#61359) AndrewTdi válasza #79335424 (#61356) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Egy SV55-öm volt, Nexuson használtam, ahhoz még elment (kisplexivel). De nagymotorra váltanék, oda már nem tudtam volna elképzelni. eladtam.

(#61360) -Mosquito- válasza runner 125 (#61358) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Kisdobos becs szóra,tényleg ennyit mondott! :K

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61361) Something_


Something_
őstag

Na vegre nalam a motor. Elkeszult a teloolaj es szimering, csere es ellenorzive lett a szelephezag. At is lett nezve, plusz legszuro is cserelve lett. Johet a kovetkezo szezon.
Oszinten szolva csak a fenti dolgokra vittem, de onallositotta magat a szerelo es cserelt meg fekolajat, hutovizet es motorolajat is, pedig direkt beszeltuk, hogy szezon elejen kapott aranyaru motul vizet es fekolajat sem kell, mivel szezon elejen akarok fem fekcsoveket.
Na mindegy, ez van.

(#61362) .mf válasza -Mosquito- (#61352) üzenetére


.mf
veterán

Ld a "a többi már hegyezettebb, karbantartás-igényesebb, kevésbé elnyűhetetlen. Értemén, hogy a motorsport hajtja előre az iparágat, de nekem nem egy versenyenduro kell" részt :) A CRF450 egy kicsit visszafogott üzemórás versenygép-blokk, mindenféle speckó könnyített és titán alkatrészekkel. Karbantartása, javítása emiatt eléggé mélyen zsebbenyúlós, és ezeket gyakrabban is kell.
Épp ezért emlegettem a DR350-t és XR400R-t. Mindkettő szög-egyszerű, léghűtéses, SOHC, nem-hegyezett, nagyon megbízható, karbantartást alig igénylő motorra épülő, egyszerű motor. Pont azok az "elnyűhetetlenek", amiket Persu is mond. Ilyen kell nekem, szereléshez és rendes karbantartáshoz úgyis fakezű vagyok, inkább egy szög-egyszerű elnyűhetetlen, ha hosszabb, több országot érintő, hegyen-völgyön vadkempingezős nekiavakvilágnak felfedezős túrára indulok :)

Persu: akkor szaravilág, basszus :)
Szóval ugyanaz a cipő...
LC4 6xx tulajt ismerek párat, nagyon jó gép, ha megy, de hogy menjen, karbantartós, drága, nem ajánlották arra és ahogy én használnám. XT tulajt is ismerek, de az egy DR350 / XR400-hoz képest +30-40 kiló, rugóút rövidebb, puha, felkoppan, inkább útra való, mint terepre. Igaz a lájtos terepezés elképzelésbe beleférne, csak az a +30-40 kiló nem. Ebből sincs sok eladó, se olcsóbban.
Mobile.de-re is ránéztem, alig van ezekből a típusokból, azok fele is magyar, 2k EUR-ért....
Ez ha tényleg teljesen fel van újítva, jó lenne, csak pont kicsúszik a tervezett keretből, meg a régi motoromhoz képest aránytalannak érzem ezeket az árakat.
Milyen más külföldöt javasolnál még? Olaszoktól fázok, ott sem divat a karbantartás, tengeri levegő meg szét is rohasztja.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#61363) #79335424 válasza AndrewTdi (#61359) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, vmi plexi ajánlott hozzá. De, sztem ez minden felnyithatóra igaz, ha nem akarsz pályán megsüketülni.

(#61364) polimorf


polimorf
tag

Pillanatképek a nyárról:

By Ferkó Páneurópáján:

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#61365) Topiccsendőr válasza .mf (#61362) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha szamlaval, munkalappal tudja bizonyitani, az eleg biztato. Csak a szoveget nem ertem. "Megvannak a cseredarabok, azok is jo allapotuak, csak hasznaltak." wtf???
Baszki egy nagygeneralt nem csinal az ember csak ugy.
Meg kell alaposan nezni.
Lc4 tudtommal nem problemas blokk, de nagyon sok fugg a hasznalattol.
Csak nemetorszagot tudom javasolni, abban tudok segiteni. Nekik az eppen elado hasznaltmotorparkjuk kb akkora, mint a magyar motorkerekparok szama osszesen. Tehat itt van valasztek.
Szoval hasznaltauton figyelo be, meg a mobilen is.
Enis szetnezek, itt biztos vagyok benne, h van ertelmes kinalat.
Szerk: csak ugy rakerestem, jopar dr 350 van, eredieti matricak, es fennyel, 27-56e km kozotti futassal. 1500 eur tol. Sokkal bizalomgerjesztobb, mint az otthoni lerugott szarok...

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#61366) Horvi válasza baboss (#61343) üzenetére


Horvi
őstag

Grat jó kis videó lett. :C Egy ilyen túrán már én is gondolkodtam csak a pályán nem biztos hogy bírnám a tempót a nakedemmel :DD

Hello darkness, my old friend...

(#61367) polimorf válasza Horvi (#61366) üzenetére


polimorf
tag

Nem volt autópálya. Ha babos és én birjuk akkor Te is birnád. :)

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#61368) Horvi válasza polimorf (#61367) üzenetére


Horvi
őstag

Akkor csak nekem tűnt úgy hogy az autópálya :W
De ahogy néztem a vidi elején a mocikat mindegyik inkább ilyen túrás gép volt szép nagy fejidom/plexi kombóval.

Jó értem nem rinyálni kell hanem kapaszkodni :DD

Hello darkness, my old friend...

(#61369) polimorf válasza Horvi (#61368) üzenetére


polimorf
tag

Megadtad magadnak a választ.
Motorozni kell!!! ;)

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#61370) V.Stryker válasza polimorf (#61364) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most nézem nagyban a képet. Hát miért akarsz te paneuropa-t? Hát a képen is látszik, hogy gumipók tartotta össze az oldalát. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61371) polimorf válasza V.Stryker (#61370) üzenetére


polimorf
tag

:))
Pont azért mert én is szeretnék ilyen gumipókos csodát :))
Már nem emlékszem pontosan mit de valamit rögzitett az a gumipók.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#61372) Horvi válasza polimorf (#61369) üzenetére


Horvi
őstag

Várom is már a jó időt nagyon :))

Ez kb olyan válasz volt mint amit egy másik fórumon kaptam mikor megkérdeztem, hogy milyen plexit(kicsi) lenne érdemes venni a mocira. A válasz:
- A plexi csajoknak való :DD

Hello darkness, my old friend...

(#61373) canniball válasza Horvi (#61372) üzenetére


canniball
nagyúr

Szvsz nem kell kis plexi. Én vettem, vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Nyáron nem kell (olyankor le is szerelem), hűvös időben pedig szerintem nem véd annyit mint amennyit kéne; persze ez személy és motorfüggő dolog... Most vettem helyette egy nagyobbat (valószínűleg hülyén fog mutatni de remélem cserébe ez rendes(ebb) szélvédelmet ad); viszont kipróbálni még nem tudtam, bízom benne hogy mihamarabb lehetővé teszi az időjárás hogy a tesztet is meg tudjam ejteni.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61374) zeon.hu válasza canniball (#61373) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak aztán nehogy úgy jár, mint én a motorhoz kapott plexivel:
A kendő a nyakamban előre lobogott... :)
Nem is használtam, csak ha kimondottan hűvös/hideg időben mentünk messzebbre.

#?*@&!

(#61375) Horvi válasza canniball (#61373) üzenetére


Horvi
őstag

Hát az a gond hogy én a magasabb szekcióhoz tartozom szóval ha viszonylag egyenes tartással mentem akkor is kb. 150 környékén már kapaszkodni kellett plexi nélkül.

Hello darkness, my old friend...

(#61376) baboss válasza Horvi (#61366) üzenetére


baboss
őstag

Köszi. :R
Majd ha kezdődik a szezon tarts velünk. :K
Megéri,nagy élmény minden túra.
Általában minden hétvégére összehozunk valami karikát.
Ez szokott lenni a fő csapat felállása.
polimorf - "házigazda,túra vezető"
V.Stryker - "gyalog kakukk"
Baboss - "prérifarkas, aki mindig lemarad"
Alkalmanként még ők is csatlakozni szoktak.
Xaels
Mosquito34
HSM
StoneBridge
Shad0w
KoVee84
Daywalker (már rég halottunk róla,nagyon eltünt)
Ha valakit kiagytam akkor elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

(#61377) canniball válasza zeon.hu (#61374) üzenetére


canniball
nagyúr

Na úgy biztos nem fogok...mivel nem hordok kendőt. :D
Amúgy én is csak tavaszra/őszre vettem, nyáron jól elvagyok nélküle.

Horvi!
Én meg az alacsonyabb "szekcióhoz" de nagy sebességnél én sem tudok egyenesen ülni, mint ahogy szerintem senki sem. Ez ilyen móka; ha zavar akkor idomos gép kell neked. Nekem viszont az nem jött be melegben: míg a nakeden remekül éreztem magam az idomos gépre átülve melegem volt, s mivel eléggé izzadós vagyok ott rájöttem hogy jó nekem a csupasz gép csak a hűvösebb időre kell valami szélvédő.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61378) Horvi válasza baboss (#61376) üzenetére


Horvi
őstag

Köszönöm a meghívást. Valószínű, hogy élni is fogok vele :DD Talán lemaradni csak nem fogok :))

(#61377) canniball
Mivel még most vettem csak a mocit novemberben így meleg időben nem volt alkalmam kipróbálni. Meg valahogy a naked jobban bejön mint ez a görnyedős sportmotor dolog :D
Gyanítom, hogy valóban nyáron lesz majd jó mikor hűt a menetszél :DD

Hello darkness, my old friend...

(#61379) canniball válasza Horvi (#61378) üzenetére


canniball
nagyúr

Novemberben vetted és máris eljutottál a 150-ig? Merész legény! :D

Vannak "egyenesenülős szélvédett" motorok is, nem kell ahhoz feltétlenül görnyedni. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61380) baboss válasza Horvi (#61378) üzenetére


baboss
őstag

Nincs mit, szívesen látunk majd. :R
Lemaradni biztos nem fogsz,mert nekem 150 a vége amit megy. :D
Szerintem érdemes lesz rátenni minimum egy túra plexit.

Amikor nekem eltört, rögtön észrevettem a hiányát,100 felet nagyon cibált a menetszél, és nem volt annyira stabil. Mivel az új plexi 31k -ba került volna amit sokallottam ezért egy régi (minimum 15 éves) Kesjar fejidomot raktam fel. Sikerült kifognom egy olyat ami még nem is volt felszerelve, még az árcédula is rajta volt. :D

Csak le kellett festenem, élvédő gumit rárakni, valamint irányjelzős tükröket (1 pár volt 3k) raktam rá,mert az eredeti index nem tetszett.

A szél és esővédelem nekem nagyon jó lett így, és ami még fontos,hogy stabilabb is, főleg akkor ha a dobozokat leszedem,amit polimorf kolléga javasolt. :C

[ Szerkesztve ]

(#61381) Bogyó bá' válasza canniball (#61379) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Csak hadd szokja a menetszelet! Ne neveljünk belőle mindjárt papírkutyát, napelemes motorost! Ráér BMW GS-t venni motoros nagyplexivel, ülésfűtéssel, beépített rádióval, stb. nyugdíjas korában. :))

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61382) canniball válasza Bogyó bá' (#61381) üzenetére


canniball
nagyúr

Eszemben sincs "nevelni", csak jeleztem hogy ilyen is van. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61383) Xaels válasza baboss (#61376) üzenetére


Xaels
félisten

Rem€lem idén többször tudunk együtt gurulni, sajnos nálam a munka nagyon bekorlátoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61384) baboss válasza Xaels (#61383) üzenetére


baboss
őstag

Tudjuk,ezért vagy a másik listában. :D
Remélem az idei szezonban bekerülsz az elsőbe. :K

[ Szerkesztve ]

(#61385) Horvi válasza canniball (#61379) üzenetére


Horvi
őstag

Már amikor hazahoztam a kereskedésből akkor eljutottam vele 150-ig :DD

(#61380) baboss
Azért az enyémen egy ilyen elég viccesen mutatna :DD

Hello darkness, my old friend...

(#61386) baboss válasza canniball (#61379) üzenetére


baboss
őstag

Én Május 18- án vettem és az első heten össze is törtem. Becsúsztattam a motort egy mellékútról kiforduló kocsi alá. Semmi védőfelszerelésem nem volt egy sárga kiskőrösi nyitott sisakon kívül. :DDD
1-2 zúzódással megúsztam, a motor viszont nem. Szerencsére azóta egy kanyarkiegyesítésen kívül nem volt semmi. A motor és én is állva maradtunk, a bozóttól nem tudtam eldőlni. :D

18400km mentem tavaly, az idei szezonban biztos, hogy több lesz majd.
Horvi
Milyen motorod van ? Kérnénk egy képet ha megoldható. :R

[ Szerkesztve ]

(#61387) SirKero


SirKero
őstag

Beszereztem én is egy Givi túra plexit :DD Már alig várom,hogy hosszabb úton ki tudjam próbálni :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#61388) V.Stryker válasza baboss (#61386) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezen a videón mindig tudok nevetni. :) sajnos már letöröltem, pedig valamelyik nap meg akartam nézni megint. :D

Idén én sem tudom mennyit tudok menni, most hogy megvan a második gyerkőc. Asszony tuti csirikolni fog,hogy ha ráhagyom az állandó gyerekcsősz szerepet.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#61389) runner 125 válasza SirKero (#61387) üzenetére


runner 125
nagyúr

Fene a kényelmes formátokat. ;]
Ez már rendesen belekúszik a látómezőbe, nem? Fú de zavarna. Főleg esőben.

Maradtam a picit alacsonyabb, csak fekete plexinél, de ezt is inkább az esztétikum miatt választottam.
190-200-ig nem szoktam elbújni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#61390) canniball válasza Horvi (#61385) üzenetére


canniball
nagyúr

Csak óvatosan, nehogy csúnya vége legyen!

baboss!
Már az első héten? Az komoly! Bár ha jól értem nem te voltál a hunyó. A lényeg, hogy szerencséd volt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61391) -Mosquito- válasza runner 125 (#61389) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Annyira kényelmesek vagyunk, hogy mi már és még akkor is gurulunk amikor Te még/már nem. :)

SirKero:

Én egy Puig MRA-t szerváltam be.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#61392) SirKero válasza runner 125 (#61389) üzenetére


SirKero
őstag

Nem nem még simán ellátok felette :DDD :K

(#61391) Mosquito34 Az sem rossz :C Gondolkoztam a kiegészítőn is de akkor már tényleg bele lógna a látómezőmbe

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#61393) Horvi válasza baboss (#61386) üzenetére


Horvi
őstag

Ő az én szerelmem :B

(#61390) canniball
Igen-igen meg is szeppentem kicsit, hogy így megy aztán inkább visszavettem. Azóta is inkább nyugisan mentem vele. Majd összebarátkozunk aztán lehet jobban hajtani :DD

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#61394) canniball


canniball
nagyúr

Négyütemű Simsont valaki? :))

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61395) #79335424 válasza baboss (#61376) üzenetére


#79335424
törölt tag

Merre/mekkora gurulásokat szoktatok csinálni? Ha nem gond, akkor én is elmennék egy ilyenre (vagy többre :) ).

(#61396) SirKero válasza canniball (#61394) üzenetére


SirKero
őstag

A faluban elszaladgálni ( ötvenesként :P ) jó lenne :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#61397) baboss válasza Horvi (#61393) üzenetére


baboss
őstag

Szép darab, gratulálunk hozzá. :R
Úgy látom, hogy nekem van itt a fórumon a legkisebb, legrégebbi, és legrondább motorom. :DDD
V.Stryker
Ha akarod elküldöm privátba. :D
Az a lényeg, hogy ha tudsz biztos jössz majd,és számíthatunk rád,még ha csak havi 1 alkalom is. :R
canniball
15 év kihagyás után egy Kawasaki Zephyr 400 - at vettem, egy 350 es Jawa volt a régi motorom, a kettő között óriási a különbség. Azt gondoltam, hogy még tudok motorozni, de tévedtem. :U
Somatom
Szívesen látnánk. Általában Magyrország, Szlovákia, Ausztria. Remélem az idén Romániába is eljutunk V.Stryker örülne neki (Transzfogaras). Ha túrára megyünk, akkor mindig közzétesszük,hátha csatlakozik még valaki a meglévő csapathoz. Itt van egy pár útvonal, 100-600km között szokott lenni a táv.
Többnyire polimorf szervezi meg az útvonalat, a helyi látványosságok érintésével.
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#61398) #79335424 válasza baboss (#61397) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm az infót és a lehetőséget! Az ukrán, román és szerb irányokat kihagyom, de bármi más érdekel.

(#61399) polimorf válasza baboss (#61397) üzenetére


polimorf
tag

Idén ha sikerül inkább többnapos 2-3-4 napos utakat szeretnék menni. (Ez függ a munkahelyemtől és a lóvétól is) Idén már annyian hivtak annyi felé, csak győzzem szabadidővel no meg pénzzel.
Persze azért pár rövidebb karika is jöhet, főleg a szezon elején és végén :)

Somatom Pedig a Románt nem lehet kihagyni, gyönyörű tájak, jó emberek (kivéve a rendőrök akik örömmel veszik el a Magyar-Szlovák jogsit :W ) De tényleg szép, látni kell!! Nem kell félni ezektől az országoktól. :N

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#61400) baboss válasza polimorf (#61399) üzenetére


baboss
őstag

Akkor a sok egynapos helyett többnapos túra lesz, az a lényeg,hogy nyeregben leszünk. Csak akkor sokkal nehezebb lesz összehozni, így is nehéz volt mást beszervezni a megszokott kollégákon kívül. :K
Somatom
Nincs mit. :R Mindig szívesen fogadjuk az új jelentkezőket. Minden túrával egy szép emlékkel lesz több.
Visszagondolva amióta megvan a motor azóta sokkal többet voltam túrán mint az utóbbi 5 évben.
Mindig csak a munka volt, most eljön a hétvége és egy napot mindig szabaddá teszek, hogy motorozni menjek valamerre, a munka megvár. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.